• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
30. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
sanu, ty overálky jsou boží :dizzy_face: já je dávám Anetce na noc pořád :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jako když koupíš nový věci, tak to pak skoro za tu samou cenu prodáš :wink: takže se ti to vrátí :wink:

jéé, já už bych taky na malýho mimíska nakupovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je věcí :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Luci mi neříkej, že za ty prachy co ten Next prodávaj n aMMB, že to za to koupili :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
sanu, no to asi ne...ale ty ženský už to maj taky dost často už koupený jetý z MMB, ale to ti samozřejmě neřeknou :wink: ty pidimiminka to nemaj šanci zničit, tak nepoznáš, kolik prcků to mělo na sobě
30. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
sanus:jj..je to fakt lepší koupit nový, a ještě to prodáš :wink: já kupovala overaly z bazáče, obyčejnej bílej, jetej za 60Kč..a ted když vidim, že tři krásný barevný, nový vyjdou třeba na 150Kč..tak bych si nejradši namlátila.. :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
No asi naplánuju vyklizení pokojíku na červen, abych to tam mohla pak začít všechno skladovat a rovnat.... :dizzy_face: Haaaaaa že by to už na mě pomalu šlo? :grinning:
Snad bude v pondělí vše ok... příští pondělí... :unamused:
30. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Sis no jooo ale jak to zase obědnat a tak...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po doma budu mít hadrů až nad hlavu, mám to schované po ségře.... A těch pár lepších věcí mě už tady nezabije.....
30. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
sanu, až příští pondělí???? já myslela tohle :confused: všechno bude OK a pak rozjedeš nákupy :grinning: když už budeš vědět, jakou barvu vybírat :slight_smile: stejně to bude holčička :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
sanus: objednat je to lehký, Luca nebo já ti můžeme dát ID na někoho, já mám ted super dvě holky..spolehlivý, platíš až za to, co skutečně maj..jen si vybereš na www.next.co.uk, napíšeš jim objednávku a šlus :sunglasses:
30. kvě 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
sanu, jj, po doma stačej obyč věci...hlavně pohodlný :wink: a pak je pár věcí na ven
30. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
sanu: tak to máš fajn, já neměla ani pfn..a kupovala jsem šíleně drahý věci, třeba overal za 350 :stuck_out_tongue_closed_eyes: no chybama se člověk učí že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
Luci no prááávě až to příští :unamused: 8.6.
Tenhle tejden se potáhne jak smrad i když mám dost aktivit ohledně doktorů a práce... a to nemluvím o víkendu ten se potáhne extra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale stejně to bude holka, tak nevím proč jsem nedočkavá :grinning: Jsem prostě nebyla dlouho na UTZ na můj vkus noo, tak se těším...
30. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
já jsem s tím objednáváním přímo z Anglie teda nadšená, ale pro malý mimi stačí fakt jen pár kousků
30. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
já bych vzala hodně overalků a bodýček..a pak třeba jen jedny katata a tak na "reprezentaci" :grinning: stačí toho fakt málo..a pak se dá vyřádit u těch větších :grinning:
30. kvě 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Holky, jdu na kutě :wink:

Dobrou noc

sanu, už se těším až budeš vybírat výbavičku :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
luuci: škoda :unamused: tak dobrou :wink:
30. kvě 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
jj, u těch větších se vyřádit dá...až moc!!! :grinning: :grinning: :grinning:

a už jdu
30. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Luci tak dobrou a díky za rady :wink:

Sis ijsem si to uložila a juknu na to, vím, že to sem Lůca už dávala, ale nějak to je na mě složitý.

Takže to jsou holčiny, který to obědnávaj za lidi??? A kolik za to chtěj, za to, že s tím maj starost....???
30. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Bych ty stránky potřebovala v němčině, takhle musím ještě přemejšlet a to teď bolí :grinning:
30. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
sanu: já se toho taky bála..ale je to fakt jednoduchý, každej tam má napsaný, za kolik je libra..já mám ted libru za 37Kč, jinak je libra asi 30Kč..takže jim jde do kapsy z každý libry těch 7Kč :wink: jen si vybereš na tý stránce, opíšeš ten objednávací kod a jakou chceš velikost..a holky ti to pak objednají..někdo chce platbu předem, a někdo až potom, co skutečně v Anglii potvrdí, že to zboží maj...kdyžtak ti písnu do IP to ID mých holek, jsou fakt super spolehlivé :wink:
30. kvě 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
sanus: dej si tam children a newborn unisex, a pak až budeš vědět, tak můžeš boys nebo girls :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
Sis jo jo, tak to jo, koukám tam na to a fakt nádherný věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi bych něco prubla, ale když tak to proberem na srazíku, to určo ještě stihnem do tý doby než se rozsypu...
A jak často to obědnávaj??????

Jo jo já se orientuju, jen že musím přemejšlet :grinning:
30. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
sanu: tyhle holky často, i 2x do měsíce :wink: jako hlavně se to fakt vyplatí finančně :wink: v cizině jsou všechny tyhle věci levnější než u nás, jak kosmetika, tak hadry atd :wink: u nich jsou zas hrozně drahý služby jako kadeřník, nehty... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo to já vím, jsme dneska přemejšleli, že hodně věcí koupíme nebo obědnáme v Německu......
Ale teda jak počítám, tak to zase AŽ tak levně nepřijde, nebo teda tak normoš... i když je fakt, že nevím, za kolik se NEXT koupí v ČR atd atd.... :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
sanu: já třeba kupoval v Gmini..a to je běžně bodýčko za 250Kč a podobně..takže mně ten Next fakt levnej přijde docela :confused:
30. kvě 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
Sis tak třeba jo, já se prostě neorientuju.... :pensive: Ale vím, že v CAčku nebo Tescu maj taky krásný věci, takže asi zabrousím i tam..... Prostě tak od všeho něco, hlavně co nejrychlejc a nepohodlnějc :grinning:
Ale vidíme až po UTZ.... :pensive:

Já se dneska taky trhám od pc, přišla moje hodina...

Sis brou a dík :wink:
30. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
brou Sanu :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz
.... tak jen nakukuju, zda je Žofi ještě celá a koukám, že žádné zprávy... tak uvidíme ráno.
Přeju všem krásnou dobrou noc... jo a, něco Vám prásknu, Agis psala, že jede do pizzerky, tu jsem nepotkala, ale další "santusačka" z RK psala, že se jde natáhnout. Tak jsme se v té nekuřácké hospůdce na bowlingu potkaly. Byla s manžílkem a moc jí to slušelo, tradičně :slight_smile: Ahoj ráno.
31. kvě 2009 v 00:52  • Odpověz
Dobré ráno,

tak jak žofi?? :confused:

sanu, na příštím srazu vysvětlím :wink: :grinning:

Tady je zas hnusný počasí :confounded: a to máme jít odpolko na Den dětí..snad se to vylepší :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.