• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Rozi, jsem ráda, že Tvoje miminka jsou OK. Jen tak dál. Tedy... opatrněji! :wink:

Dabli, to je smůla... držím palce, ať je líp.

A na vypravování od Evči se taky "těším"... já měla včera strach jí napsat i SMS, vzpomínám na porod své kámošky, co má už dva a půl roku stará dvojčata (jak jsem psala, jak tu dětičky nedávno demolovaly byt), taky rodila přirozeně, nakonec císař a další tři operace v plné narkóze, na JIP 10 dní a v Praze k dětem na oddělení asi půl kilometru... no, měla jsem o Evíka strach a jsem ráda, že je na tom aspoň takhle :slight_smile:

Jdem s našima na večeři, mamka má narozky. Pak budu. Jo, tady už neprší, je hezky, přeju příjemný podvečer. :wink:
25. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj už jsme doma byli jme u babičky.
Myslím na Evu ať je jí už líp, aby nabrala síly, ale stejně je borec :wink: :wink:
Rozi bezva, že jsi v pořádku a teď už ty prázdniny ať máš klid :wink:

Dušánek venku griluje tak jdu za ním..tak zatím
25. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj Maruš, čuchat barvu není dobrý :astonished: :astonished: :astonished: ... Neli už jsem tu vyvolávala a nic. Naposledy o ní měla zprávy Sanuska, domovem jí je teď pracoviště :fearful: Tak ještě jednou...

Nelíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí... ozvi se nám :wink: :wink: :wink:

Siss... hmmm, chodit po obchodech a zkoušet... nebo sehnat ševce :grinning:
25. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
No jo, jsem zapomněla na Rozi... bublinky se držej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Paráda!!! Pískat ve třídě :astonished: :astonished: :astonished: a navíc úča :astonished: :astonished: :astonished:
25. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
siss, huž jsem tu...byli jsme s manžou na pívu :wink: ve Velvetu je super zahrádka s dětským koutkem :dizzy_face: jsme o Anetce nevěděli :dizzy_face:

Rozi, super, že je vše OK :dizzy_face:
25. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
zdravím,
tak jsem dočetla 2stránky zpět.

Míšo, ta tvoje sliznice, je hrozná potvora :angry: , co ti poradit, aby se vzpamatovala :unamused: , ale v srpnu to máš jistý, ty jsi člověk pozitivní, takže tobě to opravdu uteče rychle a pak je to tam :wink: :slight_smile:

Tyjóóó, ono se nebude muset zakládat nové téma???? a co štěstí, které to některým přineslo???

Luci, to nesnáším, když někam nemůžeš vzít kočárek :angry: , to já budu startovat na první našlápnutí :unamused:

Evča si teda fakt chudák musí projít vším, aspoň, že se kočulky chytají na kojení :dizzy_face:

Rozinko, superrrrr, že jsi s prckama OK, zítra už to fakt vydržíš a pak padla -prázdninky :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Luci do Velvetu chodíme na obídek, čas od času :wink: , ale pivko by vpráci asi neprošlo :grinning:
25. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Gabi, ty budeš testovat v sobotu?
25. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Holky, jdu s kámoškou na vínko, tak se dneska loučím..zítra budu až odpoledne :wink:

papa
25. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Hojky, moc děkuju, držím se, i když o to hůř, že jsem doma opět sama, ale já se stím poperu, zítra se s mýma háďatama rozloučím a už jen v pondělí v práci, uklízení- já budu jen tak šolichat a pak už doufám zůstanu skoro 4 roky doma :wink:
Jinak jak říkala v pondělí Sanuška, že bychom na ten víkend někam mohly a nebo aspoň na noc , tak jsem taky pro, akorát mě nenapadá kam, aby tam bylo hlavně pro nás pohodlíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru-a ty se taky šetři v té práci!!!!!
Sari-já měla vždycky zvoneček, aby se uklidnily,ale když jsem se vrátila, tak nějak zmizel, co mi zbylo :sweat_smile: ?
25. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj kočičky!!!

Já pořád ležím v nemocnici, už to budou dva měsíce, břicho mi často tvrdne, snažím se co nejvíc ležet, tak mi nejde psát, ale snažím se dočítat. Kubíček už krásně kope. Zítra se oddělení na léto zavírá, tak se stěhuju a budu ležet na svém pracovišti.

Včera jsem s napětím sledovala Evičku, no ta asi dostala hodně zabrat. Teď už má před sebou jen lepší zážitky, holčinky jsou teda nádherné, moc jí gratuluju.

Všem těhulkám přeju hodně štěstí a snažilkám co nejdříve úspěch.
25. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Rozi... jé, zvoneček... to je hezký. A Rozi, budeš vracet zabavené předměty :grinning: :grinning: :grinning: ???
25. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Šári, tebe obdivuju, jak to s Márinkou všechno skvěle zvládáš.

Luci, doufám, že Anetku už nožička tolik nebolí a prožijete krásnou dovolenou.

Dani, tobě přeju pohodový a rychlý porod, jsi opravdu aktivní, klobouk dolů před tebou.

Žofi, ty máš krásného Vašíčka a jsi statečná ženská, s tím porodem to teda nebyla legrace, viď.

Verýskovi, Rozince gratuluju k těhotenství a buďte na sebe moc opatrné.

Gabi, držím palečky na testování.

Míšo, ty to nemáš s tou sliznicí jednoduché, ale byla tady paní, která to měla podobné a prostě jen potřebovala mnohem větší dávky hormonů, než bylo obvyklé a pak to dopadlo. Ty pro to děláš opravdu všechno a dr. vědí, co dělají a jak to podpořit, tak srpen bude určitě ten správný měsíc.

Dabli, tobě přeju hodně sil, neztrácet naději, zotav se a pak znova do boje. Není to lehké, vím, co to je, mám to za sebou třikrát. Takže vyplakat a znova se vrhnout do snažení.

Věrce gratuluju ke zdravé holčičce. Muchlince taky ke dvěma holčinkám.

A už by takyy někdo mohl čekat chlapečka, ať nejsem jediná. :wink:

Sanu, užij si pořádně ten koncert!
25. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla na Marušku, hezky odpočívej a užívej si vklidu těhotenství!
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Neli, počkej... neutíkej!!! Napiš co ty, teda vy :wink: .
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Sarii-já nic nezabavuju :wink:
Neli- děkuju a zdravím tě
25. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

Very no pozitivní, to jo, ale ..... no snad mi ty konský dávky zaberou, začínám být nabroušená i na doktora, že mi ty dávky nedal už předtím, s touhle diagnozou jsem tam šla, to je hlavní důvod všeho
25. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj Šári.

Já od státnic pořád tvrdnu, občas to hodně bolí, nález se ale nijak nemění. Vždycky dva dny kapou infuze s magnézkem, to mě hodně pomáhá. Ale musím hodně ležet, jakmile se trochu víc pohybuju, tak se to rozblázní.
Cukrovka je trochu horší, už si píchám inzulín, ale to je taky tím, že ležím.
Játra jsou v pohodě, beru na ně léky, takže to jde. Tlak se taky drží. A hlava za pomoci tablet je čím dál lepší, třeba se blýská na lepší časy.

Manžel už se smířil s tím, že tu budu třeba až do října. Nedá se nic dělat, rozhodně za to Kubíček stojí, i kd\ybych měla ležet s nohama nahoře, hlavně, když ho donosím.
25. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Neli přesně jak říkáš, jen mi ty dávky měli dát už dávno a mohlo být všechno ok :wink:

jinak se drž beruško, at ta hlava už dá pokoj :grinning:
25. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Neli ahoj ty už jsi zdrhla moc tě zdravím a držím pěsti :wink: :wink: :wink: vydržet ležet opravdu stojí zato tak vydrž,vydrž :wink: :wink:

Very stejně jak minule jestli to v sobotu dostanu tak testovat nebudu jsem se rozhodla, že do soboty vydržím :sweat_smile:

A taky mám doma manžílka mile mě překvapil, spíš přepadl nehlášeně, ale to mi neva :wink: :grinning: a taky potěšil dají mu dovču tak móóře bude :wink: :wink:
25. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
holky kde vemu tu tabulku Fertility, ale čistou ?? :confused: Anglicky neumím tak fákt nevím??
25. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Gábi, já nezdrhla. Koukám na ordinaci a ležím, ale koníka sleduju. A díky za držení pěstí.
25. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Gabi já ji někde viděla, se mrknu
25. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
mrkni Míšo jsi hodná :wink: manžel mě žene tak kouknu zachvilku

Neli hezký fotečky z 3D :wink:
25. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
je to ono??? Je to tabulka kde si značíš všechno možný a podle toho by se měla ponat ovulace bo těhu

http://www.pohlaviditete.cz/ovulacni-kalendar/
25. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
25. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Míšo díky :wink: :wink: jdu to prozkoumat..
25. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ta česká asi bude lepší, je přehlednější
25. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hojky dobrou, zas krvácím, tak jdu spát. :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
jdu jen na skok - dabli na medunku bacha! Ma vliv na delohu, ted nevim jestli ji stahuje nebo neco jinyho... Jinak je vyborna, pouzivala jsem ji cela leta, ale ted radsi ne. Zkus zagooglovat, je mozny, ze kecam. Mne ted pomahaji cviky z jogy, hlavne dychaci, ale to chce trenovat. Jinak trezalka je mam dojem ok a pomaha.
25. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.