• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jo, Śarii, díky za přání :dizzy_face:

Gab, třeba se druhá / ještě objeví :wink:
27. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
holky test už jsem prozkoumala a dokonce rozebrala a mé bystré oko nenašlo ani ťuk :sweat_smile: klopim ho a otáčím ze všech stran a nikde ani náznak, :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic budu čekat až to dostanu a aspoň si užiju to móóře :wink: a v poklidu dodělám tu skálu..
27. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Gab... ještě nedorazila, tak náděj tu je :wink: ... A kdýž, tak jak píšeš... dovolená, moře a kartářky předpověď :dizzy_face: ...
Jakpak asi Evík :confused: :slight_smile: ...

Dám mladou spát ven a půjdu tvořit "o"... Manža je ve škole, mihne se tu, nají a zase pofrčí pryč...
27. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak se loučím, za chvilku jedem k našim :wink:

Užijte si sobotu :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobré ráno. Luci, jaký jsou děti váhy? Vytáhnu to z knížky a pošlu Ti to, mailovku mám, v pondělí to manžel v práci sfotí do PC. Jinak z hlavy to nevím, fakt ne.

Přeju krásnou sobotu. Jinak já jsem se skvěle vyspinkala a cítím se úplně normálně. Takže dneska by to zas nešlo, i když je tak krásně :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ola Ola

Tak než mi suchne zem, tak juknu pak umeju nádo a jdu na kebulku. Jo a mezi tím jsem se opět stihla rozčílit a ukápnout slzu :grinning: Že by to začalo doléhat už i na mě??? Do teď jsem byla v naprosté pohodě a poslední tejdny jsem mírně našlapovací.... :angry:

LUci vše nej k narozkám :slight_smile:

Já utíkám, ať to mám co nejdříív z krku.
27. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Sanu... úsměv :wink: . Je léto, jsi těhule, špuntová je zdravá a máš nás... takže pohodička pohoda :wink:
27. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Sanu, občas to zkrátka přijde. To zvládneš :slight_smile:

Jdem po babičkách, večer kouknu. Užívejte si sobotu :wink:
27. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
zdravím všechny
naše princezná dostala rýmu a má malinko kašel, tak jsem z toho na větvi :confounded: :confounded:
koupila jsem ji nosní sprey s mořskou solí pro kojence je prý dobrý a taky jsem byla pro tu odsavačku na lux, je dobrá, tou normální mi to nešlo a Verunka u toho dost brečela, ted je to ok, tak snad z toho nic nebude
člověk ji strojí, čepičku dávám,a stejně rýma je tu..
jinak všem hezký den, mrknu navečer, pa pa, půjdeme na chvilku ven, dnes je tam divně :confounded:
27. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
jo jinak jizvičky od pošrábání na tvářičce jsou pryč, tak to nic nebylo .. . :wink: :wink:
27. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
koukám tady je dnes mrtvo :confused: no já jsem dnes jak chodící magor. :sweat_smile: Byla jsem dnes sama tak jsem chtěla něco stihnout.Upekla jsem buchtu , bílek mi nenašlehal tak na podruhý, těsto jsem si dala na plech a bylo ho jak když plivne tak jsem to zas lila do zap.mísy.nádobího jsem namatlala až běda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě jsem ji připekla tak jsem ještě uďála nepčenej dortík s rybízem a zak smetanou.Bramboračku a hodím na gril ještě maso a už na všechno prdím.Jo a už jsem vyprala tři pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak budu v po žehlit :sweat_smile:

Jaji no vidíš je to Ok a rýma bude do tří dnů taky fuč :wink:

Co Eva ta už je asi s holčičkama :slight_smile:
27. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
kuk, zdravím...

no to je teda červen :astonished: ...si vzpomenu loni jsme byla na laparce, Sluníčko čekala Žanetku a psala jak se jejich malá vyvaluje v bazénku, za to letos...no nic....

jinak vše nej k narozkám pro Luci.....
27. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Dani se nám drží....
27. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky

tak moje vyrážka ustupuje velmi pomalu, ale přece, nejvíc svědí chodidla. Musím se vám svěřit, jsem asi fúrie. Už od rána jsem na manžu hnusná, přijde mi, že si užívá a já se trápím sama. Vím, že to tak není, ale ...... Pořád má nějaké akce, a všechno hodil za hlavu, že se nechce už trápit, ale já to nedokážu. už abychom se mohli aspoň tulit. Ach jo :angry:
27. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Bdy den,

Tady to žije a při takovém počasí.... :confused:

Gab tak mrcha nikde, jeeště není nic ztraceno..... Jinak se ti teda vede, ale to se někdy tak tooo nooo povede :grinning:

Dabli oni to chlapi prostě berou jinak to oni nepochopěj co se odehrává v ženský, s tím se teď taky snažím vyrovnávat spíš takovou lehčí vzteklou náladičkou...... Ale to přejde, nic jiného nám nezbyde....

Zofi jak je??????

Dneska jsem jeešě pořádně z toho mojeho juchání na DM pořádně zničená, tak jsem dala vanu a jen tak posedávám.... ale půjdu si uvařit zase česnekajdu, ale ne krémovou.

Přemejšlím ještě co bych mohla jako další koupit, ale nic mě nenapadá.

Jdu připravovat tu polču.
27. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Jo, jo, je mrtvo.

Žofi, souhlas, počasí na prd....

Luci, vše NEJ!!

Dabli, každý potřebuje na rozdýchání problémů jiný čas, Ty se taky zotavíš a bude Ti do slavení, uvidíš!! :wink:

No a my jdem (zas) do hospůdky. Pěkný večer! :wink:
27. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsme uložili Anetku a jdem si dát s manžou šáňo na moje zdraví :grinning:

Děkuju za přáníčka :dizzy_face:

Oslava byla fajn, sešlo se nás asi 20 a počasí bylo tak akorát, sice ne na koupání, ale aspon nebylo moc dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani,s tím horoskopem budeš moc hodná :dizzy_face: ale beru to s rezervou, manža je taky Váhy a charakteristika na něj vůbec nesedí :sweat_smile: a na mě sedí maximálně to, že jsem pro rodinu :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
luuci: tak já ti právě připíjím :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
siss, to seš hodná :grinning: :grinning: :grinning: já už taky popíjím a k tomu žeru třešně..to bude noc :sweat_smile: ale dneska jsem žrala jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
luuci: já si koupila ten kýbl, ale jak jsem ted nežrala..tak mám staženej žaludek, sežrala jsem jeden strips a křídlo..a už funim jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
siss, no já toho taky zas tak moc nesnědla...ale i tak plácala jsem pátý přes devátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
luuci: se dneska vyspim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co máte dobrýho na bumbání? :grinning:
27. čer 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj ík holčiny,

Dabli.. určo to je moc těžký , ale ono je to určo i pro manžu,,., bude líp.... držím v ám tak moc palečky

a Zofi.... mladá se vyval uje venku pořád.. :grinning: :grinning: :grinning: dneska jsme měli sice za taženo ale v bazénu je se synovcem celej den.. a včera jsme tu měli šílený vedro... a prej má b ýt zač. týdne hic..... tak snad bude léto...

Dani - ještě držíš ???

a Co Evi a princezny???

Sanu.. copak copak...

jo jukla jsem vám na foto ze srazíku.. teda vám to všem tak sekne....

a "Luci. taky vše nej přeju.. sice nevím kolik.. ale užij si to
27. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
siss, šáňo :dizzy_face: já dostala flašek :grinning: aspon máme zas na chvíli zásobu :grinning: ale nevím, co si o mě ty příbuzný myslej, že mi kupujou chlast :sweat_smile: :sweat_smile:

Ahoj sluni, děkuju :slight_smile: jak rostete???
27. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
luuci: no ty a chlast...to by mě nikdy nenapadlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem MP popřála k svátku, tak vypadal potěšen..asi mu koupím tričko..akorát nevim kde, asi v tom obchodě XXXXXL :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
Luci -tak se pochlub kolik slavíš,? a co krom chlastu jsi dostala :grinning: :grinning: ale šána není nikdy dost...

No rosteme -- snad ros teme,, na vá žení a zároven na 8 měs. prohlídku a Synflorix jdem zač. červnence,.. t ak nevím kolik máme... ale myslím že slečna nestrádá :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
siss, jj, to je Uncle sam..brácha tam docela nakupuje :wink:
27. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
luuci: no asi fakt jo, páč jako on nic nepřetáhne přes ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: např. v CA mi ty trička přijdou jak na náký chlapečky :sweat_smile: já když mu koupím nějaký velký...tak v tom zas vlaje přes panděro :confounded:
27. čer 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda-luci tak vše nej... :slight_smile: luci-mě čekaj narozky v pátek a taky samá flaška přitom skoro každý ví že vůbec nepiju max.colu s vínem . :wink:
27. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
sluni, dostala jsem toho dost..hlabně od manžu super foták, po kterým jsem dlouho toužila :dizzy_face: pak nějaký peníze od našich a takový nějaký drobnosti :wink: no věk snad ani psát nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem už stará rašple :stuck_out_tongue_closed_eyes:

siss, no právě...sehnat něco na tyhle svalovce je děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: si pamatuju jak měl brácha Vánoce z toho, že na sebe sehnal džíny :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.