• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hele holky ja mam jít na tu krev 14yho, ale asi tam pojedem až 17yho, bude to problem? myslím kvuli neschopence
7. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
dadouš já jsem měla přijít taky za 14dní ale to byla sobota tak jsem šla až v po a to jsem byla 16den a nikdo mi nic neřekl.Kvůli neschopence nevím já ji neměla.A ty ji máš do toho 17týho?
7. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
to ne ale ted je to s těma neschopenkama nějak jinak, prvích 14 dní platí zaměstnavatel a pak se musí davat asi znova papír, tak aby neměly keci že to musej psat zpětně, protože neschopenku mam od prvního :confused:
7. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jo ted je to nový.A když jdeš 14 na krev tak se dozvíš 14 co a jak.A nebo jít 13týho.By se taky nic nestalo.Nevím přesně.
7. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
no pravě že dadouš je přes tejden pryč a potřebovaly by jsme tam jet až toho 17yho, to je jedno ja tam brnknu a třeba to veme příjemna sestřička :grinning: a zeptam se
7. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
čus jsem tu :slight_smile: Sanusko V Globu by jsi dnes nepochodila lusky stály za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: sušenky scvrklý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hopi přesně tak jdu do IVF zítra jdu pro léky, žádost mám poslanou a teď už jen čekám až to dostanu. :wink: :wink: A držím pěst na tvvou IUI ať se zadaří :wink:

Holky zkoušely jste tu nohu to se fakt nedá :grinning:
Rozi bezva :wink: držte se :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj Gab já zkoušela no nedá ještě,že nikdo není doma :slight_smile: Gab tak supr zpráva to uteče rychle :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Andi ty jdeš taky v srpnu viď?Mám trochu bobky a taky se těším :sweat_smile: no uvidíme co mi dál zas život přinese?

Andi u tás točil nohou každej a nešlo to nikomu , no aspoň jsme se zasmáli :grinning:
7. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jsem si dneska dělala generální úklid v ledničce a meší čistku, aby se mi to tam zítra vešlo, jo a nevím jestli to pamatuju dobře, ale budu za to platit něco kolem 5tis? :confused:
7. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Však až dorazí manža z odpolední tak bude taky točit :grinning: Jo Gab mě vyjde Et na srpen to já měla taky bobky ale dá se to fakt a rychle to uteče nejhorší je pak to čekání jak to dopadne.No já ted jen čekám na výsledky z imuna doufám,že to bude o.k.aby mi to neposunulo Et. :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
gab nás to vyšlo na nějakých 12500ale my měli metodou icsi.
7. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
no to čekání taky nemám ráda jak se na něco čeká tak se to vleče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Proč se dělá to imuno?
7. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
hojky, je mi blbě, jdu do hajan.
Díky Gabi.
7. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Rozi dobrou.

Andi celé suma sumárum tak to jde , mi budeme mít asi taky icsi.
7. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
gabi my jsme platily cely i s lekama a těma poplatkama asi 14000 :wink:
7. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
my :sweat_smile: jsem už pako
7. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jo a ještě jsme měli prodlouženou kultivaci.Ale taky asi záleží na stimulce.Já poprvé neměla pero a to je dražší.Však Ti řeknou a vyberou co je vhodné.A taky jsme neměli na zamražení žádná.A to se myslím taky hradí nevím.A imuno jsme chtěli nebo když nedopadlo 1IVF tak jestli není někde třeba tam i zádrhel.U mě už je to,že po ET budu brát léky na krev. :wink: Danča se nějak nehlásí..
7. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Andi no vidíš dyk já budu muset taky skočit na hematologii co dál, jsem na to prděla..
7. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jestli není někde na kafíčku znáte ji :grinning:
7. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Gab to si skoč.Já tam byla před 1IVf a neudělal mi nový výsledky ,že když nic neberu tak je to v pohodě.A ted když ivf nedopadlo tak jsem tam šla znova a vzal mi teda krev a jejda protilátky.Takže budu mít po ET anopyrin.Nevím jestli bereš nějaký léky ale určitě tam běž.
7. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
zdáááár.
Bylo to legrační, v hospůdce si k nám přisedli takový sympatický mladý lidi... když ten pán poprvý zved telefon, zjistila jsem, že je to porodník z Ústí, podle jména znám.... Jsem byla v dobrých rukou, nebo spíš pod dohledem...

Holčiny, od půl devátý poslíčci, tedy... docela silný a docela často... no, nevím, zda je to ono nebo není, každopádně jedem do porodnice, buď se ozvu 2 v 1 nebo až z Anežkou :wink: Držte palce.
7. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Holky jsem koupila malinovej dortík v Globu sem se na něj ták těšila :slight_smile: ten byl, jinak až bude další srazík tak zas tu restauračku co tam dělaj ten ananas v medu páč ten mají taky dobrej viď Rozi.

Tak já už taky pádím zatím dobrou a zítra dám vědět..
7. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dani :confused: :confused: :confused: no prosím tě takže jedš????????????já snad ani nebudu spát jak na tebe budu myslet :wink: :wink:

Andi brala jsem anopyrin a dr mi ho vysadila, že snad dobrý, vzala mi po měsíční pauze krev a pak už jsem tam nebyla tak nevím :confused: Lajdák jsem :angry: zítra žhavím drát jak to dopadlo..
7. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak Dani jede..Gab já nikdy nic nebrala jenom to mám po mámě dědičný ale mě bral výsledky starý 9let.A za tu dobu se to prostě změnilo.
7. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Dani moc držím pěsti ať máš co nelepší porod a ať tě Anežka šetří jestli poleze prdelkou :wink: moc moc štěstíčka a síly :wink:
7. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahooooj, tak jsem zpět :wink:
Byli to poslíčci... to si tedy nedovedu představit opravdové kontrakce...
Jeden poznatek pro prvorodičky - pokud vás pekelně bolí břicho i záda, ale přitom to břicho netvrdne, tak to ještě není ono... :wink:

Byl tam primář. Čípek 2 cm, mimino spí... břicho netvrdne, takže monitor v pořádku, ale na porod to rozhodně není. Po dohadování, zda to rodit nebo ne, jsme se dohodli, že mám nástup zítra ráno a pokud tam bude zadek, tak ve čtvrtek císař (a pohmatem tam zadek je, UTZ se nedělal). A jsem ráda, že jsme jeli, konečně se to hýbe.

A já se taky hýbu... když sedím, jsem OK, ale jak vstanu a jdu, bolí mě břicho a je mi mizerně. Jdu spát. Když v porodce půjde net, budu na příjmu. Když ne, budu informovat SMS. Dobrou :wink:
7. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz
Sari, přírodní úkaz rozhodně jsem. Protože jet do porodnice a zvonit na "příjem rodiček", když mám čípek 2 cm a na monitoru budí mimino, protože spí.... a kontrakce žádné (ono když sedím, tak jsem OK, ale jak vstanu, tak chodím v předklonu, protože mě bolí břuch)... jo, přírodní úkaz jsem. :wink: Dobrou :wink:
8. črc 2009 v 00:00  • Odpověz
Sleduju...

Dani, dobře jsi udělala!!! Lepší jet 2x zbytečně, než jednou pozdě!!! Fakt!!! Holka naše, jde se do finále :wink: :wink: :wink: . Já to myslele dobře, fakticky je to neuvěřitelný!!! Anežka je zázrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!

Gabi a ty pal na tu hematologii :wink: ...
8. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
Dani dobry!ale co si budeme povidat. Jsi statistik,tak vzhledem k tomu,ze ti psali termin dnes,tak jsi se tim proste ridila. Jen Anezka je mládě svoji matky neznale a vede si svou (ze by geny?!)
8. črc 2009 v 00:29  • Odpověz
ahoooj holky nespite??
8. črc 2009 v 00:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.