• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hmmmm, tak já jedu taky pryč... k našim, kouknout na synovce, večer se ohlásím. Zatím pa :wink:
3. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
holkýýýýýý, kde jste všechny :confused: :confused: :confused:
Přijde Verča z práce a nikdo jí do té doby nestihne pochválit za výsledek kontroly!!

No nic, jdem se ségrama na pohár, večer kouknu... snad si tu nebudu kecat sama pro sebe :grinning:
3. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Mě nešel kůůůůůň :angry:
3. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Very tak super, vidíš, vše je ok :dizzy_face: Takže gratulka k úspěšně zakončené kontrole a snad i testu :grinning: :wink:

Zofi s Vášou ti to straaaašně sluší!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nelča se snaží dočítat, ale psát moc nemůže... Nesmí nic jen ležet, v úterý jde na UTZ, tak držte pěsti, aby se dál neotevírala. Prášků má ja noooooo ehm, jak bych to slušně napsala, ....................... to nejde prostě jak nas..no.
Zase se s ní spojím, pak podám infošky... :wink: ale moc vás zdraví!

Já si jdu natáhnout tělo, stavila jsem se na nákup, nacpala se a večer se chystám ještě na rajče s mozarelkou.

Tak zatím večer juknu.
3. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
hojda :wink:

Very super, že kontrola dopadla na 1* :wink: :slight_smile: a gratulace k testíku :grinning:

Dani je hezky tak se všichni placatí venku :grinning:
3. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Danče děkuji mocinky moc za předání informací :wink: , ikdyž trochu později :sweat_smile:
a i za hezké vyzvání pro Sanusky :grinning: , od srdce jsem se zasmála :slight_smile:

snad mi půjde net a vložím fotečky, ale to všichni těhulky i maminky znáte :slight_smile:

Žofíku, Vašíček má teda krásný břuch :grinning: :grinning: a musím vás pochválit jak vám to spolu na fotečce sluší, úplně s tebe sálá spokojenost :wink: :dizzy_face:

Evík, taky kásný fotečky, nevím jak to ty maminky všechno stihájí :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
A děkuji za gratulky :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Very krásný obrázky :grinning: malej bobánek :slight_smile: závidím :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Míšo děkuji :slight_smile: , moc ti přeju ať to v srpnu klapne a ať už s váma ty vaše vysněný dvojčátka vydrží až do porodu :dizzy_face: :dizzy_face: , přeju si to pro vás všechny netěhulky :wink: , ale já věřím, že se všichni tady dočkáme a z každý z nás bude ta správná mamina :wink: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
No konečně je tu "trochu" živo. Verčo, fotky jsou krádný, jen tak dál!! :wink:
3. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Very bude muset, páč budu muset být doma se pesem musí na operaci s kolínkem a pak s druhým :confused:
3. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Konečně jsem tu...

Very... hurááá, mazlik už má přes 3 cm... jsi to odhadla správně. A gratulka k průkajdě :dizzy_face:

Míšo a proč musí pesan na OP?
3. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahojky Sarii,

páč má luxaci pately 2. stupeň, česky to je, že mu vypadává kolínko tzv. jabko z kolenní jamky a kulhá, časem by se tam udělal zánět a pak artroza a mohl by přestat chodit bo by ho to minimálně bolelo jak čert, ted je to zatím bez bolesti

naštěstí jsem ho nechala pojistit, jedna operace stojí 10tis. a my musíme nechat operovat posléze i to druhé kolínko
3. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Very! Mám z vás velkou radost :dizzy_face:
Míšo, to jsou starosti viď, my byli s Toníčkem taky včera na veterině - přišel se pomazlit a já zjistila, že jsem celá od krve a taky půlka obýváku :fearful: udělala se mu bradavice a napůl si ji utrhl, bála jsem se, že to bude na šití, ale zmákli jsme to, ani nepípnul :slight_smile: a fenku jsme operovali v lednu, stálo to 8 tisíc, ale prospělo jí to :wink: (odebrání dělohy a vaječníku - bylo to samá cysta, sem tam nádor...)
Jé, Danča tu byla chudák sama...
3. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Woblu no my povídej, ale radši ho nechám operovat ted, kdy je mladej a v pohodě se zahojí a bude mít pak už klid a pan doktor co nás vyšetřoval, tak všechno vysvětlil, ukázal a ujistil, že bude mít veškerou péči, bylo vidět, že má zvířata rád, tak jsem se uklidnila :wink:

nejhorší bude toho divocha udržet pak 6 týdnu v klidu, žádný běhání, skákání a podobně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
asi to zalomím, jsem z toho ježdění ňáká unavená 150km do Brna a z5 a pak dalších 50km, když jsem vezla tchýni slepice nosnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: srandy kopec :grinning:
3. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
brou noc, tady stejně neni ani noha :wink:
3. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak jsem se zase konečně připojila, ale stále mi to padá :angry: :angry:

Míšo, takový starosti s pejskem :frowning2: , ale my jsme měli zase s kocourem a ty jeho věčný problémy stály mocinky moc peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jezdili jsme za ním celá rodina na návštěvy, protože si ho na klinice nechali několik dní :unamused: , hlavně ať mu to dobře odoperují a je ok :wink: - mazlíčci to jsou prostě děti. A Míšo k tomu pak přibudou ty 2 a to bude starostí :slight_smile: , už aby to bylo :wink: :dizzy_face:

všem dobrou noc a Dančo, kdyby náhodou jsi jela, tak hooooodně štěstí a síly :wink:
3. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Dobrý večer, koukám, že jste nikdo nečet můj příspěvek, jsem vám psala jak se má Nelča :angry: :wink:

My jsme vyvycházkovaný, tak jsem ráda, že budou trhači chrnět.

Míšo bloutek malej ( :grinning: ), tak hlavně, aby mu to pomohlo!!! Ten náš dneska taky začal kulhat, sem tam zvedá zadní levou tlapku, ale pak zase běhá jak čamrda, tak to nechám bejt, třeba si jen blbě šlápnul a sem tam si ulevuje... Tak budu pozorovat dál, jak se to vyvíjí...

A kde máme Trooli???

Jo Nelčo reklamace, v boxu nebyl ani jeden dudlajz, jen jedny plínky a zbytek čtení :grinning: :grinning: (samo si dělám srandu - jako s tou reklamací, ten dudák tam nebyl fakt :grinning: )
Asi to opak nakoupím vše najednou, udělám seznam vlítnu s tím do lékárny (tak mi to radila kadeřnice :wink: ) A zní to docela dobře.
Jo a aby jsi se nenudila, tak v to po nebo st ti přinesu sebou vytiskutej seznámek, co holky kupovaly - od oblečení, přes baby kosmetiku po chůvičky a povlečení. Aby jsi se zabavila :wink:

Very to je věc, už se mazlik začíná podobat človíčeti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes se looučím, koc koc koc ať vás štípou celou noc.... :wink:

Dani když tak tfuj tfuj tfuj

Sariiiiiiiiiiiiii ty pořádně zamkni, aby se sem nikdo nevkrad :wink:
3. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Sanu, tak to na to v po kouknem, probereme ty zbytky a doufám, že dudla najdeme. Špuntička nesmí být ošizená. :wink: . Dobrou noc všem.
3. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Neli, ahoooooj, moc na Tebe myslíme!!! Lež a opatruj se!

Jdu cvičit, se nám to sezení se ségrama zas nějak protáhlo.... Tak ten pohár musím vycvičit :wink:

Nezamykám, je to na Sari. Jo a holky, ticho, klid, nikam nejedem, zítra začínáme krom "nápoje lásky" i se zázračnou trojkombinací tak uvidíme :wink:
3. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Soráč, jsem odpadla :wink: . Chápete...

Jo, dokud jsem neměla psinu, tak jsem nechápala, jak si někdo může povídat se psem a jiné příšernosti :grinning: . Teď je to naše zlatíčko, už mám holky dvě. Chudák Regí, je z příchodu Mariny celá špatná, mazlím ji, jak můžu :dizzy_face:.

Že by Sanuska vyškemrala kufírek :grinning: :grinning: :grinning: ???

Neli... ty si Kubíčka zkrátka vyležíš :wink: . Tablet na lopatky, z postele ni krok... ale ať, odměna bude sladká a nemine tě! Myslím na tebe, určo to není žádnej med, ale ty to zmákneš :wink: :wink: :wink:...

Áááá jééé... u Danči bude veselo :grinning: ... jsem zvědavá, s jakým efektem bude aplikovaná trojkombinace :wink: :wink: :wink:
A už teď to vidím na medaili, za nejlepší průběh těhotenství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Honem, honem... by jste mi daly... otáčím klíčem na 2 západy...
4. črc 2009 ve 02:41  • Odpověz
Dobré ráno... nikde nikdo :astonished:

O T E V Ř E N O :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Jsem zde :slight_smile:

Přeju krásný prodloužený víkend :wink:

U nás nic nového. Příležitostně během dne kouknu. Půjdem asi k babičce, možná někam vyrazíme na výlet, uvidíme. Kdyby byly nějaké změny, hned s ozvu :wink:
4. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Jo, mimochodem, dnešek netipoval nikdo. Zítřek tipovala Beryk a já (by se mi 5/7 líbillo). No a Andi byla včera, takže smolík :wink:
4. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Nelčo neeee, špuntové dudajza koupím až budu někde na rajzu, jsem si dělala prču :wink: A nepiš, vím, že čteš, tak si nenamáhej pupajze :wink: Doufám, že tvrdnutí se nedostavilo.....

Sari ne neeeeeeeeee, Nelča ho tam měla pro mě připravenej, já jsem neškemrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dančo pohoda jazz, no jak jinak, tak ať je ta trojkombinace něco platná!!!!

Já se otočím pro maso a připravím o. Pak nevím asi se dneska budu válet, vypadá to na dusno teplo.

Pak juknu zatím pa
4. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Sanu ten náš taky jen sem tam zvedne levou zadní tlapku a prozatím ho to nebolí, ale yorci tu patelu mají většinou vrozenou a někomu se projeví a někomu ne :wink:

Very no to jsi trefila, už aby to bylo :grinning: se těším a jsem zvědavá na šmudlu co bude dělat :grinning:

Dani tak tfuj tfuj, ale to bude to pondělí, jsem to tipovala :grinning:

Neli drž se a odpočívej!!! :slight_smile: :wink:
4. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
hezké poledne :slight_smile:

dneska to vidím k bazénku, venku je na padnutí, s obedem si hlavu nelámu, vyslala jsem manžu do pizzerky, jen upeču nějakou buchtu, občas pověsím prádlo a vegetttt :wink:
možná večer vyžehlím, ale fakt jen možná, manžílek vyluxuje a bude to :wink:

Dančo, dneska bych nechtěla rodit, strašný pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale Anežka se rozhodne sama, ale do toho pondělka už by jste to mohly holky dát :wink: :slight_smile: , dnes začne trojkombinace, tak ať se zadaří :dizzy_face:

Nelinko, držte se s Kubíkem, pak že je těhotenství nejhezčí období ženy viď, když ho musíš celé proležet, ale pak si to vynahradíte :wink: , moc ti držím pěstičky :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
dobre poledne,
Nez manzel vdechne kafe tak jen hlasim, ze ani 2. Iui se nezdarila - v 5 rano me bolest vyhnala do teple sprchy a narvala jsem se brufenem.
4. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Woblud tak jěště budete zkoušet IUI nebo jdete do IVF?

Jinak včera manža na vodu neodjel, jelikož je velký průtok. Tchán se loučil že jde do důchodu, manža se mi tam opil a začal po cestě domů dělat scény, nadávat atd. tak se s ním moc nebavím. Mám už toho dost je to těžký pro nás oba a já už nemám chuť předstírat, že jsem v našem manželství za poslední dobu šťastná. Je mi na nic a on to tak nevidí. Nevím jak mu vysvětlit, že takhle to dál nepůjde
4. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.