• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno :slight_smile: Tedy, my jsme vzhůru od půl sedmé. A střídavě baštíme, spíme a samozřejmě řveme :grinning:

Přeju všem krásný víkendík a kdo balí a prchá někam ven, užijte si to :wink: Jdu chvíli dočíst.
11. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Čau Dani, měli jsme tu tchánovce a za chvíli frčíme na grilovačku. Ty si užívej Anežku a snaž se odpočívat, i když ty jsi holka čiperná :wink:
11. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Neli, jsem ráda, že jste v pořádku, jen tak dál!!

Rozi, 10. tt a Very 12. tt, jo, holky, držte se, ať je ta další vlna taky pořádná... no a další vlna bude ze srpna, že jo :wink:

Sari, jak si psala, na fotkách je to vidět, mladá si seděla na nožkách, takže má zdeformovaný kotníky, tedy, není to nic vážného, jen na masírování, tak na tom budem pracovat. Nakonec to, že byly nejblíž k porodu nožky a zároveň zadek rozhodlo o tom, že to bylo císařem, kdyby tam byl jen zadek, přemlouvali by mě asi víc... zvlášť, když "mě to tak dobře šlo", konstatoval pan primář ráno, z 2 cm čípku na 3 cm otevřená... A ještě taky zkalená plodovka, to jsem Vám nepsala. To víte, jsem ráda, že to takhle dopadlo, kdyby šla normálně, ještě by to vdechla a kdo ví co... :wink:
11. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak jsem dočetla.

Rozi je fakt akční... nemám tu senámek, ale mám pocit, že štír se tak trochu pozná :grinning: nemýlím se, Rozi?

Holčiny, užívejte si těhu kurzů, já jsem si teorie vyslechla jen pár lekcí (v těch Třebechovicích) a myslím, že je to fakt dobrá věc. No... mezi nám, porod jsem nepoznala, takže bych měla kurz opakovat :grinning: :grinning:

Mějte se báječně, večer nebo zítra kouknu, podle toho, jak bude mladá spát nebo řvát :wink:
11. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj kočky,

zdravím Vás z domu...zážitky a fotky dodám později, snad dnes večer...ted vybalujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vzhledem k tomu, že pořád nejde odpad..nemůžu prát a musím všechno odvízt k našim :confounded: :confounded: :confounded:

Bohužel, hned dneska ráno nám přišla hrozná zpráva..takže návrat z dovči je dost strašný :frowning2: kamarádce včera zemřela 4 letá holčička, utopila se na zahradě v bazénu :pensive: :pensive: :pensive: je mi z toho zle a nemůžu myslet na nic jinýho :pensive:

No nic, jdu něco podělat, snad Vás nějako dočtu
11. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Hezký den,

já jsem taky vzhůůůru, už dááávno :wink: :wink: :wink: !!! Procházka, nákup, pověsím prádlo a skočím k plotně...

Dani, ty snad máš na nás nějakou tabulku :astonished: :astonished: :astonished:... Hele a co jídlo? Dietka? Budou další fotky, že jo :wink: :wink: :wink: ???
11. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Čau Luuc... šťastně navráceni :dizzy_face: !!! Tak to je tragédie... s tou holčičkou...
11. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
sarii, hrůza :pensive:

Copak tady nového?? aspon v rychlosti :wink:

Koukala jsem na fotečky Anežky..je nááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Večer se pokusím dočíst..doufám, že jste moc nekecaly :grinning:

Jinak jsme s manžou změnili termín snž a od září jdeme do toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
A koukám i na Majerovic albíčko...holky jsou kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Evi prosím tě, tobě to slušelo i při porodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj

Aaaa toulavá dcera se nám vrátila :slight_smile:
Tak vítej!

Jdu dočíst.
11. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Rozi klidně bych tam zašla, ale bez cvíča. A kde že to je v to út??? Jo ty jsi vlastně pryč viď.. tak až nakoukneš večer...

Luci tak dobře jste doletěli to je fajn, ale teda s tou holčičkou to je teda hrůza :confounded: :confounded: :confounded:
Tabulku jsem poslušně plnila, teda ono toho moc nebylo, ale vše ok a v pohodě.
A snažení od září no tak to je nejlepší novina :grinning: :grinning: :grinning:
A líbilo se vám tam vůbec? Spokojenost s hotelem bazénkém jídlem mořem a co "stodolní"??? :grinning: :slight_smile:

Já se válela do půl jedenácté, ale od 7 jsem byla trochu vzhůru.

Teď půjdu trošku pofackovat - samo, že jen z lehka a pak nevím co. Uvidím.

Zatím, pak juknu.
11. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Myslíte, že bude tak během hodiny pršet? Pořád to vypadá že jo a ne :angry:
11. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky

tak včera jsme popíjeli na můj svátek a manža konečně nevydržel. Porušili jsme šestinedělí a teď mám strach, aby to bylo v pohodě. :sweat_smile:
11. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
sanu, koukám, že jsi na tabulku dbala..proletěla jsem pár stránek a moc jste toho nepopsalyvtšinu plní tvoje tabulky :grinning: :grinning: :grinning:

sanu, v celku se nám tam líbilo...moře super, bazén taky, pokoje taky dobrý...jen to jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snídaně děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: vajíčka a sýr nechci vidět pěkně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a večeře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když byli jako příloha hranolky, tak jsme to hodnotila jako super večeři :grinning: hranolky byly 2x...jinak se to nedalo jíst :confounded: na obědy jsme chodily, ty byly dobrý..to bylo jediný jídlo, na který jsem se těšila :sweat_smile: a Stodolní jsme viděli jen ve dne..tak dlouhý dosah chůvičky přeci jen nemáme :grinning: a nějak mi to nevadilo, stačily mi ty davy angličanů přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak manža konečně spravil odpad, tak můžu prát :dizzy_face:

Jinak Anetka zvládla cestu tam super...v 1 ráno jsme jí vzbudili...ona na nás chvíli mžourala a pák řekla...čaaaaaaaau, jedeme :sweat_smile: celou dobu byla vzhůru až do 13 hodin než nás ubytovali..pak usla v postýlce :dizzy_face:

Nejdůležitější věc je, že jsme se zbavili dudlíku :dizzy_face: najednou ho přestala chtít :confused: :dizzy_face:

Víc zážitků napíšu večer :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Dabli tak cooo máš co jsi chtěla neee :grinning:

Luci vy jste měli jídlo jako v hotelu??? Snídaně MĚ jediné z našeho "zájezdu" nevadila, protože já strašně ráda okurky a rajčata a sýr a šunku a pečivo, takže já byla nadmíru spokojená :grinning:
Tak hlavně, že jste si to celkově užili a teda Anet, že gratuluju k odložení dudáka :wink:
Angláni tam byli trošku šílení no, ale dalo se je i přehlížet tak to šlo. Ono se říká, že Zakynthos je pro anglány jako Mallorca pro němce :wink:

Tak a jdu dál čučet na DM :grinning:
11. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
sanu jo, ale....... Teď se cítím tak nějak provinile.
11. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj dáblíku, nemáš proč se cítit provinile, hlavně, že se Vám to objema líbilo :grinning:
Ahoj Luci tak už jsi se vrátila z výletu tak to je fajn :slight_smile:
sanu tak co vyrazíš na ty houby :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Hopi ne nerazím, bude to tam hlava na hlavě, tak třeba spíš v tejdnu.... Ale dala bych siiiiiii ňam

Dabli no joo, tak už se stalo nee, tak hlavně, že jste si to užili no a teď už to dál neřeš :wink:
11. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
sanu, jj měli jsme jídlo v ceně :wink: s manžou jsme říkali, že bysme ten hotel dopóručili, ale bez jídla :wink: jinak to bylo fajn..lidi tam jsou milí..milujou děti, takže tam byla Anetka co by nejmladší účastík zájezdu miláčkem :dizzy_face:

Byli sme i na výletě..jeden den jsme si půjčili auto a objeli ostrov, pak jsme byli na výletě lodí, ten byl masakr...mě se na lodi dělá zle, k tomu byli ooobr vlny a ještě jsme táhli nějakou pórouchanou lod za náma :astonished: já už póčítala všechny svatý :sweat_smile: :sweat_smile: Pak jsme si 2x půjčili šlapádlo a vyrazili omrknout želvyTy byly bombový...potápěli jsme se za nima, teda Anetka ne :grinning: :grinning: :grinning: ta na ně ze šlapadla volala: Elvooooo, kuk :grinning: :grinning: :grinning: to bylo supér :dizzy_face:

JInak dovča s prckem už teda není válení na lehátku a grilováńí se :sweat_smile: to už je fakt aktivní dovolená :grinning: grilovala jsem se jen v poledne, kdy Anetka s manžou spali :sweat_smile: ale stálo to za to :slight_smile: Anetka sama skáče do vody a plave..samo z rukávkama...voda jí nevadí...teda kromě moře :sweat_smile: toho se malinko bála :unamused: a písek jí taky vadil, takže stavění hradů se nekonalo :grinning: je to hold citlivka na špínu no :grinning:

No a když jsme tak viděli některý jedináčky, tak jsou na dovolený smutný..místo toho, aby si jí užili..tak jsme se rozhodli pŕo změnu termínu snž, aby Anetka nikdy na dovolený smutná a osamocená nebyla :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jedem nakoupit do Globu..není tady ani suchej rohlík :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Luuc... HOT NEWS :wink: :wink: :wink: Jdete do snažení... Fááákt???

Dabli... v poho to bude... tam jde spíš o to, že teď jsi náchylnější na zánět a tak...
11. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
čus zdavím :wink:

Luci výtej doma dovču jste si hezky užili to je dobře a hodně štěstí při snažení :wink: s tou holčičkou je to strašný mám z toho až husí kůži.Nepředstavitelný :frowning2: :frowning2:

Sanu lachtan byl včera polapen :grinning: a u nás už pršelo..
11. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Dančo tak konečně jsem koukla na fotky s Anežkou Vám to moooc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Luci ahaaa, my měli jen snídaně, tak jsem nevěděla ani že tam vařej o nebo véču...... Ale zní to prostě super, my želvy neviděli. ALe je pravda, že jsme nikam za nima extra nevyráželi. Jen ty jejich hnízda.

Taky bych potřebovala do Globu, ale prdím na to radši dám prochajdu s trhačema, abych se zase nepohybovala moc....

Gab, tak jsi ještě měla po tom denním maratonu ještě sílu, no to je fajn. Snaha se cení :wink:

Tak a jdu fakt něco dělat.
11. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Nikde nikdo, tak jdu vyžehlit pár hadříků (z té obr kupy), pak vykoupat obě "děti" vyluxnu, dám vanu pak si připravím brmaboráčky a pohodaaaaaaa :slight_smile:
Tak tady pak snad někdo budete.

Tak zatím :wink:
11. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak máme nakoupeno :dizzy_face: už se těším na chlebík s máslíčkem :dizzy_face:

Holky, já jsem z toho tak hotová..nemyslím na nic jinýho..jen jak se así cítí :pensive: musí to být strašný :cry: :cry: :cry: já bych si to´šla hodít...asi bych s tím nedokázala žít :pensive: :cry: :cry:

sanu, já se těch různejch mořskejch potvor celkem bojím..nebo z nich mám spíš respekt...ale manža se potopíĺ a byl tak nadšenej, že jsem je taky chtěla vidět...a bylo to fakt božíííí...večer hodím fotký, ale nevím, jestli sem nebo na rajče
11. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
cauvec,jsem jenom juk z mobilu...Luci,je to strašný,ale oni ji nechali ve vodě samotnou nebo jak?Jinak si to vysvětlit neumím,každopádně je to šílený,kor když se to stane někomu známýmu...
11. črc 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
siss, no kámoška si odskočila jen vyčůrat..pak si myslela, že se jí malá schovává...je to zdr. sestra, tak jak jí našla, zkoušela jí oživit..přiletěl vrtulník...po 4 dnech v nemocnic zemřela :pensive: :pensive: :pensive: je to strašný :pensive: Holčina je na práškách :pensive: :pensive: :pensive:
11. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
brý den všem....

á Luci je zpátky, to je dobře :wink:

jdu dočíst co je tu nového....
11. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
luuci: :confounded: :astonished: tohle je fakt nebezpečný, od dítěte se nesmíš hnout ani na sekundu, když je ve vodě :pensive: fuj, mi je z toho na blití :unamused:
11. črc 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.