• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi... o.k. tak já do ní taky jdu :wink: :wink: :wink: ... jen jsem uvažovala, že se mi nechce ty hormony tlačit do Marinky...
9. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
sarii: bejt tebou, tak do tý "kojící" HA nejdu :unamused:
9. črc 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
zofik: a bejt tebou, tak počkám, než přestaneš kojit úplně :wink: a šla bych do normální HAK, ty kojící jsou děsný shity :unamused: holky krvácí mimo cyklus, je jim špatně a spousta dalších jiných příznaků :unamused:

rychnov: ty jsi fakt živel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
tak nakukuji z pohodlý domova a co nevidím

Danča opět čiloučká, holka ty jsi nezmar, věřím, že i s Anežkou to zvládneš bez problémů, dobře si vše zorganizuješ :wink:

Neli, tobě i Kubíčkovi budu držet pěstičky, ale vy to spolu dáte, hlavně už jste zvyklý s Kubíkem, že to máte opravdu odležené, takže určitě to vyjde a na zítra tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Šari, děkuji za info ohledně té naší porodky :wink: , to mám ještě daleko, tak uvidíme
9. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
jůůůů taková hrubka, ještě že tu nikdo není : promiňte "pohodlí" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:
9. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
Siss... a co zobeš ty???
9. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
sarii: já beru od šestinedělí Jeanine, ale já jsem nekojila :wink: mně teda sedla perfektně, jsem z ní nadšená...strašně se mi zlepšila plet, MS jako hodiny, bezbolestná, slabá a krátká..dřív jsem u MS chcípala bolestí, zhubla jsem normálně..ale na každýho to působí jinak :wink: ale co tady čtu o tý Cerazzete a Azalii, tak já bych si to teda nevzala :confounded:
9. črc 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
jo, Luca se prej už těší domů, že to vedro je na chcípnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
... jo, jo, Niagára už byla a taky Okoř :wink:

Neli, moc a moc na Tebe myslím!!!! Bude to dobré!
9. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Hoj mamka šla s trhačema....

Nelča už vám psala koukám, tak na ni musíme myslet, je to věčnej boj kor u ní u chuděry :unamused:

Sari teď nevím jestli na to přišla řeč u Dobrka a nevím jestli on nebo sestřička taky říkali, že teda jako nif mof a dokonce jsem to někde četla, ale to už netuším kde :sweat_smile: Tak ti nevím noooo. A kamarádka ji brala a pořád špinila, tak přestala a měla klid..... Toť jen co já vím z okolí...

Dančo jasná věc ti tvoji poslíčci, když tě poslali z porodky dom, tak bych asi taky byla značně zmatena.... ale brát si kapky na bolest to by mě nenapadlo :grinning: A ani nevím jestli ti aspoň trošku pomohli????!!!

Já se pro dnešek asi rozloučím páč jen malinko pofacknu kuchyň a jdu si udělat Caro kávičku.

Zítra se nahlásím tak zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
9. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
hojda,

Sarii souhlasím se Siss, Jeanine je luxusní, brala jsem ji taky, šla jsem s váhou dolů na nějakých 48kilo, ms krátká, přesná, no paráda

a těhotenskou HA bych asi nebrala, zadržuje vodu, švagrovka po ní přibrala jak blázen a do ted to nemůže dát dolů a malé jsou 3,5 roku
9. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
jo nadává na to jak špacek, ale to tlumočit nebudu :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
misa: těhotenskou HA..to existuje? :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
Siss neeeeee, já to blbě napsala :grinning: :grinning: , mateřskou nebo kojící nebo každej to jmenuje jinak
9. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
misa. já vim :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a Jeanine se i zlevnila na 700 :grinning:
9. črc 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
kojící asi bude správně, zní to logicky, nějak jsem nepřemýšlela nad tím co píšu
9. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojdy Nelinko tak at to dobře dopadne a ty buď holka statečná, pěstičky ti tu držíme a Kubík si určitě u tebe v bříšku ještě chvílku pohajá :slight_smile:
no Danča opět svěží a v plné síle, teda Dani ty jsi prostě číslo, fakt mazec :grinning: :grinning: , to jsem zvědavá jaká bude vaše první noc s Anežkou pohromadě :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojda holky,
tak jsme doma. Dneska dopoledne nás konečně propustili.
Už jsem myslela že to tam ani nevydržím, ale kvůli dětem bych tam byla snad i rok. :wink:
Doufám že se všechny máte bájo,jdu trošku okouknout co je tu nového, kdo porodil a zda tu máme nějakou novou těhulinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
jééééééééééééééén Danča už má taky bobánka u sebe, tak moc moc moc velká gratulka, určitě jste to holky zvádly na 1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Siss když jsem ji brala tak 700 stála, tak nevím, je to 3 roky
9. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
misa:já ji mívala za 750před rokem ještě :wink:
9. črc 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
ahojdy artep. tak konečně doma to je supr a co dvojčátka nezlobí :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Hopi ahojda,
zatím jsou hodné, v nemocnici byli zlatí, nakrmila jsem ,položila a usnuli.
Tak uvidíme jaká bude první noc doma. Snad to bude stejné :grinning: :grinning: :grinning:
Holky jak Evča?? Jak to zvládá?? Dobrý??
9. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Siss aha, tak to asi trochen podražila a pak zase dolů, jsem říkala, že až někdy porodím, tak ji zase začnu brát, i když bych nemusela, ale aspon zase zhubnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Arti ahojda, začne kolotoč doma :grinning: , ale krásnej :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
artep: jééé..ahoooj, to jste si teda pobyli pěknou dobu :astonished:

misa: ty jo, a já myslela, že jsem zhubla nežraním a cvičením..a ono to bylo asi tou HA :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
Siss třeba jo, těžko říct, já po ní šla o 3 kila dolů a mohla jsem doslova sežrat co jsem chtěla a nepřibrala ani deko, jakmile jsem ji vysadila, byly ony zmíněné 3 kila okamžitě z5, mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
misa: tak to já s ní zhubla 20kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale teda hlídám se dost :wink: s mírnými úlety teda :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Siss to je dost, ale to bylo určo z těhotenství, no já doufám, že to na mě bude působit stejně pozitivně jako předtím páč jinak to liposukce jistí :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
misa:jj, z těhu..ale mám asi o -4kg mín než před těhu :slight_smile: dobrý, akorát to panděro alá vysušenej pytel se striema mi zůstalo :angry:
9. črc 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda

teda Dančo mít tvoji sílu a energii.Doufám, že ti vydrží i doma :wink:

artep děti jsou krásný a amálka mně přijde váhově víc než Mikulda je to pravda?

Jinak já jsem si oběhala změnu místa neschopenky, abychom mohli jet do těch Varů.
9. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.