• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Krásnou neděli... počasím krásná ovšem nebude :unamused:

Luuc... též se hlásím na vysvětlení :wink: :wink: :wink:

Marinka je nakrmená, spí a já sjedu na nákupek... ať se dostanu mezi lidi :wink:
31. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
bré ranko, holky všem, jsme vkupě no, klasika :slight_smile:

jdu číhnout na overalky, mi připadá že jsem dlouho nic nekoupila :confused:

v noci mě chytla obr křeč do nohy, jinak nic...tak pěkný den, i když prší......
31. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
dobré ráno,

Dani- prásklas asi špatně , nevím ve které pizzerii si byla ,ale já seděla až do 22.hod v pizzerii v Tyníšti v nekuřácké části. A že bys ty sedělá v té kuřácké a kouřila bys jednu za druhou tak o tom pochybuju ,že???? :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
agi, Danča potkala spíš Dablika :wink:

Tak už umím i upravovat fotky :dizzy_face: není to zas tak složitý :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobré ráno,
tak Žofi v celku, hmmm.... Luci, přesně, myslela jsem Dabli.

... dnes to zas bude fofr, ohlásila se návštěvka s mimi, tak chci udělat z listového těsta z půlky šneky a ze druhé půlky sladké trojhránky s marmeládou, taky nějaký oběd, naštěstí mám připravené maso, no a v od jedné do tří budem sedět u tchyňky, to je pevný čas, to musím stihnout, po třetí plynule navazuje ta návštěva. Tak jdu chvíli dočíst a pak na to pečení, aby bylo vše ready. Přeju krásnou neděli :wink:
31. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojky baby, kuk, jsem zpět po dovče!!!!A hned nová diskuze a ještě 20-tá stránka,no to se teda nedá :grinning: Ted jsem letmo prolítla,nestíhám reagovat,ale moc na vás pořád myslím:slight_smile:My super, samé koupele, masáže, výřivky, já teda vše po svolení s dr,ale zas když jsem nemohla třeba do kryoboxu,dali mi za to bazén,tak si nemůžu stěžovat:slight_smile:Zítra jdu ráno na ten cukr do nem, asi jen na krev a pít prý budu ve středu,Sarii,kdepak jsi?!?pořád v nem? Zkusím to proštudovat :wink: Tak holky hezký,i když upršený den!!! :wink:
31. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
holky nevím jestli vkupě, se píše dohromady, jestli je to jako příslovce, nebo zvlášť jako přídavné jméno,
soráč :confused:
31. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
á Anetce se kroutěj vlásky a povyrostly jí....no pěkné, pěkné....no zatím...jdu si lehnou ještě....
31. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
... Jsem popřála pěknou neděli už včera :confused: To jsem ale pakůň :grinning: Jinak Evi, "den jako stvořený pro sebevraždu" je dobrá hláška. Bohužel to počasí tomu odpovídá i dnes...

Rozi, díky za recept na knedle, taky jsem je nikdy nedělala, zkusím :wink: A jsi šikulka, že se povedly. S tím testem - 2 dny před krví už by mělo být jasno (myslím tím transfer třeba v UT, krev za 14 dní v UT, dva dny předem je NE, ještě další dva dny předem už by mohl být náznakčárky, takže v PA, no, možná je lepší čekat, ale kdo by to zvlád... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
31. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Tyjo Zofka je tady ještě a pořád :grinning:

Tak přeju hezké dopoledne a jdu dočíst :slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Týjo, bych dneska zalezla do postele a celej den chrupkala :dizzy_face: aaaale to nejde :sweat_smile:

K snídani jsme si udělali palačinky a jahodovej koktejl..to je žrádlo :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky jsem myla nádo a u dřezu mám okno, tak jsem se z něj podívala a úplně mi to přišlo jak podzimní počasí, no v ten okamžik mě úplně zamrazilo, že až bych rodila, tak že takhle třeba bude :grinning:

Jinak já jen vyžehlit a prdím dneska na vše páč jsem to stihla včera, tak jsem ráda, že mám pohodovej den (no jo trhači u babičky, tak tady nemá kdo krom manži dělat svinčík...)

Nemá některá z vás recept na výborný vdolky jako od babičky???? Moje bábi dělala nejluxusnější na světě, jen je dělala z hlavy a nikoho nenapadlo se zeptat na recept.... :pensive:
Ségra mi recept poslala, ale prostě to není to babičkovské.....
31. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Dobré ráno,
včerejší oslava na chaloupce se i přes nepřízeň počasí vyvedla na 1, dnes tam jedeme zas :slight_smile:
Žofka celá, Gabi dostihla mrcha potvora... víc jsem nestihla, tak snad mi nic neuniklo. Žofi nabírej síly, říká se, že jednu noc je mizerně, pak Tě mrňous nechá vyspat a další noc se jede :wink: Gabčo, nic se neboj, však ono to jednou dopadne, je nás víc, nebudem se bát vlka nic nebo jak to je, jsem houby básník, tak už jedu :grinning:
31. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Luci no to jste si udělalli snídaničku páne jo, já do sebe po pofackování kuchyně kopla ty dva vdolky u ségry, protože mi šli už oči šejdrem :grinning: Já když mám hlad, tak pak jde vše stranou :pensive:
31. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Jo a ráno jsem asi cejtila cukání míma, ale já nevím, samo to asi nejsou ty pohyby co se za pohyby počítaj...., ale cejtím ho jen když si lehnu přitisknu ruce na břicho (tím pádem asi je ta děloha nějak splácnutější bo co ) a pak ho cejtím i mallinko na ruce.....ale je to jen chvilkové asi moc velkej divadelník to nebude :grinning:
31. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Plácám tady sama, tak jdu umejt vlas a přežehliti.

Pak juknu :wink:
31. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Žofi, podle mě se to píše zvlášť, ale radši se mě na to neptej.... já jsem z Tebe tak napnutá, že už ani nevím.

Maru, vítej zpět a je super, že si OK a že jste si užili :wink:

Luci, hezký fotky.

Sanu, to jsou určitě pohyby :dizzy_face:

A jdu na to vaření a pečení :wink:
31. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj vsem...
tak my jsme sice od sesti vzhuru ale ted jsme se k vam dostali... :sweat_smile: princezna ted bavi hrazdicku a ja jsem si konecne sedla k zehlini, protoze vcera se rozhodla ze spotrebuje vsechny plinky... :grinning:
luci s tema palacinkama si ma dostala... mam na ne nakoupino, slehacku i cokoladku a sice jsem je chtela delat pozdeji, ale zrejme nevydrzim a vyhrnu se na ne... :sweat_smile: ta na sraziku mi udelala chute... :sweat_smile:
pak jeste skouknu fotecky... :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Holky,můžu se ještě zeptat? Nevíte zda mám nějak řešit,že jsem měla klíště? přímo u bradavky,tak nevím zda to mám řešit či ne...Děkuji za odpovědi :frowning2:
31. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Maru a bylo už nacucaný...? Ale mě tenkrát řekkli, (to jsem byla asi v 5tt), že stejně kdyby bylo infikovaný, tak že s tím nic neuděláme, že ať to místo hlídám a že by se pak dala ATB, tak nevím, to se na to klidně dr optej, ale myslím si, že ti řeknou to samé co mě tenkrát v Sanusu..... :wink:
31. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Maru ty máš v albu pořád jen testy jooo :grinning:

Jo a dneska začínám pátý měsíc :grinning: :astonished:
31. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
sanu, týjo, to už máš teda za pár :grinning:

Maru, určitě to řekni dr...a víc to místo hlídej :wink:
31. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojda

Dani jo díky za pochvalu, byla jsem utahaná tak jsem šla dom, ale manža mi dorazil až ve čtyři ráno tak ho trápím a nemluvím s ním. :angry:
Jinak tě obdivuju jak máš vitalitu chodit takhle na výlety a do hospůdky, já bych to nevydržela. :grinning:

Jinak mám dotaz celou noc mě bolelo břicho žaludek a prostě tak nějak celé. Nemohla jsem spát stalo se vám to někdy?
31. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Sanu, no asi ne, bylo pidi,tak asi 2-3 hodky zakouslé...zatím tam flíček nemám,tak uvidím, mám z toho trošku strach :unamused:
No a to moje album je teda příšerný,to uznávám :grinning: Aj fotku už jsem slíbila,ale pořád není kdy,ale do porodu to snad stihnu :grinning:
Jinak všem ty týdny strašně letěj, žofík už je skoro na rozpadnutí,ne?
Lucii, ty chceš nějak moc pracovat, viď?Asi ti nejvíc chybí být zas mezi lidmi...a jak to budeš mít s hlídáním?Přeci jenom mamka na každodenní starosti je daleko...
31. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Jinak dneska mě bolí to břicho jako bych to měla dostat.
31. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Dabli, to je se myslím normoš, že se občas cítíš jak před mrchou...To budou jen hormonální změny,tak si dnes pusti nějaký filmík a odpočívej :wink:
31. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Dabli to je jak se ti roztahuje děloha :wink: Mě předevčírem taky dost nepříjemě tahalo a píchalo a já nevím co ještě.... a dneska je úplnej klid...

Luci je to děsný, když si vezmu, že jsem před chvilkou testovala... :confounded: :confounded: :confounded: Mě to letí teda neuvěřitelným způsobem.
Před chvilkou bylo 1. května... a je 31..... :confounded:
Hrozný.

Maru tak jsem to měla taky, tak to jen hlídej, dr se zmiň, ale bude to ok uvidíš :wink:
31. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
dabli, to se ti roztahuje děloha a vazy...to je normoš :wink:

Maru, stýská se mi po těch lidech, ale i po práci, mě to vždycky děsně bavilo :dizzy_face: budu dělat na zkrácený úvazek, takže 1-2x týdně 8 hodin, to jde :wink: přes den bude hlídat mamka a když budu mít noční, tak asi manža :slight_smile:
31. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Asi manža píšeš Luci, že o tom ještě neví jo... :grinning:
31. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
sanu, nooo neví :sweat_smile: ale dřív už jsme se o tom bavili, tak říkal že jo..ale on taky může mít zrovna hokej a bude v Praze, tak by hlídala mamka :wink:
31. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.