• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky tak hlásím, že jsem z něho trochu dostala. Konečně mi byl schopný říct, že ho ta stráta mimča bolí stejně jen že chce být silný aby mi byl oporou. Budeme jěště hodně vyříkávat, ale půjde to.

Jinak jsem byla s mamkou na borůvkách a náš pes když mi přišel s taťkou a manžou naproti mi spálil vodítkem pod kolenama. Mamka to vyčistila a pěkně to bolí. No jo prostě náš fufa
5. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Sari no joooo, taky chytáš člověka za každý slovo :grinning: Stejně to je brzo. A kdepak že to babička bydlí????????
A to jako podoubáky???? No to mi neříkej.

Davli tak super, vidíš, ono to je s nima někdy těžký pořízení, ale bolí je to stejně jako nás a maj strach. Ono to zase bude.... :wink:

Dneska se loučím, jdu dát vanu a pak budem na sat koukat na závody motorek.

Zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaa
5. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
houbýýýýý, bych si dala.... tchyňka je občas nosí z práce (ne, že by v areálu nemocnice rostly :grinning: , ale jedna její kolegyňka je houbařka a rozdává je). No, musím ještě počkat, budou, ale později.

Dabli, tak hurá, když už se mluví, bude dobře :wink:

Jdu spinkat. Přeju všem krásnou dobrou noc :wink: Bery a já jsme prohrály, zítřek tipovala Míša, moje mamka a švagr, tak uvidíme :wink:
5. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
Tyjo Dani, jsi teda držák, už i manža to tady čte a hlídá kdy konečně porodíš, takže přijdu domů a hlásí - Danča byla tam a tam a dělala to a to a neporodila.

Jinak houby fakt rostou a docela dost, už minulý a předminulý týden jsme sbírali - podoubáky, babky, praváky, růžovky, prostě samé mňamky :dizzy_face:

tak zatím zase čusík
6. črc 2009 v 00:15  • Odpověz
Házím kukačku...

Dabli... tak vidíš... i chlap to prožívá, ale tak nějak po svým... :wink: :wink: :wink:

Sanu... jj, roste mraky druhů...místo samo nekecnu :wink: , máme 3 oblíbené lokality :wink: . Ale to víš, s kořárem se to hůř sbírá, jsem si to tak nevychutnala... Sanusko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: Ty potvůrko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: Včera neděle byla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kde máme photos půpos??????????????????????? :wink: :wink: :wink:

Pavli... zdááááár. Co ty? Kam vy o prázdninách na dovolenou???????????????????

Dani... zítra máš poslední den, v úterý na to Anežka jde :grinning: :grinning: :grinning:

Držím hlídku :wink: :wink: :wink:
6. črc 2009 ve 02:57  • Odpověz
ahoj sarii jak to ze nespinkas? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 03:10  •  1 dítě  • Odpověz
Sarííííí, ahoooooj. To víš, my v poho. Za deset dní razíme ukázat našim pejskům tu velkou zkaženou vodu, tak jsme zvědaví, jak budou reagovat a při té příležitosti se chystáme i natočit nějakou novější verzi Vintentoua :grinning: Teda alespoň takhle prezentujeme a vnímáme naplánovanou dovču :grinning:

Jen teda nevim nevim, ale ta Danča ještě že už to těhotenství končí, vždyť čím je víc těhotná, tím dýl vstává.

Tak zase mizím, papapa
6. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Zdravím holčičky,
hlásím se, jsme zas celý víkend cestovali po příbuzných, jdu dočíst, co se tu dělo přes víkend a taky co Danča, myslim na ni na holku jednu :grinning:
6. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj tak koukám jak Danča a zatím nic? Dani když budeš mít čas tak mi pak písni až pojedeš.

Jinak my za chvíli vyrážíme s Maxíkem a manžou doZOO Dvůr Králové. Tak budu až večer
6. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Pavli, není pravda, že bych dýl vstávala, dnes jsem vstávala (hlady) už po půl desáté :grinning: :grinning: Manžílka pozdravuj.

Jo, co se týká výletů - včera jsme byli v Opočně, ten park je tam krásnej, a dělají tam skvělou ledovou kávu, prodávají ji spolu se zmrzlinou z okýnka na ulici (u zámku), doporučuju.

Holčiny, jste zlatíčka, že na mě myslíte! Dneska druhá část oken, zase odvar, zase trojkombinace, zkrátka "dělám na tom" :grinning: :grinning:

Přeju všem krásný svátečný den. :wink:
6. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Dabli, užijte si ZOO :wink:
6. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Dani, 7.7. to je úplně to nejkrásnější datum, ale chtělo by to aby už se to trošku pohlo. Ještě mě tak napadlo, nechceš půjčit bruslíky, že by jste s manžou vyrazili? :grinning: to by pak už byla tutovka ne :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Dabli-u nás bylo to samé po IUI, dělal jakoby se nic nestalo a mě přišlo, že si z toho nic nedělá, že se to nepovedlo, ale v jádru ho to asi hlodalo :sweat_smile:

Dani nebo 9.7.2009 to by bylo taky kouzelné-2 devítky :grinning: ale to už je na tebe daleko, viď?

Nevim, co to je,ale dnes mě pěkně bolí břicho a pravý vaječník :frowning2: snad nic :sweat_smile:
6. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahooooj všici...

Upozorňuju, že nevstávám... vzhůru už jsem dááááááááávno :wink: :wink: :wink:

Pavli... jůůů vy razíte do Chorvatska??? Kam??? A s psiskama :slight_smile:... to musí mít všelijaká potvrzení, co? Jo, a myslíš, že si smočí ťapičky :grinning: ???

Dabli... v ZOO ve Dvoře jsme byli s Regulí taky a byla z těch všech pachů pěkně vyjevená :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
čest práci a rukám klid :grinning:

jsme se před chvílí vrátili z hub a rostou jak houby po dešti :grinning: :grinning:

na oběd budou pravaky na řízky, mňam

Dani nic, tak i já jsem to projela páč jsem tipovala dnešek no, ale ještě do večera času dost :grinning:
6. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
zdravím při prodlouženém víkendu :slight_smile:

včera jsem nějak nezvládala, byli tu tchánovci se švagrem, tak nebyl čas, jen jsem nakukovala co Danča.

Jenže Danča drží a drží, už tě Dančo lituju, děláš maximum a pořád nic :frowning2: Snad se brzy zadaří, ale 7.7. je opravdu hezké datum :slight_smile:

Luci nás navštívila, jéééé tak to je moc dobře, že dovolená vychází na 1*

holky houby :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňamka, my dnes řízky, ale já si asi dám květák a to mi bude bohatě stačit, nějak to smažený nemusím :grinning:
6. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
jo a jedna fakt velká novinka, se mi vůbec, ale vůbec nechce do práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

máme tu na prázdniny synovce, tak dneska dáme bazánek, odpolko monopoly a pak padnu hotová do pelechu :wink:
6. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Pavli, brusle nechci, mám svoje - a tutovka by bylo maximáln to, že bych se někde přerazila :confused: :confused:

Rozi, tipovala si 1/7, takže už si to projela. Ale jasně, i za 9/7 bych byla vděčná :wink:

Very, s prací chápu :wink:

Nechte toho s těma houbama, nebo přemluvím manžela, někde vyrazíme do lesů a když se ztratíme, porodím pod jedlí :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahooj holky,nešel nám net ale už to spravili tak snad to bude o.k.Tak Dani jsem to nevystihla ale 7 i 9je pěkný.A kdy jdeš na ko? :slight_smile: Very mě se taky neeechce zítra do práce když uvidím tu haldu papírů na stole.. :unamused:Woblu-tak mrcha dorazila potvora jedna vid.Mě taky v pátek jsem ji dostala k narozkám :grinning:Jinak imuno taky nic.Počítám,že už tenhle týden by měli přijít výsledky no jsem zvědavá.A kdy jdeš do Sanusu? :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Dančo a pod jedlí jo?To maj raci od5-14.7 ve znamení. :wink:
6. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahooooooooj

Tak jsem zpět od mamul. A jsem zase dneska lehce připosražená, zase to lehčí dusno.... :sweat_smile:

Sariiiiiiiiiiiiiii nebuď labuť, ani do IP jooo, já nepotřebuju vědět souřadnice, kde těch hub roste nejvíc, jen jako jestli to je tady poblíž nebo v Krkonoších :grinning:
A ty hlavo děravá, přece fotím po 3 tejdnech a to vychází na příští neděli neeeeee :wink:

Dančo tak přemešlím, jestli jsem vůbec tipovala jááááá :confused: :confused: To už teď asi nebude fér co kdybych tipla, ale tak co, ještě nerodíš, tak já to dávám, že budeš rodit z 9. 7. 2009 na 10.7.2009 :wink:

Já měla chuť na KFC, ale prej tam byla veeeliká fronta, tak jsem manžovi řekla, ať se na to vykvajzne. Tak přemešlím co sbodnu. Dneska jsem měla jen pár brambor a okur na kef.
6. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Sanu... houbařský ráj... tady za humny, do 20 km :wink: :wink: :wink: . Už jsem si říkala, že lítáš někde po lese... Aha :astonished: :astonished: :astonished: blejskáš po 3 tý, jo? Tak už bys mohla každej, teď už to poletí :wink:. A styď se, takhle málo jíst :angry: !
6. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Aha aha 20km, no nic mi to neřeklo, ale neva, jak říkal vždycky taťka, když houby rostou, tak rostou všude :grinning: :wink: A když rostou prašivky, tak porostou i jedlý houby, tak to zkusím nějak naplánovat a vyrazíme zahoubařit...max z toho bude fajn procházka...

Sari neboj, já zase tak málo nejím, to bych jinak neměla 10kg hore... :pensive: Ale já to přikládám i tomu ležení na začátku, hormonům po IVF a že mi nebylo vůbec špatně.... :sweat_smile:

Tak teď ještě počkám aby to bylo po 3 tejdnech a pak to třeba zkrátím na dva, uvidíme, ale spíš to nechám na 3, abych nezahltila album :wink:
6. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
A úplně jsem se vyděsila, jak to, že tam mám 24tt a ono je pondělí, strašně minulej tejden utekl hrooozně moc. Tak a jdu něco dělat. Sice jsem kaputo, ale ne fyziky, tak to musím využít.

Pak juknu.

Jo Sari nemáš tucha, proč ten tvůj seznámek hází hieroglify když to chci vytisknout? :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Aha, nemám tucha... asi je to zaheslovaný :wink:
6. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Tak maxík zoo zvládl. Byla to příjemná procházka, mně to moc nebere když tam jezdím každý rok se školkou, ale letos jsem to nestihla tak mi to tak moc nevadilo.

Jinak u nás je nálada pořád všelijaká. Manža beze mě koupil barvu na chodbu, i když říkal v hk když jsme jeli z KO, že si ji vybereme v ikee o dovolený. Pěkně mě naštval, že to rozhodl sám, tak je to u nás zase nahnutý. No jo no
6. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Dabli asi bych se ho v naprostém klidu zeptala, přoč se rozhodl beze mne když jsme byli domluveni jinak...

Sari já si to z toho přepíšu sama a vytisknu.

Já jdu ještě stáhnout aspoň obývák a sebrat prádlo, když jste tak ukázkové a necháte mě v klidu pracovat aniž bych zároveň musela sedět u pc :wink:
6. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Dabli... prď na nějakou barvu :wink: :wink: :wink: ... alespoň to máš bez práce :wink: V týhle situaci bych ho takovou prkotinou nedráždila...Tož klíííd...

No jooo, kde jsou ty časy, kdy se dočítaly stránky :dizzy_face: Zrovinka dnes jsem na to myslela...
6. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak jsme doma z výletu. Byli jsme v Hradci, prošli jsme kemp na Stříbrňáku, máme to kousek, ale nikdy jsme tam ještě nebyli... Docela sympatický kout, líbilo se mi tam. A taky jsme prošli 4 autobazary a zítra tam pojedem postavit auto... tedy, zatím je takový plán, že ho prodáme a že zítra pojedem do HK... :grinning:

Jinak stejně jako ve čtvrtek mám takové divné bolení jako na mrchu, tak nevím, co to je.... okna vzdávám, půjdu asi cvičit a pak zkusím tu horkou sprchu, buď se to rozjede nebo půjdu v klidu spát... :wink:
6. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
ahojky při večeru :slight_smile:

Dabli souhlasím se Sarii, barvou byho ho ted nedráždila, je to zbytečný :wink:

Sarii no jo, se nediv, většina z vás už jsou maminy a nemáte čas a my co čekáme, tak čekáme povětšinou v práci a je nás podstatně míň než vás maminek :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.