• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu... na hrášek jsem nekoukala, máš recht... pač je teď pro mě pasé... Sanu, klíd... ale měla jsem stejné obavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... Akorát jsi vešla do obchodu, telefonovala... já už byla u kasy... pak jsem ještě chvíli čekala venku, ale ses tam asi sekla u hrášků, tak jsem to vzdala...
2. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Ha, tady zase bouří... to je děs :angry: ...

Sanu... sim tě. Nechtěj trhat rekordy!!! Ocení ti to někdo? Na prvním místě je být v poho... Takže P O H O V !!!
2. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Sanusko, hele, neschopná??? Proč bys byla neschopná, vždyť děláš pořád něco. Důležitý je, že jsi v pořádku, jestli bude setřeno dnes nebo zítra, to je přeci jedno.
Mimochodem, já nestírám, mám ve spreji čistidlo na podlahy a stáhnu to postříkané smetákem s mikrovláknem (se dlouhou násadou). Mám tuhle vychytávku od Vánoc a od té doby mě podlaha netrápí :wink: Tomu říkám lenost... tomuhle. Ale kdo musí fakt hadrem, kýbl, máčet, ždímat, na kolena, čekat až to uschne... tak to i jednou za měsíc by na mě bylo moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sari je špionka :slight_smile:)

Holčiny, jdu na kafe... s těma kámoškama, co rodily nedávno. Říkaly, že když budu 2v1, tak si něco dáme dobrého a když už budu 1+1, že Anežku zapijou... takže si jdu dát něco dobrého :grinning:
2. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Sari jo tak to jsem byla přesně já, určo mi koukala cejcha, měla jsem na sobě tričko na úklid :grinning: :pensive: :pensive: Pak jsem tam potkala známou s prckem, tak jsem se zakecala..... to je škoda, tak třeba příštěěě :slight_smile:

A děkuju Dani Sari za uklidnění. Ale je to hrůza, dřív co jsem chtěla jsem zvládla a teď to prostě nedám.... Akorát jsem teď lehla po pozdnějším obědě. Placičky mě dodělaly, ale stály za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď dám kratší relax a půjdem ještě s trhačema ven.
Pak už fakt nic.

Sari za Nelčou pojedu aha tak nepojedu, protože mi manža právě oznámil, že zítra je pátek :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: To tak uteklo tenhle týden :confused:
Kamarádka je po císaři (taky 34+něco) porodila císařem a třetí den na JIP tak snad ji zítra daj na normal.... To bych Nelču stihla, ale v sobotu těžko tak uvidíme.
Každopádně budu zdravit.... :wink:
2. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
Sari přeposlala jsem ti dva maily díííííííííííííííííííík :wink:
2. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
sanu: do jakýho Alberta chodíš? Třeba mě znáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky tak konečně se mi podřilo sem nakouknout co dušánek doma tak nemám kdy nakouknout :grinning: Pořád mě zaměstnává a dodělávám tu zahradu hodím nějaký foto tak můžete přidávat rady.Ještě chci dělat skálu aspoň 1m vysokou.

Koukám byla tu Agi tak jdu přečíst jak se má.A véra jde zítra no Ko neboj bude to dobrý :wink: A ber další foto :wink:
Lucka ta se má nejlíp moříčko je moříčko :dizzy_face:
sanu s úklidem si nedělej vrásky hlavní je že jste obě v pořádku a v klidu si hoď šlofíčka :wink:

Byla tu i Hop a jde na IUI tak moc držím pěsti :wink:
2. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Sis jo jo dle vidění tě znám. Asi to tam byla dost pakárna co, já když tam vždycky vidím tu managerku, tak jdu do vrtule. :confounded:

Gab jo kdyby barák tak to se orientuju, ale se zahrádkou já značně pokulhávám.... :sweat_smile: Ale musí to dát strašně práce.....

Já se jdu přehodit z pracovního a jdem na ten špacír. Pak budu.
2. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
sanuska: no managerka je masakr, já chodim ke stejný manikérce jako ona, a asi týden po porodu mě už tahala do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
sanus: akorát netěhotná jsem tam dělala asi 2m :sweat_smile:
2. črc 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
Aha... já měla za to, že Verýsek jde až příští pátek...Very, tak dej vědět, jestli zítra :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Sanu... jako jsem tě viděla ne celou... je tam debilní sklo :angry: ... neviděla jsem obličej a nohy, ale podle vlasů, jsem tě tipla a pak když jsem viděla pupík, tak to byla tutovka... A kecáš... nááááááhodou ti to slušelo :wink: .

Já mám pátek dneska :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
sarii: tebe znám možná taky :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
Sanu práce to je hnus a pořád se do toho strkaj prachy , ale už to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chci to mít do srpna hotový.Tak teď šůruju jak divá.
2. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Achoooooj,
já myslela že s tím těhu mi to tam Luca taky vloží, tak já nevím jak se to dělá. Dnes jsem 7+5 tt :dizzy_face:
Dani- tak jsem prohrála, tak si to ještě užívej 2 v 1 :grinning: ty chodíš na takový vychytávky, jak vyvolat porod, to vůbec neznám, taky odkud, viď?
Holky, že se v těhotenství nesmí pít žádnej alkohol, jedna známá mi furt totiž tvrdí, že jednu skleničku vína můžu, že to neva, ale já četla, že ani kapku. Co vy na to?
2. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Sar tak to máš teda oko, když nevidíš hlavu jen břicho a poznáš člověka :grinning:

Sis jo tak to si tě tam taky moc neužili :sunglasses:

Gab to jo, zase z toho budeš mít dobrej pocit co jsi zmákla :wink:

Prochajda za náma, venku zase ukázkové dusno, ale já jdu do vlažné vany a bude mi hej :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Rozi já taky teda žiju v tom, že sklenička se může, třeba teda spíš po tom prvním trimestru, ale pak si myslím, že to neuškodí :wink:
A ty tt si nastavíš nahoře v nastavení :wink:
2. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Sanu- achoj, jak je ti? Půlku už máš dávno za sebou, tak teď už ta kratší :dizzy_face: a jinak nejsi sama, já po O takiy často vytuhnu a to jsem teprve v 8.
2. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Rozi jde to, špuntová se vrtí, tak to je ok.
A to že jsi v 8tt to je právě ono, teď spotřebovává tělo nejvíc energie na vytvoření organismu tak musíš bejt unavená :wink: Já bych měla bejt fit jak rybička, píšou to v knížkách :grinning: :grinning:

Už jsi přišla na to nastavení??? Je to úplně nahoře téhle stránky :wink:
2. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
sanus: od začátku listopadu do konce června :wink:
2. črc 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
hezký podvečer,

teda Šári ty jsi fakt špionka, takhle Sanusko otipovat :grinning: :grinning:

tak jsem se trochu najedla, no nic moc, zase mám období, kdy mi není nic vhod :grinning: , to je strašný :sweat_smile: :pensive:

Sanu, kdybys viděla jak já jsem líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je potřeba vyluxovat, utřít prach, vyžehlit atd. a jaksi to do víkendu vydrží, ještě klika, že je prodloužený :wink: :grinning:
2. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
rozi: já teda pila víno s colou celý těhu :confused: teda ne samozřejmě x skleniček...ale většinou jsem si dala 1dcl vína+4dcl coly aspon jednou týdně :sunglasses:
2. črc 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Very hoj

No jooooooooooooo jenže ty chodíš do práce od rána do odpoledne víš, to je trošku něco jinýho.... :pensive:
2. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Sanu, ale prd, jsem byla líná i když jsem byla doma a netěhotná :grinning: , jak píše Šári, buď v pohodě, spokojená jsou horší věci na světě než že není vytřeno :wink:
2. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
sanu: jestli tě to uklidní, tak vytřeno nemám ani jako netěhotná :sweat_smile:
2. črc 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Holky okok, na stírání prdím, komu se to tady holt nebude líbit, má peška....

Psala mi Nelča, že se otvírá, tak leží na kapačkách ani na záchod nesmí, tak holky myslete na Nelču, aby se to sklidnilo..... :pensive:
Zítra za ní pofrčím, tak pak dám echo.

Já jdu do té vany, jsem ve vlastní šťávě.
2. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojky :wink:

Sanu jsi těhotná, tak se musíš šetřit, na podlahu kašli, setřeš jindy, třeba :grinning:

co to co to?? Neli držte se, si teda vytrpíš chudátko :confounded:

já dneska smýčila celej barák, zítra jedu ráno s pesem do Brna na veterinu, kvůli té nožičce a buh vi kdy se vrátím
2. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
To pořád kulhá???
2. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Odbornice co myslíte na tu kombinézku?
2. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Sanu jo jo, porád zvedá nožku a nevíme proč, jestli má špatný kolínko nebo něco jinýho

jsme včera byly u veterinářky, tak říkala, že má povolený obě dvě pately, že by bylo dobrý to nechat zoperovat

ve Znojmě na veterinu nejdu, tam jsou kreténi, tak jedu na Veterinární fakultu do Brna, mají tam kliniku pro zvířátka
2. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.