• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No joooo ona je vlastně už zase zítra sobota, to je strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já jsem někde u sstředy :sweat_smile:

Houby rostou jo, ty vogane, že bych ráno nakopla oře a jela pro mamku a nahouby? Aspoň pár...... :dizzy_face: :confused: :sweat_smile:

Sari tak ATB snad nejsou nějak hrozivá v těhu ne..... Mě je ve špitále tenkrát dali....
10. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jo Sari není vůbec zač za tipa. Je to u kostelíčka naproti Kubíkovi. I holčina tam byla moc příjemná. A člověk se tam otočí je to za super prašulky a vyhne se ještě poštovnému :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky já doteď smažila bramboráky :sweat_smile: jsem hotová no ještě jsem u toho teda uklidila kuchyň a stírla celej barák..uuuf. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jede lachtan domu z práce tak asi to bylo zbytečný... :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jo, já vím, kde ten krámek je :wink: ... určo se tam ochomejtnu...
Sanu... moc léků v těhu nemůžeš... a ATB asi taky nejsou zrovna dobrý...

V neděli začíná léto, budou tropy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...
10. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
ani nevíte jak jsem ráda, že mám ty zvířata z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dala jsem si chladit Lambrusco na večer jak radí Dobrk.
10. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Gab není divu, že jsi jak šťopka. A lachtan je označení manžela předpokládám :grinning:
A dneska v Globu asi tak miliarda lidí, prostě pátky o prázdninách nemá cenu tam vůbec lízt.

Sar tropy no báječný, to se zase nikam dřív jak v 6 večer nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ATB jsou ale i taková která těhule můžou neeeee, to mi dávali na gyndě jak jsem špinila, tak mi přišli ještě na ten zánět... hele neděs mě joooo, já si to taky říkala, že jsem byla v 10tt a zobu ATB.... :angry:
10. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Gab v po k němu jdu, to zase bude černej jak bota :grinning:
A ty bramboráky závidím, asi si jich tak hmmm 6 udělám zítra k o i když se mi moc nechtěj patlat, ale ono to jde relativně rychle kor když jich je málo... Dala bych si ho hned teď ňam
10. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
V pátek je to děs všude, Globus- neglobus... Hele a co jsi brala zač??? Já třeba zobala Celaskon a pak jsem si přečetla, že ho těhule taky nemají brát...

Jo, Gab, to jak Dobrkáč radí víno, uvolnit se a půjde to samo... :grinning: :grinning: :grinning: ...
10. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Sanu neboj já je v těhu taky měla a Důša je zdravej :wink:

No jo lachtan je manžílek, pořád mu názorně ukazuju jak přendávat a oklepávat ruce od umyvadla k ručníku a za 6 let není schopnej mě pochopit. :angry: :sweat_smile: dycky je pod ním louže... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sanu podle mě bramboráky trvaj neskutečně dlouho....ale když jich je pár tak to jde.sem do nich dala i cuketu..
to byl někde u móře viď...
10. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Sar to vůůůbec netuším, mi tam přinesli dvakrát denně megabobuli asi 5 dní a pak už byly výsledky ok.

Jo jo Dobrk radí každé, aby se jinejma slovama nalila pak na to přestane myslet a bude v tom :grinning: :rolling_eyes: By se ze mě stal notor, kdybych si vzala jeho rady k srdci :grinning:
10. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Sari manža jede za 20 min bude doma tak doufám, že mi po těch bramborákách neusne :sweat_smile: :grinning: Beru dnej jeho radu za slovo a v neděli vyrážíme s manžílkem na cesty tak snad někde dáme moře.Taková pidi dovča .. :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
sanu to máš pravdu :grinning: by jsme se třeba sešly na odvykačce :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Gab tak to je to samé u nás, manža jak se dostane do vany, sprchy nebo k umyvadlu, tak je voda všude... klasika.
Bramboráky zdlouhavé jsou to jo, příprava vůbec, ale to smažení. Ale těch 6 bude ok :wink:
No nevím, ale myslím si že jo. I když u moře byli minulou dovču, tak teď třeba hodili relax jen zahradní... dám echo :wink:
10. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Gabi... tý jo, se máš... mini dovča taky dovča :wink: . A kde bude Důša??? A kolikátej jsi dnes DC???
10. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Gab no neke, a kdy se vrátíš? :slight_smile: Každá i pidi cesta je super, já mám radost i když jedu s manžou na otočku do HK :grinning: Já jsem docela vděčnej vejletník :wink:
10. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Gabča už se rozcvičuje :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Sanu- no potkaly jsme se na různých fitness akcích-jako když u nás byl David Huff a pak jsem ji poznala na Dančině fotce a Vašem srazu a na bazéně na aquaerobicu, na který budu chodit od října s fakultou. Pak je každé úterý od půl 4 do půl 5 a od půl 5 do půl 6 cvíčo na ZŠ Studánka s přednáškami od těhotenství přes porod až po kojení s DR. Šillerovou a jak je to nové fitko pod vinicí, tak tam jsem také objevila cvíčo pro těhulky :wink: tak si to musím nějak zkorigovat a chci chodit alespoň 3x týdně + to plavčo,a le až od 13tt-do té dobyjen tu Studánku a Pod Vinici.
10. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Rozi marjá ty jsi stejně aktivní jako Danča :grinning:

Sar hoď mi sem ještě jednou to jak jsi chodoila ty na tu Dašickou díííííííííííííííííík
10. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jak psala Sari, tak jsem na to mrkla, ale zatim tam nebídka pro těhu nebyla. Mám ještě 3000,- FKSP, tak si chci koupit permici a Sanu, kdybych byla štíhlá jako ty, tak to tak neřešim, ale mě nějak přibývají kolem mého obvodu jak se slušně říká - okrasné prstence :grinning: tak nemůžu do 9 M vypadat double vorvaŇ, i když nebudu tak daleko. Příští týden to vyzkoušim a dám ti vědět, ju? Taky vím, že mi každý říká, že se dvojkama ta kila půjdou sama, ale vím jak s tim stále bojuju a má Hypofunkce štítné žlázy jde taky proti mně :frowning2:
10. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Rozi třeba se ti hypofunkce po porodu umoudří nebo se obrátí.... a určo ti taky kila polezou k zemi....
A teda štíhlá no asi takhle, ráda bych byla. Spoléhám na kolotoč po porodu..... :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Rozi... to cvíčo není o tom, dát si do těla :wink: ... je to protahování... relaxace...

http://fitstudiohd.sweb.cz/
http://www.rckulihrasek.cz/program.html
10. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já mám stále hore 5kil :angry: :angry: :angry: ... Jakmile budu moct, budu zdrhat na cvíčo :wink: :wink: :wink:
10. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky se dnes večer loučím :wink: Jsem dnes 13 den tak máme náplň na večer až do pondělka :wink: :grinning:
Všem dobrou :wink: noc
10. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak s tím holky taky počítám nebo spíš v to doufám -tajně, že něco shodíme, Pepa mi prý pomůže :wink:
Hojky, jdem si povídat do postýlky, tak se loučím-2 dny jsme se neviděli a hlavně zítra 2 návštěvy, tak sladké sny a sportu 3x zdar
10. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Sari 5 kilčo ti sleze, třeba ne hned teď, ale dolů to půjde :wink: To není žádná trága....

Na nějakej kurzík bych zašla, ale nechce se mi samotné to za a) a za b) brala bych to spíš jako formu debaty a to ještě v menším počtu ženskejch ne že by tam bylo 20 maminek a 19 tatínků.... :unamused:

Já počkám na reklamu a přesunu se do pelechu.

Tady už asi stejně nikdo nejste...
10. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tak holky brou

Gab klekni na lachtana..... :grinning:

Rozi 2 návštěvy to je fajn, já ráda návštěvy :wink: A sportu zdar nooo spíš teď jak psala Sari protahování a relaxu....

Mějte se zítra se nahlásím pa
10. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Sanu, teď 14. v út je přednáška o 1.půlce těhot. a za týden o té druhé půlce a se cvičením na té studánce, nezajdem tam? Já tam nejspíš půjdu asi i sama, Maruška tam chodí též :dizzy_face:
Dobrou
10. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Sarii, já vím, jen lehce pocvičit a trošičku zapotit :wink:
10. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
A už fakt dobrou.
10. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dobré ranko děvenky, tak vstáváme, vstáváme, balíčky děláme, šup z postýlky ven, už je bílý den :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.