• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very tyjo takovou dobrůdku. :slight_smile: Agi až v srpnůůůůůůůů?To tam maj všichni dovču nebo co.Agi já čekám pořád na to imuno ty výsledky.Ale každopádně jdu 21 do Sanusu jakou začnem teda stimulku a to mám mít sebou i ty výsledky z imuna tak doufám,že budou a budou přijatelný.Jinak po ET ten Anopyrin aby se líp embryjka zavrtávala/jestli teda budou/. :wink:
8. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Agiiiiiiiii ahoooooj ty stará parto depešácká :grinning:

Dabli zkus to brát pozitivně, že se zase bojí, aby tě nějak nepošramotil ještě víc tím tulením. Jako myslím fyzicky :wink: Taky se ti klidněj hormony, tak to vidíš většinou černě, ale ono se to otočí.

Very čuuuuuuuuuuuus, tys to tady taky pěkně flákala :slight_smile: Co testík zase na jedničku? Nebo píšete až zítra...?

No a koupila jsem ty polodupajdy.

Ty

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24076230

a ty

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=18430285&tab=0
8. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
andi- ten docent je opravdu divnej no, co ti mám říkat . Já z něho opravdu páčila každý slovo a ještě k tomu po telefonu no. Povídal, že by mě vzal i dřív ,ale neví kdy a , že bych tam čekala i 4 hodiny. :confused: :confused:
8. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
sanu- mááááááááááááááááááááám krásnou fotku Martinka....... hmhmhmhmhm
jsem se asi dočista zbláznila.

Jéééé a už máš jméno pro mimi????,
8. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
very- však si říkám, že se nestalo nic horšího naštěstí a pořád mám před očima tu hnusnou špinavou, hlubokou a bahnitou vodu brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Kdyby na nás skočil v jiných místech tak to beru ,ale tady byl hnusnej proud.
8. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Jo Agi já tam kolikrát čekala od 8do 13no naposledy teda asi půl hodky a to jsem měla sebou dost čtení zrovna.Jo musíš mu říct co a jak ale co má to učinky. :wink: Sanu ty dupajdy jsou nááádherný.To bude špuntová frajerka. :slight_smile: jdu se naložit do vany tak zatím :wink:
8. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Sanu, jj dnešní testík, dopadl na 1 :grinning:, ale zítra bude bez tak další, oni nás nenechají zahálet, musíte mi holky prominout absenci :sweat_smile: , je toho moc a nezvládám vše, z práce chodím fakt totálně mrtvá a někdy jsem ráda, že vůbec dýchám :grinning:

jinak polodupajdu jsou luxusňácký, se mi mooooc líbí :dizzy_face:
8. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak už jenom jedny futra a bude to
8. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Dabli šikula!!! :slight_smile:

Agi jooo já taky docela na tom plátně jak to promítali víš a Davida taky a koukala jsi na youtube??? Tam jak je Enjoy your silence, tak jak ty lidi mávali stejně rukama a stejně tleskali podle nich, no husina až u stropu :sunglasses:

Very je mi to jasný, jsi dobrá, že vůbec funguješ já jen spala a spala :sweat_smile: Mě by brzo vyrazili :pensive:

A tohle je taky hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý jen nevím jak to udělat abych špuntové mohla navlíkat bodýčka s krátkým rukávem v prosinci :grinning:
Nemáte někdo tip?????????????????????????????????????????????

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22733005&tab=3
8. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
sanu- Ani nemluv. Já stála na tý bedně co měla 30 cm a měla rozheld kolem dokola a náramně si užívala ten pohled na celý Eden. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Neskutečný, jak se říká: CO NEZAŽIJEŠ, NEPOCHOPÍŠ.
Viděla jsem na youtub všechno. :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Agi čus tebe ráda vidím :dizzy_face:
Sanu dupajdy nádherný já bych brala ty proužkatý :dizzy_face:
Holky tak jsem se vrhla na to prádlo a při tom jsem začla uklízet i ve skříni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám z toho snad větší čurbes než předtím, jeden pytel hadrů na prd a další pračku na praní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se z toho snad nevymotám :sweat_smile: no jo musím si to dát do kupy až budu těhotná tak ať mám aspoň uklizeno :wink:
8. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Very seš dobrá zase za jedna jo :wink:
8. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Dabli já miám v sobě 2 dvojky a jsem našrot :sweat_smile: (byla jsem na pokecu s kamarádkama :wink: )
Ty jo, Anežka je celá Danča, úplně stejný typ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
důležité je, že to té holčině dobře dopadlo :slight_smile: já obdivuju ty nervy... ale ono je fakt, že nic jiného než zatnout zuby nám stejně nezbývá :confounded:
8. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
woblud já si dopíjím druhou skleničku a je mi to prd platný to bych musela nejdřív opít manžu
8. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojdy, dala jsem si melouna a jdu juknout co je tu nového nazdár Agísku, koukám, že jsi se nám vrátila :slight_smile: sice chudší o pár mobilu, ale hlavně, že jste v pořádku :slight_smile:
gab no koukám, že jsi se do toho uklízení dala poctivě :slight_smile:
ahoj wobludko, my si daly včera s kámoškou dvě lahvinky růžového vínka a jak nám bylo veselo :slight_smile: , dnes už na něj teda chut nemám ...
8. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tak jsou i jiný příjemný techniky :wink:
8. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
dabli a jak rychle se dá opít manža :grinning: , už jsi to zkoušela :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
sanu dupajdy jsou supr a jakou barvičku jsi brala :wink:
8. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
hopíku můj manža se opíjí špatně. Všichni jsou vždycky našrot a on připitej. A hlavně nikdy mu není špatně od žaludku.

Woblud tak to mu vysvětli. On nechce radši nic protože by měl pak chuť
8. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Sanůůůů, ty mě rozbulíš - jsou nádherný :dizzy_face: hlavně ty z Tesca se mi líbí :wink:
8. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky holky,
Anežka je nádherná a celá Danča, už se holky užívaj navzájem-samo i s taťkou. :slight_smile:
Veru-obdivuju tě, já bych furt spala a ještě jít do práce, to bych nepřežila. :pensive:
Gabi-stále tu mám už týden kupu na žehlení, stává se ze mě strašnej lenoch, musím se už přemáhat i na vyndávání nádobí z myčky :sweat_smile:
Sanu-jsou miloučký :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holky dneska se loučím.

Mějte se zítra zase juknu.

Tak brou brouci :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Taky dobrou krásnou noc.
8. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ááááhoj...

Sanu zase nakupuje :dizzy_face: . Ty bodýčka, pěkný... i v žimě je můžeš dávat, stejně budeš vrstvit oděv...

Maralka tu nebyla asi tisíc let, ale vidno, čte :dizzy_face:

Copak asi Artep, už by pomalu mohla s dětma k domovu...

No, my byli na dětský pohotovosti... Mari se na té ručičce s hemangiomem objevilo zduření a jakoby modřiny, tak jsme pro sichr jeli... skončili jsme na chíře a že to snad nic není... takže good. A navíc tam byl moooc příjemnej pan Dr. :dizzy_face: Holky, jdu taky přivřít oči, dneska to byl náročný den na zprávy.
8. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
jupí jednou ptvírám já :grinning:
9. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
bré ranko

včera už jsem se sem nedostala a tak předávám zprávu od Dani až teďka

ahoj vsem na koně,dík všem za přání. jste zlaté, že na mě myslíte. jsem ok, břicho bolí, ale dá se to přežít.Nosí mi malou, mohli by častěji, ale ono se tu pořád rodí...jsem na nadstand. Lukáš je tu se mnou, ted se jel dom vyspat(myšleno včera), na PC budu pozítří. pa Dana
9. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
dobré ranko všem
daníku máš krásnou dcerku blahopřeji a at je zdravá a dělá vám jen radost...

úplně mám slzy v očích vzpoměla jsem si na sebe když jsem rodila a ten pocit euforie je opět ut..

ahoj žofíku tak jak se máte??
9. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno,
včera mi večer nešel internet :unamused: :angry: , tak jsem měla s koníkem útrum :frowning2:

dneska už tu je zprávička od Danči, to je super, že jsou v pořádku :dizzy_face: a fajn, že má nadstandart, jsem zvědavá až půjdu "jednou" rodit já jestli bude místo, u nás v nemocnici je prý pořád obsazený a zamlouvají si ho maminy už kolem 5 měsíce těhotenství dopředu :confused: :frowning2: , tak se na to ještě musím poptat

dneska si v práci vychutnávám poslední den školeníčka a pak začne mazec
9. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Čau kočky,
já už jsem po procházce...

Very... myslím, že nadstandartní pokoj si zamluvit nejde, prostě buď bude volný :slight_smile: nebo ne :frowning2: .

Danča zvládá pooperační stav výborně!!!

Žofi, Jaji... budete brát HA?????????????????????????????????????????????????????????? Já jsem si o ni řekla, ale četla jsem, že přeci jen něco málo hormonů přechází do mlíčka a tak nevím, jestli je to dobrý, cpát to do Mari ... Jsem na vážkách...
9. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Sarri, nebyla jsem tu asi vííc jak tisíc let, ale snažím se trochu číst. Vždycky mi udělá radost, když se někomu zadaří. Není mi osud sanusek lhostejný a tak mi to prostě nedá a jdu na koníka a čtu. Ta tabulka je super, když vidíš, jak se to přesouvá ze snažilek na těhulky a pak maminy. :slight_smile: Vždycky když má někdo testovat nebo rodit, tak sem večer utíkám a honem čtu, zda se zadařilo. Prostě mám z dobrých zpráv radost. A tak mooooooooooooooooooooooooooooooooooc přeji všem snažilkám hoooooooooooooooooooodně štěstíčka a hlavně pevné nervy. Všechny víme o čem mluvím.
9. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.