• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani s čím?? S těma kilama nebo s tou sliznicí?? S kilama v pohodě, ty zvládnu, ale sliznici už domlouvám víc jak 3 roky a nechce si dát říct, vydra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jaji švagrová taky chodila na Malý náměstí do Elišky - na Malém náměstí je i bazárek s dětským oblečením a ségra tam hezky nakoupila, já tam vždycky očumuju výlohu, když čekám na manžela po cvičení a říkám si u toho ,,nebudu bulet, nebojim, nebudu bulet :grinning: "

Míšo, hele to neuspěcháš, jen ať se všechno pěkně zahojí a 6 týdnů to je jako prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máme nějaké info, jestli už se Evča cítí líp?
25. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Míšo, myslela jsem hlavně s tím čekáním, protože to je na tom podle mě to nejtěžší.... :angry:

O Evče nic, jdu jí napsala SMS.
25. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Dani, Woblu to čekání je ready, to uteče, mě spíš krká ta sliznice, doslova jsem z ní nešŤastná a v noci nespím
25. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Dani já už s tím tak nějak počítala, že mi ET nedovolí hned dle toho co všude píšou, to mi až tak neva, na měsíc půjdu do worku aspon to uteče a pak se uvidí, jestli zůstanu v práci nebo půjdu hned na nemocenskou
25. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Zpráva od Evči (ptala jsem se, zda je stále na JIP, nebo už s holkama).

Ahoj. Stále jsem na JIP - zrovna zas dostávám transfúzi a zároveň i infuzi s glukozou. Holt tělo dostalo zabrat. Jinak kočulky mi nosí na přikládání a jde jim to, šikulkám. Zítra už by mě snad měli převézt na odď. šestinedělí, tak se těším. Moc všechny pozdravuj, že děkuji za gratulky a jak budem doma, písnu na MK více a doplním fotečky. Pa, E.
25. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
no, je to vydra, ta sliznice, jak píšeš, Míšo... Nevím, co poradit...
25. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Dani, tady už žádná rada asi nepomůže, vyfasovala jsem Estrofem a od druhého dne ms budu brát a postupně zvyšovat dávky, páč jsem ho brala i loni po jednom denně a výsledek žádnej, tak ted mi přidali, tak uvidíme no a čajíky budu pít vesele dal, tak snad to helfne

pak dostanu ještě Crinone, ten jsem si vydupala, chtěl mi dát Utrogestan, jenže já po něm chrním
25. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
No to je dobře, že Evíka už zítra přešoupnou na šestinedělí, berušky jsou šikulky :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
A zase pro změnu prší... ale já jsem stihla příjemnou prochajdu :wink:

Evču daj do kupy a zítra hurá za kočulkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Luuc a Siss si užívají v Afi... cááák asi pokoupily :slight_smile:

Týý joo, Sanuska s Agoušem jsou na těch DM... počasí jim nepřeje :unamused:

Woblud... žádný bulení u výlohy! Za chvíli tam budeš chodit nakupovat... :dizzy_face:

Dani... já tě tipuju na termín, 7.7. :wink: :wink: :wink:
25. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Sarii se máš, tady před chvílí bouřilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Dani já tipuju 6.7. :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
hmmm, tak tady vznikla tipovačka, že bych si to začala zapisovat? Tak jo :wink:
Tady je bouřka a začíná pršet....

Kristo, díky, to jsme nevěděly a teď už to víme :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak jsem hojky tu. Samozřejmě po práci- nedám si říct-já husa hloupá. Ráno jsem na propustku běžela k Provazníčkovi a naštěstí jsou oba prckové v pořádku, ta krev je asi implantace, dnes jěště krvácím, že mi zůstaly sraženinky v děloze, ale že by to mělo být OK. Dal mi nějaký prášky na cévy ať tak nekrvácím a v úterý jdu na UTZ. Holky to zas byla noc, asi 6x jsem šla na záchod a zjišťovala, jestli ještě krvácím. Ani nevíte ,jak mi spadl kámen ze srdce :sweat_smile:
Do práce jsem šla pak jen na 3 hodˇky, děti si měly přinést karty a jiné hry, tak jsem jen dozorovala a podepisovala vysvědčení a dopisovala třídnici aj. Zítra jen 1.h. rozdám výzo a hurá domů a polehávat- i když se to nezdá, tak jsem z těch dětí vyčerpaná. Abych nemusela křičet, když se v těch hrách rozjedou, tak pískám na prsty, no kdyby mě někdo viděl :wink:
Každopádně- moooooc velká radost za Evíka - chudinka jedna hubená- ta si musela zkusit, když vidím jaký je tintítko-každopádně je bojovnice a ode mě klobouk dolů.
Dani -co takhle datum 1. 7. :wink:
Jinak Míšo- Crinone beru už měsíc a je bezva- zavádím na noc a vůbec o něm nevím :slight_smile: Po utrogestanu se mi motala hlava a při řízení jsem viděla hvězdičky :unamused:
25. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Míšo, KETík neuspěcháš :wink: neboj, má to vyjít v červenci nebo v sprnu :wink: a neboj dr něco na sliznici vymyslej :wink:

To je dobře, že holky Majerovic, jsou tak šikovný :dizzy_face: a teda ty transfuze :confused: to jsem zvědavá, co se teda dělo, že jich má Evča tolik :astonished:

My jsme zařídily Anetce cestovní pojištění..paní se tvářila, jak když jí děsně otravujem a chtěla, abych kočár nechala na chodbě :confused: to teda ani náhodou :angry: pak jsme koupily jídlo na dovču..domů jsme došly jen tak tak a začla bouřka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Luuci snad si moje tělo dá říct, protože když ne, tak se samo KET nekoná, to je to co mě trápí, to, že je měsíc odklad mi neva :wink:
25. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Rozi no hlavně, že jste v pořádku, ted už budeš mít prázdniny, tak to bude v klidu :wink: :grinning:

hlavně se šetři :wink:
25. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Míší a jak jsi měla ET, tak jsi měla sliznici dobrou, ne? co jsi na ní brala?
25. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Luuci na ET jsem měla sliznici 8mm možná míň je to můj odhad, doktor mě nekontroloval, já jen vím, že při OPU byla necelých 6mm, takže žádná sláva

nebrala jsem nic, spoléhalo se na Puregon a potom Pregnyl, jenže to nestačilo
25. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
luuci: ty voe, tak ty boty jsou to samý :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , už jsem se uřvaniny zbavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
25. čer 2009 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
Tak podávám zprávy. Ráno jsem zjistila, že jsem celá osypaná jako bych měla neštovice, ale ty jsem měla jako malá. U doktorky zjištěná silná alergická reakce po antib. Augmentin, i když jsem je dobrala včera odpoledne. Svědí mě celý tělo.

Jinak velká gratulace Evíkovi.

Jinak na spaní mi doporučila Meduňku
25. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
dabli- já jsem taky alergická na augmentim- od teď všude musíš hlásit tuhle alergii :wink: aby ti zas nenaordinovali látky, které jsou obsažené v augmentinu.
25. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
holky na co berete Augmentin??? neznám
25. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Dabli... ty teda máš smůlu smůlovatou... Ale reakce až tak dlouho???

Tý jo, už se nebude zakládat nová diskuse... jedeme ve vlaku a nevystupujeme :wink:
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
sarii: koupila jsem Tygrovi o číslo větší boty, než má, páč má vysokej nárt..a je to úplně to samý, tak jsem nasraná :confounded:

kde je Luciáš? :confused:
25. čer 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, velká gratulace Evikovi :dizzy_face: :dizzy_face: a má krásné hočičky,tak snad pak popíše, jak bylo v Kolíně :wink: Jinak jak psala Dani, že je na řadě, úplně mě zadrnulo,že krom Maralky jsem pak na řadě já :fearful: :fearful: :fearful:
Jinak mě je o fous líp,snažím se polehávat a nic nedělat,jenže nám natírají dveře,takže všude smrad :angry:
Musím Vás znovu poctivě dočíst ať jsem v obraze, páč takhle bych mluvila jen o sobě:slight_smile:
Nevíte jak Nelinka?pa. M.
25. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
miso mě ho dali abych nedostala infekci nebo zánět tak jsem jen flekátá a svědí mě to
25. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
dabli a jo, mě dali náký antibiotika přímo v narkoze, pak už jsem žádný nebrala
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Siss... Tak to byl kauf :grinning: ... boty vrátíš nebo prodáš :wink:
25. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
sarii: jo, oni jsou levný...akorát fakt nevim, co bude nosit za boty :unamused: všechno mu je malý přes nárt..a když koupíš větší číslo, tak to je stejný, akorát delší..ale ne širší :angry:
25. čer 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.