• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Vašík už zase kadí vícekrát denně, to je supr...se omlouvám, ale to je úlevička když prdíme a kadíme, si nedovedete představit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
zofik: tak hurá, já taky byla happy za každý hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
Luci to je mi líto :unamused: no jo ty bazény u domu jsou krásná věc, ale....ale bohužel se to může stát každému....
11. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Siss si to napsala přesně :grinning: člověk je sice jak magor...pokaždý volám mamce, když se Váša vykadí a se spolu radujeme :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Kdepak teď mě to usvědčilo, že jsem ráda, že jsme bazén neudělali, ty děti se zamotaj raz dva a ven už se nedostanou.... :frowning2:

Zofi čavec, tak fajn, že se vám to rozjelo :wink:

Já jdu zamést - na vysávání prdím - a na bramboráky :dizzy_face:
11. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
holky, ten novej Next je tak boží, na Tygra jsem si toho nakonec vybrala dost..ale na sebe tam vidím spousty prádla, bot a kabelek...chjo, já chci vyhrát ve Sportce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
hoď link Siss :slight_smile:
11. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
siss, tojo je to hned...Anetka se nám taky párkrát v bazénu potopila, ale my byli pořád u ní, tak jsme jí hned vytáhli :astonished:

žofi, jj, úlevu, že se prcek vykadí znám..neboj, chápu, jakou máš radost :dizzy_face:
11. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
zofik: mně to ted nefachá nějak :confused: už jsem udělala objednávku na Tygr za 176liber, ale jako jsem si vypočítala, že ty holky na mý objednávce vydělaj přes 1200Kč :angry: ale holt to jinak udělat nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale příští měsíc si vezmu něco pro sebe, asi podprda a možná kabelka :dizzy_face:
11. črc 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
luuci: ty vole, taky bych si nejradši udělala bussines v zprostředkování Nextu, na tom vydělávaj hustě :angry: , škoda, že tam nemám žádný známý :stuck_out_tongue_closed_eyes: v UK :confused:
11. črc 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
siss, za kolik ted maj libru?? se musím na ten Next mrknout, ale spíš vemu tu 96 :wink:

sanu, jak pokračuješ s výbavičkou?? máš tady toho usínáčka schovanýho :wink:
11. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
luuci: já to beru za 37 :wink: což je 7Kč na libře, ale níž jsem to nikde moc neviděla, nejníž za 36, ale to jsou zas takový pochybný obchody :confused: tak to vem asi tu 96fakt, když je Anetce 92akorát, až na kalhoty :wink: my jsme na tom takhle s 86, taky už je mu akorát, ale kalhoty delší :wink: v září prodám chlupatku a zimní bundu, jinak si asi ještě všechno necháme :confused:
11. črc 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky všem,

aaaaa Luci se nám vrátila opečená a spokojená :grinning: :grinning:

s tou holčičkou je to hrozný, já bych to asi nepřežila

Zofi tak paráda, že se Vašíkovi ulevilo a je mu dobře :grinning:

Sanu mluvíš mi z duše, drahý chtěl na zahradě jezírko, jsem je zavrhla a když to čtu, tak jsem ráda, že nebude
11. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj Míšo, jak pokračujete?? nedočítala jsem ještě :wink:

Ten bazén je super, ale fakt se ty děti musej hlídat a to se někdy prostě nedá :confounded:

siss, no nejlepší by bylo tam zajet a nakoupit si to :grinning:
11. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
luuci: hele, jde ti next nebo mimáč? Mně nejde ani jedno, ani v Opeře ani v Exploreru..co to zas je? :confused:
11. črc 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
siss, jde mi obojí :wink:
11. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Luuci ahojky,

no v srpnu jdu na KET, když budu mít slušnou sliznici a sněhuláčci přežijou probuzení :wink: jinak já už jsem ve práci aspon na tu chvíli, aby mi to uteklo :grinning:
11. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Míšo, už chodíš do práce? aspon to utíká :wink: a jak pokračuješ se sliznicí?? dávají ti na to něco? koupila sis nějaký bylinky??
11. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Luuci piju kontryhel a dali mi Estrofem, trojitou dávku páč loni mi Dr. napsala po jedné tabletce a nic to neudělalo

se mi nechtělo být doma, když mi v podstatě nic není, jen bych se nudila přemýšlela a počítala dny, takhle bude srpen ani se nenaděju :grinning:
11. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Luci tak budete Anetce pořizovat sourozence?
11. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
dobře si udělala Mišo,doma je sice fajn, ale někdy je to dlouhý........
11. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
děcka pročítám ty různý témata, se musím kolikrát smát jak jsou ty holky špatný, když to nevyjde během 2 měsíců a dělají jako, že trága :grinning:

Co máme říkat my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Zofi jj, doma by mi to neutíkalo, takhle už mám za sebou dva týdny a ani mi to nepřišlo :wink:

ale už se těším až budu doma, páč dostanu nový službní auto a to bude mít pro sichr i GPSku, to je na houby, slušně řečeno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
tě budou lokalizovat viď?mrzáci...
11. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
žofi, jj, když jsem viděla ty jedináčky, co si neměli s kým hrát, tak mi jich bylo líto :frowning2: a ted po tom, co se stalo tý kámošce, si nedovedu představit, že by se Anetce něco stalo :frowning2: radši chci mít víc dětí..kdyby něco :pensive:
11. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
bohužel budou, ono o to ani nejde, ale nebudu moct jezdit autem domů, to mě točí nejvíc
11. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Luuci to ani neříkej, co kdyby, mě i z toho jde mráz po zádech
11. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
chápu Luci..
11. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Se říká, jedno dítě je "vo strach"...
11. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Luuc... jsi určitě jak uhlík :wink: ... opálená...
11. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.