• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Anežka je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Velká gratulace a zdravvíme mamku Danču :wink:

Holky tak mám léky, dala jsem je do lednice a ten prednison taky???Bylo to teda informací, že se mi zdá, že si nic nepamatuju.A taky mi to blbě vychází, že to dostanu když oni budou mít dovolenou a nevyjde mi ko na 6 den.Tak musím posunout ms a utroš brát o týden navíc.I když já pochybuju, že přijde jako vždy když teď nemám clost. a preg. no ale člověk nikdy neví..

Sanu tebe bolí břuch??Radši lež a máš magnesko?
8. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
gad prednison snad nemusíš ne?myslím do lednice...
8. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Gab ne jen ty injekční roztoky, prášky do lednice nemusíš.
Magnesko mám, bumbám, včera jsem dala i tplou vanu jak mi radil dr :slight_smile: A dneska se válím. Za chvilku zajedem s manžou trochu pokoupit (musím být u toho, co kdybych dostala na něco chuť....) a pak budu pokračovat v ležení.
8. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
co ty Sanu?
8. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Anežka je nádherná :slight_smile: Tak velká gratulka :slight_smile: gab já teda nedávala prednison do lednice.To je informací co. :wink:
DANI - Tak ohromná gretulace i ode mě! Hlavně buďte v pohodě,spokojené a zdravé a užívejte si jedna druhé a tatínek ať si vás pořádně hýčká a opečovává. :dizzy_face:
A pořád přemejšlím o těhlech polodupajdách. Když to není guma, ale úpplet v tom pase a je tak širokej, tak si myslím, že to nemusí být nepohodlné.... se mi tak liběj, do toho bílé bodýčko... :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Zofi no já ani nic, zase se poflakuju kvůli tomu břichu. Jenou doma uklidím a hned mě to rozhodí, tak mě to trošku štve a kor když ti ještě nic nenajdou (samo jsem radši) a stejně tě to bolí... :unamused: Ale jinak vše ok, těším se až zase v pondělí uvidím paní špuntovou a pěkně se pořád mrská, tak se jí snad daří dobře... :slight_smile:

A vám kapičky na prdíky vůbec nepomohli?????? :unamused:
8. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
aha Sanu, tak opatrně...

no nic moc Sanu, nic moc...myslím kapičky...hold koliky...musí se to přečkat...
8. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
zofik: a kojíš nebo ne? Ono to míchání MM a UM je vražedný :confounded:
8. črc 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
A proč to tak vadí, když se kojí a přikrmuje?

Zofi a spodek je už zase "plně funkční"? Teda myslím tím jen zhojenej...?
8. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
no hele Sanu spodek se mi zdá ok, ale než ho "zapojím" ráda bych ani mě zkouknul doky,pač jsem měla i to vnitřní šití myslím, ale doky má příští týden dovču, takže jsem objednaná až ten další tejden....no vezmu s sebou ukázat Vašíka, sice nevím, třebas na to nebude nálada, ale prostě mi to nedá, mu neukázat jeho prácičku :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
sanus: páč když kojíš chvilku, nebo máš málo mlíka..tak dítě se napije jen předního mlíka, který děsně nadýmá..a pak do toho namícháš UM, který je přece jenom ne 100% stejný jako MM..a pak to střeva nemůžou strávit :wink:
8. črc 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
dneska mi psala Daginka, že i oni na to měli, prdíky a bolení bříška, takže se to týká nekdy i holčiček,,,,,
8. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
siss já vetšinou to nemíchám..buďto prs a nebo UM.....
8. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
zofik: tak to by nemělo bejt tak hrozný :wink: pokud dodržíš ty 3h..nejhorší je trošku nakojit, a pak dát UM :wink: to jsem dělala já..respektive já asi nekojila vůbec :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
jo jo dělala jsem to ale už to nedělám, VAšík pak vyváděl....nechci ho zatím úplně odstavit od mýho mlíčka, říká se že je to ochrana.....sice nemám moc, ale i tak dobrý.....

Siss ty jsi teda hubeňour....
8. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
zofik:já teda v porodce nenakojila nic, doma nevim, jestli něco..ale neodstříkala jsem též nic :confused:
8. črc 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
zofik: co? :confused:
8. črc 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
dneska jsem si byla konečně zažádat o porodný :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
ten kup století siss....
8. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
zofik: jo tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to jsou ted moje nejmilovanější :grinning: já to původně fotila kvůli tý halence, ale na fotce není nic vidět..jen tma :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
Sis no tak figurka dobrá no a kalhoty taky, halenka je prd vidět.

Kdo nevíí co dneska vařit, dám tip na rychlou a dobrou véču. Knedlík s vajíčkem a salát nebo okurek na kefíru :wink: To budu mít dneska jááá s mamulou ( bude tady chrnět - mě bude hlídat, páč manža přijede zítra večer...)
8. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
mám pocit Siss, že bych vedle tebě vypadala jak obryně :slight_smile:

dneska tu mám mamku, to je super, když vám někdo pomůže a zítra mi přijde vyžehlit....fakt slast :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
tatko Lukáši gratulujeme a pozdravuj mamku a Anežku, je nádherná, tak at se tu líbí :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Zofi to je fajn, chvilku vypnoout co.... Bydlí od tebe daleko?
8. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak já se jdu hodit z boku na záda, pak juknu.
8. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
né v HK taky....
8. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Teda Anežka je krásná.

Jinak holky já jsem se asi zbláznila. Natírám futra, protože tyhle panelákový jsou tmavě hnědé a k našim dveřím v obýváku se to nehodilo, tak je budeme mít světlounce hnědý. Aspoň se nenudím :grinning:
8. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.