• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Lucko tak co ty fotky?????????????????????????????????????????????
11. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
sanu, Anetka tady řádí jak černá ruka...ale za chvíli jí půjdem koupat :wink: ono to nebude jen tak, máme 1000 fotek :sweat_smile:

Se na dovče nějak rozjela...to bude od pondělí převýchova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
luuci: ted Anetka chodí spát dýl co? :wink:
11. črc 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
Tý joo, jsem si zdřímla a tady to jede :astonished: :astonished: :astonished:
11. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak stačí fotek třeba 5 jen tak pro představu... :wink: A jedli jste i v tom občerstvení u bazénu???? A co řeckej salát dávala sis?
11. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
a sanusku zajímá jídlo :sweat_smile: , že ty máš na něco chuť viď :grinning: , jdu vyndat meloun :dizzy_face:
11. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Hopi neeee dneska už fakt hlad mít nebudu po těch bramboráčkách :grinning: To já jen tak vzpomínám, protože jsme byli v tom samém místě i hotelu jako Lůca..... :wink:
11. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Siss... ty se hlídat nemusíš, s takovou figurou... štíhlost máš danou v genech...

Hopi... úkol č.1... koupit testy!!! Jůůů meloun :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo tak vy jste byly holky ve stejným místě, hotelu? Tento týden byla Cestománie a byl tam Zakynthos :wink:
11. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
sarri: no to právě, že nemám :wink: v 18 jsem měla skoro 60kg, což bylo na moji nížku už skoro nadváha, a všechny ženský v rodině jsou dost oplácaný :wink: já se prostě musim krotit v žraní a aspon trošku se hejbat, jinak bych taky byla jak koule :wink:
11. črc 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
Muchla, Lady, Věrka, Maruška, Trool... se někde flákaj :angry:!!!
11. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
sarri: u mě neexistuje snídaně, teplej oběd, svačiny, teplá večeře..to bych byla jak tuna :wink: ráno střídmě posnídám, oběd menší porci..a pak už jenom většinou třeba krajíc tmavýho chleba+lučina..a šlus :unamused: jako taky jsem schopná se přežrat, ale pak se z toho tejden dostávám :wink: já jsem mega žravá, a kdybych fakt žrala, jak chci..tak mám 60g a víc, šlo to nahoru fakt drsně...naštěstí jsem v těch 18 byla šíleně zamilovaná a kvůli MP zhubla asi 10kg..a po porodu jsem zhubla vše+asi 3kg navíc..už se umím kontrolovat :wink:
11. črc 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
Věrka ta je na letním sídle přece, Maruška asi lítá a kupuje co ještě nekoupila a dělá dodělávky doma, Trool netuším, Muchla netuším, Lady s tou jsem mluvila ve špitále, dobrala ta ATB a říkala, že až bude mít noční, tak že jukne... :wink: Ale na sraz by dorazila.

Tak když se toho někdo ujmete, tak klidně sraz zkuste dát dohromady :wink: Ale aby nebylo 35 stupnů, to bych nešafla :wink:
11. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Siss... to seš s TP od 18??? A hublas kvůli němu? Zrovna jemu bych hádala dobrejch 100 kil...

Já bych si dala mojitko :wink: ...
11. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdu dát vanu trhačům. Pak ještě juknu.
11. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
sarii: no má 92, on je namakanej docela slušně :wink:i když ted vzhledem k věku už není břicho jak pekáč, ale furt slušný :grinning: jj..my jsme spolu už docela dlouho :wink:
11. črc 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Jéééé, Lucka je zpátky, ahooooj, předpokládám, že jste si dovču užili :wink:

Mládě spí, už vesele krmíne, za odpoledne 70, prsa nalitý, takže chladím, znáte to... :grinning: Jdu chvíli k Vám :wink:
11. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky, psiskatý, čistíte jim zuby? My teď zjistili, že má Regina zubní kámen, tak jsme zakoupili zubní kartáček a pastu s příchutí drůbeží a budem čistit :grinning: :wink: :slight_smile: ...
11. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dani... Vám to jde :dizzy_face: ...
11. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
sarii: navíc jsem nebyla jediná, co ho chtěla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: slečen bylo podstatně víc, tak jsem musela zabojovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale to už je 7let :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ted už je to pán ve středním věku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooj Dani, moc Vám to s Anežkou sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanu, jasně, že jsme jedli obědy u bazénu :dizzy_face: bylo to tam luxusnácký :dizzy_face: a obsluha moooc příjemná :dizzy_face: řekcej salát jsem samo měla...vzpomínala jsem při něm na tebe :grinning:
11. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
jdu mrknout na ty fotky a nějaký pro představu hodím :wink:
11. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
luuci: chjo, Mp tu po mně furt čučí, mně se nechceeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
siss, jooo, to znáááám...Honza na mě na dovče dorážel každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a mě se taaak nechtělo...na štěstí jsem to pak dostala, tak měl útrum :grinning:
11. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
luuci: my už dneska fakt stokrát a nechce se mi :angry: ale když jede zejtra domů, tak musím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
siss, fakt nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Cooo? Siss, takže vyhrála ta nejhubenější??? Ne, si dělám, p.del... Prej pán ve středním věku :grinning: ...
11. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Cooo??? Siss... 100 x :astonished: :astonished: :astonished: jako to, tamto :astonished: :astonished: :astonished:
11. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Dočítám a budu muset pádit... tady se to nerado vidí, když mamina vysedává u PC, se nedivým, že, sestřičky :wink:

Luci, s tou holčičkou je to hrůza...

A s Vaším snažením je to nádhera! :dizzy_face:

No, teď jsem se zapovídala s porodní asistentkou, co měla plavání a cvičení, a mezi tím se mi asi probralo dítko, uvidím. Ještě chvíli se zdržím :wink: anebo ne??
11. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ne, ne, kouká, tak jdeme. Bude baštění :wink: a taky úleva pro prsa. Zítra kouknu :wink: Přeju krásný večer :wink:
11. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Sis co znamená ve středním věku? Podle mě je chlap od 30 vejš v nejlepším rozkvětu. Do těch 30 to jsou takoví kluci..... myslím vzhledově, já radši chlapa :grinning: :wink:

Dani no tak to zvládáte jak jinak než na jedničku.....

Jdu hlídat Lucce album a pak se odtrhnu.
11. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.