• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
AHooooj

Sari jsem paní napsala, že si bodýčka brát nebudu, páč mě je právě líto taková krásná schovávat pod jiné oblečení.... Na to stačí nějaká obyč víš jak...... A zase aby je pak měla na doma - předpokládám, že třeba ve 3 měsících nebude muset mít špuntová dlouhý rukáv doma (???), tak mi stačí koupit v Tescu třeba jen 3 kousky ne rovnou 7. Joooooo kdyby to bylo na jaro nebo léto, to bych brala všema deseti....
A polodupajdy mi neschvaluješ joooo :angry: :wink:

Very ten net ti teda dává. Ale všechno špatné k něčemu dobré, aspoň sis natáhla kostru. A co foto???????????

Maral ty jsi vydržela si to neříct co to bude až to bude...? To jsi dobrá :slight_smile:

Jak asi Nelča.

Já docela dobrý, když nebudu moc pochodovat, tak to bude v poho.

A špuntová už povyrostla, protože cejtím pohyby i v jiných dimenzích dutiny břišní :grinning: :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ajóóó... Nelča dneska odpolko... myslím, myslím na ni :dizzy_face:

Sanu... jasné, polodupky jsou prima. Já mám dvoje do gumy a jsou na prdlačku, páč škrtí... Co skupuješ dál???
9. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojte, velká gratulace Danče i Evče a všem ostatním, dlouho jsem se sem nedostala. Mám prozbičku , sháníme jídelní židličku, kdepak jsou v hk nějaké prodejny i v sobotu otevřené odpoledne. Děkuji. Mějte se a opatrujte se. pa.
9. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Všechny vás zdravím,já už tu taky nebyla příspěvkem hooodně dlouho a proto přeji všem novým mamkám hodně zdravíčka,myslím,že jsem přála jen k narození Karličky,takže artepce,žofíkovi.sárince,majerovic a ted i Danče to dlužím,tak at vás ratolesti nezlobí.To je strašné jak to vše letí,když jsem na vás mrkla poprvé tak to byla sanuska myslím v 8 týdnu a ted?No snad se každá dočkáme.Hezký den.
9. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Sari no právě, že tyhle maj ten úpletovej širokej pás, tak snad budou ok :slight_smile:
Co mám skupovat dál netuším. Asi počkám, až budu moct pořádně pochodovat a půjdu hodit oko do Tesca an bílá bodýčka a na kombinézku. Na MMB nějak nemám štěstí ... Ale budu to samo hlídat dál.
A hlavně musím prolízt věci co mám po ségře.... samo to bude spíš po doma nebo teda určitě podoma, ale tak stejně abch měla přehled......

Jmj ahojda, v sobotu odpoledne hmmmmm snad jedině Chico u Hyper tesca....? Ale když zadáš do netu dětšké židličky, tak ti to v HK vyjede a určo tam budou mít i otevírací doby... :wink:

Ahojky ahojky :grinning: Jak jste na tom????????
9. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
sanu díkas, ted jsem našla prodejnu berunka v malšovicích někde naproti bowlingu, ulice Mrštíkova nevíš kde to je, na jakej směr?
9. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
9. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
momentálně jsme se zase trochu vzdálili cíli,páč mám problémy s brániční kýlou denodenní problémy s pálením žáhy a tak začátkem srpna jdu no KO jestli nebude vhodná operace,protože v případě těhu by to zlobilo zřejmě extrémě a to si už nedovedu představit.I proto říkám jak ten čas letí.ted v době dovolených jsou objednací termíny teda šílený.A co ty sanu bez problému,teda kromě častých chutí na okurek s kefírem?Hele a u nás taky rostou denně košík praváku.
9. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Jmj to já bohužel netuším, z HK je Zofka, Lucka. Já bych se spíš orientovala v pcích, tak bohužel :frowning2:

Ahojky a proč to neoperujou rovnou?
Já jinak defacto bez problémů, to že mě sem tam začne bolet břicho, to bude asi patřit k mejm klasickejch těhu potížím. Jako někdo zvrací, tak mě bolí břicho. V pondělí jdu na KO, tak se těším až slečnu špuntovou uvidím :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
jo díkas, třeba se zofík ukáže a poradí.pa
9. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Jmj to já bohužel netuším, z HK je Zofka, Lucka. Já bych se spíš orientovala v pcích, tak bohužel :frowning2:

Ahojky a proč to neoperujou rovnou?
Já jinak defacto bez problémů, to že mě sem tam začne bolet břicho, to bude asi patřit k mejm klasickejch těhu potížím. Jako někdo zvrací, tak mě bolí břicho. V pondělí jdu na KO, tak se těším až slečnu špuntovou uvidím :slight_smile:

A houby říkáš jo, no už aby bylo pondělí já byla po ko a zajdem s mamulou na prochajdu do lesíka. Já mám pokaždý, když najdu houbu, radost jak malé dítě :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Jeee co to co to :confused: Nejdřív to nejde vůbec pak hned dvakrát :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
No vidíš to budou stránky hned naskakovat.Tady se operace plánují hned berou jen akutní případy a bohužel i na tu gastroskopii se musíš objednat,teda ono neni o co stát,vyšetření nebolí,ale je to nepříjemný,když ti strká hadici do žaludku. :frowning2:
9. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky tak hadici do žaludku mám za sebou před dvouma rokama. No nikdy jsem snad nebyla tak na nerv jako před tímhle vyšetřením. I u matury mi bylo líp. Zvuky jsem vydávala jak jelen v říji, teklo mi ze vvšech otvorů v hlavě co jen šlo (teda krom uší), no snad nejsem takovej případ jediná, ale ovlivnit to fakt nešlo :grinning:
A jak se to vůbec projeví brániční kýla, nedovedu si to představit....???
9. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ach jooooo kde jsteeee?

Mě přijede mamina a bude tu spát, tak budu velmi sporadicky. A to tady určitě budete drbat o sto šest....

Venku je krásně, na mě jde spaní, ale musím vydržet do večera, abych neměla rozhoženej rytmus.
9. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky, brániční kýla je nepříjemná... a je fakt, že by to v těhu mohlo být horší...

Se s mamulama roztrhl pytel... u Žofky mamka u Sanusky taky, Věrka je na mamahotelu...

A já půjdu asi píglovat prádlo...
9. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak,tak jelen v říji to by snad bylo ono,já na tom byla poprvé taky před dvěma roky v září,nejhorší pro mě bylo,že jsem zapomínala u toho dejchat a taky ten šok z toho jak to vyšetření probíhá,bylo mi trapně,ale což oni jsou zvyklí.Mě už tenkrát často pálila žáha a špatně se mi dejchalo,tak mě obvodák poslal sem na vyšetření a tam mi to zjistili,tenkrát jsem jí měla velikosti tenisového míčku a ted to vypdá,že se mi asi zvětšila,problémy denní a cítím tlak mezi žebry.Uvidíme,uvidíme.
9. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak se hlásím z porodnice :wink:

Ráno jsem vstala, je mi dobře, břicho nebolí. Zkoušíme kojit, malá je šikovná, ale mlíko samozřejmě ještě není. Anežka je tu nejuřvanější dítě a taky nejmenší. Jinak vše v naprostém pořádku. Jdu si chvíli číst a třeba povídat, jestli tu někdo je :wink: Manžílek jel za kolegy do práce, ale dnes tu bude na noc, od zítřka už bude Anežka asi u mě, takže to už bude mazec... :wink:
9. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
... chápu Vaše komentáře k té noci, k průběhu porodu... jenže já fakt nevěděla, že rodím, to bych si nebrala kapky na bolest a nejedla tu kaši... mimochodem předsíň je na vymalování :grinning: jak jsem to vyhodila :wink:

A ještě jednou děkuju všem za přání, jste zlatíčka!!! :wink:
9. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj Dani,první vstání to byl asi mazec,že,ale ty bereš všechno tak v pohodě tě obdivuji.Celé těhu akční a dá se říci,že než se vyspíme tak dokonce máš i odrozeno,no super co na to říct.Ted už si jen přát at malá nezlobí.
9. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Dani... vítej mezi mamimy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zvládáš to dobře :wink:... Stále při síle :wink: ... Budeme se těšit na další fotečky...
9. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Jo, jo, Sari, další fotečky budou :dizzy_face:
Jinak kdyby někdo měl jít na císaře, budu všem doporučovat tu částečnou narkozu (spinální). Já jsem mnohem víc v pohodě než po slepáku a to mám násobně větší řez... Fakt bych včera touhle dobou neřekla, že tu budu takhle "běhat". V devět ráno jsem vstala a od té doby trajdám...
Jasně, až mi dají toho malýho řvouna napořád, bude po legraci. Uklidňuje ji jen zpěv (je zvyklá z těhotenství), jinak nic... a řve a řve :wink: :wink: už ji poznám na dálku, když ji nesou :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Holčiny, dočetla jsem a jdu zas na pokoj, za chvíli budem "krmit".

Myslím na Nelinku a na Vás všechny, snažilky, snažte se, stojí to za to!!!! :wink:
9. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Nelča mi psala, že ještě čeká na dr, tak pak dám echo.

Dani ahoooj, koukám, že už jsi stejně pryč. No jo co se dá od tebe čekat jiného. Nepřestane trajdat a nepřestane :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahooooj

Dani ty jsi obdivuhodná :grinning: a komentáře, myslím, že nejsi první ani poslední co nepoznala, že rodí :grinning:

hlavně, že jste holky v pořádku :wink: Anežce je určitě smutno po mamince, tak křičí :grinning:

Neli držím pěst!!
9. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Holčinky, tak jsem bohužel pořád otevřená. :frowning2: Zítra jdu na steh, je to riziko, stejně jako zůstat bez stehu. Je mi nanic a mám velikánskej strach, aby se něco nestalo. Držte nám prosím zítra pěstičky, budeme potřebovat hodně moc štěstíčka. Páá. Květa a Kubíček.
9. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Dani... si živě představuju, jak se z tvého pokoje line zpěv ala ...Teskně hučíííííííí Niagááááára...

Neli... nenaděláš nic, snaž se být v poho... mozek- hormony... zpětná vazba, takže fakt klid :wink: :wink: :wink:
9. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
kuk..

Neli moc držím pěsti tobě a Kubíčkovi...
9. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Dani ty jsi teda svěží, ostatně jako vždy :dizzy_face:
9. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Sari já si o HA řeknu, pač člověk nikdy neví že :astonished:
9. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.