• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
SANU - prosím Tě,ten V-cross je asi tříkolka,viď? Takže čtyčkolové jsou V-max a V-travel...? Chápu to tak dobře??? :sweat_smile: :confused:
26. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Sarii nesešly, musely jsme se minout, odcházela jsemze Sanusu 10.25 a nikde nikdo :frowning2:

Věru jinak ta tvá příbuzná, má odvahu takhle jet na poslední chvíli, to já budu jeden velkej zmatek :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Věrko, Agisovi jak to nevyšlo, tak se neukázala...

Kočárek - no Implast, přeci :wink:
26. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
zrovna probíráte kočíky?? :grinning:

Věru, divala jsi se v tom Polsku kolik tam sojí ten Implast?
26. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
já chci taky prázdninkyyyyyyyyyyy :astonished: :astonished: :astonished:
jsem je sice měla nedávno, ale zase bych si je zopákla :grinning:
26. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Very však za chvíli je budeš mít minimálně 3 roky :grinning:
26. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Míšo, jj, snad jo :wink: :grinning:

sanuska asi dospává včerejší koncert
26. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsme po plavání u našich...POslední hodina byla naprostá bomba, karneval byl super...Anetka s rohatou čepicí byla za hvězdu :dizzy_face: :dizzy_face: A i instruktorka Anetku pochválila jakej udělala pokrok..dneska lítala z klouzačky pod vodu, vůbec jí to nevadilo, plaval si tam s rukávkama,....prostě bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to moje prdelka šikovná :dizzy_face: Dostala diplom :grinning:

Jen tu nožičku má teda horší...víc kulhá než včera a i dost padá :frowning2: na 5 metrech 3x spadne :frowning2: tak nevím.. :frowning2:

Včera jsem byla s kamarádkou na víně a dorazila jksem domů před 12 :sweat_smile: super jsme pokecaly, jen mi řekla, že t d v PCE řádí nějaký gang a unáší malý děti...tak jsem z toho docela vyděšená :astonished: :astonished:

Jdu mrknout, co je tady novýho

Odpoledne jedu púro dort a nakoupit, zítra máme u našich oslavu, tak snad vyjde pčoasí
26. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Věru, jůůů, Terezce závidím prázdniny a je šikulka s výzem :dizzy_face: ikdyž já mám vlastně prázdniny už 2 roky :sweat_smile: a krásnýýý :dizzy_face:

Danča je koukám pořád v kupě a pořád dobře naladěná :dizzy_face:

Rozi, tak jak krvácení?? :confused: snad to nic nebude a miminka si dělají jen místo v peřince :slight_smile:

Nelča, nakoukla :dizzy_face: teda ty si to těhu "užíváš" :frowning2: Tak snad už tě taky brzy pustí :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky!

veri, Vy uz mate porazdniny? tak Kika ma vysvedcko az v uteri, to je sila, ze niektore skoly uz koncia a niektroe nie....chudak deti..... :unamused:

miso, neviem, ci sme sa stretli, ja ked som tam prisla, bolo tam uplne prazdno, iba jedna holka stale na recepci a rozpravala sa so sestrickou...nebola si to ty? ja si myslim, ze ano...... :wink: vysoka, stihla.....kocka... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Very, tak jak to špinění?? už je fuč?

Gabi, chystáš se testit??
26. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
26. čer 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Luci, gang????? :confused: :confused: :confused: , ještě že nebydlív v PCE, to je hrozný, když si představíš ty následky :frowning2:

Jinak špinění je fuččččččč, zaplať panBůh :slight_smile: , já doufám, že je mazlik Ok a že mi v pátek pěkně z UTZ zamává :grinning:
26. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Gabča by určo měla testit, jen nevím kdy, jestli zítra????
26. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Culi to určitě ne, já měřím 157cm, takže vysoká určo néééé :grinning: :grinning:

já odcházela 10.25 a na recepci byla akorát jedna vietnamka a něco se bavila se sestřičkou
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
miso, tak to je skola, ze sme sa nestretli, ja som prisla asi 10,30 a nikde nikto...to bolo prekvapko, ze tam nikto nebol...ze by kriza dolahla aj do Sanusu?
26. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
siss, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: radši tam už ani nepíšu, to je jak když hážeš hrách na stěnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very, no prý jo..nikde se o tom prý nemluví,a le říkal jí to kamarád kriminalista, at si dává pozor na prcka :pensive: hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: super, že špinění ustalo, měla by ses víc šetřit :wink:
26. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
luuci: no ta manželka je hustá jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , styd se, žes včera byla s kámoškou chlastat :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
siss a jak mi bylo dobře...ani nevím, že Anetka byla v noci vzhůru :grinning: :grinning: A ani nás to nic nestálo, mladej Bajer nás pozval :grinning:
26. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
luuci: ježiš, Mára..nechtěl tě voprcat na bednách? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
siss, ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
luuci: co spaní? My děsný :unamused: už mi přišel ten top z Nextu, jako krásnej..ale je obří, jsem si vzala velikost 34, kterou normálně jako trička nenosim a stejně je mi to trošku v podpaží volný :angry:
26. čer 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
siss, mrkni se do tématu o spaní..ted jsem to tam psala :rolling_eyes: když já nevím, jestli jí nebolí ta noha nebo něco..mi neříkej, že se jen tak z ničeho nic budí á 3 hodiny :rolling_eyes:
26. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Luci, já se snažím šetřit, neboj, přijdu z práce lehnu a ležím :wink:
Tak to je teda dobrý s těma prckama a pak by mi mohla nějaká prodavačka říct ať nechám kočárek venku :angry: , to je síla, fujjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Very, já z toho včera nemohla ani spát, jak mi to kámoška řekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: do obchodu kam se nesmí s kočárem prostě nejdu :angry: venku ho nenechám ani náhodou :angry:
26. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Culi jsme se museli těsně minout, no za mě tam taky bylo pusto prázdno páč jinak je tam frmol

co ti Dr. řekl???
26. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
luuci: no je to divný, vid..a ona chce mlíčko nebo jen řve? :confused:
26. čer 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
siss, řve a chce pití...v těch 22 jí dal Honza čaj a vyžahla flašku a hned usla :confused: já doufám, že na tý dovče bude vyřízená, tak bude spát celou noc :rolling_eyes: ale tu nohu má dneska fakt špatnou..furt padá :pensive:
26. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
luuci: hele, bejt váma..tak to asi řešim ještě před dovolenou..co když to tam bude nějaký horší, tam s tím toho moc nenaděláte :wink: :unamused:
26. čer 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.