• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci, souhlas budu to praktikovat stejně :wink:
26. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
siss, no ale jak??? na ortopedii jí nic nenašli :unamused: fakt nevím :frowning2:
26. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
luuci: já taky nevim :frowning2: co ta neurologie? To může být fakt z toho, máma má v práci kolegyni a jejímu chlapečkovi něco zjistli až ve 2letech, páč najednou začal padat na zem :pensive: jinak netušim, co zavolat pediatričce :wink:
26. čer 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
siss, uvidím..mě přijde, že to má horší, když je unavená..ted po tom plavání fakt na 3 metrech 3x spadla, včera přes den ok a večer zas :confounded: uvidíme...zítra máme oslavu, to taky budou 4 doktoři, tak třeba na něco přijdou :wink: mě přijde, že prostě chce strašně rychle běžet a nezvládne to a spadne..ale zas teda dost kulhá :unamused:
26. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
luuci: tak aspon tatka ti poradí :wink:
26. čer 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
siss, haha, ten jo :sweat_smile: odborník přes bimbase :grinning: :grinning: uvidíme, spíš spolíhám na bráchu
26. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
no nic, jdu, budu večer :wink:
26. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
luuci: tak ten může poradit nám :grinning: i když už doufám nebude v čem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
Luuc... si s tím gangem děláš srandu, ne :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ?
26. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdu ven a kočárek nedám z ruky :wink:
26. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tyjo, Luci, s tím padáním u malé, poradit neumím, ale určitě bych to řešila před dovolenou. Je to divný....

A s tím gangem, to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak výlet do Prostějova zrušený, manžílek bude se mnou doma :wink: tzn. nebudu u PC, ale jdeme někam ven. Večer kouknu. Užijte si odpoledne, tady je krásně a sluníčko :wink:
26. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky áhoj se konečně hlásím jsem makala na zahrádce no spíš dělám další a další skalky.Tak plevel mizí a rýsuje se okrasa :wink: Mám kolem sebe pomocníky tak to jde..

A zítra uvidím, dnes mi ale hodně klesla BT tak čuju, že to na 100% dostanu :angry: počítám po dovče to ivf.

Míšo moc díky za tabulku je super jsem si je natiskla a vytečkuju to.A muím to předat rehab sestře, aby mi na to kukla :wink:
26. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Holky a umřel tem Michael Jackson, nějak ty zpěváci odpadaj :unamused:
26. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
sarii, nedělám :pensive: je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ted jsem dovezla dort, je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: vyfotím a večer dám do alba :wink:

a vaří se mi brambory na loupajdu, jsem dneska ještě nejedla :astonished:

Kde je sanuska????????????????????????
26. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
luuci: tý jo, představa ještě jednoho celého dne s Tygrem je teda vražedná :sweat_smile:
26. čer 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz
sis, pořád knourá?? Anetka je dneska zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
luuci: no dneska docela dobrý :wink: ale nejsem už 5dní vychrápaná..a mít ho na krku 2dny v kuse je teda masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
Jsem zpět. S kočárkem i Marinkou :wink: U nás jsem kočár do obchodu nikdy nebrala, ale teď na tvrdo začnu :wink:. :wink: Jsem se doprocházela na Dubinu a vlezla do pidi úzký drogerky i s kočárem, otočit se tam nedalo :grinning:, ale jistota je jistota :wink:. Ale přece kdyby se tu něco takovýho dělo, tak by to bylo přinejmenším v novinách nebo tak :confused: ...

Gab... ty furt jen makáš... vyblejskni terásku,zahrádku... ať ti to můžem pochválit :wink:

Luuc... myslím na Anetku, co by to mohlo být... ale zase když nebrečí a je schopná stát a chodit, tak bych neměla strach, že to něco bude... Určo to zmizí, jak to přišlo.
26. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Siss... vždyť je vík, přijede TP, ne :wink: ???
26. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Gabi za málo :grinning: hlavně když to pomůže

já si je taky tiskla, ale jsem na tohle levá, vždycky jsem zapomněla měřit, tak jsem se na to vybodla :grinning:
26. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
sarii: on nejezdí každej víkend, asi až ten další :wink:

holky, jsem zvědavá, jestli se mi aspon podaří vysprchovat dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz
sarii, to jsem tý kámošce právě taky říkala, ale ten policajt jí řekl, že nechtěj dělat paniku :unamused: nevím no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tou nožičkou si to taky říkám, že dkyž nebrečí, tak to snad nebud enic hroznýho, ale mám strach, aby to nebylo něco neurologickýho :pensive: no uvidíme
26. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
luuci:prosim tě, v jaký části měli tu kreslící tabulku? Já to tam nenašla :confused:
26. čer 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
siss, jak maj pokladnu, tak si o 2 regály dál od vchodu :wink: se zeptej :wink:
26. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
luuci: jj..já se tam skoro nevešla s kočárem, navíc Tygr vřískal se změnou směru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. čer 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz
jo holky, dneska mě zas zastavil na Tř. Míru nějakej kravaták, a zas do mě hustil, at změnim pojištovnu..a nejdřív se mě ptal, jestli mi už bylo 19, a jestli to dítě je můj brácha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. čer 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
no nic, loučím se..jdu Tygra vykoupat, dát mu véču, uspat a pak jdu umřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, užij si zítra oslavu..já si užiju večer, až přijedou naši, tak sjedu do KFC, koupím si kýbl, víno s colou..a budu jen žrát, čučet na tývku, chlastat a spát celooou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
Čauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Tak teda co jsem zažila včera jsem ještě snad nezažila, prostě SUPER, předčilo to všechna naše očekávání, nemám ani nějak slovní zásobu abych ten zážitek popsala.... Holčička to vydržela a udržela se, tak je to ok, mamka se tam kroutila, ječela, zpívala, tleskala no mazec.
Ale nepopsatelnej zážitek.

Dneska jsem teda total ko. Páč jsme ještě courli po Praze.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci jakej gang sim tě???????????????????????????????????? :confused:

Věru jo jo V cross je jako trojkolka, ale já mám čtyřkolku a je na tom V cross taky napsáno :sweat_smile: Jako by mám V travel. :wink:

Holky nemám víc síllu tady sedět u pc.

Zítra nějak juknu paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
26. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
... to je dost, že se ozveš, Sanusko... že nejsi někde v Praze ve špitále. A je fajn, že jste si to užili :wink:

Luci, na dorta se těším - tedy, jen na fotku :slight_smile: Jinak ke sladkému, to já radši třeba koláče nebo rakvičky :wink:

Gabčo, mimochodem, nejezdí Tvůj manžel s kamionem do Kvasin do Škodovky, občas??

Tady je po bouřce a po dešti. Ale chvílema to počasí, asi změny tlaku, nějak mi to dalo zabrat (třes, slabo), znáte to... Od rána lítají sanitky, houká to pořád... no a v Potštějně jsme jeli kolem havárky, možná to bude ve zprávách, byl tam i vrtulník, starej favorit a něco delšího červenýho (s karavanem) čelně, na horizontu, když řidiči jezděj fakt hrozně, to se není co divit... ale jestli dostal infarkt, tak to už pak asi nejde nic dělat... konec rozumů, jdu za manžílkem, přeju hezký večer :wink:
26. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.