• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Koooonečně jsme doma, hurá.

Všechny Vás zdravím, jdu kouknout co tu nového, Danču vidím tak jsem narození Anežky nepropásla :wink: hurá
6. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Andíííí, jsi tu?????????????? Co maj raci ve znamení, jedli??? O tom nic nevím, prosím vysvětit :wink:

Sanusko, tip jsem si zapsala, uvidíme. Ono se stejně nic nevyhrává, je to jen zkouška odhadu :grinning:

Dabli, barvu neřeš, jak píšou holky, máš to bez práce...

S dočítáním... víte co? Až porodím, tak pojedete jako dráha a nebudu stíhat, Vás znám... jinak přiznávám, že toto pomalejší tempo mi docela vyhovuje :wink: Ale někdy je to až moc málo a občas mi to chybí, ty diskuse tady.... uvidíme, uvidíme, ono se to zas rozjede. :wink:
Míšo, já když byla v práci, tak jsem občas fakt nestihala dočíst a ještě jsem doma mívala "držkovou", že sedím u PC, ale to je dávno, teď už snad dva měsíce je tu fakt klid. Ale myslím, že je to jen otázka času :wink:
6. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Gabi ahoj :slight_smile:

Dani no mě taky nadávali :wink: a s tím rozjížděním no nevím, myslím, že to bude spíš ubývat

Teď už je víc maminek než těhulek a o netěhulích ani nemluvím a nové duše nejsou nebo je jich spíš jak šafránu :wink:

Sarii mimochodem Marina krásně spinká :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Já si myslím, že se to rozjede víc na podzim, to ty naše maminy budou mít už režimy zaběhnuté, dítka ještě nechodící, tak to budou víc stíhat a nebude se tolik chtít ven, tak se bude sedět doma u pc.....

To jáááááááááá bych se ho teda zeptala, mě by to nedalo. Jaký pak copak, přece mě nemůže vynechávat z plánu když si něco předem domluvíme. Ale v naprostém klidu, kdyby se zdráhal odpovědi, nechala bych ho bejt, ale chtěla bych, aby viděl, že vynechání mne ze hry mi není fuk stejně jako ostatní věci co se dějou kolem...... :wink:
Ale to jen můj náhled. :wink:

Jinak by takhle mohlo bejt pořád je krásně chladno spíš příjemně a to se uklízí hned jinak. V každé místnosti jsem stihla něco, neříkám vše, ale vypadá to jako u lidí :sunglasses: A jsem ještě fit, ale prdím na to. Jako na další pohlavkování...

Dani bolení jo, no já to vidím na posly a porod toho devátého :wink:
6. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Sari koukám Emil vysí na kočíku :grinning: A Mari je kočinka malinká :dizzy_face: A koukám, že má ohýnek na ručičce co, no jo to zmizí. Kamarádky holčička to měla taky a vyloženě jako rudej flek na ručičce tak cenťák na 3 a už to má skoro pryč, a jsou jí 4 roky. Já to měla pod vlasama.
6. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
No a já se dneska loučím,

Zítra myslete na Nelču, jde na UTZ, jak to vypadá s tím jejím otevíráním.....

Mějte se zítra se nějak ozvu paaaaaaaaa
6. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Dani to je myslím keltský horoskop tam jsou místo zvířat stromy.A narození od 5-14.7 je jedle.Já jsem třeba 3.7 a jsem jablon.Jako nijak to nezkoumám přečtu a neřídím se tím.Ale že jsi psala o tý jedli tak mě to tak napadlo.Jinak jedle jsou vznešené a pečlivé a poradí si z každou živ.situací.Akorát mají vysoké nároky na partnera.Tak když jsou pečlivé tak to by už Anežka mohla toho 7 vid.A jdeš na kontrolu ještě? :wink:
6. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
míšo přesně tak jak píšeš.V srpnu ale budou samý ET a KET takže nebudem čekat v práci ale doma tak budeme psát. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Andi, díky za info. Tak pečlivé (po manželovi), vznešené (po manželovi) a poradí si (drze říkám, že po mě)... to by na naše dítko mohlo sedet :slight_smile: Tak to do 14/7 určitě bude - oni mě dýl přenášet nenechaj :grinning: :grinning:

Pokud neporodím, jdu na kontrolu 9/7. Ale už se mi tam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď jdem na procházku. Přeju krásnou dobrou noc všem. Jo a... bolení je pryč, tak zas nic... :wink:
6. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Holčiny, klidnou a dobrou nocku... i tobě, Dani :wink:
6. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
No Dani vidiš.No mě se taky nechtělo měla jsem nástup 26 nebot jsem už přenášela a dcera se narodila 25.Mě pak druhý den dr.scháněla.A to jsem měla termín 17týho.Tak at to je at tam toho 9nemusíš. :slight_smile: Jdu taky na procházku,ale do postele ráno vstávačka do práce. :wink:
6. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Daníííííííííííí, už roď, vždyť já jsem tady pořád a jen hlídám a hlídám!
6. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Krásný večer!

Sanu děkuju ti, už zítra myslet nemusíte. Dnes jsem měla zase bolesti, byla jsem na ultrazvuku, Kubíček má 680 gramů a nález na hrdle se rapidně zhoršuje. Kapou mi zase infuze a naděje je zase menší. Pořád doufám, že ještě vydržím, ale jsou to nervy a velká nejistota.

Na všechny moc myslím, Dani, tobě přeju pevné nervy, jsou ve finále potřeba.
6. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Neli, myslím na Tebe, drž se!!! Lež a odpočívej, vždyť už si tolik vytrpěla, tak ještě nějaký ten týden vydrž...

Dnes jdem včas spát, abychom zítra stihli všechno zařídit. Holčiny, přeju krásnou dobrou noc :wink:
6. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahoooooooj holky :wink:
hlásím návrat z chaloupky,byl to super relax, nestíhám dočíst,na netu jsem jen na okamžik od kámošky,v červenci u nás doma to s netem bude v háji chjo......

Danča se pořád drží, Dani jak to vidíš? Já jsem tipovala 5.7.,jak vidím tak Anežce se ještě nechce

Nel držím pěstičky,posílám kupu síly a štěstíčka
6. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Krásné úterní ráno... já mám dneska pondělí :grinning:

Neli, v tomto případě dobrý každý den :wink: ... Myslím na tebe...

Sanu jj, má ohýnek na celý paži :frowning2: ... pěkný to není, ale třeba to vymizí :wink: . A co, tohle nic není, jsou horší věci...

Áááá, Beryk se vochomejtla :wink: . Kukej častěji :wink: .

No a další hříšnice, U K A Ž T E S E!!! Trool, Muchla, Maruška, Věrka, Lady a taky jakpak Artepka se svýma druhorozenýma :dizzy_face: ? Nemáte na ní někdo phone???
7. črc 2009 v 06:54  • Odpověz
zdravím po delší době všechny

dančo drž se a brzičko porod, těšíme na další miminko..

sanusko já tu odsavačku na vysavač mám a je to super, tou obyčejnou jsem Verunce nic neosála a hrozně u toho vyváděla

jinak už je po rýmě, hodně nám pomohl ten sprey s tou mořskou vodou, je to i jako prevence před rýmou.
verunka už moc přes den nespí, mám ji v lehátku a chce být všude se mnou je to sranda a už nám asi rostou zoubky má dole v dásničce dva bílé bobečky, hodně slintá a o víkednu byla i přes den neklidná, pořád všechny hračky dává do pusinky tak uvidíme kdy na mě zoubky budou koukat..jinak už máme denně 2 dávky normal nutrilonu, tak za chcilku už nebudeme muset kupovat ten HA

šári a jak vys marinkou? vše ok? my už máme velikost 62 - 68 hrozně rychla rosteme :slight_smile:

prosím nemáte někdo tip na dobré prášky proti fyzické únavě manža ted hodně pracuje a je hodně unavený, předem díky...
7. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ranko
:slight_smile:

Andi no jo vlastně, v srpnu nás tu bude moc na ET a KET, tak budeme klábosit :grinning:

Neli držím pěsti moc moc moc at to vydržíš :wink:

Danča je nejspíš celá, tak jsem ten tip taky projela :grinning: jsem zvědavá kdo se trefí
7. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno. Jo, jo, celá... A kdo se trefí? doufám, že už zítra nebo pozítří někdo... už by to chtělo :confused: Dnešek hádala Sari a Hopi :wink:

Jaji, tip na únavu - L-carnitin, nejlíp asi koupit jako nápoj v posilovně nebo v lékárně, je to pro těžce fyzicky pracující a pro sportovce.
7. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky...

Dani... dneska by to šlo :wink: :wink: :wink:

Jaji... zvládáme...co se týká kojení, tak kojím, ale dokrmuju. Jinak je nám fajn. A na únavu doporučuju Guaranu :wink:
7. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky :wink: furt k vam nakukuju a dani ty teda napínaš :grinning:
7. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Já napínám?? :grinning: Dadouš, zrovna Tobě nemusím připomínat, že porodní mechanismus je řízen výhradně dítětem a nikým jiným.
Takže naše mládě napíná... vždyť my do ní hučíme... :grinning: :grinning: tak budem hučet dál :grinning: :wink:

Za chvíli jedem do HK prodat autíčko (přesněji postavit na bazar, zda se prodá, to je ve hvězdách) a beru si s sebou tašku - myslím tašku na plavání, je to od tří v RK, snad to stihnem, a dnes bude zase výřivka :wink: :grinning: Krásný den všem! Jo a... kdybych se nehlásila, tak po té výřivce jsem slíbila ještě jedno kafe s babama, že když budu v celku, že přijdu. Takže počítám, že se ohlásím večer kolem osmé :wink:
7. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
jo jo , prostě se ji u tebe líbí :grinning: a znam to moc dobře, mladymu se taky nechtělo ven, musely chudince mamince píchat provokačky aby už konečně vylezl :grinning:
7. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Čusík kočiny!
Jsem na chvíli zde - zalívám kytičky. :wink:
Tak hrňte sem rychle infíčka,co je nového???

Dani,týjo - Ty ještě 2 v 1? :astonished:
7. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Věrko, dnes jsem 40+0, tak to není snad tak pozdě, ještě :wink:
Hopi je dnes na IUI (mi psala do IP).
Další novinky? No, je sluníčko a tak všechny jsou venku a nikdo nedrbe. Já taky pádím :wink:
7. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
čau holky..nevím proč, ale Danču tipuju jako mě, tudíž 41+0 :grinning:
7. črc 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Hojky, zdravím všechny a přeji klidné dopoledne.
7. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Dani, ty seš ale držák-teda spíš Anežka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslim na Vás.
Neliku-držte se a nepouštějte! Držim všechny palečky!!!
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Ještě dočítám.
Daňulo- vím, že jsem to už projela, tohle bylo mimo soutěž :grinning:
7. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Je tu nějak pusto, to mám asi za to, že jsem se poslední týden nehlásila pravidelně :frowning2: :wink:
7. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.