• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jsem zpět. A dokonce mám další fotku jako těhule (přiznávám, poslední dobou jsem se zbláznila a začíná mi docházet, že asi už brzy budu bez bříška a tak každého nutím, aby mě vyfotil, nebo abych se s někým vyfotila... no úchyl) :grinning: :grinning:

Jinak dostala jsem informaci, že jedno naše miminko tady z diskuse má (už) 4,5 kg a 58 cm, na tříměsíční kontrole :slight_smile: to je hezký... no, bylo na srazu, teď v pondělí, tak víte. Jo, zpráva pro Sanusku - stejně jako Ty vůbec nevím, zda je to moc, málo, nebo normální, zkrátka jsem ještě pořád úplný začátečník :grinning: :grinning: . Ale to všechno přijde.

Jdu dočíst :wink:
25. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj Neli, je fajn vědět, že si tu s námi :dizzy_face: . Máš to těžké, že si to musíš odležet, ale jak se tu psalo, stojí to za to!! Tak se opatruj :wink: Jsi šikovná, jak to zvládáš!

Rozi, prosím Tě, opatrně!!!!

Jdu do sprchy a spinkat. Zítra bych měla být na příjmu. Dobrou. A opět, nezamykám :grinning:
25. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Neli, souhrnně bych řekla, že jsi celá "rozhašená", ale pomocí léků, lékařů a hlavně tvé obrovské síly, to zvládáš. Ale za to všechno trpění to stojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Mně prozraď, jak budeš nakupovat výbavičku? Je toho móóóc a už bys měla začít :wink: . Neli, přijď mezi nás častěji :wink: .

Rozi... tobě přeji klidnou dobrou noc a snad to nic není, když jsi dneska byla u Dr. Jen to chce možná klid.

Končím, zhasínám :grinning: :grinning: :grinning: ... Čekala jsem na Danču :wink: :wink: :wink:
25. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojda jsem též na skok.Tak Evi už má holčičky -krásný holčičky a dokonce jedno z miminek se jmenuje jako já . :slight_smile: dabli-tu medunku radši nee.Jak píše woblu třezalka neublíží.Já ted beru bylinky kde je taky třezalka. :wink: Dani tak jsi na řadě vid.Já si tipnu 3.7.to chceš dělat tu trojkombinaci.. :slight_smile: woblu a co ty? :wink: Všem krásnou dobrou noc. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jé sarii už zhasla tak jsem neposeda no :unamused:
25. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Šári, máš pravdu.S výbavičkou to bude dobrodružství, zatím se s tím aspoň seznamuju, pak bude muset nastoupit manžel a maminky. Ještě, že jde hodně věcí přes internet. Nestresuju se tím, protože si říkám, že je nanic, když to budu mít všechno doma a ublížím tím malému, tak raději obráceně a prostě to dokoupíme, musíme to zvládnout.
To, co zatím máme je spíše komické - máme kočárek, vaničku, nočník, přebalovací pult a jednu čepičku. Taky má už mrňousek skluzavku na chatě a kolečko. Si říkám, že máme ještě čas.

Já se v tom teprve snažím zorientovat, do státnic jsem o ničem nechtěla slyšet, takže sbírám info a pak to půjde.
25. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
kuk kočindy,

tak co to čtu,\,,holky od \evči jsou tu\,,, kde najdu prosím fotečky,\??

a taky jsem četla že holčiček tu bude jak naseto??? moc moc všem gratuluju ale taky ke chlapečků,m... ty mooc potřebujeme :grinning: :grinning:

a Luci ... kam letíte?????????????????????????????????
25. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jaji... prosím tě neblbni... mě ni předdvěma dny malá taky dala do hlavičky, a má tam chudinka pěknou modřinu.. se snaží lézt a občas zapomene dát ručičiku předsebe.. a narazila hlavičkou na spodek přebalováku... pak zase .. si hraje na pěnových puzzlích a zase ji to zrovna vyjde.. kdy to nevybere... ašup hlavičkou na parkety.... taky to v tu chvíli špatně nesu.. ale to jsou takový ty drobný pády.. těm se neubráníme at děláme co děláme....
25. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jééé, Sluni, sorry, já Ti zapomněla dát vedět o Evče! Koukni k Žofíkovi do Vašíkova alba, je tam fotka :wink:
25. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
No a informace o Evčině porodu - psala Žofi včera kolem desáté a další detaily dnes já kolem třetí, tak na to koukni, svůj příspěvek kopíruju:

Zpráva od Evči (ptala jsem se, zda je stále na JIP, nebo už s holkama).
Ahoj. Stále jsem na JIP - zrovna zas dostávám transfúzi a zároveň i infuzi s glukozou. Holt tělo dostalo zabrat. Jinak kočulky mi nosí na přikládání a jde jim to, šikulkám. Zítra už by mě snad měli převézt na odď. šestinedělí, tak se těším. Moc všechny pozdravuj, že děkuji za gratulky a jak budem doma, písnu na MK více a doplním fotečky. Pa, E.
25. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Sluni, dala jsem Ti to všechno do IP.

Zavírám a už fakt jdu :slight_smile: :zipper_mouth:
25. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
nakukuji,konečně už se chystám do pelíšku,večer s prací jsme jeli do Chrudimi do baru Baraka,jak v práci si nestíháme pokecat,tak jsme si to vynahradili,dokonce i trsli. :wink:

Dani dík za info

Evi snad už ti je líp,dnes už převoz na odd. šestinedělí,kočky jsou šikulinky s kojením :wink:

Nel nádherný fotky ,hlavně,že je Kuba v pohodě,seš holka statečná

Very jak je tobě,špinění už je pryč?

Rozi opatruj se ,šetři se asi by to chtělo klidový režim
26. čer 2009 v 01:29  • Odpověz
Hola, hola... už je ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pátek!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Neli, důležité je, že se Ti alespoň trochu ulevilo a že je mrňous v pořádku - jen si polež, jednou na to budeš vzpomínat :grinning:

Rozi, o víkendu načerpej síly, rozdej vysvědčení a šup nohy na trnož a odpočívat :wink:

JJ, Dani, teď jsi sledovaná osoba :grinning:

Jaji to se Ti stane ještě mockrát :wink: nemůžeš je absolutně uchránit, holt každý to máme někde napsané... mi připomíná, že jsem nedávno přemýšlela při krájení chleba, kdy dát dětem do ruky nůž, aby to nebylo pozdě a nezakrněly ve vývoji, ale zase aby si neublížily, no a jak tak dumám, tak jsem se samozřejmě děsně pořezala :grinning:

Evče brzké uzdravení!

Andi, já jsem přesně týden po IUI, cítím se normálně - těším se na víkend na chaloupku :sunglasses: imuno ještě nepřišlo :confounded:

Gabi, jak ty jsi na tom?
26. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
Tý jo, hodin jak na kostele a nikdo u compu :astonished: :astonished: :angry: :angry: :astonished: :astonished:
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
jsem tu a vzhůru jsem od pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky!
HURÁÁÁÁ - prázdniny nám začínají!!!! Já se těším úplně stejně jako Terka,že nebudeme muset mordovat úkoly a chystat aktovku a k tomu ještě já mazat svačiny a hlídat jestli má ořezané pastelky a v aktovce klíče a kartu na obědy... :fearful: :grinning:
Jinak výzo - máme 3 dvojky.Oproti pololetí je tam jedna navíc (z prvouky),dle mého názoru naprosto zbytečná,když si tam povídají jen o zvířátkách a kytičkách,ale zase na druhou stranu z ČJ taky dvojka (paní učitelka Terce hrozila trojkou!),takže vlastně spokojenost naprostá. :dizzy_face:

Very,Neli,Rozinko - opatrujte se holky a ať je všechno v naprostém pořádku! :wink:

Myslím na Evíka,jak to s ní vypadá a doufám,že je taky všechno tak jak má být...

Holky,jak jsem psala o té přítelkyni mého bratránka,tak samozřejmě to bylo tak,že jeli na poslední chvíli.Ona už měla silné kontrakce (nechápu...když už to čekala druhé dítko a mohla by to všechno dobře znát...).No a přijeli do porodnice a než to tam bratránek oběhal a poscháněl pesronál,ona zatím na chotbě porodila holčičku.Když se k ní prý vracel,ona už mu šla naproti s holčičkou v náručí - pupeční šňůra je stále spojovala... :confused: :sweat_smile:
No,ale dopadlo to dobře (akorát bratránek nakonec u porodu ani nebyl :sweat_smile:) a holčinka bude jednou valit oči,až jí budou vyprávět jak přišla na svět. :confused: :grinning:
26. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Nemohla jsem od pěti zabrat, tak jsem se rozhodla, že počkám na drahého, až přijde z noční. A od té půl sedmé jsem se snažila znova usnout až do osmi. Marně. No a pak mě napadl šílený nápad, že si bez snídaně skočím do města (pro čerstvý rohlíček) a že koupím tu kytku - jediný dnešní úkol, kytka mamce od taťky. Nooooo, ta paní ji tvořila 35 minut! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :confounded: Jsem tam málem umřela (hlady). Tak, teď už jsem napapaná a přemýšlím, co budu dělat... asi nic, nějak tu nedospanou noc nemůžu rozdýchat... :unamused:
26. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Jo, jinak manžel se dohodnul s Anežkou, že dneska ještě ne, odpoledne jede do Prostějova zas vybírat nějaký auto. Tak dnes mimi nebude :grinning:
Jdu na páteční úklid, budu nakukovat :wink:
26. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Věru... taky možnost porodu :astonished: :sunglasses: :grinning: ... A co máte v plánu o prázdninách?

Dani... co ten tvůj manža furt vybírá za auta :confused: ???
26. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Sari, zase pro kamaráda. Zkrátka je to jeho hobby, jezdit po světě a vybírat a auta (a občas nadávat, že to, co máme není stoprocentní) :wink: A mě to neva, pokud nejde o mého plechového krasavce :grinning: myslím fabijku.

Jinak jak jsem nedávno psala, že to naše auto určitě prodáme, protože je příliš malé na náš kočárek (slyšíte dobře, nevybrali jsme blbě kočár, vybrali jsme blbě auto), tak prodáme Octavii a chce koupit něco většího. Já věděla, že to nebude trvat dýl než měsíc nebo dva, toto rozhodnutí, už na má slova došlo, holčiny, kdo chce Octavii, 1,6 benzin, rok starou, stříbrnou, 22 tis. najeto? :wink:
26. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Aha... tak to jo. Taky máme takovýho kamaráda, co s nám radí "do aut"...
26. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj děvčata :grinning:

konečně trochu sluníčka, hned je lepší nálada :grinning:

copak Evík, snad už je jí dobře :wink:

Woblu třeba to klapne :wink:

Gab ty jsi taky po IUI, že? Jak to vypadá??? :grinning: :grinning:

tak já mám vyglančený celý barák a ted kávičkuju, užívám poslední dny volna, ve středu razím do práce :grinning:

tady se prodává o sto šest, taky mám doma jednoho co má zálibu v autech a kamaráda co ví skoro všechno (myšleno v dobrém), má zlaté ruce a opraví úplně všechno :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojda -Míšo taky gruntuju mám dneska volno a nikdo není doma tak to jde nejlíp. :wink: Woblu jo imuno ještě nic.Počítám tak do půlky července nejdýl,že budou výsledky.Páč koncem července musím začít stimulku pokud se něco zase nenajde.Držím pěsti at Ti to výjde :slight_smile: vm72-tý jo takhle rodit.No já při druhým šla taky na poslední chvíli dr.říkal,že za pět minut dvanáct.Když ono to pokaždé začne jinak sem si taky říkala už budu po druhé vědět a houby.Syn se narodil o týden dřív neměla jsem žádný bolesti jenom jsem začla krvácet tak jsme jeli tak si mě tam nechali pak teda začli bolesti a za 7hodin byl na světě.A dceru jsem zase přenášela navíc byla koncem pánevním a dr.že už porodit co nejřív tak mě tak prohlídla,že večer začli bolesti ale po delší době tak jsem jela až druhý den a to byla dcera za půl hodky na světě.Teda císařem nebo zjistili,že mám skoliozu a mimčo je dost velké.Tak asi tak. :wink: Tak jdu zas něco dělat. :wink:
26. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Holky,vy to víte že umřel Jackson??? :confused: Já to teď četla na netu... Prý včera večer na zástavu srdce, 50 let... :fearful:
26. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Věrko, to bylo první, co mi manžel hlásil, když přišel z noční... tedy až po tom, co se oklepal z šoku, že ho čekám a nespím, jestli už jako jedem :grinning: :grinning:

... kdo trochu dělá do aut, tak chápe, že Octavia (krátká) s motorem 1,6 benzin, je auto na nic. Takže se určitě neprodá, zůstane nám a budem se muset vejít i s kočárem... to vypadá. Hlavně, že to můj odborník nevěděl vloni, když ho kupoval... :grinning: :grinning: Ale jinak autům fakt rozumí, zvláště těm cizím, na naše vlastní nemáme úplně štěstí :wink: :grinning:
26. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
... a mimochodem zpráva o Jacksnovi je pro mě méně zajímavá než popis porodu Tvé příbuzné... :grinning: to musel bejt mazec...
26. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Dani... kovářova kobyla, viď :wink: ...

Žádný info ze včerejšího koncertu :astonished: :astonished: :astonished: ??? Sanu, Agi???

Míšo... sešly jste se včera s Culinkou?
26. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Dani,Ty si z toho hlavně vezmi ponaučení,když pořád někde lítáš a rodit určitě taky nebudeš mít čas... :grinning:

Holky,co je s Agískem??? Dlouho tu nebyla,nebo jsem to jenom přehlídla? Přiznám se,že nejsem poctivý "dočtivec". :sweat_smile:
26. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
A já pořád brouzdám po těch kočárkách... Vůbec nevím jestli Austin,Implast4,nebo V-max... :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.