• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofik: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confounded:
3. črc 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
to je teda pupajs :grinning: :grinning: je to kus chlapa no, musí pořádně baštit :grinning:
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
zofik: ty jo, to se mi nák nezdá :confused: jak často kadí? :confused:
3. črc 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
Měsíční fotka je :dizzy_face:... A bříško má teda obr :astonished: :astonished: :astonished:
3. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky, tak po dlouhé době zas nakukuju :wink:

Tak nám už odbyl 7. měsíc, to tak letí. Zuby zatím nenáme, hezky papáme dáváme příkrmy a ty nám teda jedou, pořád je to zlatíčko :slight_smile:

Koukám, že řešíte prdy- tak u toho našeho prvního nás trápili až do 1 roku :unamused: , a malej s nima taky zatím ještě válčí, ale už to začíná být lepší.

Tak Danča ještě celá, ale koukám, že se to tu hemží už pomalu samýma maminkama, a dobudoucna ještě snad bude, takže všem snažilkám hodně zdaru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
neboj siss, už takový měl když se narodil...ten pupík....
3. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
zofik: tak dobrý :wink: uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: to víš, já mám v paměti furt jen tu naši vyzáblinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
zofik, hele schválně hodim jednu fotku jo :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
no oproti ostatním mimi v porodce byl Vašík malinko tučnější no :astonished: :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
no hele siss ty si menší postavy a určo drobná vi´d?
3. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
no je to drobek tygřík malej, ale je krásnej :wink:
3. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
zofik: no trošku :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: 156cm a 47kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale MP je docela hora..prej taky jako dítě byl docela vychrtlej..ale počítám, že tělesně bude Tygr spíš po mně :confused: ale tak snad aspon těch 170cm mít bude, jinak by byl teda chudák :pensive:
3. črc 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
no vidíš genetika siss funguje :slight_smile: mě doky Václav hlásal, že budu mít velký dítě a 4 kiláčka k tomu...já mám 178 cm a váhu radši nebu rozebírat
:astonished:
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
bude teda siss spíš po tobě :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
zofik: mě zas srala doktorka furt s tim, že prej genetika v tomhle směru vůbec nemá, co dělat..a že je vychrtlej a furt mě tím do jeho 8m prudila :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
no vidíš a mě sanusáckej doktor tohle říkal....
3. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
hele a kdypaK začal bejt tygr blondatej?
3. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
zofik: hele..tak asi od 3m, když mu vypadalo to tmavý chmýří :wink:
3. črc 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
no já jsem právě zvědavá, jsme taky oba špinaví blond...
3. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
zofik: no Tygr je teda mega blondák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já takhle byla taky jako malá :wink: a MP taky :sweat_smile: já snad ani nečekala nic jinýho, než blondatý a modrooký dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
jo jo , je to kusanec, šup s ním do katalogu :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Žofi, Tobě to s Vašíkem tááák sluší :wink:
3. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
zofik: mě i napadlo, že by třeba někam moh fotit, ale už ho vidim, jak se nechá..a neřve, a nevisí na mně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
zofik: jinak jako jsem ráda, že vypadá jak MP, páč kdyby vypadal jak já, tak to by byl chudák, já byla mega ošklivý dítě :zipper_mouth: :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
no nic půjdu, na levé ruce mi leží 5 kg "závaží !a asi mi za chvíli odpadne :grinning:
3. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
čus Dani, jen aby si stihla písnout, jen si vzpomeň a mě :astonished:
3. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdu uklízet :frowning2: a to jsem myslela, že tenhle týden už to bude na manželovi.... :grinning: Pobyla bych dýl, ale zas tu ošklivě bouří a to já se u PC bojím.... Jinak Lukáš má dnes poslední odpolední a pak tři neděle dovolené, takže ještě dnes do desíti musím vydržet a pak už můžu vesele rodit... zatím to k tomu moc není :pensive:
3. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
rychnova: my máme tu přepětovku na PC, už nám jednou vyhořela ta spojka :wink:
3. črc 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
Zpráva od Veryska:

Ahoj, nestihám, nestačím, konečně mám v práci po testu, tak píšu info. Mimi je OK, měří 3,48 cm, odpovídáme 10+3, Dr. dělala UTZ vnitřní i přes bříško, máme CD s fotkama. Takže jsem šťastná jako blecha.

Hurá, bude další mimi :slight_smile: :slight_smile: Tak jen tak dál s úspěšnýma IUI!! :wink:
3. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
tady nikdo?? :confused: :confused: mám uklizeno, dala jsem si kafe a krupicovou kaši, mňam :wink:
3. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.