• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dabli schvaluju, dobře děláš, spojíš příjemné s užitečným :wink:

Já jsem jen přišla juknout a jdu zase ležet. Manža zajel na nákup sám, tak jsem nakrnemá je mi fajn a večer si uděláme ten knedlík s vajíčkem když odjíždí ve finále až zítra..... :sunglasses:

A jdu zase natáhnout kostru.
8. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky,
po dlouhéééééééééé době vás všechny zdravím. Danče gratuluji k Anežce.
Sanu, TP mám 30.7. :wink: Takže brzo brzičko.
8. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Maral čavec, tak to je za dveřma, tak teda doufám, že dáš aspoň vědět..... :wink: Držím pěsti!!
8. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Sanu nespí co??
8. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Koukám Dabli maká :slight_smile: Sanu léží a já uklízím prádlo.Jo a já dělala šišky s mákem.
8. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
tak jsem nakoukla a děkujeme taťkovi Lukášovi za krásné fotečky :wink:
Anežka je moc hezká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jednou holkám oboum moc zdavíčka :wink:

Holky to tak letí, jak vám ty ratolesti rostou, Vašíčkovi už je měsíc :wink: :slight_smile:

a taky vzpomínám co Soník s Karličkou

Gabčo, tak ty už máš nafasováno :confused: , už jen aby to vyšlo kočko viď, ale bude vás tu dost, tak se budete vzájemně podporovat a my vám samo budeme držet pěsti.
a nedělej mi chutě se šiškama jo :astonished: :astonished: :astonished:
8. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
8. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
dnes budu možná na příjmu, když nespadne internet, páč mám manžu v Amsterdamu :frowning2: , tak abych nesmutnila budu tu :grinning:
8. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
ahoj,

dabli já do toho ted taky zrovna civěla, to je děs běs
8. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Sanu, dík. Pak dám vědět.
8. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
holky já už radši nic moc neotvírám, tuhle jsem taky otevřela nějaký album a pak mi z toho bylo akorát zle a smutno :frowning2: , tyhle věci se stávají a fakt si říkám, že je tohle "rozdělování miminek" v životě nespravedlivé, jenže my to nezměníme
8. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
jdu si najít něco k jídlu :wink:
8. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
very to já se ráda podívám. Aspoň vím, že nejsme na tom tak špatně.
Mám problém chtěla bych se tulínkovat s manžou, ale ten chce vydržet až po šestinedělí
8. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Dabli tak jsem to přečetla no děs dlouhej hlavně ať jí to vyjde :wink: no uvidím co mě čeká :confused:
8. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
gabi neboj.
8. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak se teda holky přiznám, že mě se to zase až tak hrozný a dlouhý nezdá :frowning2: , ba naopak bych to viděla na lepší případ, tedy rovnou v závěsu za těma co maj kliku na první IVF.
8. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Dabli tak jsem to taky přečetla.Je to běh na dlouhou trat.Každopádně at jí to výjde. :wink: gab a co jsi vyfasovala za stimulku?Já měla Menopur ted taky uvidím co mě bude čekat :wink: very mě manža taky říká at to moc nečtu nebo si to pak moc beru do hlavy.Ale na druhou stranu když pak čtu kolik je tu maminek a těhulek :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahojda holky všem nádherný večer. :wink:

Dani a Lukáši ještě jednou velikánská gratulka,Anežka je nádherná!!!!!!!!!! :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:

týýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýjo Anežka je na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dani, krása, moc gratuluju, holčička je nádherná. :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj agi
8. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
holky, já taky otvírám albumy a samo, že né vždy se trefím jen do hezkých a pozitivních, konec konců, myslím, že je tu převážná většina holek právě s nějakým problémem, jen to někdy fakt nesedne a když pak čtete jak v 21tt se museli s miminkem loučit tak to mi přijde prostě hrozný :frowning2:

Sanusky a hlavně, vidíte naší tabulečku, snažilek ubývá, těhulí a maminek přibývá :wink: :slight_smile: a já fakt věřím, že se nám to tady všem povede do zdárného konce, jsme přece jen fajn parta :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
very já taky věřím že se to povede všem. Když vidím Danču že šli do IVF a pak přirozeně no prostě musíme věřit :grinning:
8. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Holky já teda poslední dobou zažívám samý lepší věci. Před týdnem ten pád z kola a ted v pondělí o svátku jsme přišli s manžou na vodě o telefony , občanku-manžovu a peněženku. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Sjížděli jsme Orlici, musím teda říct, že bylo super počasí, vody dost a krásná krajina. Měli jsme to na 2 dny se stanováním takže moc jsme si to užili.
Jenže my jako (zkušení vodáci :grinning: ) jsme se prostě né a né udělat a jednomu našemu kamarádovi to prostě vadilo a skočil nám přimo do lodičky. Můžu vám říct, že jsem byla tak nas.......Voda v tom místě pěkně hluboká a špinavá a brrrrrrrrrrrr ledová.Samo, že jsme se otočili a barel se nějakým zvláštním způsobem otevřel a nám se utopili všechny věci. Kratasy a trika, podprdu vem čert,ale ty telefony .... :angry: :angry: :angry: :angry:
Strašně jsem byla naštvaná a to já zas nejsem nějaký prudič ,ale měla jsem zkažený den. Bych ho fakt nejradši v tu chvili uškrtila.
Ale jinak jsme si to moc užili. :slight_smile: :slight_smile:

A co jinak nového?????????????????????
Verysku- co píšeš o Sonče, kde je?????
8. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoooj Agi tak co ty holka? :wink:
8. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
dabli- asi před hodkou jsem tě viděla s maxem jak si ho táhla od autobusový zastávky. :sweat_smile:

very- kam chodíte na tyhle smutný příběhy??? Já to radši nečtu a nechci ani komentovat, hlavně, že to pokračuje dobrým směrem.
8. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
andi- ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Poslechla jsem tvých rad :slight_smile: :slight_smile: v srpnu jdu na tu hematologii do fakultky.
A jak ty?????
8. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
ahoj Agísku :slight_smile: , ty máš teda zážitky, se z tebe picnu - fakt že jo. Člověka to naštvě, to věřím, ale musíš si říct, že bys mohla přijít i o víc :wink:

jinak Agi IP

Dabli, přesně tak, já fakt věřím, že budeme všichni šťastný maminy a u tebe už není pochyb, bude to taky coby dup :dizzy_face:
8. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Agi na koníka, ale už to nebudeme rozebírat :wink:

Dabli a sexík, bych si taky dala říct ani mi nemluv, myslím na něj tak často a dokonce se mi oněm zdá :grinning: , jenže útrum no, nechci už zažít ten strach a to vyděšení druhý den, takže ještě do toho 15tt se budu snažit vydržet a pak to prodiskutuju s dr. :wink:
8. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
nic na chvíli zmizím, asi dám vanu a mamka usmažila palačinky, tak si je nachystám s jahůdkama s tvarohem:stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
jo Agi spěchala jsem domů a on by se procházel.

Dala jsem si dvojku moravského červeného a úplně mě palí tváře. mazec :grinning:
8. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.