• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Soni, ty nemám v tom děláš hokej, ale ta pacinka je boží :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Šári, to jsou krásnééééééééééé fotečky, Marinka při koupání krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Agi no šak to je hrozný, dneska jsem to psala o tom kosím miminu, mě to úplně rozhodilo :confounded: :pensive: Jsem měla co dělat když jsem to říkala manžovi, aby mi slza neukápla a manža teda taky se zvířatama trpí, mi říkal, ať mu to radši ani neříkám :pensive: (samo že jsem mu to řekla....)
A na příznaky nehleď já měla kulový a koukej. Žíly jsem taky pozorovala a vyskočili my až někdy jak jsem byla ve špitále a to byl tak 10tt.....můj první příznak byla prsa a to už jsem měla těhu testy silně pozit... :wink:

Zítra asi pofrčíme do té Prahy, tak budu až nějak odpol....

Tak dneska už fakt jdu, mějte se a dobrou :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Soni pacinka krásná, ale myslím, si, že admini ti tu fotečku smažou :unamused:

Sari náááádherný fotky!

A už fakt nejsem.
28. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Muchlík- 2 holčičky to je super. Ale těch holek se rodí nějak moc. Brzo bude o pány tvorstva pěkná mela. :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
jééééé Soni- ta ručička je krásná a já bych tam teda nechala tuhle fotku.
28. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
sarii- moc pěkné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
sanu- ted jsem to četla o tom kosím mláděti. Co teda nesnáším ,když někde uvážou psa, třeba u svodidel na dálnici ,taky jsem to zažila. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
A od tý doby (já vím, že to někomu příjde divný ,ale já se za to prostě nestydím taková jsem) když jdu třeba na nákup do marketu a vidím tam přivázanýho né zrovna hezkýho psa tak si tam počkám jeslti si pro něho příjde pán.
Takhle jsme jeli z Moravy a u Lidlu byl přivázaný pes a hrozně knučel. Já tam delší dobu stála jeslti se někdo objeví. Po dlouhý době jsem zašla ke kase a ptala se zda tam má někdo uvázanýho psa. No a na štěstí tam paničku teda měl. Si nemyslete, že takhle stojím u každýho odbchodu jak debi :grinning: l,ale prostě někdy to je nevyhnutelný. :pensive: :pensive: :pensive:
28. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ha, našla jsem to :slight_smile: Ahoj v nové diskusi....

Muchli, neodpovídám, stejně tu nejsi. Ale já bych mohla furt, tedy stále :grinning:

Luci, přeju hodně úspěchů v jednání o práci :wink:

Se probíralo prádlo - drahý věší lépe než já - tedy, on si to myslí, vše na dva kolíčky, precizně, jenže napůl - chápete to, triko přeložené napůl (aby nespadlo) přeci neuschne tak dobře, jako triko pověšené za okraj, asi 2-3 cm... Nežehlí, ale uměl by to. No a komínky??? Ty má precizní, v tom jsem bordelář já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkrátka - ještě, že ho mám :wink: Nevysávám, to už jsem psala, ale koupelna, WC a kuchyň, to je moje, ne, že by to neuměl, ale dělám to já. No a - cokoliv udělá je lépe a precizněji, takže ráda ho k úklidu pouštím a budu pouštět. :wink: A Míšo, jako ten Tvůj, uvařit umí tak asi čaj. Ale to mi neva, to já zas ráda, vaření.

Snaho, gratulace k hcg, noooo, vidím to na dvě :wink:

... přidávám se k tangáčům... a nežehlím je, to tedy ne :grinning:

Sanusko, otočení sporťáků je základní důvod, proč mám Implasta. Celá řada "super" kočárů neumožňuje otočení sedačky a to je podle mě zásadní nedostek - podle výrobců ne....
28. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
.... tak kdo rodí v téhle diskusi??
Žofi, Evča, Artep a já.... tyjo... holčiny, došlo i na nás :confused:

Soni, hezká fotečka.

Holčiny, pár stránek dočtu zítra. Přeju všem krásnou dobrou noc. A ráno nevstávám, protože se chci vyspat z toho náročného dneška :slight_smile: Jo a.... Žofi, zítra je 29/5/2009, víš, co to znamená??? Prorokovala jsem, že Vašík vykoukne na svět. Tak držím palce! :wink:
28. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
tak jeste nakukuju u krmeni...
nelco krasne fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a jeste se musim podivat na marínku jak se koupe :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 23:34  • Odpověz
sarii kouzelnej drobecek... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a fotecka pacinky? no kdyz mi ji smazou tak ji dam znovu... :grinning:
28. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz
Ahoj při pátku... a v nové diskusi... Agi, teď je to tvoje :wink: :wink: :wink:
Á Soňa má novou fóťu... si budu muset zvyknout :dizzy_face:
Rychnov... v pořadníku na porod se může i předbíhat :grinning:
Sanuska nám dneska cestuje... šťastnou cestu! A ještě ke kočárku... taky jsem chtěla přehazovatelnou rukojeť nebo sedačku... tak mám tu druhou variantu :wink:.
Very... to já vím, že byt je v Cr, ale lokalita??? Jsem zvědavá :wink: ...
29. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ráno,

v rychlosti nakukuju, jedem na plavčo..jsem zvědavá, jetsli to bude lepší než minule nebo bude zas celou hodinu řev :confused:

Pak mám rande se staniční, tak budu až navečer :wink: ufuf, kéž by to vyšlo :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz
Luuc... ať je plavčo s úsměvem :slight_smile: . A stanici zmasíruj, ať můžeš do práce :wink: .
29. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
ahoj vsem...
luci tak at se anetce libi plavco a at ti to dobre dopadne... :wink:
sarii tak co jak si doma zvykate? :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,

Sarii Marinka je moooc krásná, zkrátka beruška :grinning:

Dani s tí trikem napůl nesouhlasím, není to pak vytahané za okraj a uschne v pohodě :grinning:
29. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Hezké dobré vespolek, kočiny :slight_smile:

Tak tedy dneska je tu počasí ještě horší, než včera, brrrrr :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Sari- Marinka je kouzelná, ty fotky jsou krásný a mají úžasnou atmosféru :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanu- dobré pořízení v Praze, buď na sebe opatrná...

Soni- super profilová fotečka :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Soňi... zvykáme. Je fakt, že jsem si v těhu nedokázala představit, co to bude všechno obnášet :confused: , ale pocity štěstí to vyrovnávají :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás deštivé :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale třeba nám prší štěstí na byteček :grinning:

Sanusko, dobře pořiďte a hlavně ať se kočík líbí :slight_smile:

Luci, tobě držím pěsti ať se zadaří a domluvíte se :wink:

Šári, mě to zase nedocvaklo, že ty to tady znáš :grinning: :grinning: , je to vysoký panelák naproti borzně, ulici ti pošlu do IP, to se budeš lépe orientovat na mapě :wink:
29. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Very... jo, to je v pěkném místě... všude kousek. A jak velký byt? Very a proč chcete do bytu, když bydlíte v domečku???
29. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky!
Taky se hlásím v noví diskusi!
AGI,přeju Ti,ať Ti její založení přinese štěstíčko!!! :wink: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
...v nové...
29. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
a chcije a chcije :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Šári, my bychom radši domeček, ale nový hezký a tady jsou strašně drahý pozemky, to je skoro 1mil. za pozemek a na to zatím není a ten domek je našich sice je veliký, ale víš jak s rodičema a teď se k nám má stěhovat ještě babička, takže by nás tu bylo moc a 3generace, jsou o nervy. :grinning:

Naši mají krásnou velkou nevyužitou zahradu, ale obec dělá parcely na druhé straně a my by jsme zezadu neměli přístupovou cestu, protože s některýma majitelema není řeč kvůli odkoupení :confounded: , takže zatím volíme byteček a pak se uvidí :wink:

Byt by měl mít 82 m2, tak to si myslím, že je slušný :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Very to tam máte celkem drahé pozemky, teda

82m2 je v pohodě, dost místa pro 3 :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Míšo, my jsme zvyklý na velké místnosti, takže poprvé když jsem přišla do bytu, tak mě omejvali :grinning: :grinning: , ale budeme se muset uskromnit :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

To jsem se pěkně vyspinkala :wink: Skočila na nákup, jsem po snídani a mám dočteno.

Odkaz na postýlku, třeba tady: http://www.kocarky-textil.cz/postylky/drevene/?pageno=4
je to Míša Buk přírodní, platíme za ni 1999 Kč (mimochodem, v RK stojí 2700, v Náchodě 2300 a v Týništi 1999 nebo 2100 podle obchodu). Mě ty ženský tady v RK namíchly, fakt jsou šíleně drahé - jsme si to říkaly s Agi a s Dabli a je to pravda... Na dvoutisícové věci přeplatit osm stovek, to by byl gól. Jinak v Týništi jsme vybrali proto, že ji tam měli vystavenou, ostatní jen a pouze z katalogu a mi to chtěli vidět.

A fakt jsem včera byla vyřízená, ale večer jsem si zacvičila, relaxovala u koníka a dnes jsem OK :wink:

Sari, fakt nádherný fotky (k nim vždycky volám i manžela, odpol. doženu).

Pavli, u Solnice samosběr jahod zatím není. Dám příp. vědět nebo do IP.

Kolikátá je to diskuse??? No, tipuju osmá nebo devátá, v průměru vydrží 2 měsíce, teď trochu míň, a pravidelně se tu scházíme tak nějak od září, října 2007.
29. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
rozumím, já jsem zase byla zvyklá v bytě 70m2 a ted mám prostoru, ale souhlasím, že na ten se zvyká velice snadno :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
A teď přání:
- Gabi, ať nepřijde ani dnes, myslím mršule,
- Luci, užijte si plavání a s prací ať to je tak, jak chceš,
- Žofi??? :confused: :confused: není tu.... že by jela???? Hlavně, ať je vše OK (no a kdyby ne dnes, tak si užij pěkný odpočinkový den).
- Very, držím palce s bytem, 82 metrů je pěkný, si myslím,... my jsme tu v 65 metrech (3+1) a ještě nějakou dobu budem - asi do důchodu - ale zatím je to OK :wink:

Dnes peru druhou várku látkovek, žehlím, uklízím, takže se odpol. ozvu. Dnes nikam nejedu (chce se mi říct "hurá", budu si užívat pohody). Přeju všem krásný den! :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.