• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Čagos

Luci no když problém je, že když to označím a dám kopírovat, tak to mám pak po vložení max po Jankatr... :sweat_smile: Ale budu bojovat dál :grinning: :wink:

Dani tak tfujec ať je to tak jak si přeješ.

Mě se dneska taky zdály nějaký gynekologický nesmysly, ale už nevím o čem... Jen vím, že nevím jak budu spát v 8. měsíci, když teď se při každým otočení budím :confused:

Maju jdou už dom????? Je tak snad si udělá chviličku a písne nám .... :dizzy_face:

Zatím se loučím musím za účetní a možná na nákup....

Zatím pa
29. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Very, doufám, že u nás se to nerozmnoží..vezem jídlo pro Anetku a plíny, tak ty snad ubydou :grinning:

JInak se nám to komplikuje, neodtíká odpad :confounded: takže nemůžu dát ani spršku..manža už tam nalil kyselinu a furt nic :confused:

Dani, držím pěsti na kontrolu :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Luci, tak plínky ubydou určitě :grinning: ať se odpad vzpamatuje a můžeš dát spršku :wink: jéééééééééé já bych taky jela na dovolenouuuu :sweat_smile: :dizzy_face: , ale zasloužíte si to, manžu jste si moc neužily holky, tak teď si to vynahradíte :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Very, však vy si dovču užijete příští rok, ikdyby jen v čechách, ale už ve 3 :wink: a jak manža a moribundus??
29. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak je to v p... protože tam je pořád zadeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šance na otočení minimální... No ale do porodnice mě neodeslal, na monitor jdu ještě ve čtvrtek, to tam doktor nebude... pak prý má začít manžel s pomocí (myšleno sex) a uvidí se. A když neporodím, tak do poradny příští čtvrtek, dva dny po termínu...
No, nadšená z toho nejsem.... ale co už, nějak na svět musí a snad narazím na porodníka, který bude ochotný to říznout...
Jsem zralá na panáka, ale jdu si dát jen kafe... až odpoledne zapnou proud, ohlásím se :wink:
29. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Teda Dani Anežce se koukám vůbec nechce spolupracovat, ale třeba si dá říct, když začne tatínek pomáhat :wink: :grinning:

držím pěsti
29. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Teda Dani, to mě mrzí :frowning2: Snad narazíš na rozumnýho dr :wink: držím pěsti, aby to dobře dopadlo :wink:
29. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak holky, za chvíli vyrážíme..mějte se všechny krásně a tfuj tfuj tfuj všem :wink:

Papa
29. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Dani,sakryš. :rolling_eyes: Ještě není Anežka na světě a už takhle zlobí?
Tak hlavně ať se najde rozumný pan doktor,který Tě nabude trápit porodem.Je to všechno opravdu asi jen o lidech,tak ať máš štěstí. :wink:
29. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Luci, určo bude příští rok dovolená hezčí, v to doufám :wink:
Manža moribundus trochu lepší, ale stejně bych ho radši viděla na krvi, jenže chlap no, udělá se mu líp a hned je vše ok a ještě mi řekl, že před půl rokem v krvi taky nic neměl, tak proč zrovna teď by tam něco mělo být
:grinning:, ale hlavně že mu je líp :wink:

Dančo, teda s tímhle mě ty dr. s...., pardon, tohle měla ségra, do poslední chvíle ji nechali čekat, že se malej může na poslední chvíli otočit, tak ji nechali trápit a to ona ještě musela být v nemocnici, to bylo ještě horší, protože všude kolem se rodilo jen ona ne :confounded: a stejně nakonec musel malej ven císařem :unamused: , ty dr.by dneska zasloužili :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Luci pááááááááááááááááááááá a přivez sluníčko :grinning:
29. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Luci,vám taky tfuj,tfuj,tfuj! :wink: :wink: :wink:
29. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Heloou jdu dočíst před o.
29. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Holky,kuk na tenhle.Není špatný,že? A trošku mi připomíná Implast

http://obchudekuterky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1249363
29. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Teda Daniiiiiiiiiiiii no to je spolupráce, tak snad jak píšou holkky, ať narazíš na doktora "člověka" ne na doktora za "každou cenu"....

Luci dobře doleťte užijte si to a dobře přileťte :slight_smile: Začínám trošku závidět. :sunglasses:

Very a co jako měl manža za příznaky??????? A jak moribundus u vás v práci???? Vyhlo se ti to nebo to ještě k tobě nedorazilo:???

Věru tak jak kočík??????

Mě dneska přijde ta chůvička, Lamaze víla a jedna flanděra TT :slight_smile: Toho už je co :grinning:

Jdu na ten o teda dát vařit nudle a nakrájet rajčeeeee
29. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Sanu,jak vidíš stále pátrám.I když favorité stále jsou: Austin,Implast,V-Max(Travel)...
Tenhle jak jsem dávala odkaz se mi taky líbí,ale je to něco úplně neznámého,takže si ho nejdřív pojedu "ohmatat".Mají ho v jednom obchodě v Přelouči.Je to internetový obchod,ale tyhle tam mají i na ukázku.Bohužel teď prý zboží nemají,ale zase po 16.7. Tak budu muset ještě chvíli vydržet.No,ale taky určitě zkusím to Polsko. :wink:
29. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak Luci už frčí tak jí přeju hezkou dovču :wink:

No a já jedu zítra sepsat tu žádost :wink:
Dani tak to je naprd s tou Vaší prdýlkou uvidíš jaká bude situace s porodem a třeba dopadne ten císař :wink:
Evi už jde domů :slight_smile: se těším na fotečky holčiček :wink:
29. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Věru zase nějaké neznámé bych taky nebrala zase kvůli náhradním dílům kdyby náááhodou....
29. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
sanu jsem si vzala letáček u nás v hračkárně a okukuju Lamaze.
29. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jo,ta přítelkyně mého bratrance už je taky z porodnice doma.A podle nejnovějších informací to vypadá,že rodila někde v podloubí před vchodem do porodnice... :confused: Tak jsem na to zvědavá,až budu mluvit s tetou,nebo přímo s ní,jak to nakonec vlastně bylo... :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Já vím,sanu.Však se na to všechno chci pořádně vyptat. :wink:
29. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Sanu, já jsem ok, ťuky, ťuk :wink: :slight_smile: zatím nás to v práci všechny rychle opustilo, asi to bylo z hodně puštěné klimošky.

manža měl nějaký moribundus, hrozně se začal potit, vstal z postele a lilo z něj jako z konve a byl utahanej a slabej a hlavně ten pot smrdí tak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my když jsme to s ta´tkem doma měli, tak nám zjistili mononukleózu :unamused:
29. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
věru na kočík mrknu doma, v práci to nechci otvírat :grinning:
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj...
jdu dočíst...
29. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Very tak doma dupni neeee, přece je normální že chceš, aby mělo miminko zdravého taťku :wink: :grinning: Trochu psychologicky to zkusit..... :grinning:
A že ten pot smrdí jinak, to zase můžeš cejtit jen ty, já cejtím teď všechno a všechno intenzivnějc.... manža pořád říkáá, že mám hroznej čuchometr ( a to přes čuchometr byl u nás vždycky manža.....)

Věru tak to jsem teda zvědavá co z toho vznikne teda jako kde rodila :grinning:

Rozinka se mi teda nezdá, kdepak holka je?????? :confused:
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak já jdu na ten o. Dneska je pečené kuře s těstovinkama.

Sari čavec :slight_smile:

Pak juknu
29. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak dočitáno...

Luc nám odfrčela, do kufrů to určitě nacpala... musela :grinning: :grinning: :grinning:

Já nevím, ale Evik psala, že když to klapne, tak nevím, nevím jestli jsou doma... se mi to zdá po SC 5. den taky brzy...

Věru... vybírej a přebírej, je to na budku, ale neboj vyhraje ten nej kočík :wink: ...

Jaji... tak paráda, rýma zažehnána :wink:

Dani... se smiř... Anežka je očividně po tobě :dizzy_face:

Very... mi neříkej, že to na manžu nějak neskoulíš :wink:

Sanu... tak přeci motýlí víla :dizzy_face:

Já byla ve městě, za manžou v práci a v Afi... chtěla jsem se letně oblíknout, ale nekoupila jsem ani nudli :frowning2: :angry: :confounded: ... ach joo.
Budu muset dát druhý kolo...
29. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Šári, ty jsi byla ve městě??? vždycky si říkám, jestli vás s Marinkou nepotkám a nic :confounded: , tak třeba příště

mě to tu dnes nebavííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Věrko, u toho kočárku bych se bála, mi přijde, že má přední kolečka příliš malá, že to bude zapadat do dír a špatně poslouchat, ale nevím...

Sari, to já jsem smířená, to jo, bude to tak, jak to má být... jde mi jen o to, aby doktoři zbytečně neriskovali zdraví mýho miminka kvůli tomu, že chtějí mít co nejmíň císařů... to mě trápí a to neovlivním...

Manžílek odjel do práce, mám volné odpoledne, tak se budu trochu flákat, od šesti kafe s kámoškama, snad mi to uteče :wink:
29. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.