• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No jo, v jednom domku s rodiči... má to výhody i nevýhody no :confounded: Oni to vesměs všichni vědí, ale každej si myslí, že jsem děsně dokonalá a všechno zvládnu s elegancí sobě vlastní - sestra mi řekla ,,no co, můžeš bejt v klidu když je problém u F. ... " no co, vždyť se mě to přece vůbec netýká, že :rolling_eyes:

Dabli, ráda bych poradila, ale nemám tu zkušenost - spíš to znám z druhé strany, kdy jsem měla opravdu dlouhodobě těžké deprese a sex byl to poslední, na co jsem měla sílu :pensive: ale zvládli jsme to :wink: myslím, že je to z jeho strany přirozené, má o Tebe strach :wink: však se jen tak tulte a buďte rádi, že se máte...

Ahoj agi, ráda Tě tu vidím :slight_smile:

Jdu pomalu prdět do peřin :wink:
1. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Děkuji já vím, že je ohleduplný a bojí se aby mi něco neudělal, ale prostě, ale on se bojí jakýkoliv intimností. O polibky si musím skoro říkat. No prostě stejně mě nezbývá nic jiného než čekat, protože ho miluju a věřím, že mi to jednou vysvětlí. :wink:
1. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Sari tak to já bych zemřela opalovat se na téhle sahaaře ani do solárka bych nevlezla páč bych to neudejchala, jsem prostě těhotnej důchodce noooo.

Agi čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, tak si moc vodu užijte a pak přijď na dýl poreferovat jak se máš :wink:

Já jsem dojela ještě hrášek a jogurt, takže to bude noc. Nevadí, zítra zase budu sekat latinu. A asi se zítra pojedu podívat na miminko do porodniceeeeeeeeeeeee teda vlasně mímo ne páč je v inkubouši, ale tak budu mít výlet do porodnice, tak to spojím s Nelčou :slight_smile:

Dneska se loučím, kdybych nemohla zabrak kvůli přeplněnému žaludečnímu prostoru, tak ještě juknu.

Když tak dobrou noc :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
woblud- to já to ani našim neřekla ,že je takový a takový problém. Je fakt, že nevýhod to má spoustu, třeba to ,že vědí o každém našem kroku.
Mimoto, v pondělí jsem bourala na kole a to dost hnusně a už to věděli sousedi. :confounded: :confounded:
Máme tu takový blbý železničný přejezd kde je potřeba si najet a já tu jezdím od svých dětských let. Špatně jsem si najela a kolo se zaklínilo do kolejí a já zůstala na nich. No ještě, že nejel vlak asi bych tu už nebyla.
Naštěstí jelo auto a to zastavilo a pomohli mi vstát a odvést domů. Rameno naražený a pravá strana obličeje od lícní kosti až ke spánku -pořádný flastr. Šok jak blázen a než jsem popadla dech a vzpamatovala se z toho tak přijela naštěstí pomoc.
No a místo ,abych měla doma klid tak pořád chodila mamka nahoru jestli jsem ok a chtěla si pořád povídat. To už jsem měla doma i manžela.

Koukám na fotečky Vašíka, Marinky a čerstvých dvojčátek Evika a jsou to prostě nádherný bobečci. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
sanu- lístky už na DM nejsou (asi), já mám na sezení a to nejsou nějak extra krásný místa ,ale nedá se nic dělat.Myslela jsem, že si počkám až na poslední chvíli zda je někdo nebude nabízet,ale nechchtěla jsem to už riskovat. Takovýhle shánění mám už za sebou. Jednou jsem pro ně byla až v Hiltonu :grinning: :grinning: :grinning: .
1. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Agi vy mede taky jsem to četla, že lístky jsou pryč. Není divu po tomhle koncertu musel bejt každej kdo to zažil hin a rovnou kupoval lístek další..... My jsme uznali s manžou, že v lednu asi ještě budu/budem sedět na zadku a pěkně kojit..... Takže to necháme bejt a lístky stejně nejsou......
A mysli na mě prosím s těma dvd....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :dizzy_face:

Špuntová se rozhodla zase obrátit k světu čelem a dala to i očividně najevo, mi jednou i tak nadskočila ruka na břiše až jsem se lekla :grinning: A hned mi je fajnovějc, že se ozvala tak jako jindy..... :sunglasses:

No a asi jdu natáhnout hřbet. Protože mě to přemejšlení co koupit dalšího nějak unavilo.

Tak brou kočislavy.

Sari hele urguju, jsi mi neodpověděla v IP ne???? Nebo jsem mimo?! :sweat_smile: :wink:
1. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
Agi, ten přejezd znám... aby ne... to muselo bejt hrozný! Tak se hlavně brzy uzdrav :wink:

Jdu taky spát, ráno kouknu. Přeju všem krásnou dobrou noc a Sari, nezamykám, dnes je to na Tobě... tedy, zítra brzy ráno, tj. pár hodin po půlnoci :wink:
1. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
A ještě něco. Rozinka se netrefila, protože 1/7 mimi není. Ostatní zůstávají ve hře :wink:
2. črc 2009 v 00:01  • Odpověz
Můj čas je tady...

Woblud... ikdyž o vašem snažení okolí ví, asi si své chování neuvědomují. To, jak to je bolavý ví jen ten, kdo si to martirium okusil. I my ty ostatní musíme chápat... nevědí jak to bolí...

Agííííííííííí... no sím tě :astonished: , holka, dávej na sebe pozor!!!

Dabli... no, na polibek by nemusel být skoupý... musíš na něj od lesa :wink: :wink: :wink:

Sanu... no jasný, že se teď nebudeš smažit na slunku nebo v bedně... Šak ty jsi opálená až až... No prosím tě, urguješ, ale já nemám potuchy vo co go? Zítra pozdravuj Neli :wink:.

Dani... 7.7. je to správný datum :wink: :wink: :wink: ... Nechci podsouvat, ale to je můj tip :wink: .

Holky, o vyjídání ledničky a nejen jí bych mohla psát romány... při každým nočním vstanutí se něčím dobrým "odměním" :grinning: :grinning: :grinning:

Tak další na řadě kdo by se měl ozvat je... Muchla,Trool, Hop, Beryk a Luuc z dovky. Takže vyvolávám... Muchlo,Trool, Hop, Beryk a Luuc O Z V Ě T E S E :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zamykám :wink:. Nepovolaným vstup zakázán!!!
2. črc 2009 ve 02:21  • Odpověz
Bré ranko :grinning:

dovoluji si odemknout :slight_smile:

Dani teda ty nás napínáš nebo spíš Anežka :grinning:

jooo bydlet s rodiči je na budku, souhlasím
2. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Přeju krásné dobré ráno, pracujícím, ať to utíká a nám odpočívajícím, ať se pěkně odpočívá :slight_smile:

Razím za chvíli na monitor, pak budu.

Možná můžu prásknout, že mi Hopi psala do IP, chystá se na IUI, než jí odjede manžel do daleké ciziny. Tak držíme palečky!!
2. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Hezký den :slight_smile:

Souhlasím já bydlela u tchánovců půl roku a málem se s manžou tenkrát jěště přítelem rozešla. Nejsou zlý mám je moc ráda, ale furt mi někdo chodil do pokoje bez klepání atd.

míšo chci se zeptat měla jsi po těch 14dnech od revize výtoky?
2. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Krásný den... teď po ránu je příjemně :wink:

Dabli... ten výtok se mi nezdá... může to být po ATB, ale pro sichr bych cinkla Dr...
2. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
sarii dík já jedu zítra na kontrolu k Šilhanovi tak mu raději řeknu
2. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Dabli... do zítra to vydržíš a určo se zeptej :wink: ... A pro info... mně po revizi kontrolovali hladinu HCG, jestli a jak klesá... Každý týden, asi 3x po sobě...
2. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
no my máme dva oddělené byty, takže k nám nikdo neleze, navíc naši dost cestují... oceňuji, že nemusím platit nájem, což je velký přínos :wink: taky to bylo fajn, když mamka jezdila na chemoterapie a ozařování... na druhou stranu by se děti měly odloučit od rodičů, vidět je furt taky nemusím... tak máme chaloupku :slight_smile:
Jů tak Hopi tfuj tfuj :slight_smile:
Dabli držím palce na zítra :wink:
2. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Bré dopoledne

Danča celá, tak si jdu na chvilku natáhnout tělo a jdu poklízet.

V noci mi to špuntová vynahradila, hrabošila se celou noc!

Agi fakt opatrně, stačí malinkatá napozornost..... :confounded:

Zatím, pak juknu.
2. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Hezké dopoledne všem,

tak my máme v práci po testu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zítra další, z toho mám lufty, protože se na to není jak připravit a když budou opakovat tak já budu na KO u dr. :pensive: tak jsem zvědavá na oboje dvoje.

týýjo Agi tu byla, to musím u oběda dočíst, zatím :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím úspěch. Z interního hlediska je případná operace možná, takže pokud se mladá neotočí a bude nutný císař, máme na to všechno připraveno. A dokonce jsem od pana doktora dostala pochvalu, že se tomu věnuju a chci to mít včas hotové :wink:

Sanu, vidíš, dětičky si s náma zahrávaj, viď :slight_smile:

Dabli, hodně štěstí na kontrole :wink:
2. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Dani... supééér... Jsi žena činu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hlásím, že v Albertu po hrášku ani kulička... Sanuska zase planýrovala :wink:
2. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
čauvec, tak mi Luuca psala, že se tam maj skvěle, Anetka let zvládla na 1, plave a skáče do vody, a maj tam pohodu :wink: :sunglasses:
2. črc 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Dabli já výtok neměla vůbec, doktoři říkali, že se může pár dnů po ještě krvácet, ale nic z toho mě nepotkalo, zašla bych pro radu k MUDr. být tebou :wink:
2. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Dančo, tak to je super, že jsi si to vyběhala, jen je smutný, že si tohle musí vyběhávat maminka sama, že nejsou ty dr. trochu ohleduplný, přijde mi to jako v řeznictví, prostě kus flákoty :unamused:

ahoj Siss, teda já ty naší Lucce závidím, jak já bych sebou plácla někam k vodě :wink: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hopi tak tfuj tfuj na IUI, at to klapne :wink:

Dani tak paráda, že jsi to takhle podchytila :grinning:

Very zítra at to dopadne obojí dvojí :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Agísku, to je teda úraz na léto :pensive: , a´t se ti to rychle hojí a příště si lépe najížděj :wink: , kdopak tam šel, že jsi nedávala pozor kudy jedeš??? :grinning: se to snažím zlehčit :sweat_smile:

Šári, kam chodíte do alberta se Sanu, že víš, že vykoupila hrášek :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Míšo, děkuji, hlavně ať je Ko v pořádku, to druhý i snad přežiju, když to bude blbě :wink:
2. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Very neboj máš to jako přirozené těhu tak tam je hodně malá šance, že by to bylo špatný. Uvidíš, že se strachuješ zbytečně :wink:
2. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Very, jj, se Sanu nakupujem ve stejným krámě... viď Sanu :wink: . Nemělas dneska "black and white" ohoz???
2. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ty vogo Sari měla, ty špione :confused: Doufám ale, že jsi mě neviděla z blízka, páč jsem neplánovala vylézt mezi lidi, zastávka v Alebertu byla neplánovaná :sweat_smile: A hrášek měli a to luxusní, tak nevím kam jsi dala oči holka :grinning:

Já jsem vyluxla, pověsím povlečení udělala jsem pudink a budu dělat opět květákové placičky. Holky že to není tak málo :frowning2: Já si přijdu neschopná, že jsem nevytřela i když to docela potřeba je..... Když já bych pak padla za vlast když chceme ještě jít s trhačema........
Si přijdu něschopně. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Kor když čtu Danču a holky co maj dětičky, jak to zvládaj............... :pensive:
Hoolky jste fakt dobrý!!!

Sis dík za vyřízení zprávy, to zní naprosto pohodově, je to fajn :slight_smile:

Very už to máš za pár cooooo :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
:confused: Nikde nikdo, tak jdu připravit těsto na květákovky pak dám spršku a pak už jen veget :dizzy_face: No možná ještě jedna procházka do pole s manžílou a trhačema...... :wink:
2. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.