• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu to je škoda, tak IVF to jistí??

dabli ráda by ch poradila, ale nevím jak, zkus si s ním sednout a říct mu co si myslíš, vím, že to bude těžký páč chlapi se nehodlají o ničem bavit

manžel taky sem tam prská, ale spíš na doktory, tak jsem mu řekla, že tuhle depresivní náladu at si strčí za klobouk, tu mi nepotřebujeme, tak přestal

potřebuješ být v pohodě a ne se toho všeho začít bát, to je to nejhorší
4. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Woblud, škoda... ale IVF to jistí!

Dabli, taky neporadím... asi jedině to s ním probrat, no....

Tady už je zataženo, ale pořád hnusně. Jdem se někam do lesa do stínu projít :wink:
4. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky já vím, že mi nikdo neporadí asi bude pěkné vyříkávání. Včera jsem byla rozhodnutá, že radši půjdeme svojí cestou než tohle.
4. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Woblu, ach jo a teď IVF???

Dabli chlapi neuměj tak nějak "odezírat" co se s člověkem děje, to bylo dáno jen ženskejm. Takže on se to nedoví jak se cejtíš a porč se tak cejtíš dokud mu to neřekneš. Takže držím pěst, jen teď najít vhodnou příležitost, aby jste byli oba v klidu a ochotní naslouchat jeden druhému :wink:
Ale věřím, že to přejde, každej si už určo prošel určitou "krizí", že si myslel, že tomu pomůže jedině konečná.....

Mě se gnoci strašně povedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt :grinning: Teď tady hodím trošku relax.

Nelčo doufám, že ti holky pustily větrák a otervřeli dveře a okno, bo to je děs jakej je těžkej vzduch.
4. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Woblu, IVF to pojistí a můžete to proložit IUI, víš že mi po 4IUI :wink:

Ďabli, tohle je asi opravdu zkouška vztahu, ale jak píší holky, zkusit si promluvit a vyřešit to, všude jsou krize, někdy je to krátkodobé někdy ne, ale chlapi opravdu nevycítí co se tobě honí v hlavě, jsou v tomto ohledu opravdu z Marsu :wink: :grinning:

holky pardubandy, byla jste některá u dr. Bělobrádkové na genetice??? a pokud ano, co se tam dělá a jak to dlouho trvá? Na netu jsem našla, že jde jen o nějaké odběry krve, tak to by mohlo být hned vyřízené ne????
musím tam asi příští týden kvůli tomu, že mamka měla vrozený rozštěp páteře a pak na nějaký další vyšetření (dr. Peršín) a ten dr. by měl být v té budově co je nový Sanus, ale na netu to hází odkaz na jinou adresu, škoda, že tu není Luci, ta všechny zná :grinning:
4. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Very já u Bělobrádkové byla jen při IVF, pak při těhu jsem byla v G medu. ALe bude to na stejno. Vemou ti krev, sepíšou kdy kdo co měl kolik kdo sourozenců kdo žije kdo nežije pak hned na ten UTZ a to bude vše. A asi tě rovnou obědnaj na krev v tom 16tt. Tak to teda dělali v G medu.
A Peršín se asi přestěhoval, ale tak zkus tel a cinknout tam. Ten jezdí dělat zákroky do Sanusu.
4. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Sanu, děkuji za infošky :wink: tak v úterý tam cinknu a objednám se, snad na nějaký příhodný čas
4. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Jen nakukuju. Prošli jsme se po Potštejně, bylo tam krásně. A teď jedem k našim opíct buřty.
Holky, řeknu Vám, chudáci děti. Ještě v bříšku a už jim skoro nadávaj... nejdřív, že se nechce otočit, tak jsme do ní hučeli. A teď, že už by měla na svět, dostala malá fakt skoro vynadáno, že se jí nechce... mě lehce vytočila manželova babička.... ale jen lehce :wink: Večer ještě kouknu (po té trojkombinaci) :wink:
4. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Díky za podporu :wink: no já myslím, že to necháme na Šilhánovi - když řekne zkoušet iui, tak to ještě zkusíme, když ivf, tak ivf :wink: nedokážu posoudit, jestli má cenu to zkoušet a nikoho se stejnou diagnózou jsem na koníku nenašla... je neobvyklé, aby byla koncentrace i pohyb nadprůměrné a morfologie 0 :unamused:

Dablli, napětí je logické - držím palce, ať je brzy líp :wink:

Dani, ty jo, Tebe když něco vytočí, tak to už musí být! Ale ty to zmákneš, dej si nohy na trnož a pohlaď břuch :slight_smile:

Very já tam taky byla před iui :slight_smile: je docela příjemná, ničeho se neboj :slight_smile:
4. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Aoj

Holky jako jak to myslíte s tou odsávačkou na nos, na vysavač????????????????? :sweat_smile: Nějak to pořád nepobírám. Ségra měla tu takovou jako balonek víte co myslím. Nic jiného neznám.

Sari tamto něco jak jsi psala ten sprej do nosánku to používáš jako preventivně nebo před každým čišttěním nosánku?

Tady luštím co mám a na co se vrhnu jako další a už mám 6 věcí :sunglasses:
4. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahóóój
my dnes byli na chajdě... příjemná změna :dizzy_face:

Woblud... jj, taky bych počkala, co na to Dr.

Dabli... teď je to pro Vás oba těžký období... chce to o všem mluvit, hned, jak máš něco na srdíčku...

Very... tý jo... mamka měla rozštěp páteře :astonished: :astonished: :astonished: ?

Dani... borka, výletovat 3 dny před termínem :wink:

Sanu... ten spray při každým čištění nosánku... někdy tam má i mlíčko, když zvrací a jde jí to i nosem...

Holky, valím na lože, manža už na mě mrká...

Při krmení dočtu, jestli něco popíšete. Brou...
4. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Čauuuuuuuuu, tyjo to až se Lůca vrátí, tak to krásně zvládne i dočíst :grinning:

Sar jo taaaaaaaaaaak aha aha, dneska jsem si připravila seznámek jak jsi mi poslala na tisk.

No brouzdala jsem ještě po MMB, tak jsem si říkala, aspoň nějakej hadr na tu naši ženskou.

Bundička (paní se mi ještě neozvala)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19704087

A druhá, tu zítra budu platit
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24386459

Čepice (ta by se mi líbila k té první chlupaté bundičce)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24077079&tab=1

Já vím 2x62, tak třeeba to využiju nooo, když mě se líběj :pensive: :dizzy_face: Teď už jen kombinézku a se svrškama jsem skončila :wink:

A špuntové se taky líběj, páč se tam bublí :sunglasses:

Tak brou a Sari zamkni pořádně jo, minule bylo jen na jeden západ bez řetízku!!! :wink:
4. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz
Dneska zamykám já, je po půlnoci, tak už můžu :grinning: :grinning: Anebo ne, Sari krmí kolem půl druhé, že jo???

Opekli jsme buřtíky, pokecali s rodinou, chvíli jsem cvičila, trojkombinace proběhla (trochu omezeně - víno bylo bílé a teplá pouze sprcha, vanu nemáme, třetí část trojkombinace proběhla na jedničku :dizzy_face: :dizzy_face: )... Ale jak vidíte, zatím bez úspěchu. Takže zítra myjem okna :wink:

Přeju krásnou dobrou noc a až "ráno" vstanu, budu tady.

Sanusko, nepřeháněj to s těmi nákupy, užiješ to vůbec? A odsávačka na vysavač... já to taky nějak nepobrala, ale prý je to fakt super věc, neváhej, jdi do lékárny a kup to, uvidíš, že neprohloupíš. ... zatím v to doufám, mám ji tu připravenou :grinning: :wink:
5. črc 2009 v 00:34  • Odpověz
Dobré jitro...

Nějaká výtka k mému sprácovství??? Náhodou jsem to tu střežila :wink:.

Sanu... odsávačka na vysavač prý super věc, mám, ale ještě nebyla třeba... Myslím, že i Jaji ji chválila, co měla Verunka rýmu :wink:. Bundičky pěkný, schvaluju... a 62 je úplně v poho... Mari má teď 52-54...

Dani... místo vany mytí oken, jo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Asi pojedeme k babičce... možná i na houby. Krásnou neděli, potažmo svátek :dizzy_face:
5. črc 2009 v 05:25  • Odpověz
Tak snaha pokecat s manžílkem nedopadla moc dobře, ale ono to zase vyšumí.

Dani teda teď se Anežce nechce ven?Já se ji ani moc nedivím :grinning: U maminky jí je asi dobře.
5. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Dobré ráno. :wink:
Tak holčiny, Anežce se zatím nechce. Ale ještě má čas. Přesto doufám, že ta fotka bříška 39+5 je už poslední s bříškem a pak už budou fotky miminka :slight_smile:

Přeju krásný svátek :wink: Jo a.... vstávat v deset, dělat oběd a ještě mýt okna... asi něco z toho vynechám, nějak se to nedá stihnout, si říkám....
5. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
bré ranko :slight_smile:

dabli to se srovná.... ráda bych tě povzbudila víc, ale nevím jak, u nás bylo všechno v klidu

Dani hezký bříško, přijde mi, že ho máš už trochu sestouplé, ale možná se mi to zdá
5. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
dobré ranko, nakukuju hlavně kvůli Dani...

ale jinak zdravím všechny...
5. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Bré skoropoledne

Dani právě, že to jsou 62ky, tak si říkám, že ty snad právě užiju.... Přece nebudeme pořád trčet doma i když to bude na zimu... :sweat_smile: A jiný bundy brát nebudu, takže tyhle dvě a jednu kombinézu na delší pochodování po venku..... :confused: To si myslím, že jde ne :sweat_smile:

Sari neeeeee vše v pořádku se zamykáním samo... :wink:

Dabli možná to zkusit nehrotit a třeba tejden vyčkat s rozpravama třeba na další víkend, ono to většinou nejde "teď hned chci mluvit...." :sweat_smile: :wink: Seš přece ženská, tak na to musíš trošku psychologicky.... :wink:

Míšo kdypak jde trhač na tu OP???

Já se vyspala opět na prd, špuntová dělala o půlnoci diskošku, tak jsem pozorovala jak mi skáče břicho skoro do půl druhé, pak jsem zase nemohla zabrat, tak jsem pořádně vytuhla tak po 4. hodině.... :pensive:
5. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Sanu někdy v srpnu, až já budu po ET, abych s ním byla doma páč nebude moct moc chodit, tak ho budu hlídat
5. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak jsem si dala dvacet (doslova), trošku mi to pomohlo, tak jdu do kuchyně.... Tady nikdo, dneska asi užíváte krásného počasí, pro mě je dneska ideálně.

Akoroát teplo, trochu vítr co víc si přád :wink:

Tak pak zase juknu.
5. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jo, jo, Sanusko, souhlas, dneska je ideálně. Já vedra taky nemusím...

Tak, dvě okna jsem zvládla, ještě dvě večer a bude to hotové. Jinak Bery a já to asi projedem, protože na dnešek to nevypadá... a to dělám, co můžu (odvar, víno, okna, zbytek trojkombinace později) :grinning: Jsem se někde projít. Pak kouknu :wink:
5. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Dani aby tě z toho netrefil šlak neblázni, 7.7. je taky krásný :grinning:

:astonished: Co jsem to napsala, přád - přát. Pardon, to už bylo dost do očí bijící :sweat_smile:

Jdu dělat okurek na kefíru.
5. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Jen tak posouvám.
5. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
.... taky jen posouvám, dnes je mrtvo...

Sanusko, neboj, šlak mě netreví, dávám bacha :grinning: Ta dvě zbývající okna jsem odložila na zítřek :grinning: a jdem s manžílkem na pivo :wink:
5. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky tak já jdu na Vás mrknout a nikde nikdo :slight_smile: , nojo venku je nádherně, tak proč sedět doma :slight_smile: .
5. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoj kocky,
jen v rzchlosti nakukuju nez pujdem na veceri..mame se super, jen to rychle utika..dneska jsme byli na vylete na zelvy a predevcirem na lodnim vylete..ten byl malinko mazec..byly obrvlny a me se dela na lodi blbe :astonished: Jinak pocasi vychazi, Anetka uz sama skace do vody s rukavkama a plave :dizzy_face:

Doufam, ze jste tadz vsechny OK :wink: mrknu pristi sobotu z domu..snad vas doctu :wink:

Koukam Danca porad v kupe :astonished: drzte se holky :wink:

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
5. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Bafffffffffffff...............................................

Jů... Luuc si užívaj, se maj :wink: .

Dabli... na promluvu je asi brzo. Ale na vyšumění bych nespoléhala... chce to řešit.

Dani... pupajz stejnej :wink: ...

Jak jsem slíbila, tak jsem činila. Byli jsme na houbách i s mladou :wink: a u babičky... houby rostou :wink:... Byl to prima den.
5. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jsem se vyděsila, že to tak uteklo a Luca je doma :grinning: No jo prostě mi trošku ten mozek zakrněl nooo. Nevadí.
Tak super, že si to užívaj :dizzy_face:

Dani já vím, že jsi rozumnej to tvor, že by sis trefenej šlak nepřivodila.... :wink:

Sari jaký houby???? Já chci taky na houby už jsem to říkala mamce před měsícem, že bych šla na houby. Já to miluju je sbírata miluju je jíst, tenhle rok bych si i nasušila :dizzy_face: Hele nebo narostly u babičky sušený houby...??? :grinning: V červnu se mi to nějak nezdá. Nebo naklládaný?

Jdu opláchnout po prochajdě trhače. Ještě juknu.
5. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Sanu... v červenci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No fáááákt... rostou. Nekecám!!!
5. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.