• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani, to je dojemný, jak ji tam prdelku držíš :dizzy_face: . Hotová, ale šťastná, kouká ti to z očí :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Neli, super že to dopadlo dobře! Hlavně a't se to vše zklidní a vydržíš aspoň ještě 13 týdnů :wink:
10. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Neluško tak super!!!!!!!!!!!!!!!!! Jste s Kubíkem i panem doktorem šikulové :slight_smile: Myslím na tebe dál a příští týden za váma přijedu i s tím okurkem na kefíru, aby jsme Kubískovi poslali nějakou odměnu a mamce samo taky :wink:

Míšo no fešná sliznice nic moc, páč to stejěn na zavrtání bylo k prdu, takže jestli 3 nebo 7mm je jak z bláta do louože....
10. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Hele Jusi nejsi nějak náročná 13 týdnů :grinning: Já budu v klidu, když to vydržím aspoň do toho 34tt jako Sariii nebo moje kámoška teď.... :wink:
Ale Nelča když má steha, tak věřím, že to bude ok, kor když k tomu bude ještě v klidu.... :dizzy_face:
10. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Jusi to jsi na tom stejně jak já, mám nahoře 5 kilo a nevejdu se do ničeho a ted v létě je vůbec paráda

Sanu mě můj doktor tvrdí, že stačí 6mm, tak nevím, já ji ted před ET měla kolem těch 7mm a myslím, že kdyby mi dal předtím ten Estrofem, tak to mohlo být v pohodě

Neli super, že jste to zvládli, držíme pěsti :wink:
10. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Sanu, jojo, 34 stačí :wink: , ale 38 je lepší :slight_smile:. Ale chápu tě, já to mám tak nějak stejně. Taky si říkám že až bud těhule, budu se modlit za takový 30 týden a pak už snad budu víc v klidu :grinning:.Nebo jak to je s tím klidem, Sanu :grinning: ?
10. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Míšo aha tak to nevím, já myslela, že 8mm. Jednou jsem měla 3 dny před KET 7mm (tak nevím jestli pak ještě dorostla) a bylo mi to k prdiku. I mršuli jsem měla slabou jak bylo málo "matroše" na odplavování. Jinak s Estříkem pokaždé ta 12 tam byla :wink: Tak se holky těstě, já na něj nedám dopustit :slight_smile:

Kdy se vrací Lucka? Už nějak tenhle týden ne? Jako o víkendu.
10. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Miso, mě jen uklidňuje, že budu brzo mamina :dizzy_face: a pak to za kočárekm všechno vychodím :sweat_smile:. Jsem optimista :sweat_smile:
10. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Jusi no fakt se to klidní. Já měla první metu 12tt, pak ten 24tt a od 28tt píšou, že se zase naděje na přežití o dost zvyšuje..... no a od toho 34tt budu v klídku - samo relativním....
Jinak moje lítání k dr, fakt se snažím když už si nejsem sto pro jistá.... :sweat_smile: Špinění to jedu hnedka, to nevidím důvod na co čekat, málem jsem tak poslechla sestru jednou...... A teď jak mě bolelo břicho, tak to bylo od dopoledne a pořád se to stupňovalo a už vím, že to asi budou fakt svaly protože to dost pořád bolelo povrchně a stahovalo to jako by to nechtělo povollit, prostě jako by ten sval chtěl držet pořád pěkně pevně to břicho no, ale špuntová byla silnější....
Hm, jsem se tady rozepsala o ničem :grinning:
10. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Jusi přesně tak, já to tak nějak beru skoro jako hotovku, že od srpna jsem doma a že tentokrát už to dotáhnu do konce a ne jen do 7tt

Sanu asi to má každej jinak, já ji mám od začátku nijakou a nikdy jsem to neměla silný, takže ted budu ráda, že tam bude i těch 8mm
10. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
nehledě na to, že už mám v práci přistavené nové služební auto, takže to bude uplně v pr... páč tam bude i GPS, takže mám po ftákách :angry:
10. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj Jusi když jsem byla v uterý v sanusu tak tak měli dovolenou napsanou do 26.7. a Provazníček říkal , že poslední týden v červenci tam už bude sestra na objednání a on že tam bude nějak od začátku srpna :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
teda Dani moc Vám to tam s Anežkou sluší :grinning:
10. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
holčiny kde Sonička s Karličkou, dlouho jsem je tu neviděla :confused:
10. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Neli to je dobře, že jste to takhle s Kubíkem perfektně zvládli :slight_smile: , tak hezky hajej a odpočívej :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj sanusky :slight_smile:
dočítání nevím nevím :sweat_smile: , musím pobalit věci a razíme na Vysočinu, takže moc téměř vůbec nebudu.

Pokouší se o mě asi zánět močáku a nebo jestli to patří k těhu?? fakt nevím, urologický čaj snad neublíží :wink:

Nelčo, jsem strašně ráda, že jste s Kubíčkem OK a že se mlel už cestou ze sálu, je to bojovník od začátku, vy oba, přeju moc štěstíčka ať jste v pořádku :wink:

užijte si všichni víkend :dizzy_face:
10. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Neli tak to je super jak jste to zvládli.Moc ti fandím teď už jen ležet a nejlepší to zaspat :wink:
Bery taky mi dr. MS posouvá o týden a nejsem z toho dvakrát nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Zdravím hojky, dnes jsem byla zase poprvé zpět u svého dr. v G-medu a potakla jsem se tam s Maruškou, tak mi dala tipy na cvíčo. Díky ještě jednou Maru.
10. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Very užij si vysočinu a zkus taky někdy vydechnout ju :wink:
10. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Gabi, ok se budu snažit, ještě 2měsíce a pak možná padla a budu tu pořááááááááááááád :grinning:
10. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Dani, okoukla jsem fotečky a moc vám to holky spolu sluší :dizzy_face: , my tady stejně máme takový krásný dětičky :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Jsem tu... dočítám...
10. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Jsem tu téééž
10. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Very hele urologickej čaj nevím jestli je to to pravé ořechové..... :sweat_smile: A na záněty se na začátku trpí taky jsem jeden měla šoupli mi ATB a bylo to ok.

Gab s těma zvířatama jsi to udělala dobře, by to byla strašná dřina a to se fakt hodit nebude :wink:

Sari tak co jste dneska vyváděli? Jsme s mamkou říkali, že musí bejt hub :frowning2:
10. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hopi jsi mi nepísla, jakej úspěch mělo prádlo!!!??? :sunglasses:
10. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojda,teda Dani moc Vám to sluší holky :slight_smile: Jusinka se taky ukázala. :slight_smile: Nel ten steh pomůže a už to bude o.k. akorát si to prostě vyležíš ale stojí to za to.Tak se držte. :slight_smile: Very užij si v poho Vysočinu :slight_smile: Já si užiju víkend v poho v práci :unamused: Tak krásný večer Všem.
10. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Rozi tak se rozepiš, jaké cvíčo????????????????????????? A vy se s Maruškou znáte???? :confused:
10. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahojdy sanu, no prádlo se fakt dost líbilo :grinning: , a manžel byl překvapen a hlavně to patřičně ocenil :dizzy_face: :dizzy_face: , no a pak jsem ještě objednala jednu krajkovou košilku :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Dani... Anežka je krásná :dizzy_face: ... a ty šťastná :dizzy_face:... Konečně má od Vás pokoj o tom neustálím přemlouvání postavit se na hlavu :grinning: :grinning: :grinning:. Na fotkách je vidět, jaké má postavení nožiček... jak si u tebe hověla v sedu :wink:. Je dobře, že už Anežce skoukli kyčle a že je to o.k. :wink: Paráda... už si vysosá 5!!! A co důdl? Už se zajel :wink: ???

Neli... tak už jsi po... To je stejně, co... člověk chce moc a moc a tělo si stejně dělá co chce :angry:...

Sanu... už jsem si říkala, že parfémy budu kupovat přes net... vždycky jsem je kupovala normálně ve městě a to jsou pak stovkový rozdíly... takže fajn typ :wink:. Hub je haba kuk.. naši byli :dizzy_face:...

Gabi... čupr, že ti odpadlo obstarávání zvířectva...

Very už asi odfrčela, ale měla by si dávat na ty moč. cesty pozor... aby nemusela brát ATB!!!

A co jsme vyváděly? Procházkovaly, pak jsme měli návštěvu a pak přijeli naši... všichni odjeli... i mangel, tak jsme holky samotný... Jo, a ptala jsem se na tu HA... neřekla JO ani NE... tak nevím...
10. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Luc má přijet zítra, neee?
10. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.