• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak dortík je už v albu :wink: :grinning: a jdu dělat slaný šneky, mám na ně 5 těst :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, já dorty taky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Luci, dort nemá chybu!!! :wink:

Tak, drahá polovička vyrazila do ulic, já jdu douklízet a cvičit a pak už se budu jen válet u počítače. Tedy, jestli půjde, jde sem další bouřka...
26. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Dančo myslím že jo :wink:
26. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Luci to jsi pekla?? :confused:
26. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Sari v pondělí mi přivezou kamínky a taky jsem někde zašantočila foťák :confused: až to dodělám tak Vám to blejsknu :wink:

Holky tak manžel se v 17h vykoupal, nastrojil, navoněl a odjel do práce a zítra že se vrátí, že jede do Olomouce.V mojí mamce vzbudil podezdření, že je divný jet v pátek na noc, pže prej nikde nikdo a on maká :confused: :confused: Prej ho mám víc prověřovat tak já Vám nevím , mám teď brouka v hlavě no mě by to ani nenapadlo, že by měl nějaký zálety :confused: :sweat_smile:

a ten gang v Pcích to je hrůza :angry:
26. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Gabčo, není nic snazšího než malá špionáž :wink: Zařídíme :grinning:
A jinak neboj, třeba Škodovka jede i víkendy (některé provozy) a kamiony ještě tento víkend můžou, takže mě by to až tak divné nepřišlo. ... Přesto, důvěřuj, ale prověřuj - koukni do IP.
26. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Luuc... origoš dortoš :grinning: :grinning: :grinning: Já myslela, že máš narozky ty :astonished:... Ale vypadá to na pana bratra, co?

Sanu... kámoš komentoval koncert obdobně :wink: . Věk lidí 30-40 a víc :wink: , tě tam asi přehlíd :wink:... supr zážitek a pak se to prej zvrhlo v solidní diskošku.

Gab... neblbni :astonished: :astonished: :astonished: , a mimo to mám teorii, že manželka se to stejně dozví jako poslední. Viz. moje ségra :unamused: .
26. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Gabi, neeee :sweat_smile: já bych to nezmákla :grinning: :grinning:

sarii, narozky slavíme já, tatka a brácha :wink:

Tak šneci jsou hotový, ale mě to nějak zmohlo a to tady na mě ještě mrká manža :astonished: :grinning: :grinning:

Gabi, tak si na něj došlápni :unamused: je fakt, že manželka se to dozví jako poslední :angry: ale já si myslím, že každá ženská to na svým chlapovi pozná, že se něco děje :wink: to by sis všimla, že se změnil
26. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky, jde sem nějaká hnusná bouřka, venku je zlověstně černo... tak jestli tu nebudu, nejsem v porodnici :grinning: :grinning: ale zalezlá v pelechu s plyšákama :grinning:
fuj, teď se blejsklo, padám od PC :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
pěkný večer holky, jen načuhuji

Luci, dortík je skvělý bych si hned zakrojila :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: i šneky bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabčo, nemaluj čerta na zeď prosím tě :unamused: , důvěřuj, ale prověřuj u mě platí dvojnásob, já nic nepoznala, přišla jsem na to až v době, kdy jsem od bývalého odešla :sweat_smile: (takže hoooooodně poslední) nic tomu nenasvědčovala kromě málo sexu :confounded: a to se ani takhle nikam nevoněl a nekoupal a neodjížděl a stejně babu měl, takže je to něco mezi nebem a zemí.

Zítra nebudu a nevím jak v neděli jedeme do krkonoš na oslavu, takže vám všem přeji hezký víkend :dizzy_face:

Gabčo tobě pěstičky na testování, kdy to vypukne???? zítra?????
26. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dani, víš, že bouřky spouštějí porod?? Tak že byyyyyyyy :wink: :grinning: :grinning:

Very, užij si oslavu :wink: koukáme, že zítřek bdue den oslav :grinning:
26. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Very... užij si parádní víkend na čerstvém vzduchu, ten ti prospěje :wink: ...
Jo, Gabi... zítra ráno nebo v neděli???
Dani... je mi jasný... všechno doma povypínej, zabedni se a čekej až to přejde :wink: .
26. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Luci, vy si taky užijte oslavu :wink: :slight_smile:

Dančo, jj bouřky a tady nic, ticho po pěšině :confused:
26. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tady je teda taky pěkně černo :confused: ale já bouřky miluju, kor v noci :dizzy_face: o se pak spí :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dani jen aby tě ta bouřka nevyhnala do porodnice :sweat_smile: :grinning:

Holky jenže jak prověřovat když je věčně v tahu. :confused: :sweat_smile: No asi na něj budu muset být přísnější.

jo jo holky zítra uvidím jestli mě ta rudá čůza v noci vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli ne tak testnu
26. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Gabi, takže zítra testneš??? jak tam budou ty // vymalovaný, tak mi písni sms, prosííííííím ať vím novinky :wink: :wink: :wink:
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Gabi, držím pěsti, aby čůza nedorazila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jdu do pelechu, dobrou všem a užijte si sobotu :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Luci, Ty si znamení rak a o těch je známé, že bouřky milujou... to jestli bude Anežka taky taková, tak potěš.... :grinning: :grinning:
jo, šlo to někde bokem, takže jsem v klidu zase u PC a ne v porodnici :grinning: :grinning: vždyť Vám říkám, že mám ještě čas. Ale samozřejmě to vím, že bouřky spouští porod, ani se nedivím :wink:
26. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Gabi, moc Ti přeju ty dvě čárky!!! :wink:
26. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dančo mě fascinuje jak píšeš, já mám ještě čas :grinning: Šári rodila 35tt a ty 39tt a pohoda klíííííííííííííííííííííd :grinning:
26. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Gab... jupííí, tak zítra, kéž se potvrdí předpověď ségry :wink: ... Budu tu :dizzy_face: .

Luci... předem gratulka k narozkám. Užijte si troj- oslavu :wink:
26. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
jdám tiramisu a jdu chrnět.

Všem sanuskám dobrou noc :wink:
26. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dani... takže Anežka bude jasnej rak... tak už víš, jaká bude... páč ty jsi přes ta znamení machr :dizzy_face:

Kdepak máme Rozi??? S nenahlásila jak to špinění... :confused:

A Beryk... ta už šla asi chrnět, včera vytáčela v Barace :wink: ...
26. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
No holky segra trvá pořád na svém.Zítra uvidím snad ani neusnu :confused: Já jsem na sobě těhu příznak žádnej nevypátrala jenže ta BT mě hodně klesla tak to bude asi tou čůzou.Moc díky že mi ty // tak přejete :slight_smile:

Tak všem přeju dobrou noc :wink: a zítra snad už bude líp Dušánek jede do Prahy do Zoo tak aby tam nemok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Sari, Beryk se podle mě ještě ozve, až zas od někud přiběhne, třeba z hospody nebo z kina, anebo je na chatě??

Rozi, no, ta tu chybí... A nehlásila se moc ani Žofi a ani o Evče nevíme... musíme jim dát čas.

Jo a k těm znamením - to víš, že už to mám naštudované, jak vychovávat dítě raka. Bude to boj... ale bude to fajn.

Jinak hlásím, že mi tu hraje Petr Spálený "marně mě svádíš k těm hrám podivnejm" a "já se k tobě dívko nehodím" a jiné hity. Jde na mě nějaká melancholie. Čím to?? A při úklidu jsem přemýšlela, zda příští týden ještě uklízím já nebo už manžel... :grinning: :grinning: Hormony jsou "svině". :grinning: :grinning:
Až to dohraje, pověsím prádlo a půjdu spát. Zítra dělám smažený květák... už teď se "těším". Přeju krásnou dobrou noc :wink:
26. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
Když jinak nedáte, tak to taky balím :grinning: :grinning: :grinning: ... tak zase zítra :wink: :wink: :wink: .

Dobrou...
26. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Otvítám krám... kde jste kdooo :grinning: :grinning: :grinning: ? Jsem zvědavá, v kolik vkročí první vyspalec :grinning: :grinning: :grinning: Tipuju 9 :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 05:54  • Odpověz
Dobré ráno

Nene, sarii, pleteš se...já už jsem zde :grinning: ale rozhodně se nepočítám mezi vyspalce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani a jaký je dítě Váha? mě znamení nic moc neříkají :wink:

Gabi, tak jak????
27. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Koukám, že jsem dneska trhla rekord 8h :sweat_smile:
No tak já jsem to do rána nedostala tak to tipuju na zpoždění páč test má jen / :unamused:
27. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Luuc... :grinning: :grinning: :grinning: dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
Gabi... vytáhni test z koše a zkoumej :wink: :wink: :wink:
27. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.