• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Nati, já mám noční, tak nemůžu :grinning:
8. črc 2009 v 00:34  • Odpověz
a co robis?ja som prisla s prace asi pred hodinou :slight_smile:
8. črc 2009 v 00:40  •  1 dítě  • Odpověz
ááále, já si jen telefonuju :wink: a hlavně jukám na Dani jak pokračuje rození a ona na nás kašle a asi šla poslíčky zaspat
8. črc 2009 v 00:43  • Odpověz
nešla... zaspat nejdou, potvory :unamused:
8. črc 2009 v 01:47  • Odpověz
Dani a jsou to fakt poslíčkové. Člověče, to já si asi taky neumím ani představit jak to pak chodí s těma bolestma.
Hele a co takhle v mezidobí znásilnit Lukáše, aby poslíčci nebyly poslíčkama. I když to asi nejde viď.
8. črc 2009 v 01:53  • Odpověz
Pavli, to by i šlo, 8 min. je dost času. Ale zase primář nemoh pochopit, proč vyvolávám porod za pomoci manžela, když nechci rodit konec pánevní.... no, má to logiku. S odpovědí, že když to doktor předepsal, tak to děláme, jsem nepochodila :unamused:
8. črc 2009 v 01:55  • Odpověz
teda, jestli tu takhle budu do rána, tak potěš... ale v posteli být nemůžu, ukrutně to bolí, na židli taky, chjo... :confused: Jdu udělat tu krupičnou kaši, kvůli které jsem vstávala :wink:
8. črc 2009 v 01:56  • Odpověz
Hmmm, přiznám se, že my jsme se doma taky divili, že tě nezavřeli a porod nenaplánovali.
Ale neboj, jsem to samé co ty, asi bych také to brala tak, že když řekli, že i když je to konec pánevní tak to půjde spontálně, tak bych se snažila stejně.
A navíc nechápu proč jsi doma. Jestli jsem infošky dobře pochopila, tak stejně ráno nastupuješ.
Ale co se týká poslíčků nebo porodních bolestí, tak ti neporadím, mě porod vyvolávali a než mi pořádné kontrakce začali, tak už jsem jela na císaře. Tak nevím. Ani porodní sál mi neukázali.
8. črc 2009 ve 02:07  • Odpověz
Jo Dani a jukni si na pass - vypadá to zajímavě : " Včera čekáme miminko . . . "
8. črc 2009 ve 02:08  • Odpověz
... mě nabídli, že tam můžu zůstat, ale myslela jsem, že se líp vyspím doma... kravina :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ale tady jsem aspoň zobla manželovy kapky na bolest (zbytečně), to bych tam nemohla...
Pas zatím nechám :wink:
8. črc 2009 ve 02:15  • Odpověz
tojo, to ho nech, to bylo jen pro rozptýlení :sweat_smile:

Hele a jsi si jista, že to fakt jsou poslíčci? Já teda nevím, ale žádná z holek si tolik nestěžovala a vzpomeň na Žofi, taky jí "oknem vykopli a dveřma se obratem vrátila"

A co Lukáš? Spí nebo na tebe nešťastně kouká ?
8. črc 2009 ve 02:19  • Odpověz
naštěstí spí... a teď by koukal spíš naštvaně, ráno mám být na lačno, kvůli krvi, a cpu se tu kaší :grinning:
8. črc 2009 ve 02:20  • Odpověz
jasně, doktzor říkal, a porodní asistentky taky, že to neznamená, že za 4 hodiny to nebude jinak... Ale do rána zkrátka zkusím vydržet... uvidíme :wink:
8. črc 2009 ve 02:23  • Odpověz
tak, půl hodinka za mnou, hurá... další dávku kapek, vyčistit zuby a zkusit spát. Když to nepůjde, jsem zas za chvíli tady.... a když to půjde, ozvu se ráno :wink:
8. črc 2009 ve 02:28  • Odpověz
Aha,tak nechces se tam radsi otocit znovu? Ja ti ani nevim,jestli by se dalo okem zjistit,zda se treba neotviras. To jsou teleci napady,co? Ze bys jako ty nebo lukyn jukli co a jak. Ale asi je to blbost. Mozna by bylo fakt lepsi se tam rozjet. A rozhodne cokoliv na bolest bych vynechala. A kasi uz taky,nebo ti bude blbe po narkoze.
8. črc 2009 ve 02:29  • Odpověz
Pavli, okem ne, ale pohmatem jo, tedy vyšetřením, ale to by Lukáš musel být extra šikovný šmátral :grinning: :grinning:

Ještě počkám, jestli pojedem ve tři nebo v pět je jedno, ale teď už 10 minut pohoda, 11 minut. Dobře, kapky vynechám a jídlo už taky. ... Se mi nechce vstávat, když sedím a nehýbu se, je mi dobře... :wink: už ne... jdu.
8. črc 2009 ve 02:32  • Odpověz
ale to bolení netrvá ani minutu, to snad není kontrakce nebo jo??? Já fakt jdu, konec řečí. Dobrou :wink:
8. črc 2009 ve 02:33  • Odpověz
Holka, teda, diskuse plná mamin a zrovna musíš natrefit na takovou co o porodu nemá ani páru. Maximálně bych to mohla vzít podle naší Šmudlinky :sweat_smile: ale tu jsem teda nevyšetřovala a co se týká porodních bolestí, tak můžu soudit jen podle výrazu psíčkové, ale chodila normálně i mezi porodama :grinning: :grinning: :grinning:
Hele u inseminace býků jsi začala a u porodu pejsků končíš :slight_smile:
8. črc 2009 ve 02:37  • Odpověz
Tak Danča spí, tak to asi fakt nebylo ono :frowning2:
8. črc 2009 ve 03:24  • Odpověz
Pavli, bylo....

No, manžel by mě nadával právem... krupičná kaše šla ven, zřídila jsem předsíň... uklidili jsme, tak od 4 jsem střídavě zkoušela spát. Teď mi praskla voda, takže nemeškáme a jedem. Držte palce!!
8. črc 2009 v 06:02  • Odpověz
Drzim vsechno co mam a jedu to za tebe dospat. Krasne datum si anezka vybrala -8 7 9.
8. črc 2009 v 06:15  • Odpověz
Danííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: moc moc mačkám pěsti
8. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Zdravec sanusky,
tak já když nakouknu, je tu vždycky pěkně rušno :grinning:
Takže Dani, tfuj, tfuj a porod pokud možno v pohodě, co nejvíc to jde :wink:
8. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Daní! Tady se rodí :dizzy_face: tak tfuj tfuj, čekám na dobré zprávy :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Jinak jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning: kapky na bolest :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
píše Dani, přijata, otevřena na 3 cm, stále koncem pánevním, do 2 hodin bude císař v částečném uspání, všechny zdravi
8. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
krasne dobre ranko!

dani, takze uz!!!!! drzime palce!!!!!!!! ale ty si sikulka, to zvladnes!!!!!!!!! :wink:
8. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
zdravím
dani držím pěstičky at vše dobře dopadne . ..myslím na tebe..
8. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
jinak zdravím...

no čtu tady že Danče praskla voda, to je nejlepší co může být.....ve smyslu, že pak neposílaj dom....i
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

no co to čtu???

Dani rodí :grinning: držím všechno co mám, ale vy to holky určitě zvládnete :wink: :slight_smile: to přišlo docela rychle teda

Dani jsi stejně dobrá, ještě tady referovat, že jedeš rodit, to je haluz

:grinning:
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.