• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
culi- má rozhodně pravdu o tom testování.
To si vzpomínám jak si tu psala o tom zamražení všech společně. Vůbec nechápu proč to takhle dělají. A do kterého sanusu jdeš????
30. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
jinak já v to pondělí budu po ovu přesně 14 dní. Už to vypadá, že Vás přesvědčuju, že? :sunglasses:
30. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Rozi- neboj bude to dobré :slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
agi, ja chodim do Jihlavy...tam som si prenasala tie moje mrazaciky a KET som mala uz v Jihlave... :wink:

rozinko, ty si po KET, vsak? tam sa myslim nepocita ovulace..podla mna........tam sa to pocita ododna Ket.....ovulace tu asi vplyv nema......ale to je iba moj nazor......
30. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Já váím, Agi, jednou to snad bude dobré - já jsem nikdy neuměla být trpělivá - já to chci vědět hned - i když to bude špatný, tak chci hned vědět i to špatný, jako ve vztazích - nikdy jsem neuměla čekat jako moje kamarádky, když říkaly uvidíš- prostě buď mě chtěl nebo ne :wink: Jinak mi je 29
:unamused:

Culi, jsem po 1. IVF a ET bylo přesně před týdnem.
30. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Hojky, kde se dává do profilu to snž nebo 1d - já na ty PC fakt moc nejsem :confounded: tak nevim
30. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
Agi, kde jsi v Sanusu, HK nebo PCE?
30. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
culinko- já mám právě hrozný strach ,že když mi to ted nevýjde , že už mám jen 3. IVF ,tak s manžou přemýšlime co a jak dál. Rozhodně by jsme šly do toho co nejdřív by to šlo.
30. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Rozi- já jsem v HK v sanusu a ty??????
30. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Rozi- tam úplně nahoře v nastavení si to vše navolíš.
30. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
agi neboj, ono to vyjde!!!!!!! :slight_smile:

rozinko, ten profil si nastavis hore v nastaveni, tam najdes vsetko.... :wink:
30. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Díky holky, já su počítačový barbar.

Agi, četla jsem statistiky, že po 2. je to procentuelně hodně vysoká pravděpodobnost, to čekání je hnus, ale povede se to, já už tomu taky věřím. Jsem v Pcích u Dr. Provazníka. Kdy jdeš na KT?
30. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Rozi- myslííš jako kdy jdu na krev????? Mám jít v pátek ,ale půjdu už ve čtvrtek. Doma mi to je hrozně dlouhý, ted před ketem jsem byla hrozně rozlítaná a moc mi to vyhovovalo a ted mě to doma vůbec nebaví.
30. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Rozi- já tomu taky věřím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Když né ted, tak 3. IVF to musí jistit. Prostě je to tak. :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
tak jsem uplácala pár tvarohovejch knedlíků, ale půl těsta jsem vyhodila, protože mě to nebavilo se s tím patlat :sweat_smile: :grinning: Ale už se vařej.

Jdu dočíst
30. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Agi, hlavně je jaro - to mi říkal ten DR. z laborky, když se ptal, jestli chci opravdu dvě. Neboj - další IVF už nebude potřeba. Na jaře se dějou věci :angry:
30. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
čau kočky,

tak jsme byli aspon chvíli v Paláci, bylo tam teda lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsme šli do Villy Rosy na kafíčko a palačinku :dizzy_face: a pak už nepršelo tak jsem byli v Tyršákách vyzkoušet foťák :wink: Tak večer hodím první fotečky :wink:

agi, ty jsi odpoledne 3 hodiny spala?? :confused: že by první těhu příznak???
30. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
luuci: cos mi koupila pěknýho? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

agi:jj..úúúúnava byl můj první příznak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
Sanu, taky mě to už nebavilo, takys to dělala z dvojnásobku? Nějaký jsem dala zmrazit na zlé časy :wink:
30. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Agi, já dnes vstávala až v 9, a bolela mě od včerejška hlava, tak uvidíme :wink: :slight_smile: :wink:
30. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
siss, víš, co jsme koupili?? Bacardi, Colu, Tonic a rohlíky :sweat_smile: :sweat_smile: Tam bylo dneska asi milion lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rozi, jak ty? nějaký příznaky??
30. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak zatím čau, hojky, jedu navštívit kamarádku - plodnější babu neznám-obě děti měla plánovaně do měsíce počaté. tak večer.
30. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
luci , nevím jestli příznaky, ale někdy mě bolí v podbřišku a někdy mi je blbě, ale jestli to nemám z přežrání někdy :grinning:
30. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
luuci: jé..bacardi a cola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
rozi, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak může to být z obojího...jak z těhu, tak z přežrání :grinning: to se ukáže :wink:

siss, nám dorostla máta, tak dneska bude Mojito :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
luuci: neprovokuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned bych si dala koktejl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
siss, tak se stav :wink: všeho je dost :wink: :grinning:
30. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
luuci: no já klidně můžu, tak neprovokuj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
luuci: by asi Honza čuměl, že jsem přišla na mojito :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
siss, no to by čuměl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale přežil by to :wink:
30. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.