• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jusi neeeee ředění to není určo. A už krááásně voním :slight_smile:
No tak stará vojno víš jak neeeee :wink: V určitým slova smyslu jo no..... to jsme tady většinou...

Tři yorkšírci jeee no to bude veselo :grinning: Já dneska ty naše zase proklínala, protože nějak blbě spali a já tím pádem taky..... :confounded: Ale já je proklínám většinou jen po ránu. Pak mě to hned přejde :wink:

No krátí no, je to už přece jen lepší než když jsem byla třeba 8tt.... Ale tak kdybych byla aspoň 28tt tak budu spokkojenější..... :wink:
10. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Hm, pěkná cena Sanu :wink: . Špuntový se vůně taky líbí, to je hlavní :slight_smile:

Heleď s těma týdnama... Mě neštvi, co já bych dala za to, mít tam tak 5tt, mě by to do začátku stačilo :grinning: . Máš se tak nějak dobře, ne? Utíká to jako blázen, za chvíli tam tu 28 budeš mít :wink:. A pak najednou 39tt a budeš valit pupek..

Ty yorkšíři budou mazec, ale to zvládnem :slight_smile: . Náš jeden, strejdy dva. A v paneláku :grinning:.

Před chvílí jsem to dostala :rolling_eyes: , tak jsem honem volala do Sanusu a prý se mám přijít toho 27.7. ukázat, třeba to nebude pozdě :fearful: . Pokud by nebyl KET teď, tak ani v srpnu, protože to zas máme koncem srpna dovču my :rolling_eyes: . Zatím teprv špiním, tak zítra se mi to rozjede, takže budu 17DC... Nevím. Hlavně mám brát ten Estrofem, tak jak budu reagovat taky nikdo předem neví..

Very se tu ani nestihla ohřát a je ťěhulka, tak to má být :wink:
10. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky odpolko,

jsem do ted lítala a zařizovala :grinning:

Jusi nazdárek, další do party na KET, valím v srpnu a tež jsem vyfasovla Estrofem páč má drahá sliznice je špatná, tak jsem taky zvědavá co na to moje tělo :grinning:
10. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Miso, čau :wink: , kdy jindy pro zmrzlinu než v létě :sweat_smile: . Docela se toho estrofemu bojím, jsem po těch hormonech úplně rozhozená. Co ty?
10. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
zdravím všechny..

Verunce už kouká první zoubek když ji šáhnu do pusinky na dásničku tak tam má jehličku jako malé štěnátko
je trochu mrzutá a dost křičí.. :frowning2:

jinak děvčata já nic neberu žádnou Ha ani nemohu kvůli stále vyššímu tlaku :frowning2: :frowning2:
od porodu jsem to jednou měla a ted zase nic budu muset k dr, mělo to přijít už 3.7 tak uvidíme, i předtím jsem musela brát ultrogestan abych to měla, tak asi ho zase dostanu. .

jdu se věnovat Verunce, tak všem hezký víkendu pokud možno bez deště :slight_smile: :slight_smile:

a u nás už prší a je bouřka :angry: :angry:

jinak artep a evíku držte se holky a těma dvojičkama to není sranda že ale jste holky šikovný a vše zvládáte ..
10. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
No jo já vím, jsem zapomněla jak jsem se modlila aspoň za duchařskou čárku..... :grinning: :pensive: :sweat_smile:
Tak ještě že nemá strejda dogy :grinning:
Já jsem Estrofem taky brala a většinou jsem chodila na KET 16DC. Ale to může být u tebe úplně jinak....
A pak jak budete mít dovču, tak jedete pryč?
10. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
To je počasíčko :slight_smile:

Jdu pověsit prádlo.
10. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Jusi sem tě teda zmátla já jsem u Miroslava :wink: Zvěrstvo se vyřešilo, starat se o něj nebudu jsem to přehodila na segru a švagra :grinning:
Ještě, že je nás tu na srpen hodně mi budete aspoň radit.Holky já mívám tu sliznici 8-10 to je dobrý nebo ne? :confused: už mi teda taky vrtá v hlavě..
10. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
sanu to teda je já jdu taky věšet :slight_smile:))
10. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
jo a sanu jaké máte jméno pro tu vaši malou??
10. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj, ahoj, ahoj...

Tak nám začal ten správný mazec, od rána mám Anežku u sebe. Řve jak pardál, tedy, ráno řvala, ale teď odpoledne už jsme dvakrát nakojili 5, tak teď spí. Jinak kyčle máme v pořádku, vyfotili nás do novin (rychnovský deník), mám za sebou pooperační klystýr (jsem nevěděla, že se dává). Byl tu se mnou manžílek, teď jel domů, tak malou chviličku kouknu k Vám a pak zas jdu na pokoj. :wink:
10. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
rychnov tak se drž malá je krásná a to mazec ještě začne doma :slight_smile: než si vše sedne :slight_smile:
10. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Dani ahoooj

Pooperační klystýr jo??? Co to jako je, nebo spíš jako co to má za smysl???? :confused: Tak třeba se Anežka vykřičí ve špitále a doma bude klídek :wink:

Jaji se jménem si ještě nejsme jistí, tak ho neříkáme :wink: Mě se zatím špuntová líbí :sunglasses:
10. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
aha sanu tak to je tajné tak se necháme překvapit vždyt už to je za pár..
10. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojda holky,všem krásný den. Já balím a frčím na chaloupku,doufám, že počasko se zlepší.Dnes jsem byla v Sanusu a mám zas smíšené pocity,kvůli dovče v sanusu budu baštit prášky a tím posouvat ms a ze začátku srpna hurá 3IVF, rozpis,prášky,pera,injekce jsem už nafasovala dnes a mám se objednat dle ms čtvrtý nebo patý den píchání .Je mi divný,vždy jsem před IVF měla prohlídku,minule jsem dostala i 6 čípků,že něco nebylo v pořádku a dnes to byl fofr a bez prohlídky,tak doufám,že sliznice bude OK a žádný výtoky nebudou.

Jusi ahoooj,hodně štěstí at ti to dopadne,mě Provazník řekl,že nejdřív na KO to jde od 3.8.a od 27.7. tam budou jen sestřičky.

Sanu dík za tip,určitě brzo navštívím :wink:

Dani pooperační klystýr????? To slyším poprvé. Fotečky nádherný,moooooc vám to sluší!!!!!!!!!!!!
10. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Artep, gratuluju k návratu z porodnice! Dětičky jsou nádherný!!!

Kačka se ozvala, jen se přidávám k jejímu přání, ať se snažilky brzy přesunou k těhulkám!!! :wink:

Sanusko, kapky na bolest samozřejmě nezabraly, jen jsem po nich "vrhla"... Ale řekněme, že už je to tak dávno... jen vzpomínka, na tu noc, letí to a jsou jiné věci a dojmy... :wink:
Ten klystýr je na uvolnění všeho toho, asi abych nemusela tlačit bobek, moc jsem se neptala.

Evčo, naprosto chápu, že nestiháš... já už ráno myslela, že sem napíšu jednu větu, že se loučím, končím a nečtu, protože to byl zkrátka mazec (a to jsme na to dva). Ale teď to jde. Jednou je hůř, jednou je líp... a Ty to máš dvakrát takové, tak se drž!!
Jusi jo jo pro zmrzlinku v létě, už se těším, no já s tím Estrofemem, nevím, mě s ním vloni zkoušela léčit moje MUDr. a reakce nikde žádná, ale měla jsem to jen po jednom a v jiný dny

ted mám trojitou dávku a hned od 2 DC, tak snad zabere páč jinak jsem nahraná

Dani jste kočky, Anežka je krásnej mazlíček :grinning:
Gabi máš ukázkovou sliznici, měla by být kolem 10mm +-, takže pohoda :grinning:
10. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Sanu, kdyby měl dogy, tak ho v životě ani nenavštívím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mám hrůzu z velkých psů, jsem schopná přijít pozdě do práce, když někdo poblíž zastávky mhd venčí obra :confounded:. A což teprv pitbul. Fuj, mám staženou zadnici ještě hodinu po setkání :grinning:
Koncem srpna budeme mimo, až někde za Brnem, jedeme tam do penzionku.. Mě to tak s*re. Nic nevychází :pensive:
Gab, tos mě teda dostala :grinning: . Jsem to vysypala na sestřičku, tu hrůzu že má dovču až do srpna, to musela po hlase poznat :grinning:

Dani, ty jsi stejně borka :dizzy_face: :dizzy_face:! všechno zvládáš s nadhledem! Pooperační klystýr teda slyším poprvý. Ale spoň jsi se pročistila. Třeba ¨jak je to v břiše prázdný, se to líp hojí.. :confused:
10. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Hele, Bery, ten posun ms před stimulací rozmysli... já to taky měla (tuším Neocisteron) a podle mě to byl důvod, proč jsem měla "málo", tedy 5 vajíček. Ty hormony na posun jsou svinstvo. Druhé IVF jsem měla naplánované rozhodně bez posunu, on ten měsíc už tolik neřeší. Já vím, že se to snadno řekne...

No a po císaři se prý klystýr dává (48 hod po) aspoň tady, nevím, co třeba Evík v Kolíně??

Přeju všem krásný víkend, když to půjde, zase kouknu :wink:
10. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Bery vítej do srpnového klubu, bude nás tu jak psů :grinning: prozatím jsen nás napočítala 6, ale možná jsem někoho zazdila :grinning:
10. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
dani moc vám to sluší, ted jsem koukla do albíčka no nádhera holky :slight_smile:)
10. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Dani však vy si režim najdete, akorát to je asi holt na paličku na začátku..... a ten klystýr dávaj snad jen u vás, nikde jsem o tom jinde neslyšela :confused: Ale je to fajn.

Maju nojoooo, tyjo tak holky jsu živoučký, tak ať začnou pěkně spolupracovat co nejdřív, aby mamka nebyla za chvilku průhledná.....

Míšo já měla sliznici bez Estrof 6-7mm s Estrof už nevím jestli 2x nebo 3x denně 12mm, takže si myslím, že když bude akorátová dávka předepsána, tak to bude ok :wink:
jo Jusi já rozhozená po hormonech nejsem, ale jsem po nich tlustá :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nic :grinning:
... teď jsem na hlavní stránce zjistila, že manžílek přidal fotky do alba. :dizzy_face: Tak koukněte. A já už pádím. Pa :wink:
Miso, ty jsi zapomněla, já už budu po červencovém KETu těhulka :grinning:. Heleď, ale vyšší dávky estrofemu ti zabírají, ne?

Teda sliznice +-10mm, to je super! To já nikdy neměla..
10. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Miso já jsem jak vyvrhnutý vorvaň :frowning2: . Mám nahoře asi 5 kg a nejdou dolů.

Beryku, bude nás tu víc, tak se budeme (teda pokud já budu chodit na koně :slight_smile: ) vzájemně povzbuzovat. To klapne :wink: ! Držím pěsti
10. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Sanu to jsi ji měla celkem v pohodě, já ji mám tak 2 maximálně 3mm, no ale snad to nějak vyjde
10. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Holčinky, moc Vám děkuju za to, jak na nás myyslíte.

Mám to za sebou, Kubíček to vydržel, hýbal se už cestou ze sálu. Břicho mě ještě trochu bolí, ale děloha je klidná. Kapou mě tři infuze najednou, tak snad se nic nestane. Prý jsem byla už pro prst otevřená, tak to bylo správ né ten steh tam dát.

Mějte se fajn, musím ležet, tak se mi špatně píše.

Dani, Anežkaje nádherná, zvládáš to výborně.
10. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.