• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, užij si to. :dizzy_face:

Holčiny, zprávy od Evči stále žádné.

Luci, tak jo... hlavně, že to pomáhá :wink:

Ohledně mého termínu - v pondělí jdu do poradny, tam ještě fakt chci jít, zjistit, zda je tam zadek nebo hlava. No a potom už se postupně budem věnovat vyvolávání "duchů" :grinning: :grinning: Ve středu vířivka - dnes jsem to ještě neriskla - a příští pátek zázračná trojkombinace. Zkrátka Lukáš dřív nemůže z práce, takže dřív žádné vyvolávání nebude :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
dobrou
:wink:
24. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Díky Gabi a dobrou.
24. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Rozi, dobrou. Ale zítra žádná práce, hned k doktorovi! A nejlíp ještě teď na pohotovost. Nechci strašit, ale nezahrávej si, jo??
24. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dani tak hodně uspěchů s vyvoláváním duchů :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Budu informovat, ale ještě je čas :grinning:
24. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dani já ti přeju zadeček nahoru, no ale v po uvidíš :wink: Nejlépe domluvit Anežce :wink: :grinning:

Holky jsem Vám zapomněla napsat jaký jsme měli dneska vzrůšo hlavně malá Kája.Začíná pěkně lumpačit, bouchala dveřma no tahala se o ně z druhý strany s Honzikem, a aby ji dal pokoj tak zabouchla a zamkla :sweat_smile: samo že uvnitř no a segra věšela prádlo :sweat_smile: no a když chtěla domů prostě nemohla.Kája křičela ve verandě jak tygr a odemknout už samo zapomněla :sweat_smile: tak jsme na ni volali ať jde do pokoje a otevře aspoň balkonovky no a ona si nás sledovala skrz dveře a ječela.Dobrých 45min to trvalo.Sehnali jsme žebřík, vypáčili síťku a přes balkon ji segra zachránila :sweat_smile: ještě že tak větrá :sweat_smile: :wink: tak si naše Kája připsala další trauma do života :sweat_smile:

Míšo to tebe pejsek poslechl hned :wink: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Gabi ach ty děti :grinning: :grinning: se :grinning: člověk nenudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Míšo fakt komedie a jak na nás vtipně volala máááminko odemči :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
holky jsem písla Evíkovi sms a mi teď volala, takže slyšte:

leží na JIP a máme tu další dvojčátka Esterka narozena 16:27 , váha 2,71 kg, Andrejka narozena 16:29, váha 3,20 kg....začalo to přirozeně, ale skončilo to sekcí....Evík vás zdraví, je po hlase moc vyčerpaná, ale říkala že jsou holčinky krásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
huráááá, takže holky jsou na světě!!!
Bezva! Sice průběh asi nebyl ideální, ale hlavně, že jsou všechny v pořádku!!!
24. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
prý nebyla schopná ani napsat sms, jsem si to myslela...už dávám do albíčka foto mimísků, vydržet..
24. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
ve Vašíkově albíčku jsou Evíkovic holčinky :wink: krása...

jinak Evík říkala že zvrací a není jí dobře....tak ji od všech pozdravuju...pá
24. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jéééééééééé super super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holčičky jsou krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Eviku moc veliká gratulace, holčinky mají krásnou váhu, za chvíli budete doma :wink: :wink: :wink:

Mám dožehleno, jdu do spršky a spát. Dobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tak mi to nedalo a musela jsem ještě nakouknout... Evík už to má za sebou!!! HURÁ !!!!

Tak hlavně odpočívat a ať je všechno i nadále tak jak má být. :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
hóólky to není možný to jsou krásný holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Evě veliká gratulace a hodně zdavíčka pro všechny :wink: Evi máš můj obdiv :wink: :wink:
24. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jo,jsou fakticky kouzelný!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já už chci taky tu moji cácorku pochovat. :dizzy_face: A jak Terinka pořád mručí... :fearful: Kdy už konečně to miminko bude..??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Věrko, ještě musíš chvíli počkat....

Hm.... a já už jsem fakt na řadě :confused: :pensive: No, tak jdu spinkat. Dobrou noc a ahoj zítra.

Nezavírám, zavře Sari :wink: :grinning:
24. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Já vím Dani a myslím že to zvládnu,ale vysvětluj to Terince... :grinning:

Taky jdu do hajan.Dobrou!!!!!
24. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Jsem tu a cinkám klíčem :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Majerčata jsou tady s námi na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Nechť se jim tu líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Gabi... historka se zamknutýma dveřma... můj synovec se takhle zamknul ve 3 letech v koupelně. Uřvanej on i ségra :grinning: ... nakonec se teda odemknul sám, ale taky to trvalo. Od tý doby šly klíče ze všech dveří pryč. Teď jak jsme objednávali dveře, tak jsem se hned pídila, jak s tou kličkou u WC kování... tak prý jde z venku otevřít šroubovákem :wink: . Kámoška zase vařila, nechala spící malou doma a jela výtahem pro balík, co jí přišel. Na zpáteční cestě se zasekl výtah :astonished: ... dobře to dopadlo, jen se vyvařily brambory, ale od té doby chodila pěšky :wink: ...

Rozi... ty jsi teda kliďas :astonished: :astonished: :astonished:... Zítra podej hláško a práce ať tě ani nenapadá!!!

Věru... ty si na cácorku ještě pěkně počkej!!! Ani nevím, kdo je na řadě po Danče :confused: :confused: :confused:...
25. čer 2009 v 00:14  • Odpověz
ahoj holky mozem sa pridat ak nespite este :slight_smile:
25. čer 2009 v 00:17  •  1 dítě  • Odpověz
Evi obrovitananánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Máš nádherný princezničky, přeji moře zdravíčka a prostě všecko nej,nej,nej :wink:

Žofi dík za info a mooooooc kočky pozdravujem.

Dani jak píšeš ted je řada na tobě,pohlad za mě Anežku,já tipuji 5.7. :wink:

Věru ještě pár týdnů,tak at to rychle utíká a mimčo už máš v náruči :slight_smile:

Rozi myslím na tebe,hlavně at jsou bublinky v pohodě,neváhej a bičuj k dr. a koukej se šetřit

Gab teda žádná nuda, musel to být pěknej nervák,než jste se k ní dostaly. A jak ty?doufám,že se mrcha neukáže držím pěstičky

Sanu užij si to,bude to bomba ,super atmosféra

Míšo posílám hodně síly,mě po revizi doporučili pít šalvěj a pak maliník a kontryhel,na růst sliznice mi pomohly maliníkové kapky.

Sáry ty taky stíháš vše,odivuji jak v noci máš sílu ještě na PC

Luci dovča už je za pár,to už musíte být natěšený jéééé,jen nabalit kufry a na nic nezapomenout,to ještě bude záhul viď :grinning:,ale pak ráj.....

Ahoooooj Nat
25. čer 2009 v 00:45  • Odpověz
Dobré ránko,

Tééda, holky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc moc gratuluju a přeju hlavně zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Chudák Evík, snad jí bude líp :dizzy_face:

Rozi, týjo, doufám, že jsi radši šla k dr :confused:

My jsme měly jet dneska na výlet na Kuńku, ale Anetka má dodržovat ten klidový režim a kdyby viděla ostatní děti, jak běhaj, tak jí těžko udržím v kočárku :frowning2: Tak aspon zařídíme věci na dovču, pojištění,..
25. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
Hurá, hurá, hurá, holky jsou venku, zdravé a krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Evče brzké uzdravení - ať je jí brzo líp, přece jen to musela být zátěž pro organismus obrovská :pensive: :wink: :dizzy_face:

Rozi nepodceňuj to :confused:

jdu dělat, že něco dělám :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Velkááááá gratulace Evičce a holčičkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky všem,

vééélkááá gratulace k holčinkám Evíkov, jsou nádherné :grinning: :grinning:

Rozi dej pak echo co u Dr.

Culi za chvíli se uvidíme :grinning: , kdyby něco mám bílou sukni :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
luuci: myslíš, že bude pršet? zatim to nevypadá...chci jít odpo koupit Tygrovi ty boty do Afi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
siss, myslím, že ne..hele tak můžem jít spolu..taky tam potřebuju :wink:
25. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
luuci: tak se tam sejít můžeme, akorát já zas nevim, v kolik se vzbudí :confounded: v kolik jdete? :confused:
25. čer 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.