• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo, já vím...ale myslím, že když máš víc dětí, tak se ztráta jednoho zvládá líp :pensive: nechci na to samozřejmě ani pomyslet, ale člověk nikdy neví :pensive:

sarii, jj, jsem, ale na zádech už se loupu :angry: dokonce i Anetka má malinko barvičku, idkyž jsme jí mazali 50 faktorem
11. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Luci to víš, že na usínáčka myslím :slight_smile: Tenhle týden se pro něj zastavím, snad nebudou hicy to bych asi z baráku nevylezla, ale budu dělat max, abych ho vyzvedla a dala ti prašulky :wink:
Výbavička no tak něco. Přijdou mi ty polodupačky, bunda a to je asi zatím vše.... Chci se kouknout do Tesca na bílá dobýčka, ale spíš asi budou mít zimní zboží až v srpnu.... tak uvidíme.

Bramboráky mi bodly, ještě dva mám na talíři.

Sari co jsi kuchtila k o?
11. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
no, huž jsem tu..

zofik: www.next.co.uk a dej si novou kolekci :wink:

luuci: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=361656
11. črc 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
luuci: hlavně na tý druhý stránce až :wink:
11. črc 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
siss, díky :dizzy_face:

sanu, o prašule nejde...jen aby ti ho Anetka nezabrala :sweat_smile: nebooooj, je schovanej :wink:
11. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
luuci: měli jste to už v tý krabičce? Já to dneska koupila Tygrovi, tak jsem zvědavá, jestli to bude jíst..jestli to nebudou moc velký kusy na něj :confused:
11. črc 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
siss, jj, měli..docela to Anetce jelo :wink: ale jsou tam celý těstoviny
11. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
luuci: tak on ty Rigatoni sní, ty jsou i v tý skleničce..ta baba tam má i tyhle, já brala to balení po dvou a kaše čokoládový :wink:
11. črc 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz
Asi obědnám tuhle kombinézku na MMB.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24759017&tab=0

Bundy budu mít 62, tak kombinezku 56 na úplnej začátek.......

Jdu dojet ty dva bramboráky.
11. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
sanu, ta je boží :dizzy_face: a za dobrou cenu :wink:

Týjo, Anetka je dneska nějaká rozhozená :astonished: do 5 spala a ted asi půl hodinu řvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdem ven, snad se srovná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
tak MP dělal kuřecí a vepřový plněný žampiony, nivou a eidamem, pečený brambory ve slupce a Coleslaw, ale zatim se držim a nežrala jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
Luci no snad bude tak hezká jako na obrázku...

Sis já si teda dala do nosu, ale měla jsem obr hlad a bylo to s kyslým zelím, tak si mysím, že mi to slehne brzo....

Jdu si k tomu trávení natáhnout hrb. Pak juknu.
11. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
sanus: jo, v tomhle je těhu super, si člověk může narva frnák, kdy chce :dizzy_face:
11. črc 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
Luuci jasný, určo když je víc dětí, tak je to lepší :grinning:
11. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
holky, mně to další dítě docela bere, teda teoreticky..prostě mít zas malý nuchací miminko, bejt těhu a tak...ale vím, že bych to s Tygrem teda nedala ani omylem, navíc nemáme, kde bydlet...a tolik financí, abych si mohla udržet to, co ted mám, bysme s 2dětma nedali...ale představa je to hezká, ale realita by byl asi spíš maras :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale doufám, že fakt třeba za těch 6-10let si ještě jedno pořídím :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
Sanu... komboška pěkná, tu ber :wink: . Dneska vaří mangel, na o byl kapr ala vymyšlený recept, teď máme tvarohový knedle s višněma s opraženou strouhankou s cukrem...

Siss to máš recht, prej narvat frňák...to můžeš vždycky, zrovna ty jo!!! Takový rozdíl mezi dětma... to má ségra a je to na prd. Každý détě je někde jinde, společný program je kolikrát problém...
11. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
sarii: no u nás to jinak nepůjde :wink: to už bysme se sem fakt nevešli :sweat_smile: mně se líbí mít 2jedináčky docela, kdy už to starší je samostatný a zas si můžeš dovolit věnovat čas především miminu :wink: holt finanční a bytová situace není, jak bych potřebovala..takže zas tak moc to druhý nechci..spíš to jako nezavrhuju jako dřív :wink:
11. črc 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
Jasný Siss :wink: . Plánovat si člověk může cokoli... Jenže pak to třeba nepůjde a roky pokulej jak divý...
11. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
sarii: no to je taky možný, že se k tomu ani nedokopu už... :wink: já nechtěla děti nikdy žádný, jedno mi stačí, takže by to jako pro mě nebyl zas tak zásadní problém :wink: ale když se nějak situace vyvine, tak se druhýmu nebránim :wink: ale ted ani omylem, Tygr nespal ještě nikdy celou noc, všeho se bojí, neustále na mně visí..tak už jenom kvůli tomuhle..ale máme milion jinejch důvodů :sweat_smile:
11. črc 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Sis to já si frňák rvala i netěhu když jsem měla chuť :wink: Jídlo je krásná věc a teda tu si nějak upřít nemůžu. Ale miluju ovoce a zeleninu, tak se mi to asi vždycky tak nějak vyrovnávalo....

Děti tak daleko od sebe bych v životě nechtěla. Jsme se segrou o 7 roků a jsme úplně jiný světy. A to mi docela chybí, že nemám takovou tu ségru, že někam zajdem na kafe, nakoupit pokafrat. No to mi vlasntě pokafráme, ale tak jakoby o ničem no.... já toho teda zastánce nejsem. Sourozenci mac 4 roky od sebe.....

Sar vogane, tohle mi je docela líto, že manža je nevařící muž. Mě to baví to jo, ale kdyby třeba jednou za 14 dní uvařil něco pro mě, tak by mi to nějak neva....... :sunglasses:
11. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
sanus: tak to já se docela hlídám, neříkám, že se někdy nepřežeru nebo tak :wink: ale snažim se :wink: páč jinak bych měla tunu, kdybych žrala, jak chci..

já jsem jedináček a nikdy, fakt nikdy mi to nevadilo...spíš mi ostatní záviděli, že mám svůj vlastní pokoj a neotravuje mě sourozenec :sunglasses: já v tom problém nevidim žádnej :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
a taky se mi líbí, když má někdo už dospělý dítě..a k tomu si pořídí mimčo..tak do toho bych taky možná šla :slight_smile: věk na to mám, abych si to ještě mohla dovolit..no uvidíme, ty plány jsou fakt jen teoretický :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Jo tak když jsi na to zvykllá, tak to je jasan, že to bereš jinak. A my jsme v baráku měli místa na tři děti se samostatným pokojíčkem, jen nějak našim se nechtělo plodit :grinning: Teda jako podle mejch představ. :wink:
11. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
sanus: no on je hodně člověk ovlivněnej tím, jak to bylo, když byl malej..nebo jakou má povahu a tak :wink: já jsem sice společenská, ale doma mám ráda svůj klid, že se někde zavřu a nikdo mě neotravuje..třeba s našima mám super vztah, ale na nějaký rodinný výlety, oslavy atd, nejsem a asi nikdy nebudu :wink: takže pro mě nějaká obří rodina a společné akce nejsou moc důležitý, já tohle radši dělám s kamarádama :wink:
11. črc 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojdy, koukám, tady už se plánují sourozenci :grinning: , jojo my to taky měli naplánované aby jsme byli těhu až mladej půjde do první třídy :slight_smile: no a vydíš po prázdninách jde do třetí a pořád prd :angry: , takže plánovat můžem co chcem, ale jak to bude dál kdo ví... :fearful:
11. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
hop: a první dítě šlo v pohodě? Já si furt myslím, že když mám Tygra ani nevim jak, že to druhý by šlo taky tak rychle..ale ono to nemusí bejt pravidlo že? :confused:
11. črc 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
sis jo první bylo v poho v prosinci jsem přestala brát pilule a v dubnu už jsem byla těhule :slight_smile: , nojo, ale to druhý na sebe asi nechá dýl čekat :angry:
11. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
hop: já nevim, jak jsem otěhotněla...my jsme přerušovali..a prostě jsem pak zjistila, že jsem těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: což byl šok jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: takže od porodu beru HAK...ale nějak mě vůbec nenapadá, že kdybych chtěla druhý, tak by to taky třeba nemuselo jít :confused:
11. črc 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
sis neboj to druhý půjde v poho :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Jo jo je to někdy těžký.
Komu nešlo první může podruhé otěhotnět ani nemrkne a obráceně..... Ale taky to tak vůbec nemusí být.... komu nešlo první nemusí jít ani druhé a kro otěhotněl při otření o trenky, může otěhotnět podruhé zrovna tak.... :wink: :unamused:
11. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.