• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, to jsem ráda, že sis ho dělala ještě dřív, i když jsi mě nejdřív nahlodala,tak to vydržím do toho pondělí a třeba to vydržím i déle , ale je to takový záchytný bod. Jaký test sis dělala, ten Rapiclear? Nějakej hodně citlivej, když to bylo už 8. den?
30. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Agi, smailik měl být jako pozitivní, že jaro dělá divy :wink:
30. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Rozi ne ne myslím, že Mama test je normoš 20 nebo 25 jednotek.... asi těch 20, ale ten 8. den se čárka ukázala až v koši, tak kdyžtak zachovat klid :grinning: To jen, že mi to nedalo, tak jsem to z koše zase vytáhla a byla tam :grinning: do limitu mi vylezla poprvé i když průhledná 10. den po KET.... Pak už to jen sílilo a sílilo...

Luci a tak přemejšlím, jaký číslo těch riflí mám hledat.... ach bože to bude.... :pensive:
30. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
soni, já to upravuju jen v Office..ale manža dělá hodně s Photoshopem :wink:

sanu, nemaj, hledej :wink: nebo v jaký velikosti by se ti líbily, se po nich mrknu?
30. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
No já nevim právě kdy maj prťata ty rifle nosit :grinning: Na léto to by bylo asi blbý ne.... :sweat_smile: To je mazec tyjo, ale nevidím je tam, ale taky tam maj jiný a hezký.... :wink: Nic nehledej to je v poho....
Kdy měla Anet první rifle...???
Asi stejně nějaký třeba 62? bych koupila, aby bylo něco na zimu k dr a tak.... :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
sanu, Anetka měla první rifle asi v měsíci, ale teda lacláčky :sweat_smile: takže velikost 62 :wink: právě, že tyhle džínečky jsou z takový tenký měkký džínoviny, tím pádem jsou na léto :wink: a jsou to roll-upky, takže se z nih dají udělat 3/4 :wink:
30. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
luci a kde to tam najdu? a ten photoshop se da nekde stahnout?
jo mam dotaz neobjednaval jste uz nekde nekdy pres net ve fotolabu fotky? ja ma to nejak nemuzu prijit, ani kamos... :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Luci tak koukám správně... :wink:
A jaký věci jsi jí kupovala na ten první měsíc? Jen ty dupajdy....? TO jsou dotazy co... :sweat_smile:

A zase se začíná hlásit potvůrka žáha, tak snad je dole všee ok.... :wink: :pensive:
30. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
soni, nevím, jak ti to popsat, v těch úpravách fotky :sweat_smile:

sanu, nejvíc jsem dávala dupajdy, overálky,..prostě pohodlný věci, aby mimi netlačilo bříško :wink: oni maj i dupajdy krásný :dizzy_face: nebo různý lacláčky, ale z nějaký měkkounký látky :wink:
30. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
maaaaam tooo :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
ty tou klátný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Škoda, že nemám po UTZ.... :pensive:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22639063&tab=3
30. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Díky Sanu, tak já to zkusim ten 9. den, pokud nevstanu zítra ráno nahlodaná :wink:

Tak, já jdu spinkat. Jsem nějaká unavená - z toho nic nedělání :slight_smile:

od zítra dieta - začínám kynout a to nejsem těhu asi ty hormony a moje štít. žl.

Holčičky , moc neponocujte a šetřete se.

Agi, další den čekání máme za sebou :slight_smile:

Brou, brou.
30. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
sanu, to teda jsou :dizzy_face: a i cena je dobrá :dizzy_face: jen to jsou kratásky :wink:

rozi, dobrou :wink:
30. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Luci ajoooo, vidíš nejsou tam kraťasy napsaný a já to beru za dlouhý nohavice :grinning: No jo musím víc přemejšlet...
No kraťásky v 62 ty by mi byli opravdu k prdu...
30. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Rozi brou :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
sanu, no to teda asi jo :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak ted jsem se pobavila mam pusteny taxi taxi a zrovna se tam rodilo... :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23610852&tab=3 ta je boží :dizzy_face:

já koukám na Bridget :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Luci a jak se to bere, když je inzerát na 1. stránce tak je novější než když je na 30.? Nebo to je fučík....?
30. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23706590&tab=0 tyhle jsou taky boží :dizzy_face:

no, když je inzerát na první stránce, tak je nejnovější :wink: ale je jedno, z který stránky si něco koupíš :wink:
30. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Luci ta je, ale je bleděmodrá nebo jsem barvoslepá? Pod tím ty fotky vypadaj jak béžové :sweat_smile:
To je děs, když člověk neví co to bude a neví jak se barevně orientovat... :sweat_smile: I když to bude holka... :grinning: A barvy jako třeba do růžova nechci řídit, ale bleděmodrá z porodnice to bych zase nechtěla.... :pensive:
30. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
sanu:v červenci bude nová kolekce,tak si kup nový věci,to tě nevyjde dráž než starý na MMB
30. kvě 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
Luci ty jsou, ale není to mimino nějaký dlouhý, na to že to je 62 :sweat_smile: :grinning: tyjo asi teda budu muset začít každej den studovat co a jak.....
30. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Sis tak mě je to celkem fučík, kor na taková pimprdlata... jak psala Lucka, nejdřív to stejně budu strojit do bodýček a tak..... a na to aby mělo rifle na měsíc, mi stačej i z MMB :wink: Pak si to vynahradím dýl... :dizzy_face:

Luci a co ten tvůj branding?? :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
sanu, jj, je modrá...ale ještě není jistý, co čekáš :wink: :grinning: No, to mimi je docela velký, tak půl roční bych řekla :sweat_smile:

já teda do růžový Anetku nikdy moc nestrojila, spíš tak nějak neutrálně a měla i pár modrých věcí :wink:
30. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
sanu:tam maj právě krásný overaly atd,a vyjde to fakt levně...
30. kvě 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
sanu, no začíná se to loupat a je pod tím růžová jizva :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně to svědí, jak se to hojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobrý

Já bych ty nový věci kupovala tak od půl roku, to už jim to trochu vydrží, ale taky jen pár kousků...pak od roka už jim to vydrží dlooouho :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Luci právě tak to mám tak nějak v plánu, no aspoň o něčem jsem měla relativně správnou představu :grinning:

Tohle se mi taky podoma líbí :dizzy_face:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23693199&tab=0
30. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
siss, už jsi viděla něco z tý nový kolekce??
30. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
pokud nekoupíte overaly fakt kus za 30kč ze sekace,tak se to tam fakt vyplatí,3overaly stojí třeba 5liber...
30. kvě 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.