• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi tak brou chuť :wink: pa
30. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Sanu... právě už 10 týdnů... nic nenadělám. Jůůů.. Sanu bude bufetit :grinning: v koši...

Agi... nejsem, ale když jsem u babičky na vesnici nebo na chatě, tak je to takový jiný... hezký. Ono každý má něco :wink:.

Á... Žofka se cítí divně :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
tak ja vytahla konecne jehlice a vlnu a jdu se vrhnout na svetrik pro blondynku, ktery je delam uz snad pul roku :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Soni tak pleť pleť, pak hoď foto :wink:

Sari tak to je masakr :astonished: A jak ti to zdůvodnili???? Bych chtěla aspoň slevu, mrzáci :angry:
A co Marinka? Spolupracuje???
30. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak jsme doma z výletu. Bylo to moc fajn, ve Vrchlabí ve Škodovce je to takové malinké až rodinné, tady proti Kvasinám. A zajímavé podívání. Pak jsme se ještě stavili v Jánských Lázních, jen tak projít a na kafíčko, užili jsme si pěkný den. No a teď jsem chvíli cvičila, malou chvilku budu dočítat a jdem do hospůdky.

Jéééé, Žofka se cítí divně - přelítla jsem jen tuhla stránku. Tak Žofi, jestli jedete, mooooc na Tebe myslím - a dnes jsem znovu četla SMS od Sari: "držela jsem se pokynu nepanikařit a tlačit".... jestli máte pocit, že si dělám prču, ne, nedělám, ono na mě taky dojde a hodně brzy.... :slight_smile:
30. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
sanu ja to treba vemu radsi na srazik, to je vlna z ktere moc na fotce nevykoukate a hlavne je takova nunankova... :dizzy_face:
sanu nech neco i bezdomovcum... :grinning:
30. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
... zemřel Matuška, chjooo, já ho měla docela ráda....
Tak si jdu na něj dát čokoládu se šlehačkou. Přeju hezký večer.
30. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Dani ani jste nezmokli? No asi ne když jste byli ve škodovce.... :grinning:

Soni no těm to bude k prdu, ale nechala jsem to v koši :grinning:

Holky a co se myslí tím nepanikařit...??? Proč by se panikařilo, když jde prod jak má...?? Asi si sedím na vedení :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
žofi, že byyyy?? :confused: držím pěsti, at už je to ono a Vašík se rozhodne vykouknout :dizzy_face:

Manža zkoumá foták..holky to má tolik funkcí, že já totální technickej analfabet, to nikdy nemůžu pochopit :pensive:

sarii, jak ty zvládáš ten foták? nebo fotíš na automat bez nějakýho nastavování?
30. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jo, jo... Mari spolupracuje... jsem si to s ní v těhu domlouvala :wink:

Dani, holky... jsou daleko horší věci než porod... tak se nebojte :wink: .
30. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Sari tak to jsi třetí z celého okolí co znám že rodili, co to řekla :grinning: Takže to je docela pidi procento :grinning:
Sari a jak se to domlouvá, máš nějakou taktiku??

Luci hoď už nějakou fotku :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky, já si pak ke konci těhu říkala, že to mimi už prostě ven musí jít, tak jsem porod neřešila a ke konci už se na něj i těšila...na miminko, na to, že už mi splasknou otoky, nebudou mě bolet záda, břicho, pipina,... prostě už jsem brala ten porod jako úlevu :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
sanu, hned, manža to zkoumá, ale za chvíli půjde dělat Mojito, tak mu foták seberu :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Luuc... já mám kompakt... nic moc, snad ho taky brzy vyměním :wink:
30. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
luci klid ja ho uz mam dva roky a taky jsem jeste na spoustu veci neprisla... :grinning:
sanu na porod zapomenes... pak to uz budou jine starosti... :wink: ale krasne... :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
soni, když mě je líto, ty funkce nevyužít, když tam jsou :wink: hlavně manža chce, abych je uměla, dkyž už mi koupil takovej foták :sweat_smile: ale já jsem prostě analfabet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sarii, ale fotky máte krásný :dizzy_face: ale je možný, že to je tím foceným objektem :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
no luci a vis co je nejhorsi? ja neumim pouzivat navody, takze ja skousim systemem pokus omyl... :grinning: ja mam D50 takze taky funkcii milion... :grinning:
sarii a jak z nich udela cernobile?
ja mam dojem ze tam nekde mam i tuhle funkci ale nemuzu najit, ale mam dojem ze jsem to jednou nasla, ale jista si nejsem... :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Soni tak si dělej vlasstní návod, když na to padneš, tak si zapiš postup, aby jsi ho příště věděla... :grinning: :wink:

Já už chci cejtit aspoň pohyby

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
soni, návody taky nesnáším, pže je to tlustá kniha, kterou nikdy nemůžu nejen přečíst, ale ani pochopit :stuck_out_tongue_closed_eyes: černobílý fotky se upravujou až v pc, ne? teda já to tak aspon vždycky dělala :wink:

jdu tam dát ty fotky :wink:
30. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Zatím jsou bez úpravy, ještě se chci naučit je upravovat :wink:
30. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Luci super, hlavně ta poslední v té vaně a ta s tou vidličkou :dizzy_face: A teda Anetka má naprosto luxusní rifle, hele ty pak odkoupím až z nich vyroste :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Holky, ty fotky jsou od manži... ten má lepší "stroj". A správně... do čb se upraví v PC...
30. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
sanu, tyhle rifličky jsme měly už loni, když byla menší, ale já je milovala, tak jsem je koupila i ve větším :sweat_smile: ta fotka s vidličkou se mi taky líbí nejvíc :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Sari a na ty čb musí bejt asi nějakej extra program že jo :unamused:
30. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Luci a kde jsi je koupila????? Next anglie??
30. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
sanu, jak jinak :wink: :grinning: :grinning: čekala bys něco jinýho? :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Luc ani ne :grinning: Sakra to je pech, tady k sehnání nejsou?? :frowning2:
30. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
sanu, ee, ale když mrkneš na MMB, tak je tam určitě objevíš :wink: ale být tebou bych počkala až po UZ u Eliáše :wink:
30. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky a kde to upravujete do CB? tak mi to reknete... :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Luci a maj nějakej název nebo tak.... to než vyhledám, tak tomu budou 3 roky...
Tyjo už aby bylo pondělí, se bojim, se těšim, o bože to bude tejden..... a pak víkend a přežít celé pondělí, jdem až na půl šestou... :confused:
30. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.