• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo jo Nelča je o tejden ode mne.

Hm, kombinéza se mi už nelíbí, Sari má recht, je dost žmolkovatá.... :grinning: Hm, tak kombiné asi dopadne tak, že koupím novou asi hodim oko v Tescu....

Sari koukala jsi na maily,?????????????????????????????????????????

Takže dnes se loučím, musím nabrat síly na zítra na pofackování kuchyně :wink:

Mějte se brou a Dančo kdyby něco tak tfuj tfuj tfuj jo :grinning: :wink:
2. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Šári, na ten mama klub jsem koukala a moc z těch stránek nejsem moudrá :unamused: , to víš - blondýnka+těhu demence :grinning:

Jinak holky mockrát jsem zažila, kdy takhle byly holčiny na udržování a pak né a né porodit, tím to nechci samozřejmě zlehčovat, ale bývá to tak, moje kámoška skoro celý těhotenství udržované a pak musela sejít celou Prahu, aby vůbec porodila a stejně nic, až se malé chtělo, tak prostě přišla :wink: :slight_smile:
Nelče v každém případě musí vydržet, držím pěsti :dizzy_face:

dneska padám, přetahuji ve velkým, i manža se diví, že ještě nepočítám ovečky, takže všem sanuskám
dobrou noc :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Very, budu držet pěsti... já se taky na každou kontrolu klepala... div jsem si nekousala nehty :wink:

Dani, popíjíš nápoj vypuzovák :wink: :wink: :wink: ???

Hmmm... 24. tt je ještě hódně brzy... ale Dr. se o "svou" holku postarají :wink:.
2. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Sanu... koukala, ale jen z rychlíku... ale neboj, proštuduju a učiním závěry :dizzy_face:

Mířím tam, kam vy :wink: ... pro dnešek jsem total vyšťavená... Holky moje, dobrou nocku.
2. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Sari-díky za tip na ten Kulihrášek
Dani- ty se drž
Jinak jsem si koupilka knížku s Hankou Kynychovou - aktivní těhu, tak jsem zvědavý
Hojky jsem opět KO a to jsem si dala po O 2 hoďky spánku.
2. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Taky přeji dobrou.
2. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
holky koukám, že už odpadáváte do postele tak všem dobrou noc, Very zítra ko ať dopadne výborně, Neli držs se ať to vydržíte co nedýl :wink:

Sanusko komboška dobrá já bych ji brala :wink:
2. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Very, ještě jednou: tfuj, tfuj, tfuj. A klidně písni SMS, až vstanu, dám sem příp. info... vstanu tak možná po deváté, si říkám.

Nápoj vypuzovák, se tak ptáte... funguje! Dnes kolem poledne jsem už měla pocit, že kafe zruším a manželovi řeknu, ať si na odpolední do práce sežene záskok.... Po 20 min. takové divné bolení, jako na MS. No, vyčkala jsem a přešlo to. Pak pořád nic a večer v 8 zas, asi 3x po 20 min. Tak mám pocit, že se konečně něco děje. Jasně, není to nic velkýho, ale každej nějak začínal :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

A dnes z tipovačky vypadává Soník, zítřek tipovala Andi, tak uvidíme.

Rozi, doporučovala jsem Ti železo míchané s listovkou (actiferin compositum)? Když baštíš železo, budeš míň unavená. Ale jinak... si těhule a dvojčatová, máš na únavu nárok!

Přeju krásnou dobrou noc :wink:
2. črc 2009 ve 23:45  • Odpověz
Házím očko...

No Dani, a to nám napíšeš JEN TAK??? No počkej... :grinning: :grinning: :grinning: Tak to už se TO chystá!!! Já z toho snad neusnu :wink: :wink: :wink: ...
3. črc 2009 v 01:18  • Odpověz
Hoj hoj hoj...

Nakonec jsem usnula :wink: . Tak Daníííí, jaK???
3. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

no teda teda, Dani že by??? jsem napnutá jak kšandy :grinning:

všem co mají dnes KO at to dobře dopadne, já za chvíli razím do Brna
3. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
dobre ranko!
co sa deje...8,55...a nikde nikto.....

kazdy je asi zvedavy na dancu...aj ja.....drzim palce!!!!! :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Zdravím vespolek, kočky :slight_smile:

Tak jsem se konečně na chvilinku utrhla a koukám, že jdu právě včas- Dani to začíná rozbalovat :wink: :slight_smile:
Jestli je to opravdu ono, tak Dani- držím vše, co mám- ať to jde rychle, hladce a pokud možno bezbolestně :wink: ..Nevím, kdy se sem zase dostanu, tak abys věděla, že na tě myslím :dizzy_face:
Jinak holky- porod v Kolíně můžu jen doporučit- Jak se říká- odříkaného chleba krajíc největší, ale přeci jen se za těch devětlet, co jsem tam rodila s Kubíkem, dost věcí změnilo...Přístup personálu prostě super, komunikace na jedničku, vstřícnost- paráda..Jediné sestřičky z novorozenců, které se s uštvanými výrazy věnují své profesi, ten dojem trochu kazí- syndrom "vyhoření" jim doslova kouká z očí...
No a k průběhu- Otvírala jsem se do 9ti cm a pak utrum, prostě to nešlo dál..Tak mě nechali ještě hodinu v kontrakcích, jestli nález neposkočí, ale nestalo se, takže sekce v celkovce- kvůli času..Po porodu mi řekli, žei kdyby Esterka vylezla normálně, tak Andrejku by museli sekcí, pže měla šňůru kolem krku, ruky a zad!!...
Takže- správné rozhodnutí ve správný čas- žádné zbytečné riskování..Do té doby jinak šlo všechno dobře..
Pokud jde ale o ekonvalescenci, tak zlatý spontánní porod- z CŘ se vzpamatovávám doteďka..

Jinak doufám, že se Vám všem daří dobře,fakt to sem nestíhám..- nechápu, jak můžou jiné "dvojčatovky" ještě přispívat do různých diskuzí- já jsem ráda, když si v klidu dojdu na WC :sunglasses: :grinning:
3. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj Evi holky jsou moc krásný úplně mě to dojalo. Uvidíš až holky trochu povyrostou tak si myslím, že budeš mít víc času.
3. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Ďábli- díky :slight_smile: ..ještě jsem jich tam teď pár hodila :wink:

Určitě se také brzy dočkáš- matně tuším, že jsi psala něco o dovče, že? Tak- třeba,třeba?? :confused: :wink: :sunglasses: ..Nebyla bys první, ani poslední :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
majerovi: krásný fotky, a tatka je super :dizzy_face: jsi strašně šikovná, že to zvládáš..mě by asi odvezli do blázince :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám dost i z jednoho Tygra :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky jsou krásný, normálně mi z toho hrabe, a představuju si, jaký by to bylo mít malý miminko...no, snít můžu dál, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
Evi co dodat jsou úžasné.

No s tou dovolenou nevím jestli to riskneme jěště před koncem šestinedělí. Manža je pořád divnej tak nevím. Když to dokonce roku nevyjde tak jdeme znova do toho
3. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Siss- taky mi začíná slušně hrabat, neboj :grinning: :grinning: :sunglasses:

Jo,jo- je to mazec, ale krásnej :dizzy_face: ..Opravdovou hrůzu mám ale z toho, až Petr 17.7. odfrčí do worku zase na ten svůj obvyklej turnus (4dny work,4 dny home)..to bude teprve masakr.. :confused: :sweat_smile:
Na druhou stranu- už teď vidím, jak se s holkama začínám sžívat, používat různé fígle, přídavné končetiny a tak :grinning: ..no a tak doufám, věřím, že se to do té doby zase o maličko zlepší.. :sweat_smile:
3. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
majerovi: no třeba se taky dočkám, možná, tak za 10let..možná :sweat_smile: ale spíš ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
jdu něco dělat. Co dělá Danča, že se nehlásí
3. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Evi... ahoj :dizzy_face: , fotky úžasný, vždycky mě dostanou ty s chlapama... takový drsný a zároveň děsně jemný :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Opět musím zmínit, že Evík má můj obdiv!!! Mně plně stačí ten můj poloviční mazec :wink:
3. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Holky, pořád nic, to jsou asi jenom takové přípravy. Spalo se mi krásně a teď je ticho po pěšině. :wink:

Jdu dočíst, Evča mě zajímá :wink:
3. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Evi, holky jsou náááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palce dál, ale prý už je to jen lepší a lepší, jak rostou a začínaj spoluracovat :wink:
3. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Bréé dopolko

Kde je Danča??? Jestli nerodí, tak teda ji kárám za nezodpovědnost takhle nás zkoušet!

Sari jsi mi nahnala tak trošku strach tím seznámkem :grinning: Ty kapičky do nosu třeba. Ty jsou jako potřeba preventivně???? Jsem si říkala, že tohle budu kupovat až to bude potřeba, že na začátek koupím jen nutné věci jako tu rybilku, na pupek, na očička.... :sweat_smile:

Maju holky jsou krásný :dizzy_face: A zasmála jsem se těm přidaným končetinám :grinning: A co Kuba na ségry????? :dizzy_face:

Jdu fackovat tu kuchyň.
3. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Jo tak Danča je tady, ok :grinning: :grinning:
Tady je vidět, jak dlouho potřebuju, abych napsala jeden příspěvek, tady dělám ještě 10 věcí okolo :grinning:
3. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
holky tak já se jdu připravit na kontrolu
3. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Ufff... Dani nás zkouší :wink:
Very už má po, snad se brzy ozve :wink:
Sanu... jako nemusíš to mít... např. ten spray je good při čištění nosu
Tý jo, odpolko se tu určo scuknete a já nebudu... máme oslavičku, glilovačku...
3. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Sari tak oslavičku, my taky chcem něco ogrilovat, ale asi až navečer.

Kuchyň hotová, jdu vyfouknout kebulku a pak asi do toho špitálu za Nelčou.

Tak zatím odpol juknu.
3. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
holky, tak mi dneska přišlo, že si ještě do konce měsíce můžu změnit dýlku rodičáku z 4 na 3roky, takže hurááá...já jsem tak happy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

rychnova: ted tě každej bude srát otázkama, jestli UŽ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. črc 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.