• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
myslíte ten Pantokrin???
24. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Míšo, my tady máme prodejnu s bylinkama, tak tam ho maj :wink: zkus ještě mrknout po netu
24. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Míšo zkus je hodně si je taky chválej :wink:
24. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Míšo zadej tam neplodnost nebo něco jako ženské problémy a ono ti myslím něco vyjede.... :wink:
24. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Culi trápím, páč u mě je to celoživotní problém, nikdy jsem to neměla silné a celý cyklus se mi nehne ani o píď, vydra jedna

Luuci mrknu na to :wink:
24. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
týýýýý jo 400kč?? no nazdar hodiny, ty fakt musi být zazračné, když stojí majlant :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Míšo to víííš, zadara ani kuře nehrábne.... ale třeba to bude to pravé ořechové....
24. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
... nechci zrazovat, ale paní Mojžíšová již pár let nežije a byla to rehapka, nikoliv bylinkářka, takže čaj od Mojžíšové je blbost...
Ale byliny rozhodně fungují, takže bylinný čaj na neplodnost beru, to určitě! A pokud někdo použil jméno Mojžíškové, tak jak chtějí, jen to podle mě je spíš zavádějící...

Jdem s manžílkem na procházku, kdyby byly zprávy od Evči, vrátím se a předám :wink:
24. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Načuhuju načuhuju a pořád nic, ale věřím že je vše ok :wink:
Žofi mě nebolelo ani šití ani mi nic nečistili, jen mě zkontrolovali zrcadlama a sestra mi pak pomačkávala břich, to jsem trošku stávkovala a zatínala břišáky (teda ne břišáky, to mu se tak nedá říct, myslím tu pneumošku co tam mám :grinning: :grinning: :grinning: ). Jediné co mě pak bolelo, tak svinování dělohy a zpětně jsem naštvaná na personál na odd. těhulí a gyndy, páč jsem se v 19 hod po porodu dostala na pokoj, kde jsem byla sama a do rána tam nikdo nebyl. Kdybych začala nějak hodně krvácet, tak mě najdou až ráno :rolling_eyes: to mě docela udivilo, ale člově si to hned neuvědomí.
JInak na koně jezdíme ca 5 km od baráku, jsem si tam hrcla na lavičku a koukala na Aničku jak rajtuje a kecala jsem s trenérkou. Takže pohoda jazz :wink:
Jdu žehlíííííííííííííít :confused: :rolling_eyes: :angry: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Dančo vy by jste spíš měli pomalu s manžou vyvolávat porod ne se procházet :grinning: Jsi na řadě halooooooo :grinning: :astonished:
24. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Sanu, za jak dlouho ty kapky pomůžou?? nebo ti pomohly??
24. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Dani, někde jsem o tom čaji četla, že ho fakt dala do kupy ona :wink: proto se jmenuje podle Mojžíšové není to žádný reklamní trik :wink:
24. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Míšo já na to nebyla dost vytrvalá brala jsem je asi tejden :grinning: :sweat_smile: Ale vínm, že když jsem to zadala do vyhledávače, tak o tom josu i diskuse a tam holky psaly, že jim zabraly.... :wink:
24. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Culi jinak se zítra uvidíme :wink: :grinning:

Arti tak to joooo, mě napadlo, jestli nejezdíte nějakou štreku :wink:
24. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
akcna danca ide na prochazku.....sa Ti chce v takej zime a skaredom pocasi? to je najlepsie zaliest pod perinku.....si proste hviezda! :slight_smile: fakt Ta obdivujem.... :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
jasne miso...... :wink:
24. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak co Evík :confused:
24. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tak já hodím oko

taky jsem zvědavá co Evík, snad josu holky v pohodě
24. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dneska se loučím.

Luci poprosím tě o sms, zítra to sem stíhat nebudu.......... tak až bude infoška od Evči.....

Předem dík.

Mějte se, ozvu se v pátek paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
24. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
sanu, jasan, písnu :wink: užijte si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Hooojky!!!
Jakpak se máte? Já jsem dnes byla v práci, vůbec jsem nemohla 2h v noci usnout, bylo mi dnes blbě a bolelo mě celý den v podbříšku. Holčičiky a teď jsem zas špinila,ale krev :frowning2: :frowning2: vůbec nevim, co se děje :frowning2: :frowning2: bojim bojim
24. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dani- já tě typovala na středu, tak nic no, uvidíme a je to furt stejně fajn? Necítíš nic?
24. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Dani, jsem se přepsala, jestli TI je furt stejně fajn :wink:
24. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Rozi jed do špitálu, at se na to podívají
24. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Míšo, když teď v pondělí, jsem se ptala mýho dr., tak říkal, že je to normální, že je to implantace. Ale to bylo hnědý, dnes jsem měla pár krvavých chuchvalců. Holky-znáte to? Je to v cajku?
24. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Rozi jo občas se to stává, ale u mě to taky začalo trochu špiněním a pak najednou byl jeden prcek pryč a další týden už to byla krev a šel druhej, takže tak

tím tě nechci strašit, ale nepodcenuj to, mě tak MUDr. řekla, že dobrý a druhej den, jsem ležela v nemocnici
24. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ty Rozi tak já ti nevím.Radši ulehni a buď v poklidu a kontroluj jestli to přestalo.Kdyby se ti to nezdálo tak radši zajeď k dr.

Jinak sanusko užij si koncert :wink:
A Evi pořád nevíme :confused:
24. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
a píšeš v cajku, taak to určo není, ze mě to taky padalo, ale zase pro klid to může být hematom, ale to taky není sranda
24. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak já tam zítra ráno zavolám - ať mě vemou na KO. Teď jsem trochu klidnější, že už to je zas dobrý-nevim na jak dlouho. Počkám do rána a objednám se .jdu to zaspat a díky Míšo.
Dobrou. :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Sanuska s hematomem ležela nějakou dobu v nemocnici
24. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.