• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré dopoledne :slight_smile:

Jaji prosím tě matka jsi určitě úžasná :wink: a žádný výčitky to by ses z toho zachvíli picla.Tady u nás jedna holčička spadla ze schodů a nějak to mamina neřešila až k ní segra přišla na návštěvu a viděla hoku jak vypadá tak s ní jeli do nem.Byla z toho noha v sádře a modrá boule na čele, ale děsná :astonished: Hočička je už ok a to mají branky u schodů, ale asi nezavíraj :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
a ty škábanečky nemaž nechat zaschnout a vyloupne se to samo a jizva žádná nebude uvidíš. :wink:
25. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
gaban díky za podporu jsem holt matka histerka, ještě že vám mohu napsat a vy mě uklidníte :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
no u nás se dělá hezky tak půjdeme ven, za chvilku jdu krmit už se mi holka naše hlásí
tak zatím, vše krásný den plný sluníčka...

sisstin to my mlíčko moc rádi a pijeme hodně 4x 180 ml, takže s tím problém nemám..ale věřím, že to muselo být peklo, snad mě nic takového nečeká... :unamused:
25. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
jajicek: tak Tygr nejvíc v životě vypil 120ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
tak to je sranda sisstin, a my ve 3 měs. 180 :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
jaji: ty jo, to je docela hodně teda :sweat_smile: bejvá tak 120, max. 150 v tomhle věku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to asi bude mlíčnák pořádnej :grinning:
25. čer 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
to asi ano po mě já taky mlíko miluji a i mléčné výrobky, ty já na kila :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
jaji: ale zas koukám, že krmíš jenom 4x :astonished: , tak to bude asi tím :wink:
25. čer 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
jaji: mlíčný výrobky jí v pohodě, ale mlíko z flašky ne..skončil v 8m, a to už vypil třeba za den 30ml :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
sisstin to ano i dr se to zdálo málo,ale Verča prospívá dobře tak na co jí překrmovat když bude míthladíka řekne si..
25. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
jajicek: no ono většinou právě jedí 7-8xdenně, ale tak 90-120, max. těch 150 :wink:
25. čer 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
už zase chčije :angry: :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
u nás svítí sluníčko ale to brzičko od vás to pršení přijde. .
nevíte někdo o dobrém plavání pro kojence v hk? Nemáte s tím někdo zkušenosti zda je to pro dítko dobré?
25. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
jaji, my chodíme na plavání do Elišky..na Malý náměstí :wink: chodíme od půl roku :wink:
25. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
a už zase ne, a plínky naštěstí nezmokly :grinning:

luuci: dáme si koktejla? :grinning:
25. čer 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Tak super, ted volal manža v kolik letíme....ve 4 ráno, sraz na letišti ve 2 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: hmm, to bude zajímavý :sweat_smile:

siss, já sem jich nějaký přepitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
luuci: já už ho neměla pěkně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ty jo, tak to bude mazec teda s tím odletem :pensive:
25. čer 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
lucíku s tím odletem to je mazec .. .no ale vy jste holky šikovný tak to vše zvládnete. .páčko jdu krmit..
25. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
No, budem spát v Praze a pak snad ještě usne Anetka v kočárku na letišti, v letadle se uvidí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bude mít malinko rozhozený :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
luuci: ty jo, já si vůbec neumim představit Tygra budit v noci, oblíkat ho a tak..ale třeba to bude nadočekávání v pohodě :sunglasses:
25. čer 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
siss, já myslím, že to zvládne, kdyžtak pak ještě usne na letišti v kočárku :wink: a v letadle už podle mě spát nebude a bude koukat kolem sebe..uvidíme
25. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
luuci: já vůbec nevim, jak by se choval, kdybych ho násilně probudila..páč to jsem ještě nikdy v životě neudělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jdeme jíst..a pak teda asi spát, takže až se probudí, tak ti písnu, zatím pa :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
Jaji, jé... když to není nic horšího... se děti škrábou, nooo... jé, kdyby po tom zůstávaly jizvy, tak jsme všichni zjizvený :wink: :wink: :wink:
25. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
hoj kočky, jdu vás pozdravit, dneska je pěkně, teda aspoň v HK svítí sluníčko (teda momentálně)....

tak všem pěkný den :wink:
25. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
máme oběd, jsem tak vyřízená, že ani nikam nejdu a sedím tu jak hňup :grinning: dám si něco málo ke sváče a za chvíli znova pracovní proces :unamused:

Velká GRATULKA Evče k holčičkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou krásný a nádherný váhy, se ani nedivím, že je Evík vyčerpaná.
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Nakukuju při obědě. Dnes je tu konečně slunečno a modré nebe :wink: Dneska by to šlo, jak říká Sarii - já říkám, že by to nešlo, ještě je čas :slight_smile:
Užijte si hezký den a sluníčko :wink:
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky všem,

jsem se ted vrátila z Jihlavy, tak ET připadá až na srpen páč Dr. mi sdělil, že bych mohla dostat zánět, takže jakmile za měsíc dorazí mrcha, začnu brát hormoooony (to pujdou kilečka pěkně hore) a pak podle velikosti mé tvrdohlavé sliznice se bude domlouvat ET

to je na ....... :confounded:
25. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahojda, :wink:
evíku krasny holčičky moc moc gratuluju :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Míšo, ach jo :confounded: No, budeš s tím muset zabojovat..
25. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.