• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Danu tě to voňavě navnadilo a pak to hnusně chutná to je blbá kombinace, hlavně, kdyby to zabralo :wink:

Woblu jak píše Danča, musíš bojovat je to na bednu někdy, ale je to tak.... :wink:
1. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Snad se na mě nebudete zlobit, když napíšu, že nejvíc mě odrovnalo, když čerstvá mamina prohlásila, že musím okouknout koupání, že přece budu brzo koupat ségry mimčo :frowning2: :frowning2: :frowning2: něco jsem zakoktala, ale ta představa mi málem přivodila infarkt - dost že se na něj budu muset povinně koukat, ještě na něj sahat.... :pensive: :pensive: :pensive: jako dlouhodobé snažilky snad pochopíte :pensive: Mně cizí mimina fakt nevadí, ale když musíte denně obdivovat dětské pidivěcičky a kočárek a nemůžete tomu nijak utýct nebo se vyhnout, tak je to prostě na bednu :frowning2:

no nic, pozitivní je, že od zítřka jsme si s manželem vzali volno, tak pojedeme na chaloupku :wink:
1. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
woblu plně tě chápu, jsem na tom hodně podobně, nejstarší z celý familie, ale všichni ostatní mi codí ukazovat svoje mimina a nikdy se neopomenou zeptat, co mi, jestli už jsem těhotná, tudíž jsem se celé rodině (myšleno tety, strejdové atd.) začala vyhýbat :unamused:
1. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
mám na mysli, že jsem nejstarší, ze všech děcek.......
1. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
ahojte kočky! :slight_smile:
tak u nas sa teraz pekne zatiahlo, mi uz lezie na nervy to pocasie, stale prsi a hrozne burky!!!!! ja chcem mat uz krasne teplucko a slniecko!!!!

vysocanka-ahoj! a vitaj! asi chodis do Sanusu v Jihlave, vsak? tak tu mame dalsiu spriaznenu dusu, ze miso...
:wink: inak, ja som mala v unice dlhy protokol a tiez sa zacinalo antikoncepci, aby si nastelovali MS, kedy by mala prist.....
1. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
... naprosto Vás chápu, holčiny. Byla jsem na tom stejně, víc jak dva roky, kolem se to množilo, všechno, ty úspěšnější kamarádky teď už jedou druhé kolo... Jediná šance je bezmezně věřit, že až přijde ten správný čas, povede se to. Anebo jak říká kámoška, co má z umělka dvojčata, zlobivý děti choděj hned, ale na hodný a krásný je potřeba trochu čekat...
1. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Chápe to každej, kdo si prošel dlouhodobým snažením...... :wink:

Danu co včera vyhrálo krupicová nebo šopák???

Tyjo šopák, věci na to tady mám... jdu na něj jako pozdní večeři a dneska končím. (s jídlem)
1. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Sanusko, včera vyhrála krupicová kaše, nějak kolem půl desáté, no a pak jsem ve dvě v noci málem umřela hlady. Takže až přijedu, vyrobím šopák, už teď se těším. Jedu na uvolnění pánevního dna... jsem zvědavá :wink:
1. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Danu hezky řečeno, na hodné děti se čeká a zlobivé jsou hned :grinning:

Culi jo jo, asi další dušička z Jihlavy :grinning:
1. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Danu no to jsem napnutá jak kšanda na to povolování dna pánevního.....
1. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Sanusko, napnutá být nemusíš, naopak, máš být u toho úplně uvolněná, což není jen tak, když ten úkon probíhá přes konečník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Jsem doma.

Na vysvětlení - porodní asistentky tady z RK byly na kurzu, kde se naučily uvolňovat svaly pánevního dna přes konečník. Dělá se to proto, že se tím výrazně zkrátí první doba porodní (na 3-4 hodiny). Tedy, garantovat se to nedá, ale taková je zkušenost. Dále se tím předchází i léčí bolesti zad. Jestli to někomu něco připomíná, tak je to velmi podobně s "manipulací", kterou paní Mojžíšová taky prováděla přes konečník, vychází to z toho. A samozřejmě (Gabča a další znají) jsem dostala cviky, jsou malinko jiné, než klasická Mojžíšová, ale ta podobnost tam je.

Tedy, že by to bylo příjemné, to tedy není (pokud zrovna někdo není milovník análního sexu) :grinning: :grinning: Ale rozhodně se to dá přežít a říkám si, že kdybych rodila normálně, tak to zkrácení porodu za to určitě stojí. Tady porodní asistentky to dělají kdykoliv v těhotenství jako prevenci bolení zad, porod to prý nespouští (uvidíme) a jako přípravu na porod to dělají od 36. tt.

Tak a já jdu dělat šopák :wink:
1. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Woblud taky tě chápu. Miluju dětičky, ale když se mě někdo ptá zda už jsem těhotná nebo na tom pracujeme tak bych zabíjela. Zítra jdu s tou známou vozit, teda já jdu s Maxíkem, ale když jsme to pozorovali tak pozornosti a práce s ním je jak s miminkem. Co ho mám tak jsem taková zodpovědnější, pořád na něj myslím když nejsem s ním. No blázen.

Jinak já občas jěště špiním a někdy mám pocit jako bych to měla dostat.

Kdo cvičíte nebo cvičili Mojžíšovou boleli vás trochu pak svaly? Nemáte někdo DVD?
1. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Teda už toho mám vážně dost :angry: člověk si v klidu odpočívá, je rád, že je a sestřička si přijede a huláká tady jak na lesy, jaký byl úžasný utz, seběhnou se všechny ženský ze sousedství a ošahávají jí břicho :rolling_eyes: to nemá co dělat, že je tu furt nalezlá, nebo co :rolling_eyes: si asi půjdu někam postavit stan nebo já už nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, teda ty Andulku trápíš :grinning: užij si to :wink:
1. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
woblud to chce pevný nervy. Vy bydlíte s vašima? U nás to tak bylo pokaždé když švagrová čekala kluky.
1. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Woblud a ségra to ví, že se snažíte?? U nás to věděli všichni a oni si pak dávají pozor a jsou trochu ohleduplnější...

Anebo jak už jsem mnohokrát psala, stačí říct, že když jsou oba zdraví, že je to hned... nikdo se na nic víc nezeptá, protože jim je to blbý a daj pokoj, aspoň mě dali. A zase tím nepřiznáš ani to, že máš problém Ty nebo že má problém partner, takže je to takové dost diskrétní. Ale funguje to...

Jo, Dabli, já když cvičila Mojžíšku, tak jsem dokonce byla u doktora na gyndě, protože svaly pak přestaly bolet, ale měla jsem takové divné tlaky a pocity... a doktor tvrdil, že je to z toho a že to funguje, tak prý je vše OK.
1. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Dančo tak to jsem jelen, oni to dělaj od 36tt jako přípravu na porod, ale taky to dělaj už během těhu dřív...??? Nebo to je jinej konečníkovej chmat? :grinning: Představa zvláštní, ne, že bych byla bez představy to neeeee, ale brát to jako urychlení porodu hmmmm, no jsem zvědavá jestli to pomůže :wink:

A naše mladice s mamkou prostě spollupracovat nebude. Možná že se vrtí jakoby dovnitř do břicha, ale povrch je od včera v naprostém klídku.
1. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Sanusko, ten hmat je určitě úplně stejnej :grinning: Ale když si jako třeba ve 25. tt stěžuješ, že tě bolí záda, tak ti to uvolnění udělají a prý to pomáhá. Když tě záda nebolí a chceš to udělat jako s cílem zkrácení porodu, tak ti to třeba ve 33. tt neudělají (asi proto, aby je někdo neobvinil, že vyvolaly porod, i když se to prý nikdy nestalo).
Ale prý s tím fakt mají dobré zkušenosti, že kdo se nechal uvolnit (a aspoň trochu cvičil), tak má první dobu porodní max. 4 hodiny, i když je to prvorodička. :wink:
1. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
šopák je mňamózní :wink: se musím najíst, ať pak zas v noci neprovozuju bílej sex :grinning: I když dnes by to nemělo ten správnej efekt asi... jsem se Vám nepochlubila, manžel byl včera po delší době po práci na pivě s kolegou (po práci, po odpolední, od půl jedenácté) a vracel se domů zrovna ve chvíli, kdy já seděla tady u koně a svítila v kuchyni, nějak ve čtvrt na tři. Si dovedete představit, jak přidal do kroku, když zjistil, že se doma nespí :grinning: :grinning: Dneska nikam nejde, takže budu asi spát "normálně" :grinning:

Sanu, s mimi ještě vydrž, však ona kopne... :wink:
1. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jo jěště jsem se chtěla svěřit. Je normální, že po mně manža vůbec netouží? :angry: Já vím, že stejně nemůžeme, ale je spousta jiných věcí co se dá dělat. Vždy když se ho zeptám tak odvětí že je unavenej z práce a prý vymýšlím nesmysly
1. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
ja mam s manzelem podobny problem. a to muzeme normalne prijde mi ze veskera iniciativa je z moji strany -- naprosto te chapu clovek si pak pripada dost divne. :(
1. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
vysocanko tak aspoň nejsem jediná. Někdy mu už i vpálím, že je frigidní.
1. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Danu prosím tě co je bílej sex??? :confused: Jsem asi zabržděná... :sweat_smile:
Chudák manža, ten už tě určitě viděl funící ve vaně sedící :grinning:

No jo něco se tam jakoby hraboší, ale říkám se, že je fakt asi otočená k světu zády a tím pádem tak ty pohyby necejtím....

Dabli oni ti chlapáci jsou taky někdy složití, chce to jim dát taky čas..... u nás to taky není zrovna tak, že by se přes atmosféru napolněnou sexem nedalo dýchat... :grinning: :grinning: Ale tak pak si to snad vynahradíme.
1. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Sanusko, vymetání ledničky po nocích, aspoň u nás se tomu tak říká :grinning:
1. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :grinning: To je dorbý, to kdyby se to bralo i přes den, tak jsem nejnáruživější bába v ČR :grinning:
I když je fakt, že jsem se ráno vzbudila hlady v 6 a dostala jsem se k jídlu až na o v Globu, tak to asi teď doháním :rolling_eyes: Ani si už nepamatuju co jsem všechno spořádala, co toho bylo :pensive:
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Podle mě maj chlapi strach, aby nám sexem něco neudělali (nebo miminku). Aspoň u nás to tak je.

A ve fázi snažení se jim buď nechce, protože už je to nudí, že je to "výroba dětí" anebo jsou natolik ohleduplní, že "ten problém", který s tím souvisí, nechtějí připomínat a tak si to radši vyřídí sami... Já bych za tím spíš hledala tu ohleduplnost, než nezájem... chce to mluvit a mluvit a mluvit... protože i když to je "výroba dětí", tak tomu chlapovi se to musí podat jinak.... se mi to kecá, já vím :unamused: :frowning2:
1. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Vysočanko... ahoj :wink:

Dad... supér, choď častěji a informuj :wink:

Dabli... to víš, není atmoška... ale bude :wink: .

Woblud... ty taky nestraš s MS... ještě to není jistý.

Dani... bilej sex slyším prvně... a dobrý.

Sanu... tak můžeš být spokojená... 20 stupňů je tady. To víš, já jsem ráda za sluníčko... bych to pak musela dohánět v solárku :wink:
1. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Ahoj kočulky,
jdu vás pozdravit a koukám, že tu jsou další maminky a Danče se to už taky krááááááááásně krátí. :slight_smile: :slight_smile:
V neděli jedem na vodu tak doufám, že bude pěkný počasí.

Wobvlud- taky bydlíte v jednom domku s rodiči?????? Já tohle znám moc dobře. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojda,

woblu uplně rozumím, kolikrát mi přijde, že to všichni dělají schválně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dabli souhlasím s Dančou, přikládala bych to ohleduplnosti, muj drahý manžel měl strach se mě dotknout když jsem se vrátila z nemocnice, ale za pár dnů zjistoval kdy budeme moct

Dabli ono to nevypadá, ale chlapi se bojí víc jak mi a hlavně o nás nebo aspon ten muj ano, nedávno z něj vypadlo, že radši nebude mít děti než kdyby se mi mělo něco stát, možná to tak bere i ten tvůj :wink:
1. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky Agi,

že se taky ukážeš :wink: :slight_smile:

přeji to nej nej počasí na plavení :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.