• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani, Sanu díky, no doufám, že se tu dlouho neohřeju, ne, že by to tu bylo špatný, ale miminko je miminko :grinning:

Rozi copak s tebou je??
1. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
sanu: o Lucký, já tam chodim taky :wink: musim na preventivku, už jsem tam rok nebyla :pensive: a nepředepsala by mi další HAK bez prohlídky :wink: mně jít na gyndu neva, ale oni maj volno vždycky v docela blbej čas..a musíš se objednávat hodně dopředu, a já mám pak problémy s hlídáním Tygra, páč tam se s kočárem jít nedá :wink:
1. črc 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Míšo numero uloženo :wink:

Věru no tak paní to měla dobrou kovbojku a lidi asi taky :grinning: :confused: A užij si to na letním sídle!

Sis ale Lucká tam teď je, to dělá ona záskok za Dobrka ten je na dovče :wink:

Já se zatím loučím, jedem do Globu došlo nám ovocičko a pití, tak dáme rovnou i oběd :slight_smile:

Sari jo jo to se musíme nějak domluvit :wink:

Tak zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
sanus: jj, ale jak se znám, tak bych tam volala tejden před MS..a už bych byla v prdeli :wink: už takhle jsem ji musela ukecávat, aby mě vzala dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky berušky,
tak jsem tu nebyla necelý týden a jdu číst, co se tu za dobu mé nepřítomnosti dělo :wink:
1. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky,

nakouknu a hurá Rozinka tu :wink:

Rozi jak je holka???, tady se všichni ptají co je s tebou a co miminka?
1. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Věrko, tak to je dobrý příběh porodu, nechtěla bych, líp by to žádný scénarista nenapsal, jo sám život to je scénarista :grinning:
dneska je venku luxusńácky, byla jsem si pro chlebíčky a hned bych vzala roha domů :grinning: :sunglasses:
1. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Čauky Very, furt dočítám a jsem teprve na straně 160, tak mi to nějak ještě potrvá.
No, já po tom ascorutinu za 2-3 přestala krvácet,tak jsem si oddechla :sweat_smile: a včera jsem byla na 2. UTZ a vyrostli za týden ze 3mm na 12mm, tak jsem moooooc ráda. Jinak mě už včera ze Sanusu vyhostili, že prý své splnili, tak jdu zpět ke svému gyn. do G-medu. Jinak je mi furt blbě, ale dá se to , je to lepší, ten knedlik v krku je menší :angry:
A jak ty Veru- jak ti je?
1. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Rozinko, tak to mimískové vyrostli pěkně, se s tím teda neprdí, ale je to moc dobře, že takhle pěkně prospívají :dizzy_face: , jsme o tebe měly s holkama strach, když si se neozvala :wink:

já celkem good, někdy dobře někdy hůř, ale musím vydržet, v pátek mě čeká KO, tak mám nervy na pochodu a nejhorší je, když otevřeš někomu album a jsou tam nějaký osudy, takový ty smutný, tak si to hned převádím na sebe, no magorrr je ze mě :grinning:
1. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Very-buď v klidu- já se radši teď nedívám, taky si to hned převádím, že mě to potká taky :frowning2:
Neboj- to zvládnem, jinak já na Vás taky myslela, že Vám musím napsat, ale byla jsem 4 dny pryč u skorotchyně a pak jsem spala u mamky a v pondělí jsem byla ještě v práci, včera rozlítaná a večer v kině. Tak dnes při vaření konečně klid a čas. Můj drahý již od pondělí zatepluje střechu, tak vařim jak divá. :grinning:
1. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Rozi, jasný chápu, každý máme rozlítáno a občas nestíháme :wink: hlavně, že jste s miminkama v pořádku, to je nejdůležitější :wink:

no asi přestanu ty albíčka otvírat, pak na to pořád myslím :sweat_smile:

manža mi te´d nakázal ať myslím na byt, aby dopadl, tak se jdu naladit na jinou vlnu :grinning: :grinning:

za 5 minut mi končí pauza, takže se loučím, zatím pááááá
1. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahóóój Rozi :dizzy_face: , fajn, že jsi v pořádku :wink: Užívej, odpočívej :dizzy_face: ...

Verýsku a jak ty??? Jak ti je? A co takhle fotečku pupajze???

Hmmm... Věruš tu bude jen někdy :unamused:

Padám ven, co taky doma :wink:. Vzkaz všem pracujícím: Venku je nááádherně, prááázdninově... Jdu koupit nějakou flákotu na gril :wink: ...
1. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsme si jeli pro dětičky :wink: mam dvě osmibuněčny embrijka v bříšku :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojda :wink:

Rozi to jsme rádi, že jste v pohodě :grinning: tak hlavně pohoda a klid :wink:

Dadous tfuj tfuj tfuj at se pořádně zabydlí :wink: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Díky hojky
1. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jsme zpět z Globu.

Rozino jedna, teda takhle nás napínat :angry: :grinning: A ještě nemít tt v nicku jak to, že tam máš pořád snažilka???? Ve mě hrklo, protože jsem myslela, že jsi tam tt měla.....!!!!!!! :rolling_eyes:
Ale vše je v pořádku, tak ti odpouštím a chápu, že někdy je frmol...... :wink:

Very krásně jo, teda já jsem asi divná, Míša spokojená Sari spokojená Very spokojená s počáskem ....... a Sanuska by dala vše za 20 stupňů..... :sweat_smile:

Dadu tak tfuj tfuj tfuj hezky v klídku a pohodě :slight_smile:

Já mám zase kilo hrášků v misce a do večera určo budou v čoudu a vynikající blumky ňam. A večer k véče asi bude okurek na kefíru na nic jiného není počasí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se převléknout do šatečků a jdu ven s trhačema :sweat_smile: :pensive:
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Sanu :grinning: :grinning: , tak pro mě je taky v práci výhodnější, když třeba prší, ale to vám doma, nebo hlavně maminkám, které chodí na procházky nemůžu přivolávat ne??? :wink:

Dadouš, tak tfuj,tfuj,tfuj ať se zavrtají dětičky :dizzy_face:

Jinak mě taky cinklo do očí u Rozinky snž, ale chápu :wink:

Šári, pupík :grinning: :grinning: :grinning: minulý týden jsme myslím s manžou fotily večer, ale tento týden nic, musím vybrat nějaký termín a dodržovat to :slight_smile: , ale v každém případě se postupně do ničeho nevejdu a všude nosím rozepnutý knoflík :grinning: :grinning: co na mě dříve viselo, dnes je obepnuté :grinning:
1. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj ve spolek, chtěla bych vyzískat co nejvíce informací ohledně IVF, dlouhého protokolu....
Byla jsem u dr, napsal mi recept na Cilest, že od 4. dc příštího cyklu jej mám užívat. Pak mi prý píchnou někdy injekci pro navození "umělého přechodu" a pak vzhůru do stimulace a IVF. Budu asi stimulovat Menopurem, jsem už na něho zvyklá od IUI a vyhovoval mi, i odezva byla celkem v pohodě. Díky za Vaše písmenka.
1. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj vysočanko,

vítej do klubu, no já měla dlouhý protokol, ale od 4.DC jsem nic nebrala, jen mi píchli injekci Dipherelinu na pozastavení funkce podvěsku mozkového, pak jsem 14 dní čekala, potom odběr krve, našli mi cystu a až po odsátí cysty jsem začala stimulovat, ale Puregonem ak tomu jsem brala Prednison pak dvojitá dávka Pregnylu na vyvolání ovulace a OPU, no a po 5ti dnech ET.

Není Cilest HA???
1. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahooooooj. Tak výřivka byla super :slight_smile: ale porod zatím nikde.
Teď odjela moje svatební svědkyně, co tu byla na návštěvě, tak jsem zas sama, manžel v práci.

Uvařila jsem odvar proti přenášení, který se smí pít od 38. tt. Voní krásně :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem zvědavá, co se mnou udělá... asi nic, jako ta výřivka. A večer jdu na uvolnění pánevního dna, aby těch "přibližovacích" procedur nebylo málo. Pak podám info.

Jdu dočíst.
1. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Sanusko, s těma pohybama, mimi není robot, aby reagovalo, když Ty chceš... tohle mi říká manžel, vždycky, když chci, aby někoho kopla a mladé se nechce. Zkrátka je to osobnost už v bříšku a to ta Tvoje taky :wink:

Rozi se objevila. V noci jsem na Tebe myslela a říkala jsem si, že se vsadím, že jen tak příjde, řekne, že se má dobře, a proč se jako o ni bojíme... když jí nic nechybí. A to krvácení? To je přece dávno pryč :grinning: :grinning: No, a je to přesně tak. :wink: Tak hlavně, že jsi OK a miminka taky :wink: A nekašli na nás tolik, jo? :grinning:

Věrko, jo, ze Tvé příbuzné si beru příklad, pojedu včas, abych stihla doběhnout :grinning: A přeju, ať si užiješ letní byt.

Dadouši, držím palce na úspěšný KET!!!! :wink:
1. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
U Rozi tt nikdy nebylo, to jsem si všímala, ale teď už by to tam být mohlo, co říkáš, Rozi?? :wink:

Věrko, focení břicha je fajn, pamatuju, jak Evča ty obrázky skládala do sérií, na začátku, to by u Tebe šli, když si taky takový hubeňour. Tak jen foť :wink:

Vysočanko, vítej mezi námi. S dl. protokolem neporadím, já měla krátký...

Sanusko, s tím počasím souhlas, já taky radši 20 nebo 30 stupňů. Ale tady už se zatáhlo a je normálně, proti ránu...

"Nápoj lásky č. 10" je chuťově ... jak slušně říct "na zeblití"??? :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
jojo Cilest je antikoncepce. doktor mi řekl, že mi to doporučuje, že to tak dělá a dobré výsledky. dokonce Janka Tr co má tedka krásné dvojčátka taky otěhotněla v Sanusu a měla to taky tak :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
HA před dl. protokolem mě nepřekvapuje :wink: Tak přeju, ať Ti to přinese štěstí, stejně jako Jantakr :wink:
1. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
To slyším poprvé, tak to ti s dlouhým protokolem asi moc neporadím, sice jsem ho měla taky, ale jinak, HA jsem nebrala :wink:
1. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Čauves

Tak teď se dá konečně trochu dejchat, bouřka jako bláááázen, ale asi z toho tak 10 kapek.... :rolling_eyes: Ale lepší než drátem do očka....

Vysočanko vítej a já bohužel s dlouhým neporadím, měla jsem dvakrát krátkej...
Ale přeju hodně stěstí :wink:

Dani já vím, že to není robot, ale pokaždé fakt pokaždé když jsem si natáhla záda, tak se špuntice krásně mlela a včera a dneska by se dva hádali jeslti to jsou střeva nebo špuntová. A to spíš když se hejbu.... Přitom už mi tak hezky skákalo břicho, ale věřím, že je vše ok a jen je holka chuděra taky z toho dusna trošku tumpachová....asi to mamka převedla na ni. :pensive:
A že ty střeva pracujou po těch kilech hrášků :grinning:

Very jooo vyfoť břuch neeee to musíš dokumentovat!!! A počasí klidně ať nad naším barákem prší já budu spokojeně sedět na terase a spokojeně dejchat, jinde ať klidně hicem padnou když jim to dělá gut :grinning:

Jdu si ohřát dršťkovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Ono to logiku má - někdy čekají, až žena odovuluje a pak se cyklus zastavuje (zhruba od toho 16DC), jindy se dá HA a tím je zaručeno, že ženy vaječníky i sliznice mají půlnoc :slight_smile: aby to mohly po probuzení pořádně rozbalit :grinning:

Dani, co mládě vyšťouchat sexíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

Dad, no to je nádhera :dizzy_face: ? Máte i nějaké mražáčky (které jistě nebudete potřebovat :wink: )?

Rozi ty potvůrko, já na Tebe myslela vždycky když jsem viděla nějakou nešťastnici obtěžkanou kytkama od dětí :grinning:

U mě nálada bídná, že se tomu až musím smát :slight_smile: Celou cestu z okouknutí miminka jsem bulela, že na mě zbydou jen ty ošklivý a uřvaný, no a když jsem se trochu uklidnila, tak jsem dostala slušný ms bolesti :angry: tak tu hekám a nadávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to alespoň dostanu brzo, když už nic jinýho...
1. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
woblu mrazačky nemame, měla jsem jen 4 vajíčka a 2 se vyvíjely, takže to musí vyjít na poprve :grinning:
1. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
O to budou ,,hezčejší " :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Woblud, sexík je v plánu od pátku :wink: určitě bude příjemnější, než to popíjení nápoje :wink:
Ohledně mimi a blížící se MS... no, musíme bojovat... :wink:
1. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.