• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hop: no dřív, jak za těch xy let to fakt nebude, nejsem blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc s Tygrem je to fakt náročný zatim :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si myslim, že ty rozdíly jsou indi vindi, někdo si nerozumí třeba s už o 3roky starším sourozencem, a někdo má super vztah i s min. 10letým rozdílem, ten starší se o něj stará, a pak v dospělosti se to vyrovná..prostě každej je jinej :wink:
11. črc 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz
Tak já mám hotový vývárek..koupili jsme si k tomu Hoegardna :dizzy_face: to bude hezkej večer :grinning:

Já bych chtěla 2 děti po 3 letech a pak za dýl třetí :sweat_smile: ...taky mi přijde, že velký věkový rozdíl..třeba 10 let už je moc a jsou to jak 2 jedináčci :wink:
11. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
luuci: tak já mám kámošku, co má o 10let staršího bráchu, a nemůže si to vynachválit..vždycky ji chránil a ted jsou už dospělí, a furt si skvěle rozuměj..za to kámoška má o 3roky staršího, a od malička se nenáviděj a doted se nebavěj, takže to se fakt takhle nedá :wink: tý jo..do třetího já teda nejdu už :sweat_smile:
11. črc 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
siss, jasan, je to individuální..ale mě přijde dobrý, mít děti brzy po sobě třeba i kvůli víkendům, dovoleným,... nemusíě vymýšlet různý aktivity, když jsou hodně věkově od sebe...ale když jsou blízko, tak stačí jedna aktivita a zabavěj se obě :wink:
11. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
sanu asi máš pravdu v tom, že nikdo neví jak rychle se mu povede otěhotnět :slight_smile:

sis mladej byl taky dílo, fakt síla, dlouho jsem nechtěla o druhém dítěti ani slyšet, ale časem to přejde uvidíš a on se zlepší :slight_smile: neboj

luci , máš pravdu jsou to dva jedináčci s tak velkým rozdílem, ale když to jinak nejde tak to neovlivním :slight_smile: , tak třeba ted budem mít ty dvojčata a bude to jedináček plus dva nejedináčci :grinning: :grinning: , ikdyž nevím břicho mě bolí jak na mršuli a to to mám dostat až 20.7.nojo tak asi zase prd :angry:
11. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
luuci: no to jo, ale třeba u nás pochybuju, že by tohle bylo nějak častý..my na to moc nejsme, navíc nám to nedovoluje zaměstnání :wink: takže dovolený moc nehrozej(zatim) atd, no máme to horší :sweat_smile: ale zas když si to někdo může dovolit, jak finančně, tak bytově..tak to je super :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
hopi to že tě bolí pupík jak na ms může být i dobrá zpráva :grinning:
11. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
hopi, to je jasný :wink:
11. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
jj..já taky furt myslela, že to přece musím dostat, když mě bolí břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
ahoj misi, no to by bylo sice nějak brzy když jsem byla teprve v úterý na IUi, ale představa je to hezká :sweat_smile: dva folíci tam byli, spermio ok, ale to už bylo tolikrát a prd z toho :angry: , ikdyž ted byli poprvé dva folíci vždycky byl jen jeden tak třeba.... :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
luuci: se těšim, až budeš mít u 1d ještě snz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
nojo vlastně ještě měsíc a půl nojo jenže luca to tam bude mít jen chvilku :slight_smile: bude hned těhulka :sweat_smile:
11. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
já si tam dát snz, tak mám 1000000000 IP :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
hopi já myslela, že jsi byla už dřív na IUI, mám poslední dobou nějaký problémy s časem :grinning: všechno se mi motá

asi stárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
misi to je v poho :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Hopi a budeš testovat nebo to necháš...?

Teda na to, že jsem pospávala až někdy do půl jedenácté, tak jsem docela ko. Už se těším až zalezu do pelechu.
11. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
sanu já nikdy netestuji, ani se k testu nedohrabu, vždy to dostanu dřív :wink: , než by se testovat dalo a ani žádný testík doma nemám :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
hopi taky jsem nechtěla testovat, ale ukecaly mě :grinning:

a tentokrát nevím, testy doma nemám a do lékárny moc nechodím
11. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
misi no já myslím, že tentokrát tě zase holky ukecají a testit budeš :slight_smile: :grinning: , takže do té lékárny radši skoč už ted ať to máš na srpen připravený :grinning:
11. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Míšo sim tě, tak si je dokup neeeeee :grinning: Přece by jsi nás nenapínala.... :sunglasses: pak...

Hop aha, tak to je k prdiku, když mrcha doráží dřív...

Muchla tu zase nebyla sto let.... :angry:
11. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
hopi nejduuuuu, pak budu doma a tady lékárna není, takže i kdyby mě ukecávaly, tak to nebudu mít kde koupit a jen kvůli testu do Znojma nejedu :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
sanu to je pravda, ale zase víš co penízků ušetřím za testíky :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
siss, nevím, jestli si to tam dám :wink: kdo to bude mít vědět, ten to vědět bude a ostatním je potom prd :wink:

hopi, právě, že se děsím, že to tentokrát bude trvat dýl :unamused: pochybuju, že budu mít tolik štěstí, aby nám vyšla zase 1.IUI :pensive:
11. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Sanu nebudu napínat jen vás, ale i sebe, kdyby jste do mě nehučely, tak se přiznám, že bych si na test ani nevzpoměla :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
luci, neboj bude to až druhá IUI :sweat_smile: to by taky šlo né :dizzy_face:
11. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Míšo, testit nemusíš :wink: já stejně věřím, že ti to dopadne..takže test je zbytečný :wink: :wink: :wink:
11. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Luuci jsi hodná, já teda taky doufám, at už jsou pro všechny jen pozitivní zprávy :wink: :grinning:
11. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Hopi, to bych byla štastná :dizzy_face: uvidíme....
11. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
No to já nepochybuju, že to Míše neklapne, ale na tom testu vidět ty kolejničky je taky super pocit..... :dizzy_face:

Luci no to jo, ty už seš po porodu, tělo tím pádem nastartované..... fíha... :grinning:
11. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
tak chladím šampáňo v lednici a manža nějak nejde a nejde :sweat_smile:
11. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.