• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Siss no jo, si člověk nevybere, já mám strach, že na tom budu stejně, páč mamka má po mě dorvaný břicho, no budu mazac jak zběsilá, víc dělat nemůžu
9. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
misa: no nic katastrofálního to není, v oblečení pohoda..horší jsou plavky a prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
to jo, mutr si pamatuju, že si dvojdílný před několika lety nechtěla vůbec oblíct, jsem se jí ptala, co s tím, tak začala před časem mazat jakýmsi krémem, a celkem se to zlepšilo
9. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Míšo, mně ani tak nevadí ty strie, ty nemám moc hrozný..ale taková ta srolovaná kůže :unamused:
9. črc 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
Siss... ty zas kecáš, seš jak za groš kudla... :wink:
9. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
sarii: no to nemá s hubeností nic společnýho :wink: já mám šíleně neelastickou kůži, takže se mi po porodu nestáhla úplně zpátky..nejhorší je to na levé straně, kde měl Tygr zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...já si pak fakt připadám blbě, páč vypadám jak ženská po 3dětech :unamused:
9. črc 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
Sis myslíš takovou tu převislou kůži?? s tím nic neuděláš, maximálně uříznout :wink: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Siss... určo přeháníš!!!

Jůůů, Artep je doma!!!
9. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
misa: jo, přesně to :angry: fakt závidím holkám, na kterých není vidět, že rodily..no nemůžu mít všechno že..jsou na tom ženský i hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Siss jak říkáš, jsou na tom i hůř, to se vstřebá
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se opravdu Dančiným porodem v přímém přenosu pobavila :slight_smile:
Anežka je kouzelná a je Ti dost podobná :wink:
Moc jsem nedočítala, napsaly byste mi, jak se má Evka s dvojčátkama?
My OK, za pár dní začneme přikrmovat, tak to bude zase drámo :sunglasses:
Mějte se krásně a ať jste vy i děti zdravé a těm, co teprve čekají (na mimčo nebo na úspěch), držím palečky!!!
9. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hoj kočky, tak zase nakukuju :slight_smile: :wink:

Danče ještě jednou gratulka ke "křiklounkovi" :wink: :dizzy_face: - je moc krásná :slight_smile:

Jinak tedy děvčata- beze srandy- padám na hubu.. :confused: :fearful: Bohužel holky nejsou z těch, co se napapají,položí a spí a tak už jsme s Péťou oba slušně vyždímaní...No, snad se to časem upraví, ale je to fakt kotel ..Jsem ale ráda,že se mi zatím daří obě kojit a hezky přibývají..V úterý jsme byli na 14ti denní prohlídce a od posledního vážení v porodnici příbrala každá cca 300g..
Jinak se Vás snažím občas aspoň počíst, ale nedá se všechno stihnout..

Neli- tobě moc,moc mačkáme pěsti (a že jich máme), aby ten steh byl to pravé řešení a ty už ses nemusela dál trápit a stresovat...

Myslím na Vás kočky, ale zkrátka nestíhám, i když to asi zní jako výmluva..

:unamused:
9. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Eviku v klidu, chápeme, že jsi v jednom kole a myslíme na tebe, hlavně at se daří a jste všichni zdraví :wink: :grinning: holky krásně přibívají :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
čusik holky :wink: :wink: :wink:

Dani super,že se cítíš dobře a už běháš a je ti do zpěvu,jste s Anežkou holky šikovný :sunglasses:

Atrep tak konečně s mimčama doma :wink: Přeji pohodovou noc.

Evi holky jsou nádherný,přibírají paráda,co na ně bráška?

Nel myslím na tebe,držím pěsti
9. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj Holkýýýýýýýý :wink: :wink: :wink: , dlouho jsem zase nebyla.. Pamatuje si mě někdo vůbec :confused: :sunglasses:

Móc veliká gratulace předem ke krásným přírůstkům tady a to Sarii v Márince :dizzy_face:, Zofce k Vašíkovi :dizzy_face: , Majerovi k holčičkám - jsou úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: !!! a taky rychnov, protože ty jsi fakt borka :dizzy_face: :grinning: . No a nerada bych na někoho zapomněla, tak taky všem co jsou čerstvě těhu aby bylo všechno OK... A všem ostatním držím pěsti na rychlý návrat do boje se šťastným koncem :wink:.

Holky pardubický, do kdy má tady Sanus dovču, nevíte :confused: ?
10. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky není tady Danča a tak nikdo neotvírá :grinning:
10. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj...

to je teda nekázeň :angry: !!! Tady ani noha :astonished: :astonished: :astonished: ...

Jusi... dovolenou nevím... A jak ty???
10. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Sarii, to je mazec, co, nikde nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To je vidět, že většina tady je maminek nebo těhulek a tak se stará o děti nebo dlouho vyspává :sweat_smile:

Já čekát na svůj první KET, pořád jsem měla mizernou sliznici, tak jsem vyfásla Estrofem.. Jenže teď čekám každým dnem ms, ale v Sanusu mají dovču a já si myslím, že tam budou až 27.7., což by bylo móc fousový :fearful: Já si to blbec nezapsala, že si to jako budu pamatovat :grinning:
10. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Jééé, to jsou zase překlepy :grinning: .. Píšu mezi obsluhováním zákazníků :grinning:
10. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Jusi, se tu určo holky, co to vědí, ukážou... Tak to by ti vycházelo na červenec- srpen???
10. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
zdravím

Sari co s tou HA?budeš ji zobat? siss když kojím tak teoreticky nemůžu otěhotnět že?
10. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky ahoj, koukám tady dneska mrtvo no jo máte zápřeh s dětma já jsem na tom podobně co jsou prázdniny tak je toho kolem něho víc, práce, výlety, procházky.

Jusi dovča v Pce je od 13.7.-2.8.2009 jsem na tom podobně jak ty čekám taky až po dovče na ivf.
Evíku já plně chápu tvoji zaneprázdněnost, stačí mi vynásobit Vašíka krát 2 :grinning:
Dočítám a Neli tobě moc moc držím pěsti ať to dnes zvládnete, je to teda boj u tebe.Ale pevně věřím, že to s Kubíkem zvládnete a dovezeš si domů hezký a zdraví miminko :wink: :wink:
10. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Žofi... na to bych nespoléhala!!! Ještě jsem ji nezačala brát, Siss mě zviklala :confused: . Dneska mi přijde kámoška, tak se jí zeptám, jestli ji brala a navíc je magistra z lékárny :wink: ... Podle toho uvidím...

Taky myslím na Nelču... každý týden je dobrý!!!
10. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
no v porodce se mnou byla paní, za boha jim nešel mimís, po 7 letech snažení a IVF se jim konečnězadařilo, měla 3 letého chlapečka a pak se mnou tam rodila holčičku která přišla úplně přirozeně...takže je fakt že musíme opatrně...a doky říká že po porodu je tělo našlápnutý :confused: :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Žofi... no právě, si říkám, že by to třeba bylo teď a hned... :wink: . Už teď uvažuju, kdy bude vhodná doba na druhýho mimíse. Ale asi až zapomenu, jaký to je půlmazec :grinning: ...
10. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdu si dát 20 :wink: ...
10. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahooooooooooooj

Jen se hlásím před o.

Nelčo myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jusi nazdáááááááááár, ty stará vojno :grinning: Se taky neukážeš, to je nekázeň, pak tady nemá bejt mrtvo. Tak jak ti to vyjde s stou sanusáckou dovčou, asi se to protáhne co :unamused:

Hooooooooooooooooooooooooolky jsem si udělala s mamkou radost. U kostelíčka je obchod s parfémama, ceny maj jako na netu (maj i svůj internet obchod s parfémama) a to co jsem si koupila já a mamka tak oba parfémy jsou nejlevnější co jsem porovnávala s parfums a parfemy. Fakt super doporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Neeee skrytá reklama to není, jen mě to fakt udělalo radost!!! :wink:
10. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
No jo, Nelča. Já ji zapomněla jmenovat.. Přitom na ni myslím často. Hlavně aby si dal Kubík říct a nespěchal moc ven.. :pensive:

Gab díky, si mě tak zmátla, že jsem si do sanusu volala :grinning:. šárka jde do roboty už 27.7., tak doufááám, že to třeba dostanu až po víkendu.. Mám to hrozně po IVF rozházený. Gab a ty jdeš teda v srpnu? Jsem nedávco četla, že máš doma nějaký problémy s rodinou a zvířectvem :unamused:. Já jsem taky takový bulík. Koncem července doma budeme mít tři yorkšíry :angry:. To bud mazec.

:grinning: :grinning: :grinning: prej stará vojno :grinning: :grinning: :grinning: , zas tak stará teda nee. Sanu tobě se to teda taky pěkně krátí.. Nebo spíš se blížíš k cíly :wink:. A že to mají tak levný :confused: , aby to nebylo ředěný :confused:
10. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.