• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Bloutek, tak ať mu to daj do kupy!!!
2. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
co je bloutek???
2. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
No brouček v šišlací verzi neeee :grinning:
2. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Sanusko, chudák Nelča, moc ji pozdravuj od nás a napiš, že držíme pěsti :wink: ať vydrží holka a Kubík ať pěkně odpočívá a nikam se nechystá, má ještě čas :pensive:

jinak kombinézka hezká, musím se přiznat, že už mám taky jednu doma :sweat_smile: :pensive: (já vím, že se to nemá, ale jsem fakt neodolala, snad se mi to nevymstí) :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Sanu-díky, již jsem to přepsala :wink:
Míšo- souhlasím s tebou, že veterináři jsou různí a já jednoho do teď proklínám :frowning2:
Nelče držím pěstičky!
2. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
si na vás..na počest těhulí, dávám vodku s džusem..a Tygr spí s dědečkem, hurá :sunglasses:
2. črc 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Sis to já takhle nasávat doma nemohla, já mmám pak hned strašný táhlo když jsem pila :grinning:

Rozi nemáš vůůbec zač, hend ti to víc sluší s tím 8tt :wink:
2. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
sanus: no ze mě se asi stane alkáč na tý MD, já mám každej den snad bud střik, nebo něco :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Very a to máš novou nebo z MMB?
2. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Tak jsem doma. Jsme se s holkama malinko zakecaly :wink: Dočítám postupně.

Rozi, sklenička vína nikomu neublíží, ani v těhotenství to není zakázané. Jasně, do 12. tt opatrně, možná tak deci do týdne, ale pak už je to jedno. A ono si tělo řekne - mě víno přestalo chutnat a do 20. tt jsem se ho fakt nemohla dotknout... no a od té doby můžu, jenže zas není příležitost. Hmmmmm, dnes večer si asi dáme, si tak říkám :dizzy_face:

Na vychytávky chodím k porodní asistentce do Třebechovic. Jestli to tam nemáš daleko, o prázdninách tam začíná zase kurz pro těhotné - povídání, asi 10x hodina, v podvečer a cvičení. Je to skvělé, já o tom nevěděla, byla jsem jen na dvou hodinách, ale stojí to za to - homeopatie, kojení (včetně nácviku), koupání, porod, bylinky, je to paní, co má 4 děti a dělala porodní asistentku v HK (teď je sestra jinde) a dělá i návštěvy po porodu (placené zdravotní pojišťovnou).
2. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Sanu z MMB, na chvíli hodím do alba a pak hned radši smažu :pensive:
2. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Sanu a joooooo, jsem toho bloutka nějak neuměla přeložit :grinning: :grinning:

kombinéza je prďácká :grinning:

Rozi jak říkáš, tomu našemu chtěli tady ve Znojmě tu nožičku kuchat už v 5ti měsících, pitomci, nehledě na to, že tam rádi tahají z lidí peníze a chovají se jak mistři světa
2. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Dančo, já chtěla najít nějaký takový kurz v Chrudimi a nic extra jsem nenašla, budu se muset asi poptat, našla jsem sice nějaký, ale ten už je skoro u konce :frowning2: , tak jsem zvědavá jestli nějaký objevím někde blízko
2. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Sanu, je tam :wink:
2. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Nelčo, myslím na Tebe!!!!! Drž se!!!

Sanusko, kombinézka vypadá solidně... asi proč ne. Jinak slovo "bloutek" jsem nerozluštila, děkuji za vysvětlení. :wink:

Míšo, tak si tu veterinu v Brně pořádně prohlídni, protože tam se už 35 let dělají spermiogramy (pro chlapy) a taky se tam dělá ta fragmentace. Tak když tu s holkama píšem, že se posílá vzorek do Brna, je to tam, kam Ty jdeš s pejskem. A když manžel jede odevzdat osobně (můj byl dvakrát), tak je to taky tam. No, aspoň to jmenují veterinární klinika. :wink: ale... Vy to nebudete potřebovat, soudím. To je spíš pro takové exoty jako naše nulová morfologie a chlamýdie nebo wobludčiných přilby... ne, nezlehčuju, jen si tak kecám... :wink:

Rozi, 8. tt Ti sluší.

Very, 11. tt :dizzy_face: zítra ať dopadne kontrola! A pak už budeš za vodou, skoro :dizzy_face: Kombinézka pěkná :wink:
2. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Rozi... 8.tt Ti sluší... Jůůů a už tam máš i jména :dizzy_face: . Tak teď už jen fotky do albíka :wink: ...

Ježíš, zpráva o Neli :astonished: :astonished: :astonished: ... myslím na ni.

Siss... si dopřáváš a děláš chutě :wink:

Sanu, jaký táhlo??? Jo... ta kombinéza jako pěkná, ale aby nebyla opraná a žmolkatá :confounded: ...
2. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dani nám dělali spermiogram přímo v Sanusu, genetiku v Brně v Heliosu, fragmentaci jsme neměli, ale je to možný tam nejsou jenom zvířecí doktoři, jsou tam i normální, je to velkej areál :grinning: ale každopádně se všema co jsem dneska telefonovala, tak byli hrozně příjemní
2. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Very... komboška krásná... na pidi lidi :dizzy_face: . Zítra jdeš na ko???
2. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Míšo, jasně, spermio dělají přímo v Sanusu, Brno je speciálka na tu fragmentaci (tedy řetězení DNA) ale Vy to nepotřebujete, jak jsem psala :wink:
2. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky díky :wink: Šári je malinká, doufám, že nebude mimi obr, nebo budu mít pešek s kombinézkou :grinning:

jj, zítra kontrola, prdýlka cvaká :pensive:
2. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Very, už to tu někdo psal - máš to "jako" přirozeně, z IUI, takže to bude OK, není důvod, aby nebylo :wink:
2. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Very, já myslela že až za týden :astonished: :astonished: :astonished: ... A to aspiruju na špiónku, teď jsem byla vedle. Bude to o.k., nestresuj. A v kolik? Pak dej vědět :wink: . Jo, právě... kombinézka vypadá prťavě... to budeš mít akorát na první týdny :wink: ...
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Dančo, jasný, já vím, že jo. Prcek bude ok, a doufám, že zítra bude mít aspoň 3cm :slight_smile: si věřím :grinning:
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Very v Chrudimi jsou kurzy v Mama klubu... a cvičí se ve fitku nad lékárnou Pod Břečťanem...

A pro pardubandy... http://www.rckulihrasek.cz/program.html ... mají tam prográmek pro těhotné... cvičení a tak + kurzy s dulou :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dani a jo takhle, jsem netušila, no hele, u nás ta morfologie taky není žádnej zázrak, ale to už by nás na fragmentaci poslali dřív, kdyby byla potřeba
2. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky, kolikátej tt je Neli??? Asi jako Sanu, ne?
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Míšo, jasně :wink:
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Sari, no právě, je to hodně brzy, tipuju kolem 24. tt.... no, oni ji snad ohlídají...
2. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
dohledala jsem Nelču, svítí jí tam 24. tt ... Tak Neli, myslíme na Tebe!!!!!
2. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Šári, v 8:40, takže pak podám infošky, asi někomu sms :wink: :slight_smile: , občas mi někdo kouká v práci pod prsty, když sem píšu. Já bych tu kombinézku chtěla na cestu z porodky, tak snad se nám do toho mrňousek vejde, pro jistotu pak koupíme větší, stejně jich budu muset mít víc, když je to na leden :wink:
2. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.