• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo dobrej přístup opět :wink: nám nic nevychází :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Gab třeba to je právě to srpnové moře jak říkala kartářka.... třeba kdyby jste jeli v červenci původně podle plánu, tak to třeba nebude to ono s velkým O.... :wink: Coooooooooooooooo???? :sunglasses:
A mrcha teda nezradila chjo, to je škoda. :unamused:

Luci a jakej byl ten dort? Máslovej nebo šlehajdovej...???
Tabulku klidně sem.

Já jsem dneska vstávala v 11:44 dobrý ne? Manža mě ráno vzbudil před 9 jak se vrátil z pařbičky a já pak ještě vytuhla, protože se mi stejně nechtělo bloumat po baráku když je tuhej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zofi ty prdy jsou za trest co, to je v prčicích, že se dtičky nevyprděj a maj klid :angry:
28. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Hmmmmmmmmmmmmmmm jsem zapomněla pozdravit,

Dobré poledne :wink:
28. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Gabi, achjo... to mě mrzí :frowning2:

Sanu, tak večer tabulku hodím :wink: dort byl z nějakýho krému a banánů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: výýýýbornej :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky, co asi rozinka? se od tý doby, co naspala, že krvácí, neozvala, ne?? :confused:
28. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
No, tady už taky prší. Ale přesto jedem někam ven, asi do Jestřebích hor, rozhledna Žaltman. Uvidíme, co uvidíme :grinning:

Gabi, škoda, to mě mrzí, že zas dorazila. A s tou dovolenou, no, uvidíš, třeba srpen je fakt ten pravý měsíc.

Sanu, však se vyspi, vždyť co :wink:

Jo, vzpomínám na Rozi i na Evíka, snad jsou obě v pořádku a všechny 4 děti taky :wink:
28. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Gabi jednou to vyjít musí :wink: :slight_smile:

ted tu byla mamina, jsem jí říkala, jestli to klapne tak by mi kontroly vycházely, když by jsme byli na dovolené a když neklapne, tak pojedem na dovču v září :sunglasses:
28. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky se stím smířím tak za dva dny to bude ok :wink: mrchu jsem čekala ale ten můj chlap mě točí :unamused: když ono se to tak táhne a v září to už budou 2 roky co jsme přišli o Štěpánka :frowning2: to teprv bude depka :sweat_smile:

no jo Rozi nikde :confused: snad jsou OK :wink:
28. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Míšo tak tím se taky uklidňuju, že jednou to vyjít musí :wink: :grinning:
28. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Gab IVF to už bude ok :wink:

já doufám, že ted už to klapne, páč kdyby se to do ledna nepovedlo, tak budu mít poprvé v životě depreeesi

se dám na modlení :wink:
28. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Pěknou neděli všem.

Tak se hlásím zpět z Krkonoš.Trochu víc utahaná, ale to je normální :wink: Včera večer o půl 11 trochu zašpinění :frowning2: , asi přetažený den, tělo je zvyklé o půl deváté ležet v posteli a mít v sobě 2 utroše :sweat_smile:
Dneska už nic tak snad to nic nebylo :wink:

Gabčo, ta tvoje mrcha je hrozná sv... :angry: a přesně znám ten pocit, kdy nevychází vůbec nic :frowning2: , ale jednou si tu svoji smůlu musíme všichni vybrat a pak přijde zase ta dobrá a hezká část :slight_smile:

Holky co se stalo Rozince???? :confused:
28. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Gabi, je to smutný období, ale musíš se pořád uklidňovat tím, že máš Dušánka :wink: a druhý taky bude neboj, my po 2 letech a čtvrt, nic se neboj, musí to vyjít :slight_smile: dneska jsem četla v časáku o IVF, jak to doporučovali hvězdy, kteří tak mají děti a bylo to moc hezký čtení, dočkáš se, určitě :dizzy_face:

jen je to čekání nepříjemný, o tom mi povídej :unamused:
28. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
jo a jinak na manžu vlezl nějaký "moribundus", tak tu chudák leží :frowning2: , jsem zvědavá co se z toho vyklube :unamused:
prý chce jít s mazlikem na mateřskou :grinning: :grinning: , jsem zvědavá jak dlouho by ho to bavilo
28. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jde nějak uložit z you tube video?????????????????????????????????????????????????????????????
28. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
ahojky, sanu ptala jsem se manžela, prý na to musí být speciální prográmek a není to prý úplně jednoduché, takže jedině si uložit jen odkázek, víc mě nenapadá
28. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
jsem náhodou nakoukla, pomalu balím věci a zase pojedu do nemocnice.

Gabi, vydrž, je to na nervy, ale na každého to štěstíčko čeká. :wink:
28. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky. Doufám, že nevadí, že jsem nová, chtěla bych se přidat se svým příběhem. Jezdím do HK k dr. Štěpánovi. Doma mám již holčinu 9 let - přirozené těhu. V prosinci 2008 mi byla zjištěna při laparoskopii po rok a půl snažení neprůchodnost vejcovodů. V březnu ET - TT negativní, v květnu KET - TT pozitivní, zamlklé těhu v 8. týdnu. Teď mě čeká 2.IVF v srpnu.
28. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahojky, tak mě pomalu chytá cestovní horečka :grinning: po celým bytě jsou kupičky různých věcí a oblečení...tohle nikdy nemůžem narvat do 2 kufrů :sweat_smile: :confused: :confused: No, uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, mě mamka říkala, že když se tam zaregistruješ, tak si písničku můžeš stáhnout, ale nezkoušela jsem to :wink:

Katy, vítej :slight_smile: to už máte taky něco za sebou! Držím pěsti na srpen :wink:
28. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Zdravím Katy tak ať srpen přinese více štěstí :wink: :wink:
28. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Luci ty už balíš??Kdy letíte :confused: ?? Co Anetka a nožička??
28. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
hezké odpoledne bo podvečer :wink:

Ahoj Katy, nás taky čeká v srpnu KET, budeme bojovat :grinning:

jak říká Gabča, snad bude srpen tím šťastným měsícem :wink:
28. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
No jo Gab :frowning2: dělali jste, co jste mohli :wink: bude to chtít postoupit do vyššího levelu :slight_smile:
Luci závidím :dizzy_face: já si pořád říkala, že budu v létě řešit úplně jiný starosti a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme tu dovču nějak vypustili :sweat_smile: asi si vezmeme volno, až bude hezky a vyrazíme na chaloupku... byli jsme tam celý víkend, ale propršelo to, ikdyž je teplo - našli jsme pár houbiček mrňavejch a začíná sklizeň borůvek :dizzy_face:
Vítej Káťo, třeba se někdy potkáme - já chodím taky do HK :wink: Teď mě napadá, ambulanci má vždycky jen jeden doktor? Když tam přijdu, tak jdou všichni k tomu jednomu, nebo jich tam je víc :confused:
Ještě nakouknu, zda je Danča stále otimisticky naladěná :slight_smile: Máme nějaké info, jak se daří Evče a Péťě + jejich dětičkám?
28. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky, děkuji za pěkné přivítání :slight_smile:
Luci, závidím dovču. Já musím zítra do práce. Je pravda, že už mám něco za sebou, někdy dost psycho, ale doufám, že to nejhezčí teprve před sebou :slight_smile:
Míšo, budeme bojovat a ještě jim ukážeme.
Wobludko, nevím, jak to mají, myslím, že se střídají i během dne. Já chodím k primářovi a jdu vždycky hned ráno, myslím, že pak už tam nebývá.
28. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Gabi, doufám, že v srpnu už se nic nepo...
28. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojda-teda počasí tak akorát na spaní.Luci užij si dovču tam bude určo lepší počásko. :wink: Woblu-mě řekne sestra vždy do kterých dveří mám jít ale je možný,že je tam ještě jinej dr.ale jenom někdy asi.A budeš testit příští týden? :slight_smile: katynkaa-tak to nás bude v srpnu já jdu taky na 2ivfpokud se teda něco nepokazí čekám na výsledky z imunologie :wink: Gab-tak ivf už to jistí a určo Ti to výjde :slight_smile:
28. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj při podvečeru...

je znát, že se zlepšilo počasí... vázne to tu. Ale to je dobře, teda jako, že je hezky a můžeme vegetit venku :wink: :wink: :wink:

Katy... ahoj
Gabi... ach jooo
Danča výletuje, jdu číhnout, kde ta rozhledna je :wink:
Luuc... v balení se vyžívám :wink:, závidím. A doufám, že budeš ve spojení se Sanu... ať víme co a jak vy.
28. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Andi já mám luteální fázi (od ovulace do ms) vždy přesně 14 dní (ani o den méně, ani více :sweat_smile: ), takže pokud to v pátek nedostanu, tak vytahuju test. Doufám, že se brzo zadaří, protože manžel řekl, že si nezkrátí bradku dokud mu nepřinesu ,,ten počůranej kousek papírku s těma dvěma flekama", tak se bojím, že bude mít na bradě dredy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katy to se přihodilo spustě holek tady, rozhodně v tom nejsi sama :wink:
Teď vám musím vykecat něco intimního :pensive: manžel měl včera klíště na pinďourovi :sweat_smile: :zipper_mouth:
28. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Woblu no nekecej :confused: a jak jsi mu ho vytahovala??? :grinning: :grinning:

Katy jak říkáš, doufejme, že v srpnu už se to nepo....

já jsem ráda, že nebudu v srpnu bojovat sama :grinning:
28. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Tý jo woblu to si to klíště fakt nemohlo lepší místo najít.No jo jste byli na chaloupce v přírodě .. :slight_smile: míšo neboj nebudeš sama je dobře,že nás bude víc.Ale ty jdeš na KET se máš.Nemusíš na OPU.Ale co hlavně at už to tady nám Všem dopadne at máme taky krásný miminka jako holky. :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Andi to jo, to nemusím, ale když to neklapne, tak mě taky čeká 2IVF, ale věřím, že jsem si tu svoji smůlu už taky vybrala a bude už jen dobře :wink: :slight_smile:

popravdě se příšerně bojím
28. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.