• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
žofi, přilítáme 10. večer :wink: takže v sobotu 11. jsem tu jak na koni :grinning:

žofi, od zítřka má být snad už hezky..aspon podle předpovědi :wink: tak snad jim to vyjde :confused:
28. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Luuci ve zprávách říkali až od čtvrtka, ve středu večer má teprve přestat pršet
28. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Míšo, fakt :confused: já koukala jen na internetový zpravodajství :wink: týjo, tak snad tady budete mít brzy hezky :wink:
28. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Gabi když tak nad tím přemýšlím, tak já dostala ještě předtím jakousi injekci Dipherelinu druhej nebo třetí den cyklu, si to už nepamatuju :pensive:
28. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Gabi mě léky dali 14 před mrchou. IVF mi pojišťovna schvalovala měsíc
28. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Dabli no nekecej, moje pojišťovna žádost ani nevyžaduje
28. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
ty povodně jsou mazec fakt teda :frowning2:

naspala jsem teďka Evíkovi jak se maj s holkama, tak pokud odepíše, tak vám to sem písnu...
28. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Žofi mi povídej, jsem měla slzy v očích když to bylo v novinách :unamused:
28. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ty povodně jsou strašný :frowning2: já už na to radši ani nekoukám :pensive:
28. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahoj holčiny, jsme doma, tedy už dávno, ale zlobí počítač, nevím, co s ním je....
Na rozhlednu jsme nedošli, mě stačily ty dva kilometry do kopce na Jestřebí boudu, bylo to převýšení 180 m... Jinak ale velmi příjemný výlet v nádherné přírodě. Jdu za manžílkem, dočtu večer nebo ráno.
Přeju krásný večer a pracujím příjemný týden :wink:
28. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
holky dnes se vrátila tchýně z vody. Měli sjíždět Vlatvu, ale prý se to nedalo. O víkendu mají jet ta naše banda tak doufám, že kdyžtak taky pojedou domů
28. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dočteno...
dovolený závidím... jsem zvědavá, jestli to příští rok bude reálný :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luuc... co tchýně?
28. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Evík píše:
Ahojda, nespím, nestíhám, je to mazec- ale krásnej :wink: zítra když to klapne bychom mohly dom, snad najdu chviličku na MK...pa E.
28. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Žofi... ten Evči mazec si umíme představit, viď :wink: :wink: :wink: . Ale je fakt, že není nic krásnějšího. Potvrzuju. Tý jo, tak už zítra domů...

A Artep zítra nastupuje :wink:
28. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
no jo Arti nám nestíhá taky vůbec psát...no jo Sari, my máme "jen" poloviční mazec :grinning:
28. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hoj

Holky mám prosbu, skopčete některá z vás ještě tabulku k sobě, nějak mě to zlobí a nemůžu to zkopírovat i když to mám označené celé :confused:
Ale jdu to zkoušet dál.
28. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Nejde mi to nejde mi to :confounded: Luci tobě to jde zkopírovat najednou celé???? Já tam mám jen maminy a ještě ne všechny když dám vložit :unamused: :confused: Těhule a snažily se tam vůbec nevložej, ale označenou mám celou tabulku když to dám kopírovat.....,???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :confused:

Dneska se loučím, zítra budu zkoušet tabulečku dál, ale ještě jednou prosím, aby to některá z vás jen tak pro sichr taky zkopírovala..... :wink: dík

Luci kdyby jsme se "neviděli" tak usínáčka si pořád blokuju jo a užijte si moc moc moc dovču a kdyby něco dám ti echo na mobil. :wink:

Pa a brou
28. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dočítám.
Vítám mezi nám Katy a přeju hodně štěstí :wink:

Holčiny, co chodíte do Hradce, ony za těmi dveřmi jsou dvě samostatné ordinace, není to na první pohled vidět. Takže zároveň můžou ordinovat dva doktoři. Tak to neznamená, že všechny ty davy jdou k jednomu :grinning: Zkrátka sestřičky objednávají na dny, kdy tam konkrétní doktor je, když je tam sám, bývá v přední ordinaci, když ordinují dva, je jeden tam vzadu. Tedy... vlastní zkušenost :wink:

Woblud, jako "až tam"??? Tak to jsem ještě neslyšela... Ale zvládla si to vyndat, že?? šikula :wink: :grinning:
Provedla jsem kontrolu u nás, šli jsme trávou, ale dobré :wink:

A je dobře, že Vás na srpen bude víc - budu přihlížet (minimálně při nočním kojení :grinning: :grinning: ) plánuju.
28. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Luci, přeju krásnou a pohodovou dovolenou.
Pokud porodím to 11/7, dám Ti vědět SMS - si fandím, si myslím, že budu schopná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak holky, zítra v 10,15 mám být u doktora, dozvím se, zda je naše mládě hlavou dolu nebo nahoru a nedej Bože něco mezi... :grinning: :grinning: Zkrátka držte palec! :wink:

Sanu, tabulku jsem zkopírovala.

Žofi, díky za info od Evči. Je fajn, že je na tom takhle, takhle to má být, i když je to fakt asi mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nevěřím, že jde zítra domů, po císaři pátý den??? Tady se pouští sedmý den... aby to neuspěchala...

A jdem spát. Ráno budu :wink:
28. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Luci přeju vám krásnou dovolenou, hodně sluníčka mocinky odpočinku :wink: :slight_smile:

Evča půjde dneska s kočulkama domů :confused: týýýýjoooo to to letí, ale moc jim to přeju :dizzy_face:

jak je na tom Artepka s miminkama???

Dančo, ty už bys to mohlo zmáknout než se vrátí Luci z dovči :wink: :grinning:
29. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme se krásně, naposledy doma, vyspali :dizzy_face:

Sanu, tak já ti tu tabulku pošlu mejlem :wink:

Dani, věřím, že než se vrátíš z dovči, už porodíš :wink: držím pěsti :slight_smile:

Dneska se mi o porodech zdálo, rodila moje kamarádka, co má TP v polovině července a ještě někdo, ale to už si nepamatuju :sweat_smile:

Týýjo, Evča půjde už dneska domů :confused: tak at doma všechno dobře zvládnou :dizzy_face:

Dani, v HK, pouští 4. den po císaři :wink: v Chrudimi až 7. je to jak kde
29. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno,

tak Evíka asi dneska pustí, to je paráda, tak at všechno v pohodě zvládnete holky :wink: :grinning:

Luuci ještě jednou parádní dovču přeji :grinning:

na Danču jsem zvědavá kdy to vlastně přijde :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
zdravím
Verunka má rýmu o dost lepší, tak se mi ulevilo,ale ješte odsáváme a kapeme kapičky..

lucíku tak hezkou dovču a brat se nám v pořádku i s celou rodinkou :slight_smile: :slight_smile:

holky mamky Verunka ted vše dává do pusinky a hodně slintá asi se ji dole už klubou zoubky má tak 2 nepatrné bouličky, může to už být takhle brzičko??Díky za info :wink:

tak evík půjde domu, ten mazec to musí být,ale holčičky za to určitě stojej, no hlavně aby vše zvládla :slight_smile: :slight_smile:

žofíku a jak ty a Vašík??
šári má pravdu s tím naším polovičním mazcem :grinning: :grinning:

Verunka už se trochu zabaví hračkama a krásně se ji leží v lehátku někdy tam i usne, je to s ní fakt boží :grinning: :grinning: :grinning:

tak všem krásný den a hodně sluníčka..
29. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Hezké ránko!
Luci,a nrzdálo se ti,že jsem porodila já??? Mě se to totiž taky sdálo,resp.že jsem měla už malou holčičku a neměla jsem nakoupeno dost věciček,tak jsem ji strojila do Terčiných riflí a na procházce v kočárku,kdy hned seděla jsem ji krmila chlebem s májkou... :sweat_smile: :confused: To jsem ale matka! :grinning: :grinning:

Jinak - užij si krásně dovolenou!!! My letos "za hranice všedních dnů" nepojedem... Nějak nejsou peníze a navíc mě teď poroste pupek tryskovou rychlostí (jak to ke konci bývá),takže budu ráda,když se vyvalím u našich na zahradě s nožkama na trnožkách... :sunglasses:

Verýsku - v Polsku jsem ještě nebyla.Nechávala jsem to na prázdniny,až budeme na chaloupce s našima na dovče,tak že tam v klídku některý den zfoukneme.Neboj - podám určitě hlášení.A vzhledem k tomu,že máš termínek až delší dobu po mě,a pokud nespěcháš s koupí kočárku jako Sanuska :grinning:,budeš všechno vědět včas. :wink:
Holky,copak je s tou rozinkou,že se neozývá??? :confused:

Evíkovi přeju krásný návrat domů. :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Věru, ty máš teda sny..jsem si to živě představila, jak cpeš do miminka chleba s májkou :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, dík..začínám být silně nervozní, že to do kufrů nenacpem :unamused:
29. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
lucíku to bude v pohodě neboj vše se do kufru vejde :grinning:
29. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno.

Aha, tak Evík jde fakt dom! Tak to je síla, moc držím palce!!

Věrko, zajímavé sny...

Luci, ještě jednou, přeju SUPER dovolenou!!! :wink: A kufr?? Zvládneš, si šikula...

Holčiny, příjemný den přeju, po kontrole se ozvu. Jooooo, nejde nám proud od dvanácti do dvou, takže možná až po druhé, tak nebojte.
29. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Věrko, ahaaa :wink: :grinning: , tak pak určitě infošky podej, děkuji :wink: no já mám do koupě kočírku hoooooooodně daleko, ale spíše by mě zajímalo, jestli se tam dá někde splašit u hranic.

Jinak chleba s majkou je taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, copak tam když se jede, tak se to vždycky nacpe, horší to je u mě, když se jede domů, to mám pocit, že se to nějak rozmnožilo :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Dančo, tak tfuj,tfuj,tfuj ať se Anežka pěkně otočí a jste už holky připravený :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.