• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zdravím po poledni :slight_smile:

Podávám omluvenku na odpoledne... jedu k Dr., pak k našim a na nákup... Budu večer :wink:
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojda,míšo jo srpen bude aktuální.Doufám,že mi to nepokazí výsledky z imuna.Ještě nedorazili.Stačila mi hematologie ale tam už se ví,že mi mají dát léky po ET. :wink: Danča ještě s Anežkou v bříšku :wink: hopi-držím pěsti na iui :slight_smile: A Nelle at Kubíček ještě vydrží u maminky :wink: dadouš a co Ty?Taky chodíš k šilhanovi vid. :wink: Přeju Všem krásný odpolko :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahoj andy, jo jo chodím , příští tyden jdu na krev tak se na něj těším, doufam že tam už bude , jel totiž na nějakou staž do ciziny :wink:
7. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
dadouš-tak at je to o.k. :slight_smile: Tý jo doufám,že tam bude koncem července .Už se taky těším,ale zároven trochu bojím jdu na 2ivf. :wink:
7. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky ahoj koukám nikde nikdo :confused: venku je hezky tak každej kouká užít si sluníčka :wink:

Dani co ta tvoje Anežka?Tý se teda taky ven nechce..
Neli chce to vydržet, ležet a hlavně být v klidu :wink: jo a taky pokud by se měl Kubík narodit dřív tak na nic nečekej a vynuť si převoz do Prahy .A to co nejdřív, ležet můžeš i tam a pokud by přišel na svět dřív tak tam bude mít nejlepší péči.Jak jsi na tom??

Sari ko ať dopadne dobře :wink:
A Lůca se nám sluní u móóře.
Mě odpoledne čeká nákup v Globu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rozi a jak ty dobroš :wink:
7. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Dadouši držím pěst ať se zadaží :wink: :wink:
7. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Andi no jo, tak budem bojovat všechny tři nebo čtyři? :wink: :grinning:

Dadi no jo, ty jsi byla vlastně na ET?? držím pěsti a co testování?? bude nějaké nebo až krev?? :grinning:
7. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Čau

Tak jsem zpět z porodnicových a rizikovo těhotenských návštěv. Nelča stále chcuděra přikována k posteli, dneska ani moc netvrdne, tak snad se to uklidní....

Zato já jsem se nějak rozdráždila :grinning: Ale už taky ležím jak dlouhá tak široká. Pěkně mě potrapuje břuch, ale budu ležet lupnu magnezko a snad se to zklidní.

Nelčo normoš jak jsem pak vylezla z auta, tak jsem si na tebe vzpomněla, mě bolelo břicho ani jsem se narovnat nechtěla, se musím taky po každém opičit :grinning: :sweat_smile:

Sari že ty jdeš zase na houby jen to přiznat nechceš :grinning:

Danča klasika, se ani nevzrušuju :sunglasses:

Hopikovi držím pěst!!!

Gab taky jsem potřebovala na nákup, ale fakt bych to dneska nezvládla, tak snad pokoupí něco manža....

Pak juknu zatím pa
7. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
holky zkuste to :grinning: :grinning: Jak chytrá je tvá pravá noha??

1. V sedě na židli zvedni pravou nohu ze země a dělej s ní kruhy po směru
hodinových ručiček.

2. A teď, když děláš ty kruhy, začni psát ve vzduchu pravou rukou číslo “6”.

Noha změní směr kroužení. Říkala jsem to………
A nic s tím neuděláš. Tvoje pravá noha tě vždycky zklame a je jedno kolikrát to budeš zkoušet !!!
7. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Nelinko, tak ať se Kubík drží a vydrží co nejdýl :slight_smile:
děkuji za podporu při IUI, ale to jen tak co kdyby náhodou :wink: se to povedlo
sanusko já mám hrášek na zahradě a je ho moc a moc, vždycky si vzpomenu když tady píšeš, že si ho dáváš, že by se ti u nás líbilo :slight_smile:
nojo a Anežka né a né ven z bříška, tak šup šup dnešek jsem tipovala tak do půlnoci je ještě čas :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Čau Gabi- zatim se držime všichni tři-doufám, v pátek se jdu zpět nahlásit mému gyn. tak budu sand vědět zase něco víc.
A jak ty?
7. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
gab vy se ted chystáte na IVf, čekáš na mršuli a nebo co máš v plánu :wink:
rozi a jak tobě je není ti špatně od žaludku :slight_smile:
7. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Hopi- je mi blbě, ale nezvracím, tlačí mě jakoby nějakej knedlik v krku, ale zas mě to tak nějak uklidňuje, že jsem snad furt těhu :sweat_smile: koukám, tys byla dnes na IUI, tak to mooooc držím pěstičky!!!!! :dizzy_face:
7. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Gabi-co to na nás zkoušíš za cviky, já jsem tak líná, že se mi ani nechce zvedat noha :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ode dneška plánuju cvičení, tak mi držte palce ať se do toho dokopu. :sweat_smile:
7. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Odcvičeno, odplaváno, dvacet minut ve výřivce a.... pořád nerodíme.

Takže si s manžílkem jdem užívat dovolené, po kavárně přesun do pivovarské hospůdky. Večer kouknu. Přeju krásné odpoledne :wink:
7. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
tyjo Dani, ty jsi fakt akční
7. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Dani jak píše rozi jsi fakt akční ale asi budeš muset přestat být akční aby byla akční Anežka. :wink:
7. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Jsem tu... nebylo skorem co dočítat. Čekám, až se princeznička ráčí probudit a půjdem koupat... Jo a bolí mě v krku, tak jsem si koupila homeopatické pastilky :wink:. A vyfásla jsem HA, počítám na rok, dva :wink:.

Sanu... neee, nejsem blázen. Sama bych do lesa nešla, bych zbloudila :wink:... já jsem na orientaci tele :sunglasses:

Dadous... kdy budeš testovat???

Do půlnoci zbývá 5 hodin... tak Hopi, asi jsme to projely :confused: Dani... furt si musím říkat, že ty jsi přírodní úkaz... povedlo se doma, těhotenství bez problémů, ukázkové... neuvěřitelné.
7. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
hoj sari, nevím se mi nechce testovat :grinning: počkam na krev :wink: ja těm testum moc nevěřím a nechci mít zbytečny nervy :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
dadous- to jseš dobrá, já vůbec neumím čekat a být trpělivá, já si ho hned 9. den po ET udělala. A kdy jdeš na krev?
7. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem se dnes nudila, tak jsem začala malovat tu chodbu. Nakonec ta žlutá je dobrá. při malování mi slítnul kbelík s barvou tak jsem zároveň uklízela celou chodbu, zastavila jsem se od rána od 6,30- 15,00h.

Jinak mě pořád bolí bederní páteř a podbřišek, ale ani náznak MS.

Dani teda ta Anežka se tě drží :slight_smile:

dadouši pevné nervy do krve

Hopi a tobě ať dopadne IUI
7. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
rozi ja taky neříkam že jsem trpěliva :grinning: na krev jdu 14yho, mam zrovna narozky :sweat_smile:
dabli diky :wink:
7. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
dadouš-tak to je krásný k narozkám.Taky rak. :slight_smile: Holky já kolikrát ani nestihla testnout.Při 1iui než jsem testla tak mrcha dorazila.Při 2iui jsem ráno letěla do lékárny pro test a testla a hned mršule.A ted při ivf jsem ráno testla 12dc a hned taky mršule.Tak příště radši testit nebudu. :wink:
7. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
no mě ani v sanusu nic o testech neříkaly, jen že mame přijet na krev :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
dadouš-jasně na krev tam musíš at máš ms nebo nemáš.Já když šla do Sanusu na krev tak sestřička se ptala jestli jsem taky po Et nebo nás tam bylo asi osm.Tak jsem jí řekla,že jo ale že už mi dorazila ms tak mi řekla at si o půl druhé zavolám.
7. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
nechci ms :angry:
7. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
AHOJÍK HOLČINY,

nakukuju a Danča pořád nic... fakt super těhotenství Dani.... držím moc palečky určo to i samo přijde a bude i super porod a miminko... d rž se holka

a nakukuju co holčiny s k terým se znám???????? a Co Evik holky s holčičkama??? Sh rne mi prosím někdo??
7. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj, jen v rychlosti nakukuju - Dani, sleduju Tě :grinning:
Šilhán má příští týden dovču, tak jsem nás objednala k Štěpánovi - je příjemnej? To je primář, ne?
7. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
jee tak to ho zas neuvidím :cry:
7. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj woblu-jo to je primář.Tak to abych se už objednala hned zítra nebo bude mít šilhán plno. :wink: dabli tak to máte teda pořádně vymalováno :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.