• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
luuci: radši někdy, až nebude doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
siss, tk jo...třeba v pondělí :wink: :grinning:
30. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
luuci: mnam, to tvoje bylo výborný :grinning:
30. kvě 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz
Rozi matlala jsem to jen z poloviční dávky a ani to nedomatlala to jsem hospodyňka :grinning: Ale je jich tak 8 :grinning:
Ale příště si musím vymyslet nějakej systém a ono to pak půjde i rychlejc....

Luci bacarci cola a rohlíky to je složení :grinning: Tak si dejte do nosu, taky bych si dala.
30. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Věru pohyby zatím docela na bodě mrazu, předevčírem myslím nic a včera asi tak jednou dvakrát večer jak jsem si lehla do pelechu, ale to by se dva mohli hádat :grinning:
Takže předevčírem jak jsem si myslela, jak se mi večer krásně prcek mlel, tak to byla asi fakt střeva no :grinning: :unamused:

Tyju už aby bylo za tejden, ještě že toho mám tenhle týden víc, že to snad uteče.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojda

Gabi určitě IVF zvládneš já z toho byla vyplašená, ale jde o první píchání, pak mi to ani nepřišlo.

Rozinko já bych počkala s testíkem tak na 12den.
30. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Rozi tak moji podporu máš, ale já jsem v tomhle jiná, holky tady vydržely netestovat, já bych to prostě nesnesla čekat. Chtěla jsem mít aspoň trochu jasný jak jsem na tom..... A když tam čárka nebyla, tak jsem se mohla aspoň utěšovat, že je ještě čas..... :wink: :grinning:
A já testovala pokaždé 8. den :wink: Mi jukni do alba..... :wink:
30. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
Holky tohle se dá připnout na kočárek že jo.

http://www.babypark.cz/hracky?page=6
30. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
sanu dá se to asi připnout. Já mám doma malého medvídka Pů na kočárek
30. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
holky prý zemřel Waldemar Matuška ???
ted jsem přišla koukala jsem na starý český film , ty jsou stejně nejlepší. Člověk tu půl hodky není a už je zas napovídáno.
30. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Rozi- nechápu ten ošklivý smajlík za tím jarem ,že se dějou věci. Nemá tam být náhodou jiný??
30. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
luuci- ano spala jsem jak řepa. :slight_smile: :slight_smile:
Holky vy to máte stejně výhodu co bydlíte ve velkým městě. Je hnusně ,jdete si do paláce nebo někam jinam a nakoupíte a počumákujete co kde mají a je to taková pohoda.
30. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
jojo teď jsem to slyšela v rádiu.

Sanu už cítíš pohyby?
30. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Agi já jsem na tebe zvědavá.... :sunglasses:

Dabli ti to sem skopčím ještě jednou :wink:
Věru pohyby zatím docela na bodě mrazu, předevčírem myslím nic a včera asi tak jednou dvakrát večer jak jsem si lehla do pelechu, ale to by se dva mohli hádat
Takže předevčírem jak jsem si myslela, jak se mi večer krásně prcek mlel, tak to byla asi fakt střeva no
30. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
sanus: já cítila pohyby myslim až někdy těsně po 20tt :wink:
30. kvě 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
verýsku fotky pošlu co nejdřív slibuji já nějak nestíhám. Normálka :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky jdu se natáhnout jsem nějaká vyčerpaná
30. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Sanu, já jsem je začala lehce cítit v 19.tt :wink: . Teda ty jsi kuchařinka :grinning: :grinning: :grinning: Jo, Lamaze.... mám páva Emila a papouška :grinning: Bohužel ještě ten kočárek chybí :grinning: :grinning: :grinning:

Agi... pro mě má zase vesnice svý kouzlo :wink:

Luuc... jsem zvědavá na fotky "prvotiny" :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
ahoj kočandy, zdravím vás....stále pokupě...ale cejtíms e zvláštně...

jo Sanu můžeš to dát na kočárek , postýlku....koukám že vyráběj opici Žofku, sranda :grinning:
30. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
tak se mějte, jdu odpočívat....pá

mňam mojito Luci, to bych si taky dala.....
30. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Zofi tak se to snad už chystá...

Sari no knedlíky se čoveče straaaašně povely, přemejšlím, jestli nevytáhnu tu půlku těsta z koše :grinning: :grinning: Ne kecám samo, ale fakt jsou dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsem dojedla porcičku.

A jak dlouho máte ten kočík obědnanej???????????????????????????????????
30. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
sarri- ty jsi taky z vesnice?????

Já bych do města bydlet nešla ,ale je to výhoda v tom , že když je venku hnus fialovej tak můžeš jít do plavečáku,do botanický nebo do obchodáků. Takhle než mi se dokodrcáme z tý naší vesničky tak se udělá venku hezky. :sweat_smile: :sweat_smile: Sestra bydlí na horách a to je nádhera fakt. Mají tam úžasný klid, ráno vstaneš vemeš koš jdeš na houby nebo na borůvky.

sanu- jak zvědavá????????????????????
30. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
No jak dopadneš neee, straaaašně ti to přeju... :wink:

Vesnice i město maj svoje výhody....
30. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
jo sanu- a už máš kočík vybranej????????????????,
30. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
sanu- jsi hodnoučká přece néééééééééééé. :wink: Vy všichni tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
tyyy jooo tak ten walda me teda dostal... :cry: :cry: :cry:
30. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Sari už to mááám :grinning: :grinning: Páv Emil, Los Eda a koník Ferda to je trojka :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
holky jedem ke tchýnce a jdeme do pizzerie, 100 let jsem nikde nebyla ,teda vlastně naposledy s Váma ,ale jinak né. Si dám těstovinky se špenátem asi a s kuřecím masem a nebo pizzu quattro formagi tu miluju.
pááááá
30. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Agi já to musím nejdřív vidět live, pak teprve vyberu, ale ten EasyWalker je zatím moje láska a doufám, že bude i dál po shlédnutí.... :pensive:
30. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.