• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo Sari zuby teda nečistím, to jediný by si asi trhači nedali. Tak kupuju aspoň to žužlací na zuby, ale mám v plánu prvorozeného dát na odstranění zubního kamene, ono se to prej má tak jednu za dva roky.... :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak jsem jich pár vybrala, jdu je tam hodit :wink:
11. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
je to falt na rychlo vybraný..tak to není nic moc...pak jich dám víc někam jinam..v albu už nemám místo :wink:
11. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Luci krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším na ten zbytek.

Holky dneska se loučím, na saťáku dávaj film o Jackson's five, tak jdu jukat je to až do půlnoci...

Zítra se nějak ohlásím, tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
11. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Sanu... to se odstraňuje v narkoze :unamused: ...
11. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Luuc... pěkný. Ty čb jsou dobrý :wink: a pak ta jak jde Anet na nábor do Pobřežní hlídky, ta je supr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
sarii, nábor do PH :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý :grinning: jsou fakt na rychlo vybraný...je jich moooooooooooooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
No fákt, ta je boží :dizzy_face: ...
11. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
mě se nejvíc líběj ty čb, ale já čb fotky můžu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

Dančo moc ti to sluší jako mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .A Anežka je krásnoučká. :dizzy_face: :dizzy_face:

Luuci- ta zpráva o té holčičce mě dostala a to jí vůbec neznám. Je fakt strašné když rodiče přežijou vlastní děti. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:.....nemám slov.

Holky volala mi kámoška byla po ketu a měla pozitivní krev.(chodí k Dejmkovi). Ten den začla ještě špinit tak volala do sanusu a sestra jí řekla at přijede. Nebydlí zrovna kousek od HK, ale má to dost daleko. Když přijela do sanusu tak si jí sestra vzala ordinace a tam jí řekla ,že se moc omlouvá ,ale že si spletla dvě klientky stejného příjmení a její hcg je tím pádem 0. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Kámoška byla tak nas.... je to fakt síla.
11. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdu se věnovat...
Zase zítra...
Pa, dobrou...
11. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
luuci- týýýýýýýýý jo krásný fotečky. Je fakt, že v Řecku je o hodně jiná strava než třeba ve Španělsku či Tunisu. Není tak pestrá,ale zase tam mají jiný přednosti no.

Tak jsem byla na borůvkách a voní mi tady koláč s drobenkou. Čekám na manžu až se vrátí z Ostravy z Davis Cupu, aby měl co zakousnout. :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
sanu- na čem dávají toho Jacksona????????????????????????????????????????????????????
11. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Agi... stane se...podávat informace po telefonu, nic moc... to u nás neexistovalo. Myslím takové zásadní... Ale tady to jinak nejde...
11. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Agi, ještě napiš, co silniční lišej?
11. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
hoj

Sarii my zuby čistíme obden, psi na to trpí :wink:
11. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Míšo... tak to jsme podcenili... jsem netušila, že se to musí :unamused: ...
11. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
10, 20... už jdu
11. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
zdravím všechny...pěkný fotečky Luci :wink:
11. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
ale vy všechny spinkáte co?
11. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
¨Sarii- silniční lišej je fuč. Po tom co jsme byli na vodě tak je pryč. :slight_smile:

Tak to jsem asi hodně špatná panička, protože našemu Ríšovi nečistíme zuby :confused: ,ale kupujeme mu tu kost.
11. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahoj agi, jak se máš?? ráda tě tu vidím :dizzy_face: nojo, všude je něco, my se dojedli přes oběd :grinning:

ahojda žofíku :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojkyy Agi,

my tu kost taky máme, ale to asi nestačí, páč už ted má zubní kámen a to je mu rok :wink: tak jsem před pul rokem koupila pastu s kuřecí příchutí a čistíme :wink:
11. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
vypadáš teda dobře Luci na fotkách, fakt že jo :wink:
11. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
žofi, to víš...špek se schová za dítě :grinning: n tohle jsou děti fakt super :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
nech toho, fakt super....špióni řeknou, že ti lezu někam...ále je to tak :wink:

za to já, bych potřebovala jít s váhou dolů, ale vím z minula, že jak na to člověk myslí nejde to....tak musím pozvolna a pozvolna....
11. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
žofi, jaký zas špioni??? pořád nás šmírujou?? :grinning: na váhu kašli, Anetce budou skoro 2 roky...ještě před rokem sem byla špekounek :sweat_smile: hlabně, že je Vašík spokojenej, váha dolů půjde :wink:
11. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
no musím říct, že konečně se cejtím jako že jsem se s mimísem zžila a už nejsem až tak moc vyčerpaná-----
11. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
si piš Luci pořád :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
jo Danče to moc sluší s Anežkou :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.