• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno :slight_smile: Tak začínám 40. tt, to to uteklo.... Ale nic se nechystá, zatím pohoda :wink:
Sari, kdy budu fotit naposled - mám za to, že poslední fotka je 38+5, takže je v albu, třeba už do neděle nevydržím :slight_smile: :grinning:

Sanusko, tak konečně máš ozdobu na kočárek, to je fajn, další položka odškrtnutá :wink:
Sari, malá je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Krasne dobre ranko!

dani, veru, toto leti....... :wink: takze este nic? sme ale nedockave, ze? drzim palce!

Inak, ja mam dnes rocne vyrocne od uspesneho Ketu, to je ale rychlost, tak to rychlo ubehlo.....

ozaj, videli ste to? zase spadol AIr bas do oceanu....to je hrozne!!!!!
same katastrofy...ach jaj!

ALe my musime byt pozitivne naladene!

a este k tabulke, poprosila by som, aby ste ma hodili medzi cekatelky a nie medzi ostatne..poslem potom o sebe viac info..dakujem! :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

Danča ještě celá :grinning:

hoj Culi, ted to čtu, to je příšerný, se budu bát vlézt do letadla :unamused:

kdy máš naplánováné další IVF?
30. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj miso! asi az na podzim niekedy...este si chcem uzit leto.....a este zarobit nejake peniazky... :wink:

a ty?
30. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile:

Kočky, omlouvám se, že se hlásím až teď, ale ukrutně nestíhám.. :grinning: .Jen jsem Vás chtěla pozdravit, můžete juknout do nového albíka..a hned, jak se mi režim trochu uvolní (ha,ha :sunglasses: :grinning: ) mezi Vás přijdu..
Ještě jsem chtěla poprosit, kdyby byly nějaké zásadní novinky, jestli by mi je některá z Vás nepísla do IP, protože s dočítáním na tom asi budu bledě.. :sunglasses:

Jo- a díky moc všem za podporu- že jste na mě myslely- Žofík i Danča vše poctivě tlumočily :slight_smile: :wink:
30. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
krása, krása, krása Evíku :wink: mi ukápla slzička...
30. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Evi, tak to je nádhernýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , super fotodokumentace :wink: ještě, že jsem v práci a musím se ovládat :grinning:
30. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Čusika

Maju to jsou krásný fotky!!! A vítám tě zpět v jednotném stavu :slight_smile:
Musí to být záhul, ale když tě nepoložil konec těhu, tak tohle už bude pro tebe hračka :wink:

Sari hele ty stařešino a co by jsi jako chtěla nosit? Kytkované halenky a kostkované sukně do půl lejtek??? :grinning:
Seš mladá hezká mamka neee, tak co by ses mladě neustrojila. To by jsme musely pak v 50 chodit v pytlích :sweat_smile: :wink:
Takže nevaž se odvaž se :sunglasses:

Very Danu jo jo jsem ráda, že víla není obryně :grinning:

Luci už válí šunky na pláži se maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.

Holky jezdilo k vám PPL často? U mě bylo během 14 dnů podruhé a teda už jsem si připadala jak magor :sweat_smile: A to mi má přijít ještě jedna hračka z MMB a to určitě paní pošle taky PPL už to vidím :grinning: :pensive: :sweat_smile:

Já si dala k o okurek na kefíru, mám to ráda, když je takhle (opět) dusno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Odpol se jdu vycházkovat s trhačema, tak se pak nahlásím jestli nepadnu za vlast. Teď to jdu tady fackovat.

Jo Šári vše nej (?) Říkaj ti tady tak holky že jo

:grinning:
30. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
... sem se blíží nějaká hrozná bouřka. Vypínám PC. Odpol. se ohlásím, možná od našich, když půjde PC u nich, pojedu tam k bazénu, asi.

Evčo, holky jsou náááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: a Ty jsi šikula!
30. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky nevíte někdo, jak se jmenuje ta stránka jak je tam hezky celý vývoj miminka, je to nějaká zahraniční stránka a má to jen písmenka a pak je xxx.org :sweat_smile: :confused: , to mám doma v záložkách, ale tady to nemůžu najít :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
už to vím :grinning: , je to ehd.org :wink:
30. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Čao...

Ze všeho nejdřív vítám Evíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Fotky naprosto úžasný, je TO z nich cítit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A už vidím, že ten zmiňovaný skafandr či neopren zůstane nevyužit. Nooo, jak Evča pravila, že kvůli postavě po porodu bude muset jedině v tom chodit :wink: . Evi, moc ti to sluší.

Dani... á zase mizí, páč bude bouře... nás bohužel asi taky nemine :unamused:

Sanu... s těma hadérkama... jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning:... bych potřebovala školení :wink: Kuju za přání...

Žofi... hurá, konečně se na řadu dostanou i letní úbory :wink: :wink: :wink:

Já dnes byla s Mari na kyčlích... tak holky, už vím kde je Sanus... do budoucna :wink: Hlásím, že jsem opět ve městě nikoho z Vás nezahlédla...
30. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky,

Culi já jdu hned v srpnu, jsem chtěla co nejdřív :grinning:

MAju fotky jsou náááádherný a holčičky taky, tady roním krokodýlí slzy, fakt krásný :wink: :slight_smile:

Šaári vše nej ke svátkovi :grinning:
30. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
A je po všem :wink: A naši mladou to ani nevzbudilo, natož pak, že by ji to vyprovokovalo k činu :grinning:

Chvíli se vrhnu na dlouho odkládanou práci na PC a pak sjedu k těm našim, na bazén to není, ale na kafe jo. No a když mi bude normálně, vydám se ještě do Třebechovic na cvičení, naposled už :slight_smile:

Šárko, vše NEJ k svátku :wink:
30. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Zdarec sanusky,
tak jsem po přišla zase hodit oko :slight_smile:

Evi, moc hezký fotečky, dodatečně obrovská gratulka k holčičkám, jsou nádherný :slight_smile:

Dani, třeba si to ještě rozmyslí :grinning: :wink:
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
zdravím zdavím.
tak jsem zkoukla fotky od Evi a olčičky jsou teda nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: baculky to jsou obě dvě :dizzy_face:
Holky a já jsem dnes podala tu žádost a příští týden jdu pro léky a až přijde MS od druhého dne začínám píchat.Počkejte, že tu mrchu jak naschvál nedostanu :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Gabi, tak to bys na tom byla jako já, taky už jsem měla nafasováno :wink: Hele, tak to hlavně předčasně nerozdělávej, ty léky, aby Ti to vzali zpátky. Držím palce, aby to tak bylo! :wink:
30. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Gabčo, tak to je fofr :wink: , kéž by ti to nafasování bylo víš k čemu a mohla jsi to jít vrátit :slight_smile:

Šári, krásný svátek, nejhezčí dárek už máš, ale i tak všechno nej :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Gabi tak držím pěsti at to dopadne :wink: :grinning:
30. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Dani bouřka jo, no doufám, že nám se taky nevyhne, ale teda tak až třeba za hodinu, za chvilku se jdu venčit do přírody. Tam polezu po čtyřech, ale aspoň pohyb ....

Sari tak hadry proberem na nějakém srazu, nebo si někdy domluvíme kávu kdo bude moct jen tak nezávazně.... :wink:

A jak se mohly holky Maju takové drobotině vejít do těla fakt nepochopím

A dneska mám dobrej den, že si myslím, že zvládnu porodit aniž bych natáhla ráfy

:grinning: Vařím dršťkovou polívku tak to tady strašně smrdí, manža by nejradši chodil s kolíčkem na frňáku :grinning: Ale určo bude dobrááááááááááááááááááááá :dizzy_face:

Tak zatím pa pak juknu.
30. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Gabčo jak píše Danča léky nerozdělávat a udržovat v lednici, aby jsi je pak mohla když tak vrátit :wink:
30. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Gabi, kdy má přijít mrcha???
30. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Maju, teda já mám slzy v očích a to nejsem žádná citlivka!Určitě to trápení stálo za to :dizzy_face: Co Kubíček?
Dani, čtyřicítka na krku :grinning:

Dneska se jedeme podívat na jedno týdeňátko, zařekla jsem se, že žádný dětský serepetičky prolízat nebudu, akorát by mě to rozrušovalo, tak jsem nakoupila jako dárek v Rossmannovi dětskou kosmetiku + měli tam takovou hračku :slight_smile: Tak snad nás ta návštěva nepoloží :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Holky to jako vrátit, kdyby si to jedna manžova spermije ještě rozmyslela a rozhodla se strčit hlavu do vajíčka :sweat_smile: :grinning: hólky to asi nehrozí, dovolená asi nebude.Mrcha má přjít za měsíc teď jsem 3 den od Ms.Sestřička říkala strčit do lednice a vytáhnout ten 2d c. v srpnu.8.7. jdu no kontrolu a pro léky páč mají tu dovolenou.
30. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Gabi mi taky na dovču asi nejedem nebo spíš určo nejedem, tak budeme mít tak nějak stejně, mě by měla přijít před koncem července a od druhého dne budu pojídat ty konský dávky Estrofemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky potřebovala bych poradit, jestli nevíte, co by to mohlo být. Od pondělka mám takové divné bolesti tak na dlaň pod prsama a nevím, jak moc mám plašit, prcek kope, ale mě to docela bolí :confused:
30. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Míšo tak to jsme na to časově nastejno :wink: :grinning: sem si koupila Kontryhel a budu zas popíjet hodím k tomu zase cvíčo pro lepší pocit.Uděláme si asi s dušánkem výlety na Hrad nebo Zámek nebo aspoň prodlouženej víkend v Čechách.

Jdu kouknout na tu pláž v Praze nebo nějaký vodní park
30. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak jsem zpět, procházka mě málem stála život teda spíš jízda v autě pak ten deštík nás pěkně schladil. Teď už může lejt.

Dělám další kolo dršťkovky, tak ještě jednou vyvařit a je to hotovééééééééééééééééééééééééééééé :slight_smile:

Tes tak kdyby to bolelo hodně tak spíš dr, ale fakt bohužel neporadím.... :unamused:
30. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Gab no já už Kontryhel pařím teď, at si tělo zvyká :grinning:

u nás to taky vypadá maximálně na koupaliště a pro mě jen v červenci páč pak už si to nelajznu :wink:
30. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
čau sanusky :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.